CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

andri79
3. bře 2010

holky, tak jsem teď zkusila test 10 den po Et a NIC :(( menstruaci jsem nedostala, ale to drží utrogestran ...A.

vendi1
3. bře 2010

Ahoj holky,

Andri nebud smutna, mozna to jeste dobre dopadne a pokud ne, tak priste urcite ano. Ted si naplanujete nejakou odpocinkovou dovcu a pak sup hned do dalsiho pokusu 😉 .

Barunko pajada, gratulace a pokracuji v drzeni palecku 🙂

Mac urco jsi na lyzich, tak jsi v pondeli nevidela vikend. Koukni a zavzpominej, kde jsi zhruba pred 8. mesici lezela s Matyaskem 😵 a Piku ty zavzpominej aspon na pohled z venku a schodiste do "naseho" patra (pokud jsi tedy nevidela v tv). Ja behem toho zamackla slzicku 🙂

http://blog.cz/insert?from=archiv.nova.cz&conte...

b.a.r.u.s.2010
4. bře 2010

Andri, je to ještě brzo!!!!!!! a je to vlastně 9 den po ET.....a jaký jsi měla test...

Vendi, taky se podívám..... 😉 , tuším, že to bude porodnice 😉

b.a.r.u.s.2010
4. bře 2010

Vendi, ještě ted břečím jak želva 😵

pikusa
4. bře 2010

Vendi...já na to koukala v tv a bulela jsem taky jako želvička...Podolí je moje srdeční záležitosot 🙂
Andri....je brzy,ještě je naděje 🙂

andri79
5. bře 2010

Holky, můžete mi poradit? testy stále negativní dnes je to 12 den od Et (počítám i Et ), ale včera jsem v den menstruace jen zašpinila, a pak už zase nic, ale určitě by ho bylo něco vidět, nechce se mi totiž jíst ty léky, tak nevím co mám dělat :( A. - testuju mamatestem

b.a.r.u.s.2010
5. bře 2010

Andri, držím pěsti at je vše v pořádku a // naskočí!!!!

Jinak holky, mám od včera rýmu, ne nijak hroznou, ale rýma je. A to já na ni netrpím a nemocná jsem nebyla několik let☹....Manžel říká, že to moc řeším, že se přeci člověk nemůže izolovat...

Rýma nevadí, že ne???

pikusa
5. bře 2010

Ahojík....
Baru,řekla bych,že ta rýma je k tehu....holt změna v těle.....teplý čajík a být v klidu....popř.půl paralenu.
Andri.....ještě počkej,oni bědí,proč říkají test za 14 dní.....já testila dřív,ale měla jsem prodlouženou kultivaci.
A ted co u nás....
Tak v noci jsme jeli s malým na pohotovost.Opět latyngitida,šílený,nemohl vůbec dýchat.Dostal 2 inhalace za sebou,Mates řval,já jsem řvala,hrozilo,že si nás tam nechají.Naštěstí se mu ulevilo.
Ted jsme byli u dr.tak dostal ještě Prednison na noc a uvidíme.

b.a.r.u.s.2010
5. bře 2010

Piku, držím pěstičky, laringitidu měla často neteř když byla malá, pamatuji si, takový štěkavý kašel to byl, jako když štěká pes....

říkala jim doktorka, že v zimě pomáhá, když je ten záchvat kašle, který bývá v noci tak obléci mimčo a dát na mraz, na chvilku, že se pak lépe dýchá...a na ten kašel ona dostávala protazin, nebo tak nějak...ale to jsou laické rady, ty s tím máš zkušenosti...držím pěstičky at je Matyáškovi co nejdříve dobře....

b.a.r.u.s.2010
5. bře 2010

Piku, když ted nad tím přemýšlím, tak tyhle rady jim dávala až když byla neteř vetší tak 2 roky, do té doby je lepší jet na pohotovost, přeci jenom miminka mají ty dýchací cesty zúžené, to je vlastně zánět hrtanu, vid?

pikusa
5. bře 2010

Baru....protazin měl včera v tom inhalátoru....
mates už to má asi po 4.poprvé jako 3.měsíční.Jak to přijde,zabalím,otevřu na něj okno at je v chladu.ale včera to bylo moc,rtíky fialový,tak jsme jeli.
a ano je to zánět hrtanu.

b.a.r.u.s.2010
5. bře 2010

Piku, držím pěstíky, a čáry máry at jste bez kašlíku 🙂 .

Ted asi spinká, vid? jak se Matyášek moc nevyspinkal v noci....

pikusa
5. bře 2010

Jooo ted spinká.....a i dýchá klidně....
je na vyvýšené matraci,kolem dokola mokré plínky.....
no uvidíme Baru....a díky 🙂

vendi1
5. bře 2010

Jeee Piku, to je nejhorsi jak je dite nemocne, at je Matyaskovi lepe. Ja vubec nevedela, ze na to trpi 😕 , to mne nejak uteklo 😝 .

Jinak myslim, ze Podoli bude nas vsech srdecni zalezitost. Ja z toho byla cela namekko, Apolenka se v tom pokoji c.1 o kterem se tam nejvice mluvi narodila 😵 . Prijde mne, ze to bylo nedavno a pritom te nasi treperende protivnoucke bude za chvili 7 mesicu 😲 . Holky ta je ted tak protivna. Lezet se ji uz nechce, u pretoceni se jeste nadre, chovat se nechce a navic se po prikrmech nemuze dobre vykakat a z toho jen huci a krici po nas 😠 😀 .
Barusko ja presne v tomhle obdobi co jsi ted dostala anginu. Mela jsem obr strach a koukej jak to dopadlo 😉 . Takze ryma nevadi. Jen se setri, horsi by byl kaslik 😔 .

Adri jeste vydrz s lekama. Moc moc Ti drzim pesticky 🙂

brundik
6. bře 2010

Ahojda, holky, tak se tak nejak kuryruju, ryma me trapi porad, vcera se pridal kasel a rano me vzbudila bolest v krku, tak jsem krk vystrikala, zalezla do postele a uz ho ted necitim, ale budu cely den zase zalezla, prolevam se cajem, ze nestiham behat na zchod.
Baru, opravdu hodne pij, to ti pomuze se toho rychlejc zbavit, no a nejaky kapicky nebo inhalace. Tak preju, aby bylo brzlo lip 😉
Piku, jak Mytasek? Doufam, ze uz je to lepsi.
Andri, ja bych leky brala dal, testla az 14. a pak by bylo jasno. Treba je opravdu moc brzy.
Vendi, tak me ten tvuj odkaz taky rozbrecel, je to tak dojemny, cim dyl se snazime o mimco, tim je to pro me vetsi zazrak a tim vic slz tece, kdyz vidim neco takovyho.

andri79
6. bře 2010

holčičky já byla včera na krev a bohužel zase negativní :(

brundik
6. bře 2010

Andri, to je skoda 😒 Ale hlavu vzhuru, nic nekonci, kup si neco dobryho, co mas rada a udelej si radost 😉 Jak jste se domluvilii dal v Podoli?

pikusa
6. bře 2010

Ahoj holky...
Andri....mrzí mě to... ☹
Mates dýchá pořád jak tuberák,sípe,nudlí a nudlí,má kašel a je protiváček.Ale aspoň nemá teplotu.
Ach jooo hned bych to vzala na sebe.

brundik
6. bře 2010

Piku, tak to se citim asi podobne jako Matysek, mam stejne priznaky 😒 Brzke uzdraveni mu preju 😉

pikusa
6. bře 2010

Brundik....tak at jsi taky brzy fit 😉

b.a.r.u.s.2010
6. bře 2010

Holky, ono to asi nějak řádí ☹ , u nás se dneska nevařilo a jeli jsme na oběd, což nebyl dobrý tah, restaurace nekuřácká, takže po této stránce tedy dobrý, ale každý tam posmrkával... 😠 , takže radši budeme zalezlý doma.

Andri, to je mi moc a moc líto ☹ , co v Podolí, kdy tam pojedeš domluvit co dál,

Přeji všem úplné uzdravení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vendi, děkuji za uklidnění....ono kdyby člověk otěhotněl první měsíc snažení ,tak by vše tak neřešil.....

pikusa
6. bře 2010

Barunko...připrav se na to,že budeš řešit každé píchnutí a kdesi cosi 😀

murecka76
6. bře 2010

Ahoj holky,
hlásím se po delší době.
Nejdříve musím moc popřát Barunce k úspěchu, ať jsi brzo fit a těhulkování si můžeš užívat, hlavně přeji co nejméně problémů, jak již psala Pikusa, opravdu budeš sledovat vše, jako mi všechny, vždyť jsou to naše vymodlené dětičky.
Pikus, Matýskovi přeji co nejbližší uzdravení, je to hrozné, když dětičky stůňou. ☹

No a teď něco o nás, Terezka je moc veliká šikula, je strašně živá, sudy válí o 106, je to fakt čipera, chvilku nevydrží být v klidu, s jídlem bojujeme, nechce papkat, sníme jednu malou skleničku a to je ještě operace, nejdříve skleničky nechtěla, vařila jsem denně a ze dne na den, zase nechtěla domácí a jen skleničku, nejraději má banán a přesnídávky, koupila jsem si skleněné struhátko na jablíčko a ona to vůbec nechce, ale zkouším pořád dál. Nejraději má večer kašičku, vypije 240ml a spinká tak do 3.30 od 18hod. pak si dá 120 mlíčka, mlíčko pije jen takhle ráno, jinak ho do ní nedostanu, tak ještě ráno jí ošidím, k snídani jí ho ochutím troškou kaše a to vypije, je to fakt potvůrka. Váží 7900g a měří 76cm, je to taková dlouhá špagetka.
Zoubky ještě nemáme. Toť asi vše o nás.

Na pořád z Podolí jsem taky koukala, jak píše Vendi, opravdu srdeční záležitost, no uvidíme jestli se tam ještě jednou vrátíme. 🙂

Tak se všichni marodi brzo vystonejte. 🙂

pikusa
7. bře 2010

Ahoj
teda my máme dnes 11 měsíců.....ještě chvilku a je mu rok 😲
mě přijde,že jsem se nedávno nervila v podolí v čekárně.....a přitom je to už tak dávno 😝
Strouhaný mates taky nechce,tak kousek do ruky a cumlat to jo.......
banán nechce vůbec.
Ale jinak dlabe hezky 🙂

brundik
7. bře 2010

Murecko, to jo, nekdy bych tu detskou energii a neunavitelnost brala a potrebovala 😀 Co se tyka jidla, ja jsem byla taky vzdycky problemova, v sedmi letech jsem mela jen 17 kilo 😀 Byla jsem porad takovy tintitko, ikdyz jsem pak jedla dost. Ale snad se Terezka pekne rozbasti a nabere 😉
Piku, to jo, me prijde, ze jsme se nedavno rozhodli pro mimco a ony uz to budou 4 roky 😅
Holky, tak ms opravdu dorazila, ja uz myslela, ze se mi jako naschval opozdi, takze zitrejsi navstevu v Podoli nemusim rusit. Ale ten utz si neumim predstavit v dobe ms. Ted jak beru anopyrin, tak je ms strasne silna 😝 Neabsolvovala jste tohle nektera?

pikusa
7. bře 2010

brundik.....pravidelně jsem chodila na UTZ 2.den cyklu.....takže v klidu,tam jsou na to zvyklí....

b.a.r.u.s.2010
8. bře 2010

Brundik, já byla taky druhý den cyklu a ten den jsem dostala injekce na stimulaci, byla jsem z toho úplně rozhozená, no a ultrazvuk mi dělal Darebný a říkal, neřešte to, kdyby jste viděla co já vidím krve při porodu..., tak mě uklidinil....Držím v Podolí pěsti....

Murečko, jdu kouknou na tvé fotečky v albumku at se nalákám, holek sleduju pořád 😉 .

Jinak s tím sledováním máte pravdu, včera jsem našla na aplikatoru od crinone trošičku krve, opravdu pidi nic, myslím, že je to od toho jak se ten aplikator ten konec ulomí, tak to bylo ostré...no a dneska ráno takové něco hnědavé, no je mi úplně zle...uf, už aby byl čtvrtek....

b.a.r.u.s.2010
8. bře 2010

Piku a jak je na tom MatášeK? Kašlík je pryč, vid?

Vendi, nakonec jsem rýmu zvládla s čajíkováním a vincentkou.....

Takže znovu čaruji, at jsou balíckové u všech malých i velkých, co nejdříve pryč a hlavně at se nevracejí!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pikusa
8. bře 2010

http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyasek_10.-11.me...
tady máte holky fotky toho našeho chlapáka......
A stále kašle,ale už dýchá čistě.....ale na zítra jsem trušila plavání.

b.a.r.u.s.2010
8. bře 2010

Piku, tak jsem vám to okoukla 😉 , krásný!!!!!!!!!!!!!!!

A co holčičky na Matyáška, nezlobí ho?Na fotečkách jsem objevila jen jednu, ale jsou dvě vid? Nebo se mi to motá?