CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

m.e.l
9. zář 2008

Jé utrouše já doma mám až do UZ, zbyl mi po neuskutečněné IUI. Takže to jsem v poho. Hele například v mém případě myslím, že to na mě dlouho nebude vidět. Jenže stejnak se to blízká rodina zítra dozví, řekli jsme s manžou, že po krvi to řekneme.

pikusa
9. zář 2008

No mě to teda neva,stejně už to všichni vědí 🙂 ale dnes už to na mě jedna holka,co jsem jí dlouho neviděla hned poznala.

zabza9
9. zář 2008

Ahoj holky, tak už jsem oficiálně vaše 😀
1.9. jsem byla poprvé, i s manžou. Až na prvotní zmatky (přeobjednali mě kvůli nemoci Dr. Darebného, ale jaksi mi to zapomněli oznámit 😀 ), jsem byla spokojená, i přesto, že jsem vyfasovala Dr. Žáčkovou...Já se ptala, ona ochotně ukazovala a odpovídala. Ale ten utz a stěry fakt bolely, to teda jo. MM vzali krev a snad zítra se objedná na spermio, dnes mu nebrali telefon...no a já mám přijít 2.-5.DC na hormonální profil. Tak doufám, že už bude Dr. Darebný zdravej.
Jinak moc gratuluju těhulkám, ať je všechno ok a netěhulkám (i sobě 😅 ) přeju, abychom je brzy dohnaly!

kalka
10. zář 2008

Dobré ráno🙂

zabza9 .. tak křest máš za sebou 😉 Tak tě vítám mezi námi 🙂 Tak ještě ten hormonální profil.. počkat na výsledky a pak už se to bude hejbat 😉

m.e.l dej vědět jaký byly reakce rodiny! 😉

pikusa ty už si v 10TT se picnu.. hrozně to utíká.. ještě nedavno jsme se tu bavily, že jdeš na ET .. 🙂

Holky.. včera jsme to IUI měli doma s manžou jistit ze zálohy z ložnice, ale já byla tak unavená, že jsem padla za vlast... tak nevím... musím věřit, že samotný výběr spermoňů na IUI stačil 😖 🙂

pikusa
10. zář 2008

Ahojky holky moje 🙂
tak Kalka no to letí teda 😉 už aby byl další UTZ a já viděla mimi 🙂
Zabza hojky 🙂 🙂 🙂

buresinka
10. zář 2008

Ahoj holky,

tak jsem byla v Podolí a přišla jsem totálně otrávená. ☹ Už nevím co si o tom mám myslet. Jela jsem pak do práce tramvají a chtělo se mi z toho úplně brečet.
Začalo to tím, že Bahníková je také nemocná. Tak tam dnes byla Řezáčová sama. Tak jsem tam o něco déle čekala, ale to mi nevadilo, protože se to dalo pochopit vzhledem k situaci. No a pak jsem u dr. byla v ordinaci a ta si myslela, že už jsem nějaký 22. den. Tak jsem se jí snažila vysvětlit, že jsme se s Bahníkovou domluvili, že zkusíme IUI úplně v nativu bez stimulace a pak hned IVF. Tak to prý nejde obě věci v jednom cyklu. Tak to pak nějak zkousla a začala se vyptávat, proč jsem tady. Já jsem jí řekla, že mi to tak řekla Bahníková. No výsledkem je, že jsem tam prý byla dnes zbytečně. Tak jsem se měla znovu objednat na UTZ. Jsem na úterý, Bahníková už by tam měla být. Sice je riziko, že už budu po ovulaci nebo těsně před ní. Mám ji dříve, ale prostě to risknu, protože chci k Bahníkové. Hodně mě to rozhodilo, protože jsem to sice měla napsáno v kartě, ale chvilku jsem si připadala tak, že jsem si ten postup vymyslela sama. A chci se na to Bahníkové zeptat, protože mě to opravdu naštvalo. Nevím, komu mám vlastně věřit. V jednu chvíli jsem byla tak naštvaná, že jsem si říkala, že změním centrum, což v mém případě nejde tak jednoduše. Sakra, sakra, jsem fakt naštvaná.

murecka76
10. zář 2008

Ahoj holky,

berusinko nesmutni, zase bude dobře. Člověk si někdy přijde jako debil, když je u těch doktorů, jako kdyby jsme tam chodili schválně, jen tak na pokec.
No my jedeme zítra, tak jsem zvědavá kdo na nás zůstane. Já se teda objednala už v červenci, chci totiž vědět jestli už nám 3cyklus povolí stimulovat po revizi, každý doktor na to má totiž jiný názor, tak uvidím, od svého obvoďáka mám požehnání, tak snad nám to dovolí, jinak mi asi trefí, další 3 měsíce nic nedělání. 🙂

buresinka
10. zář 2008

Murečku, už mě to trochu přešlo. 🙂 Nedám se. Když bude v úterý po ovulaci, tak holt ještě 14 dní počkám a začnu hned se stimulací. Už se mi to nechce protahovat. A už to musí prostě klapnout. 😀

No zítra uvidíš. Budu Ti držet palce, ať Ti to dobře dopadne a jdeš s lepším pocitem než já. 🙂

murecka76
10. zář 2008

Moc děkuji, určitě dám vědět jak jsme dopadli. Vím jak jsi se cítila, taky jsme to zažili, celou cestu domů jsme to řešili a že to máme skoro 120km, bylo mi skoro do pláče, být tam sama tak určitě spustím. 😉
Určitě to zvládneme, když nás naštvou tak si tady postěžujeme a v říjnu už tady budeme řešit úplně jiné starosti, věřím, že holky na nás nějaký ten těhu bacil prsknou a v Caru nám připraví ukázkový embroušky, kterým se u nás zalíbí. Musíme tomu věřit, nic jiného nám nezbývá. 🙂 Tak hlavu vzhůru a jdeme do boje.

Doufám, že zítra budu mít taky tolik optimismu. 🙂 🙂 🙂

m.e.l
10. zář 2008

buresinko, 😠
Tak holky jsem prý krásně těhotná, hcg 873. Na UZ jdu 22.9., blbec jsem si zapoměla pojistit Darebáka, no jsem to já ale vůl. . . . Teď mi to došlo. Chtěla jsem jako že když jsme u něho byli na první návštěvě, tak že i jako by jsme k němu šli snad na poslední. No ono je to skoro fuk, hlavně když bude vše o.k.

murecka76
10. zář 2008

M.E.L., krásné HCG, moc gratuluji, jen tak dál!!!! 🙂

bekynka
10. zář 2008

Ahoj všem, buresinko, přesně vím, jak se cítíš a už taky vím, proč jsme tak obě dopadly.
Takže já dnes napochodovala objednaná Dr. žáčkovou, na odběr kultivací a UTZ. Čekaly jsme hodinu na to, aby přišla Řezáčová a řekla mi jen tak na chodbě, že ty kultivace cituji "až tak nepotřebuje a tak je dnes dělat nebude" a že mám dorazit až na ty hormony. Takže jsem tam taky byla zcela zbytečně. Buresinka mi teď potvrdila, že se prostě potřebovala zbavit neaktuních pacientů a tak nás prostě poslala domů, protože toho měla moc. Takže ty kultivace bude stejně brát a zase se to protáhne a já tam zase budu muset jet a doufám, že zase zbytečně. Jsem hrozně naštvaná. 😢

m.e.l
10. zář 2008

bekynko, tak tohle je fakt na prd. Já jsem tam jednou čekala skoro dvě hodiny, Darebák tam byl sám ale pacientů objednaných na dva doktory, do toho byly IUI, transfery. . . Fakt bezvadný. Už jsem tenkrát zaslechla sestřičku, že si tímhle snad dělají naschvály či co. 😒

pikusa
10. zář 2008

MEL,nádhera 🙂 🙂 a na ten UTZ už je to jedno stejně tě bude zajímat,co uvidíš a ne,kdo to dělá 🙂
Holky,to je mi líto,že jste tak nespokojený,ale já tam taky párkrát byla naprosto rozhozená a nespokojená a koukněte,mimi bude 🙂 takže příště lepší pořízení 🙂

laada
10. zář 2008

pikus 😉

laada
10. zář 2008

ahoj holky jen jdu pozdravit skoro sousedku 😀

bekynka
10. zář 2008

mel, gratuluju k těhotenství 🙂
Ano, je to na prd. Byla jsem tak naštvaná, že jsem měla chuť jít jinam. U mě by to nebyl až tak problém- jsem na začátku. Manžel mě ale přemluvil, a´t ještě vydržím jednou a kdyžtak potom, když to bude zase taková mizerie. Taky jsem rozhodnutá, až bude po těch hormonech, když mi zase řeknou, že ještě potřebují ty kultivace, tak budu řvát jako tygr. 😠

m.e.l
10. zář 2008

Ono já šla odtamtud už taky myslím jednou rozhozená. .. A hle. . . 😀
pikus, tak to máš asi pravdu, že nás s manžou bude zajímat co uvidíme víc jak to ostatní! 😀

bekynka
10. zář 2008

Holky, já tam byla dvakrát a dvakrát jsem odešla rozhozená a naštvaná. ☹ Tak jen doufám, že už to bude dobré 😖

murecka76
10. zář 2008

Mel, dnes už tam byl Darebný?

m.e.l
10. zář 2008

beky, děkuji za gratulaci. Já mám normálně dobré zkušenosti, ale teď je tam ta situace určitě daná tím, že si opravdu jak to vypadá dělají ti doktoři naschvály a pak to ale bohužel odneseme i my jako pacienti. 😒

m.e.l
10. zář 2008

murecko, né dneska jsem tam viděla pouze Řezáčovou. Já tam byla jen chvíli, když jsem šla na krev.

murecka76
10. zář 2008

Mel, už jsem to pochopila, bylo to někdy v minulosti. No škoda, tak to jsem na ten zítřek zvědavá. ☹

m.e.l
10. zář 2008

murecko, je to na palici, vím. 😖

bekynka
10. zář 2008

Holky, myslím, že tam byla dnes Řezáčová sama, když se zbavovala tolika lidí. 😒

murecka76
10. zář 2008

Já už se, ale nedám, bude-li mě chtít někdo vyhodit z ordinace tak se nedám. Jsou tam oni pro nás tak co. Myslím, že manžel bude stát při mě a tak budeme v převaze. 🙂 🙂 🙂

pikusa
10. zář 2008

Ju holky,v Podolí bude převrat 🙂 škoda,že tam nebudu,ale jo,pravda,jsou tam pro vás a kor v takovém centru,tam by měl být přístup bezvadný 🙂

bekynka
10. zář 2008

Murecko, já si teď trošku vyčítám, že jsem si nedupla a neprosadila. Ale jak jsem psala, jestli mi pak řeknou, že bez těch kultivací nemohou rozhodnout co dál, tak budu hodně nepříjemná. ☹

m.e.l
10. zář 2008

Zajímavé, že když jsem tam tenkrát čekala a byl tam Darebák sám, tak nikoho za dobu mého čekání jen tak nevyhodil. Každá pacientka v ordinaci delší dobu strávila. A první co udělal, tak se mi omluvil a já říkala, že je to v pohodě a stejnak, že musím i tak zpátky do práce,protože si chci vzít na pátek volno. (byla jsem tam ve středu před jedním z květnových čtvrtečních svátků). A on na to, že měl mít taky dovču ale právě mu ji zrušili.

buresinka
10. zář 2008

Mel, gratuluji. 🙂

Holky, dnes tam opravdu byla Řezáčová sama. Já jsem byla objednaná k Bahníkové a ta je nemocná. Ale ta by už měla příští týden být.

Beky, to je mi líto, že jsi dopadla stejně. Možná jsem Tě viděla, protože jsem tam viděla jednu slečnu, která svému partnerovi říkala, že tu byla dnes zbytečně a bylo to asi kolem 9 hod.