CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
28. led 2011

@martina_z to se vleče vid.....pořád držím palce...
a já to vydržela do 9.dne 😀

martina_z
28. led 2011

A kolik to bylo od OPU?

pikusa
28. led 2011

@martina_z OPU v pondělí, ET v pátek a 9.den od ET testík 🙂

martina_z
28. led 2011

Takze 14 dni od OPU, ok, diky.

pikusa
28. led 2011

@martina_z jo nechtělo se mi to počítat hned 😀

vendi1
28. led 2011

@martina_z Marto Apolence by po svete mohlo litat 8 sourozenecku,coz je taky dost 😝
Taky drzim......, ja testovala 10 den po ET.

Holky videly jste Pavlika Dar. v sama doma 11.1.?? Ja to dneska objevila na netu a tak jsem si na nej zavzpominala 😉
Macous co jsme se za tim klukem najezdily co? 😵 Kdo chce zavzpominejte taky....je hned na zacatku po uvodu a pak jeste 2x. To je tak pekny chlap.... 😀
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1148499747-s...

pikusa
28. led 2011

@vendi1 jdu se na něj juknout 🙂

macous
28. led 2011

Vendi, jojo to máš tada pravdu, a já se za darebákem možná zase na podzim juknu 😀 pokud se na nás neusměje štěstíčko jako na vás 😀 😀

Piku, jak ty teďka, čekáš na mrchu, nebo už něco zobeš - myslím prednison a tak podobně?

Marti, no já koukala na test jak blázen, ležela jsem tenkrát u TV a běžela nějaká bláznivá komedie, kde si ženská dělala test a vyšel jí pozitivní a já si řekla, a co testnu si taky, stejně to testem nezměním, takže o nic nejde, a nevěřila jsem svým očím, čárka byla slabá, ale jasně vidět, byla jsem teprve sedmý den od transferu 😀 😀 😀 , ale to nedoporučuju, protože je to brzy, ale devátý nebo desátý den je akorát 😉 taky pořád držím palečky 🙂

pikusa
29. led 2011

@macous čekám na mrchu....a pak začnu brát estrimax....

martina_z
29. led 2011

@macous Mela jsem tridenni kultivaci, takze budu testovat - jestli se vubec odvazim- nejdrive v utery, tj. 14 dni po OPU. No, prinejhorsim pujdu hned do KETu, jestli to pujde (embryolozka rikala, ze ano). "Tehotenske priznaky" nemam absolutne zadne, coz samozrejme nic neznamena, ale i tak jsem nervozni a mam strach, ze to nevyslo.

pikusa
29. led 2011

@martina_z tak já neměla vůbec žádné příznaky....
až pak jen šílená únava....
nikdy jsem neměla ranní nevolnosti,chutě---NIC

aja38
30. led 2011

Ahoj devčata, jsem 3 den po embryo transferu a docela dost me bolí břicho jako bych měla dostat menstruaci, nevím jestli to je normální, bojím se abych nezačala krvácet..Nemáte s tím některá zkušenost???

pikusa
30. led 2011

@aja38 neboj,toto je úplně normální....taky mě tak bolelo břicho....
tak přeju,at to dopadne 🙂

aja38
30. led 2011

Tak to je super DEKUJI, to jsi mi udelala radost 🤐 mam pocit, že to každou chvíli musim každopadně dostat 😒

pikusa
30. led 2011

@aja38 měla jsem to samé......a docela dlouho,ještě i po pozitivním testu......

consti
30. led 2011

Ahoj. V létě bychom chtěli začít chodit do CARu. Byli jsme už v Pronatalu, ale nebyli jsme spokojení 😝 . Napadlo mě Podolí, protože jsem slyšela, že dělají bez problémů i testy na imuno a genetiku. Jak jste v Podolí spokojené vy? Doporučujete nějakého lékaře či lékařku? A jak probíhají tato dvě vyšetření a vůbec první vyšetření?
Díky moc za odpovědi 😉

pikusa
30. led 2011

@consti ahojík.....
tak já mám Matese,jsem teda spokojená 🙂
Na imunu jsm e nebyli ale na genetice ano....a je to v jedné budově,takže super...genetika je pohovor o rodiných nemocech vašich a příbuzných a pak odběry krve.
První byl pohovor,hormonální profil,spermiogram a dle toho se pak řešilo co dál....
A super je pan dr.Darebný..
já chodila a jsem u paní dr.Řezáčové---odbornice velká,ale někdy prostě málomluvná...

consti
30. led 2011

@pikusa díky moc za info. Tak ještě zjistím to imuno 😉 . Já už byla na horm.profilu a manžel na spermiu a vše v pohodě. Ms mám jako hodinky, ovulaci potvrzenou jak lékařem, tak měřením BT, ovu testy a stejně se nedaří 😅 😕 .

pikusa
30. led 2011

@consti no tak to je záhada teda vid.....
a už ses objednala,nebo jen koukáš kam bys šla

consti
30. led 2011

@pikusa zatím jen koukáme kam. Dáváme si teď pauzu a v létě bychom někam šli 😉 .

pikusa
30. led 2011

@consti aha....tak snad dobře vyberete.....a třeba nebudete muset nikam 😀

consti
30. led 2011

@pikusa no kéž by, ale to si říkám už druhým rokem a zatím nic 😎

pikusa
30. led 2011

@consti takže se snažíte 2 roky...vše v pořádku a prostě to nejde??? 😒

consti
30. led 2011

@pikusa. No snažíme se od října 2008, ale od května do listopadu min. roku jsme se nesnažili, měla jsem myom na děloze a musela jsem na operaci a pak ještě na kontrolní laparku a měli jsme snažení na půl roku zakázáno 😉 .

pikusa
30. led 2011

@consti Tak my se snažili 3 roky....po 3 letech jsem otěhotněla.....
a ted se chystáme pomalu na KET.....

aja38
31. led 2011

Holky to jsou problémy , to je strašny co 😒 když to tu tak pročítám ach jo, ale Consti..taky doporučuji Podolí dr. Darebný je opravdu nejlepší šikovnej, odborník a hlavně lidskej!! Dr. ŔEZÁČOVÁ je perfektní v oboru ovšem potvrzuji trochu strohá, nemluvná a moc se s tebou nemaže, ale delala mi odběr i transfér a nemužu si ji vynachválit, tak, že si myslim, že je jedno ke komu tam pujdeš.

consti
31. led 2011

@aja38 díky za tipy 😉
@pikusa a po těch 3 letech jsi otěhotněla přirozeně? Jaký jste měli problém? Držím pěstičky, ať druhé mimčo vyjde 😉 !

pikusa
1. únor 2011

holky nejde mi net.píšu z telefonu.a otěhotněla jsem po ivf icsi.

aja38
2. únor 2011

Ja take byla na IVF icsi (take jsme meli špatnej spermiogram ☹ ) Dneska je to 6 den po transféru, to jsou nervy Vám povim děvčata , to je hrozny, příznaky nemam absolutne žadny, břicho už mě přestalo taky bolet ..no pocity teda děsny, myslela jsem si, že to vydržim a těhu. test si neudelam a pujdu až na tu krev, ale vidím to tak v pondelí na testík at radsi vím do čeho pak jdu.

martina_z
2. únor 2011

Ahoj holky, bohuzel nemam dobre zpravy. 12. den po transferu, krvacim a test negativni. A to jsem tem potvoram tolik verila! Proste smula. V patek se to musi potvrdit jeste z krve a pak doufam, ze klapne KET.

@aja38 Vitej do diskuze. Drzim palce 🙂