CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

murecka76
27. lis 2009

Ahojky,
Mac, super, že řepík zabral, taky na něj nedám dopustit a každý rok si u mamky vyzvednu sáček čerstvě nasušeného za zahrádky. 😀
S vánocema jsi na tom dobře, my máme nějaké maličkosti pro Terezku a to je vše, vůbec nevím co koupit a a ni mě to nebaví, všude tolika lidí. No budeme muset dát Terezku na hlídání k babičce a někam vyrazit.
Jinak máme doma pěknýho raplíka, zavisláka na mamince, nejraději by se chovala a chtěla sedět, pod hrazdičkou vydrží 10min., v postýlce nechce být a v lehátku tak kdyby mohla koukat na televizi, fakt síla, přes den se spaním katastrofa, vždy hrozný rykot, už má tak ospalá očíčka a pořád řve a řve. Nejlépe je s ní v kočáře. Jinak už vážíme 6370g, ale není to žádný tlouštík nemá žádný faldík, je dost dlouhá 64cm.

Vendi, tak to jsi si krásně zavzpomínala, my akorád tak sesmolili děkovný dopis, ale ještě jsem ho ani nepřepsala v ruce. ☹
My jdeme po mikuláši na 2 Hexu + Prevenar, doufám, že nebude zase žádná reakce jako posledně, taky byla více spavá, ale to mi vůbec nevadí, snad si alespoň doma něco udělám. 😉

macous
29. lis 2009

Je ahoj Murecko 😵
vím o čem mluvíš, Matýsek je sedmikiláček a taky nic moc faldíčky, posledně měl 65 cm, takže teď už zase určitě trošku povysrostl 🙂 vel. 68 je nám s bídou, já mu nakoupila pod stromeček vel. 74, aby tam něco měl, no a asi to budu muset postupně vytahat, takže zase prdlajs 😅
Ve čtvrtek půjdeme na druhý Prevenar, mě včera a dneska pobolívalo v krku, tak doufám, že z toho nic nebude, to bych byla naštvaná - posouvat očkování nic moc....
Jinak teda zatím držíme všechny 3 spánky - v noci 12 hodin, dopo slabou hodinku a odpoledne si dáchne tak 2x cca 30 - 45 min., to třetí spaní už je ale s řevem - okolo 16 hod., někdy to nevydržím a vyndám ho z postýlky, to pak musíme do kočáru a jezdit počasí nepočasí - tma netma 😀 No a závisláček na mě to zatím není, tak jen můžu doufat, že se to nezmění 😉

pikusa
29. lis 2009

😀 Ahoj holky.....
Vendi....vážíte pořád mín než my na 6ti týdnech 😀 😀 😀 😀
Jinak Matýsek je holky nemazlící miminko....nosit to jo,ale přitulit se to ne 😒
Tak P.říkal,že musíme mít ještě holčičku---malou a mazlící 😀 takže když to klapne,budu ráda,.....ale ještě ted neeeeee 😲
No jinak Mates usíná večer krásně,v 8 je tuhej každý den,ale stále 3krát kojím v noci,přes den jak si řekne....
Příkrmy papká a přesnídávky taky 🙂

barunka0208
30. lis 2009

Ahoj holky,

tak máme za sebou odběry na genetice a návštevu centra, máme přijít koncem ledna a domluvíme
dlouhý protokol, měla jsem slabé vajíčka, tak to vše mohlo být i tím.....

Jdu si vás pročíst, at jsem v obraze 😉

macous
30. lis 2009

Ahoj,

Piku, letí to jak blázen, já taky budu za chvilku dávat příkrmy - 6 týdnů uteče jak voda 🙂 To je super, že ti malej takhle hezky jí, některý holky s tím mají docela potíž... Taky jsem zvědavá, jestli ten náš rošťák bude mazlící, jestli bude po mě, tak jo a jestli po tatínkovi, tak prdlajs 😀

Baru, tak vidíš, změní se ti třeba jen protokol a bude to vyřešený 😉 každopádně mít hotovou genetiku není nikdy na škodu 😵

vendi1
30. lis 2009

Ahoja 🙂 ,
vy uz takhle nakupujete pod stromecek 😲 , ja porad nemam nic, ale ani napad jeste nedorazil 😢 . Vubec nevim jak se s tim letos poperu. Vubec se mne nechce kvuli tem chripkam litat☹.
Piku vy jste opravdu byli takovi cvalici joooo🙂. Apolenka je drobecek.
Murecko jak pises o Terezce jaky je raplik, tak to je jako by jsi psala o Apolence....mame doma totez, rikam ji, ze je muj maly terorista 😀 . Nejhorsi je, ze jeste tak pred 3 tydny spala pres poledne i 4 hodky a ted jestli da s bidou 3x20 min pres den tak to je moc. A mazlivka to je pekna, porad ji muchlame 😀
Baru urco to pomuze a vse bude jak si prejes 😵

pikusa
2. pro 2009

Vendi..jojo na 6ti týdnech 5 590 😀 😀 a pak to bral kilo a něco za měsíc 😀 😀
a na 5.se to pak zpomalilo....
zítra jdeme na 8mi měsíční,tak jsem zvědavá,kolik nám přibral,obřík jeden 😀
Vendi..však jukni...už jsem to sem dávala
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyasek_6.-7.mesic/
jak je velikej 😀
Baru...budu ti držet palce a dej nám vědět 😉

brundik
3. pro 2009

Ahoj holky, vcera jsem vam sem psala prispevek a pak prestal fachat net a bylo to v pryc 😒
Vendi, od tebe se clovek dozvi zajimavych veci z Podoli. Ja tam sice chodim, ale ted jen do vyssich pater na imuno. Nevedela jsem, ze ma Marketa Bahnikova chlapecka a uz vubec jsem nevedela, ze Darebny ma 3 deti. To si pospisil, je stary plus minus jak ja. To maj doma asi pekny cvrkot. Docela se tesim, az me tam zas pusti jako perspektivni osobu na provedeni IVF.
Down, i ja si te pamatuju a to uz je co rict, moc casto tu nebyvam. Ty jo, ty mas krasny okaty dvojcatka 😵
Mac, tak to je bezva, ze se ti operace vyhne 🙂
My budeme mit za chvili vysledky z imuna, uvidi se co dal a na leden mam naplanovane trhani dalsich dvou osmicek, pekne si to vsechno odbydu.
Vcera jsem mela nejak delsi prispevek, ale uz nevim, co jsem vsechno psala.

pikusa
3. pro 2009

Brundik....jejda zuby....ry mě berou už týden a k zubaři jdu až na konci prosince....
A Darebný 3 děti???taky jsem netušila....

vendi1
3. pro 2009

Ahoj,
Piku kdyby jsme daly deticky vedle sebe ve stejnem obdobi, to by byl rozdil 😀 Matysek je fakt obrik 😀
Jak jste dopadli na 8. mesicich??
Taky si rikam, ze si Darebny pospisil. Vubec mne neni jasne jak to mohl stihnout 😲 , pritom jeho zena je taky mudr. Asi je ma hned za sebou, jinak si to nedokazu vysvetlit. Vek detil neznam 😀
Down videla jsem v Podoli na nastence pripichnutou fotecku dvojcatek, maji Vas tam 😉 🙂 . Jsou krasnoucci.
Murecko, aby jsi ten dopis tam neodvezla az s dalsim pokusem 😀 , ale ja mam co rikat, ja nejsem schopna nechat udelat fotky Apolenky 😠 a Vanoce se blizi a to je chci dat babickam v ramecku pod stromecek.
Holky mne tak padaj vlasy, to je hruza, jsem z toho mirne nervozni a cekam kdy se to konecne zlepsi. Za chvili pri teto rychlosti budu plesata. Holicka mne uz musela pridat do ofiny pramen vlasu, ptz se mne uz delaj kouty 😲 . Piku taky padaly a Mac padaj jeste 😕 ?
Jo a zuby....jednou jsem si nechala vytrhnout osmicku nahore a uz nikdy vice. Zubar je jediny mudr, ktereho se opravdu bojim a proto ho mam stale v Ostrave. Je to totiz znama a jak ja se bojim zubare, tak ho nechci ani vymenit, to jsem tele co 😝 😀 A jak jsem byla tehu chtela mne vzit dalsi osmicku a rikala az porodite pustime se do toho a ja nikdyyyy, radeji tam ted vubec nejdu 😀
To je zase roman 😲

pikusa
3. pro 2009

Vendi....míry máme 🙂
1016 gramů a 72cm....už ale brzdíme,před měsícem měl 9970 😀
a dnrs v poradně byla samá čerstvá miminka 😀 já chci takyyyyyyyyyy 😀 😀
Já matyáška taky posílala do podolí....jestlipak jsme taky na nástěnce??????? 😖 😲 😀
Vlasy my padaly strašně a stále dost padají....v lékárně mi dali Biosil,může se i při koju,trošku to pomohlo...
A k Vánocům jsem nechala našim a babi udělat kalendář s Matýskovýma fotkama.

macous
3. pro 2009

Ahoj holky,

tak vlasy mi taky začaly slušně padat a kouty se mi udělaly raz dva, docela si přijdu jak opelichaná slepice, takže si nemůžu dělat culík ze všech vlasů, jak jsem zvyklá 😠 a taky pořád čekám, kdy to přejde....

Dneska máme za sebou druhý Prevenar, Matýsek nějak nemohl usnout, plakal jak nikdy, tak jsem mu dala Nurofen sirup a teď si říkám, že to bylo možná zbytečné, protože pak kupovidu do 5 min. usnul 😅

Jo a u zubaře jsem nebyla 2 roky 😲 budu se muset objednat a to teda asi schytám 😅 😵

macous
3. pro 2009

Teda Piku, to je Maty pořádnej kus chlapa 😀

pikusa
3. pro 2009

Macous..tys nemusela v těhu k zubaři????
já jo a musela jsem mít razítko v průkazce....
joooa ty vlasy,už mi rostou nové...mám na čele takové ty podrosty...krátké vlásky...takže holky,zlepší se to 🙂

macous
4. pro 2009

Piku, tak to jo, to se těším, budeme s mrňousem opelichaní oba dva- bude to alespoň ladit 😀

No ono to razítko v průkazce zrovna u zubaře není totiž povinné 😉

pikusa
4. pro 2009

No vidíš,moje gyndr.ho chtěla......tak jsem byla....dokonce 2krát 😀

murecka76
4. pro 2009

Ahojky,
Piku, jste macíci, ale my už také máme 6580g, pořád jedeme po 200g za týden. 😀
Na další Prevenar jdeme tento týden, ještě na kyčličky, chtěl nás doktor pro jistotu, když jsme byli dřív, vidět ještě jednou.
Taky jsem čuměla jaký je Darebák šikula. 😀 😀 😀
Normálně mi volali tento týden z Podolí a vyptávali se na porod atd. No musím jim poslat tu fotečku, už jsem to slíbila i sestřičce.
Jo a vlasy to je děsné, máme je všude, hrozně mě to štve i Terka je má všude, Biosil mám taky, ale jsem trošku lemplík na užívání a ještě pantenol.

macous
5. pro 2009

Ahoj holky,

taky máme vlasy všude a do toho chlupy z Růženy, je štěstí, že nelíná tak moc, ale bohatě to stačí. Matymu pořád od někud tahám moje vlasy 😖 no snad to brzy přejde, kouty už mám totiž jako génius 😀 😀 😀

pikusa
5. pro 2009

Murečko...to my to brali kilo a něco za měsíc....až po půl roce se to zpomalilo 😀
ale teda záda mě bolej dost...
A navíc jsme sami doma od čtvrtka večera,tatík odjel do Anglie na fotbal a přijede zítra v noci.....
tak se těším,až si odpočinu 😀

vendi1
5. pro 2009

Ahoj holky,
tahani vlasu je hruza, normalne se cisnu a pada to po chuchvalcich a nejvic mne stve, kdyz vidim, ze je ma Apolenka v ruce a strka si je do pusiny 😠
Murecko to Ti volali jen tak z Podoli 🙂 ? To je mile 😵
Dneska jsem jela s Apolenkou, ze nakoupim nejaky darky a stavim se do Alberta. Zacla jsem v Albertu, u pokladny nez jsem zaplatila mne cizi lidi trasli s kocarkem jak plakala, v DM jeste vetsi hysterak a tak jsem nakupy vzdala a jela domu, doma jsem zjistila, ze ji asi bolelo brisko, mela nakakano. Manzel ma ted hodne prace a nikoho tady nemame, takze hlidani zadny, tak letos budeme asi bez darku 😒 . Dneska jsem si pripravila testo na linecke, tak zitra neco malo upecu. Taky pecete?
V pondeli jdeme nastrelit nausnicky, jsem zvedava na drobecka. Murecko Terezka uz ma nausnicky?

pikusa
5. pro 2009

Vendi...ještě jsem s pečením nezačala 😀

macous
6. pro 2009

Vendi, já jsem na tom jako Piku, taky jsem s pečením nezačala a možná ani nezačnu, mamka už mi napekla a koncem týdne mi to prý doveze, dneska jsme tam byli na ochutnávce a dobrý 😀 možná udělám jen jednu várku lineckého a to si na to těsto ještě klidně koupím hotové 😵 (manža totiž jí pouze to linecké, a mohl by toho kila) 🙂

Jinak já to dělám s nákupy tak, že odjíždím večer, v půl sedmé nakojím naposledy a vyrážím např. na Černý most nebo někam do center, kde mají alespoň do 21 hod. a je to do půl hodiny od baráku, byla jsem dvakrát a dárečků mám cca polovinu, něco jsem objednala na netu, tak to teďka v týdnu čekám.
Zítra se hodlám večer vypravit taky do DMka, potřebuji tam spoustu věcí a taky nějaké balíčky k vánocům 😵

pikusa
6. pro 2009

Tak já děkuju za net...většina dárků bude z netu--objednávám................
včera jsem vlezla do krámu a teda rychle jsem zase mazala ven 😀 vzala jsem plíny a šup pryč...
A Macous....asi taky bude jen linecký...těsto mám v mrazáku 😀

macous
7. pro 2009

Holky, já teda mám akorát jeden problém s dárky a to je pro mojí mamku, nemám vůbec žádný nápad, ona totiž všeho má..... co jste kupovaly mamkám vy?

macous
9. pro 2009

tak jen posouvám 🙂

pikusa
9. pro 2009

Ahojík...
macous,my našim se segrou dáme poukaz do hotelu na Šumavě.....termín si pak vyberou...
ted k svátku jsem jí koupila kabelku...
co třeba poukaz na masáž,k holiči,na kosmetiku?????
Jo a tady fotos
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyasek_7.-8.mesi...
náš Podoláček 😀

macous
10. pro 2009

Ahoj holky,
tak včera jsme měli kontrolu kyčlí a průběh jako u vás Piku, už se to spravilo, takže plenku na noc navíc už dávat nemáme - taktéž jsem nedávala 🙂
A dnes jsme se byli podívat na rehabce a cvičit taky nemusíme, Maty je na tom jak má být, dokonce se včera začal přetáčet ze zad na pupík, takže se tam máme zase přijet ukázat za dva měs., ukáže nám takové sranda cviky na správné držení těla při lezení, aby si drahouš nezkřivil záda 😀 Prvně jsem tam šla ve 2,5 měs., maličko se zakláněl, no a to se během 14 dnů spravilo, od té doby tam jezdíme jen na čumendu, když už jsem tam zařazení 🙂

Piku, to je právě to, mamka na hory nijak zvlášť není, kabelku dostala už 2x za sebou k min. a předmin. vánocům, masáže má zakázané a k holiči a na kosmetiku, dokonce i na manikůru, pedikůru, chodí pravidelně 😅 a má butik, takže oblečení taky škrtám, kosmetiky a parfému má echt hodně a teď prodala barák po babičce a separavala dvě domácnosti do jedné, takže do domácnosti takni smolík 😠 prostě nevim co........ to je pak každá rada drahá 😖

macous
10. pro 2009

Piku, tak teda Matyášek je fakt sladkej, hlavně na té fotce ve vaně, jak má tu rybku 😵 a přijde mi, že je ti čím dál víc podobný 😉

pikusa
10. pro 2009

Macous...jooo je maminčin 😀
No a mates pak na půl roce měl jadýrka 😉
Macous....knížky,křížovky,dobré víno,nechat udělat hrníček,polštářek nebo třeba hodiny s malým....
www.mcprint.cz

murecka76
10. pro 2009

Ahojky,
Vendi, jojo volali sami. 😀 Terezka už má naušničky od 8týdnů, měli jsme dost veliký problém se zahojením s jednou dirkou, dokonce mi doporučovala doktorka je vyndat, ale nakonec jsme to vyhojili a je vše ok.

Pikus, krásné fotečky. 🙂

Macous, my kupujeme mamce nový friťák, tu novinku od Tefalu, jak se smaží jen na lžíci oleje.Pak dostane knihu Babicovy dobroty, nějakou kosmetiku a obě babičky dostanou kalendář s Terezkou a ještě něco.

Ještě taky nemáme nakoupeno, upečeného taky nic, ale od pondělí už máme tatínka doma, tak se do toho dáme, upeču jen linecký 😀 😀 , myslivecký knoflíky a vosí hnízda a ostatní dostaneme od mamky.

Ale už mám uklizíno, takový ten větší úklid a zítra snad koupíme stromeček.