CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

brundik
26. bře 2010

Zuli, mam 🙂 Ale na zmrazeni nam nic nezbylo.
Teda Zuli, teba stiha jedna zdravotni neprijemnost za druhou. Me prepadla strevni chripka v lednu, taky to nejak radilo, ale za 2 dny ok. Tak to bylo neco podobnyho. Jeste, ze to je takova rychlovka vid, cloveka to uplne vysili. A mam radost, ze jsou uz zada lepsi 🙂

b.a.r.u.s.2010
26. bře 2010

Brundi, to je prima 😉 a v kolik hodin jsi tam včera byla? Já kolem půl dvanácté. A to že není na zamražení, nevadí, protože nebude potřeba a ted budou //. Embryoložky vědí co dělají, u mě se taky radily a napoprvé to stoply, takže to, že máš embryjka u sebe znamená, že jsou hezký 😉.

Zulik a jak je dneska? Doufám, že mnohem lépe.

Mikis, to proč vy, no to nesmíš řešit, je to těžké, ale on ten život je někdy pošašenej 😝

Piku a holky maminy, jak se máte 😉 😉 😉 ?

b.a.r.u.s.2010
26. bře 2010

Jinak holky srdíčko nám tukalo 😉 Darebný byl úžasný, no a už aby byl další ultrazvuk.....

vendi1
26. bře 2010

Ahoj holky,
poctive vas ctu a gratuluji Brundi, ze ET klaplo a drzim palecky na //. Verim, ze se na kazdou z nas to pokakany stesticko jednou usmeje 😵 .
Barusce a prdolkovi srdicko tuka, to je nadhera. Vzdycky jak napises, ze si byla u Darebacka vneses mne vzpominky jak jsem k nemu taky rada chodila pro dobre zpravy🙂. "Nejhorsi" zprava u nej snad byla, ze mam tehu cukrovku. To jsem nesla spatne, ale diky tomu dneska vypadam "jako proutek" oproti pred tehu, ale na druhou stranu se bojim az prestanu kojit, to ta vaha bude stoupat a stoupat, uz to vidim grrr☹.
Barus a jsi doma na nemocenske nebo chodis do prace?

U nas nic noveho...na velikonoce se chystame na tyden do Ostravy (domu k rodicum), 4.4. to bude rok co jsme meli svatbu, tak zavzpominame a vlastne je neco noveho.....prdola se v plavani uz 3x potopila🙂. Poprve se ji nechtelo, ale pak uz ani neprotestovala. Uz jsem zaplatila dalsi kurzik, ze do leta dame jeste jeden a pak az zase na podzim.

Piku vzpominam si, ze ses ptala jestli Vam v Podoli visi foto....jak jsem tam tenkrat byla ukazat malou, tak bych rekla, ze nevisela 😕 😒 . Ale holky co tam td chodi maji nastenku zkouknutou mnohem vice 🙂 .
Venku uz je tak krasne, chystam se o vikendu malou soupnout do sportaku, tak jsem zvedava co ona na to....

Zuli at je lepe!!!

brundik
26. bře 2010

Baru a ja ve ctvrt 😀 Ale hned me lapla embryolozka, ale musely jsme se minout o minutku, protoze pak jsem tam jeste litala s papirem do pokladny. No tak priste, protoze tam mam jit ve stejny den jako ty 😀
To musel byt pocit, kdyz jsi slysela srdicko 😵
Vendi, tak vy mae doma plavacka 🙂 A pak ze nejsou novinky.
Nejdriv zmizela Mac a ted i Pikuska, holkyyy 😕

zulik
26. bře 2010

Brundiku, držím palce, ať to klapne a mimčo drží celých 9 měsíců 😉 Holky díky, dnes už jsem normálně i něco snědla, takže to byla fakt nějaká 2 denní viróza. Celou zimu jsem se držela, přežila prasečí a jiné chřipky až teď takto. 😀 Jen mně stihla další pohroma, je u nás na návštěvě moje máma 😀

brundik
26. bře 2010

Zuli, tak to je mozna jeste horsi nez ta chripak, podle tvoji reakce 😀 Tak to s mamou ve zdravi prezij 😉
Ja jsem nemarodila 5 let a letos jsem stihla chripku strevni a pak i nejakou chripkoanginu, ci co to bylo za humus 😝 Doufam, ze uz jsem si to vybrala pro letosek. Letos uz beru jen tehotensky nevolnosti 😀
Tak a ja vam preju vsem hezky vikend, odjizdim na cerstvy vzduch 😉 😎

brundik
29. bře 2010

Ahojda, holky 😉
Vikend byl tak prijemnej, jen to pocasi bylo trosku aprilovy. Doufm, ze pristi velikonocni vikend to bude lepsi.
Ja az zpetne zjistuju ty svoje preklepy, no to je des, po me neco cist 😅
Piku, ty ses taky vytratila? ☹
Zuli, uz jsi fit?

vevera
29. bře 2010

Ahoj,jsem 4dny po ET dvou osmibuněčných emb.A i když máme doma dceru (také z Ivf v Podolí),mám nervy v kyblu.Je to můj již 7 pokus!!!DržimPěsti všem,které jste na tom podobně nebo vás to teprve čeká 😉 😉 😉

ivkaj
29. bře 2010

Vevera, 7 pokus?!? Tos měla tolik IVF nebo i KET?

vevera
29. bře 2010

ivkaj,měla jsem 3krát IVF,při třetím jsem otěhotněla a porodila dceru.To bylo před 4lety.teď už rok usiluji o druhé dítě.Měla jsem 1krát krátký protokol s odběrem 5 vajíček s ET 2emb.,z toho nic nebylo,potom 2krát nativ,jeden s ET 1emb,z druhého nativu nebylo žádné vajičko.Je to sodovka co?Ale,když už to jednou vyšlo nechci se vzdát 🙂

ivkaj
30. bře 2010

Noo, to je vcelku síla. Taky půjdu na 3.IVF, tak jsem zvědavá. Posledně mi tam Darebný vyprávěl příběh nějakéjeho kamarádky, která snad byla taky na 7pokusech a zadařilo se až když se jim to nejmíň hodilo. mělo to být povzbuzení, že psychika je nejdůležitější 😝

b.a.r.u.s.2010
30. bře 2010

Brundi, no snad bude víkend lepší, když je ten velikonoční 😉 a překlepů já mám taky dost, to je tím jak nám ty myšlenky lítají, no aspoň tak to mám já....

Ivka a jak jsi se v pátek s Darebným dohodla?

Vevera, moc držím pěstičky, já měla taky dvě osmibuněčný 😉

Vendi, jsem doma na PN, říkal Darebný, že je to lepší, já sice v práci sedím, ale někdy to naše jednání s lidma dá zabrat.
Proutek neproutek, Apolenka je nádherná a to je hlavní 😉 .

Piku, já úplně zapomněla okouknou nástěnku, bylo málo lidí a hned jsem šla na řadu, kouknu při první přiležitosti..

vevera
31. bře 2010

Ahoj,chtěla jsem se zeptat :brundik,pozoruješ na sobě nějaké změny?Mě je skoro stejně jako před menses akorát mi nechutná ranní káva bez které se neproberu.

ivkaj
31. bře 2010

Barus, s Darebným jsme se nedohodli nijak. Mám cystu, která nezmizla asi s MS, takže mám přijít zase na konci cyklu.

b.a.r.u.s.2010
31. bře 2010

Ivko, držím pěsti at cysta zmizí a můžeš začít stimulavat...

Zulik, jak je?

zulik
31. bře 2010

Ahojky,
krátký pozdrav. Jsem byla trochu mimo sebe, dnes jsem měla zkoušku a měla jsem nějakýho "nerva" ale dala jsem to za A 😉
Hlásím, že záda dobrý, neříkám, že výborný, protože nejsem po rhb.Do Podolí jsem se objednala tuším na 20.

b.a.r.u.s.2010
1. dub 2010

Zulik, blahopřeji k A, já jich zas tak moc neměla, i když je pravda, že byly zkoušky, kdy jsem byla vděčná i za E.

Mějte se podolandy moc hezky, užívejte sluníčka a všem nám držím pěsti... 😉 😉 😉

brundik
1. dub 2010

Vevero, kazdy den na sobe pozoruje nejake zmeny, at jsem tehu nebo ne 😀 Takze svoje stavy radsi neresim 😉 Jinak jsem ospala az hamba, utros je dokonalej umrtvovak 😅
Ivkaj, to je skoda. Ja jsem tayk mela cystu, ale po ms uz nebyla, takze jsem hned zacala ten den se stimulaci. Snad zmizne, potvora jedna.
Zuli, ty mas samy bezva zpravy 😵 Moc gratuluju, jsi dobra, zes tu zkousku dala 😉 A zada taky super, aspon se budes moct hbitejc vyhejbat v pondeli proutkum 😉
Baru, ty uz mas v pase 10 tt, mi prijde, ze jsi nejaky tyden preskocila 😀

b.a.r.u.s.2010
1. dub 2010

Brundi, nevím jak to ten koník počítá 😝 , ten 10 tam musel skočit dneska, ale jsem osm a něco...dle ultrazvuku. Kdyby to mělo být podle poslední MS tak s mým ted dlouhým protokolem bych byla už snad 12...

Holky a kdy vás čeká testování?

Jé Zulik, ty máš novou fotečku, a moc hezkou 🙂. Já musím najít taky nějakou lepší...než já medvědice 🙂

zulik
1. dub 2010

Holky, přeju hezké Velikonoce a aspoň trochu ať vám někdo vytřepe blešky z kožíšku 😀 😉 A nezapomeňte si koupit něco hezkého na sebe, ať vás nepokadí beránek.
No, fotku jsem dala tak z nouze, starou mi asi smázli, tahle je taková pohřební 😅

pikusa
1. dub 2010

Ahoj holky....
omlouvám se,že jsem byla mimo....ale prostě matese musím mít na očích pořád....stoupá si na nožičky a ted konečně přišel na to,jak si ze stoje sednout...a nepadá dozadu.
jinak příští týden rok,to je strašný,jak to uteklo,nějak mi přijde,že jsem nedávno sedávala v čekárně....a na druhou stranu mi přijde,že to je strašně dávno.
Dočetla jsem poctibě,ale v hlavě toho moc nemám.....
Jen přeji embrouškům,Brundik,at se drží a nepustí...moc ti to přeju....
Ivkaj,taky jsem s cystama bojivala a odkládala stimulku...ale nakonec to dopadlo 😉
Joooooo UTZ domácí displej nemá....je to jen poslech.
A víc nepamatuju,ale budu tady faaakt častěji 😉

brundik
2. dub 2010

Piku ahojda, ja uz jsem si rikala, co se deje. Dekuju, snad to dopadne dobre, to uvidim pristi tyden.
Baru, no prece v patek ;o)
Teda byla jsem na vazkach jestli netestovat pred velikonocema kvuli bezkam, jako ze bych se tam mohla v pripade neuspechu vyradit, ale asi ne. Nebo vlastne nevim, jestli to neprubnu zitra rano pred odjezdem.
A jinak preju taky krasne velikonoce, a v pondeli poradnej narez, at jsme porad frajerky 😉 😀

pikusa
2. dub 2010

Brundi,kolikátý den je to zítra????

macous
2. dub 2010

Ahoj holky,
jsem hrozná vůbec nechodím teď na net 🙄 🙂
Nejprve gratuluji Barunce k těhulkování a hezky si to užívej, protože to uteče jako voda a než se naděješ, tak budeš tlačit na porodním sále jako ty holky v odkazu od Vendi 😀 😉 Mimochodem jsem to oronila až jsem se musela vysmrkat 😵
Brundi, tobě držím moc a moc palečky na testíky, ono to klapne, já říkám, že kdo se nevzdává a vydrží, tak se miminka dočká 🙂 Náš Matýsek je taky až pátý tranfer, takže jsem toho potvrzením 😉 Jo a mimochodem, můj první příznak těhotenství byl, že mi přestalo chutnat ranní kafíčko, nejdříve jsem ho vypila jen půlku a nějak mi nechutnalo, až jsem si ho pak ze zvyku udělala a ani se ho nedotkla, no a pak mi až do 11 tt nechutnalo vůbec nic, jenom lízátka proti nevolnosti 😀 😝 😝 😀

Vendi, teda mě 4 kilča zůstaly, ale to je tím, že se pořád něčím láduju 😝

Na hory jsme nakonec jeli jen o den později a užili si to, Matýsek byl s námi celý den nahoře na sjezdovce a moc se mu tam líbilo 🙂
Holky já už se zase těším, až budu znovu těhulka, chtěla bych na tuhle mateřskou rovnou navázat, tak pokud se nám normálně nezadaří ta za rok a kousek pomastíme na další IVFko 🙂 a Podolí věrná zůstanu 🙂

Piku, tak ty už budeš mít doma ročního budulínka, to je super, utíká to jako voda, teď už mi ani nepřijde, že váš prďola je o tolik starší než ten náš, ale zezačátku to byl teda obr rozdíl 😀

Všem vám přeji krásné Velikonoce a doufám, že nám to celé neproprší 😅 😵

pikusa
2. dub 2010

Mac....taky doufám,že za pár měsíců pojedem pro sněhuláčka a navážu mateřskou.....no hlavně už nemůžu stejně čekat dýl,je mi 35.teda pokud se nepodaří přirozeně 😝

b.a.r.u.s.2010
3. dub 2010

Ahoj holky,

jsem tady jen na skok 🙂 , popřát všem krásné prožití Velikonoc 😉 a v úterý se ozvu a napíši více....

pikusa
3. dub 2010

TAKY PŘEJI VŠEM MOC KRÁSNÉ VELIKONOCE ......A PO NICH JEN SAMÉ DOBRÉ A JEŠTĚ LEPŠÍ ZPRÁVY 🙂

pikusa
4. dub 2010
zulik
5. dub 2010

Piku, tak příští rok už může Matýsek do Star dance 😀 Až to doladí s nožičkama 😀