CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

malinka_02
18. zář 2012

@zelvik tak ti moc drzim vsechny palce! Ono to je tezke ja taky nechtela dvojcata, ale deti chceme 2 a kdyz si predstavim tohle absolvovat za par let znovu tak radsi dvojcatka..tak sme to riskli..

adriene
18. zář 2012

@zelvik Jak uz jsem rekla, je to dilema🙂 Nicmene koukni na me, jeste neznamena, ze kdyz si nechas zavest jen jedno, ze nebudes cekat spunty dva 😀

zelvik
18. zář 2012

@adriene No jo, vidíš🙂 asi holt, jak to má být, tak to bude, i kdybychom se na hlavu stavěli🙂 Koukala sem ti na profil, že jsi od Mělníka, odkud přesně?

zelvik
18. zář 2012

@malinka_02 Děkuju, odpoledne, až dorazíme domů, se ozvu.

adriene
18. zář 2012

@zelvik Vehlovice, znas? Je to smer Steti. Jinak ti na dnes drzim moc a moc palce 🙂

zelvik
18. zář 2012

@adriene Jasně, já jsem přímo z Mělníka, manžel pochází z Mlazic - před Vehlovicema🙂

adriene
18. zář 2012

@zelvik no tak to je sila 🙂 Jasny, Mlazice samozrejme znam 😀

malinka_02
18. zář 2012

@zelvik tak co jak si dopadla?

pikusa
18. zář 2012

Ahojík holky....
Máme jen genetiku....tak se poptám na imuno,na štítnou žlázu a prostě se nějak domluvit co ještě
Jdu tam 2.10.
@malinka_02 držííííímmmmmm 😵

pikusa
18. zář 2012

Jinak
byla jsem s matyáškem 2 dny v nemocnici....hnusná laryngitida.....
hrozili nám JIP ale nakonec ne...byli jsme na normálním pokoji...ted strašně kašle a není m u dobře,bobeček můj

malinka_02
18. zář 2012

@pikusa dekuju! Hlavne ze uz ste doma, tam mu bude hned lip ve svym.

zelvik
18. zář 2012

@malinka_02 Ahojky, no tak jsou tam dva sněhuláci. Embryoložka říkala, že jedno byla úžasná blastocysta, to druhý morula tak na jedna mínus🙂 Ale že doporučuje zavést obě. Ptala jsem se, jak moc hrozí, že se chytí obě (já vím, že je to blbý dotaz a že to nikdo nezodpoví tak, aby mě to uklidnilo)... říkala, že z KETu téměř dvojčata nemívají (řekla jsem, že bych nerada zrovna v tomhle byla průkopníkem). Že kdyby to bylo "začerstva", tak by se "bála víc", ale takhle že spíš naopak to jedno může podpořit to druhé.
No jinak na sále - Melicharová, no taky žádná hitparáda...Nějak jí to na můj vkus dlouho trvá. Navíc jedno embryo (doufám, že vývojově to pomalejší) zůstávalo v katetru a nechtělo se pustit a vklouznout dovnitř.
Takže tak 😒 Zítra se budu válet doma a ve čtvrtek půjdu do práce.

malinka_02
18. zář 2012

@zelvik tak to je super! Ja necim proc me nikdy skoro nic nereknou.. Zadny 1- proste o kvalite vubec nic.. A o tom ze dvojcata nevychazi z ketubtaky ani slovo.. A jak jako podporit to druhe? Jestli to nebyl nejaky drasticky cas tak je to furt dobry!! Ja zustanu zitra a ve ctvrtek jdu taky. Tak drzim palce..

sofie1974
18. zář 2012

Holky, mám možná blbý dotaz, ale necháváte si všechny dělat PK? Já nějak začínám být skeptická k těm prodlouženým kultivacím....Měla jste některá zavedená jen čtyřbuněčné embryjko?

darazv
18. zář 2012

@sofie1974 tak nám to robili automaticky pretože som mala vela vajičiek a hlavne sa to doporučuje ked partner má na prd spermie 😒 a som názoru že nejde o kvalitu ja som mala počas mojích 5 transferov 8,12 bunečne embryjko,morulky,blastocysty a aj tak som neotehotnela a to mi vždy embryoložka pred transferom hovorila ake mam luxusne embryjka,,,, a praveže naopak čo mali ženy málo kvalitne embryjka sú vytužené maminky alebo tehulky,takže ivf je ako jedna velka loteria a je to hlavne o osude nahode a tam toho hore 😉

zelvik
18. zář 2012

@malinka_02 S výřečností embryoložky jsem neměla problém ani jednou. Taková mladinká, sympatická, štíhlá, na krátko ostříhaná. Ta je super a vždycky všechno hezky řekne. A cítíš se dobře? Já jsem unavená, ale to je jenom z toho, že jsem byla vynervovaná celé dopoledne z toho, jak jsem pořád myslela na to, že nechci dvojčata a že jsem nechala zavést dvě a co jsem to udělala...no nevím, mám ze sebe divné pocity.

zelvik
18. zář 2012

@sofie1974 Ahoj, mně taky dělali PK bez ptaní.Z těch vaíček, cos e podařily oplodnit, jedno bylo podle tabulek a vyvíjelo se vzorně a ty 3 zaostávaly. Toho šampiona mi vložili - nevyšlo to.Tím, že měly ty 3 PK, dostaly šanci a dotáhly to - pak šly k ledu a dneska jsme dvě z nich zavedli. Takže uvidíme...

malinka_02
18. zář 2012

@sofie1974 ja mela taky PK takze nemuzu soudit..
@zelvik tu sme meli v pondeli taky ta byla fajn, ale minule sme meli takovou na mikadko a ta byla taky super. Hele to mas tezky ja mam taky vycitky ze sme dali dve ale protoze se bojim ze to nevyjde a dve embryjka vyplytvana a priste si dam radsi zas po 1. Mam takhle mnohem vetsi pocit zodpovednosti...
Ale ja vcera taky spala je to z tech nerviku..

pikusa
19. zář 2012

@sofie1974 mates je po PK.......ale z čerstvého ET...ne z KETU

adriene
19. zář 2012

@sofie1974 My měli také PK, vložili jsme jedno embryo, čekáme jednovaječná dvojčata. A dvě jsme nechali zamrazit.

koffen
19. zář 2012

Ahoj holky, chci vás jen podpořit, před 2lety jsem tohle všechno taky řešila, byli jsme taky v Podolí a mám jen super zážitky 🙂...po dlouhém přemýšlení jsem si nechala zavést 2 embryjka a nelitujeme toho..dvojčátka jsou záhul, jak v těhotenství, tak po porodu než se s nimi člověk sehraje, ale nikdy bych neměnila...je úžasné, jak jsou na sebe napojené. Teď oslavili rok, hrajou si spolu, rvou se jako koně, ale je s nimi neskutečná sranda. Fakt, nebojte se dvojčátek, pokud nemáte ještě žádné děti a chcete 2, tak proč ne? Sice jsme všude jako exoti a to je dvojčat jak naseto, ale to nám už nevadí...je to paráda 🙂..držím vám všem palečky 😀

pikusa
20. zář 2012

@koffen kdybych neměla dítko a manžel ještě 2 z předchozího manželství,beru dvojčata všema 10ti 😵

koffen
20. zář 2012

@pikusa To je jasný, takhle bych asi taky uvažovala, kdybych už nějaké dítě měla 🙂...

sofie1974
21. zář 2012

@malinka_02
Tak co, jak se cítíš?

malinka_02
22. zář 2012

Ahoj holky tak dneska v noci me manzel vzbudil ze ho boli v krku a ma rymu tak sem mu udelala zabal na krk a zacla se bat jestli se nenakazim kdybych byla tehotna..a pak sem uz moc nemohla zabrat a zdal se mi sen ze sem nasla // tak sem vycukala a testla a holky po limitu se objevil duch!!! Jsem 5dni po KET!!
Ale ted mam trochu strach ted sby to nebyl jeste pregnyl..mela sem 1 ampuli ovitrelle minuly ctvrtek dopoledne.

pikusa
22. zář 2012

@malinka_02 tak co jsi měla...pregnyl nebo Ovitrelle????
a potichoučku ti gratuluju

malinka_02
22. zář 2012

@pikusa mela sem ovitrelle 250g/0,5ml 😲

pikusa
22. zář 2012

@malinka_02 no já myslím ,že ten duchy nedělá....jen pregnyl...
nejsem si jistá.....každopádně mě ducha nedělal 😵

malinka_02
22. zář 2012

@pikusa no ja sem po nem teprv 9 den 😕 Ale dekuju 😉

pikusa
22. zář 2012

@malinka_02 9.en po injekci????
to už je teda celkem dlouho.....tak to držím moc palečky,vypadá to nadějně