CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

lussi
7. lis 2007

nadad ahojky, tak já jsem myslela, že budeš dále chodit do CARu, to je blbý. To špinění je prý celkem normálka. Nezapomeň dát hned zítra vědět jak jsi na gyndě dopadla 😉

pikusa
7. lis 2007

Nadad,tak snad to bude dobré,hlavně písni.
Do Krkonoš kousek a do Lužických hor ještě blíž 🙂 ale já mám radši léto než zimu.
Ahojky Lussinko 🙂

lussi
7. lis 2007

pikusko ahojky 🙂 Já už chci aby taky sněžilo, mám ráda večerní romantické procházky když lehce padá sníh...to je paráda!Ale většinou v Praze všechno hned roztaje

pikusa
7. lis 2007

lussinko,sice jsme na severu ale zima není to,co bylo.Ale když napadne a drží se sníh,je to hezký.

nadad
8. lis 2007

Ahoj holky, tak jak se dnes máte? 🙂

Lussi- taky mě to překvapilo a myslela jsem si, že budu moc chodit dál do Podolí.
Dneska jsem byla na gyndě, nabrali mi krev na hcg,dr. dělala ultrazvuk, ale zatím tam nebylo nic vidět,mám vysokou sliznici a jinak vše ok, žádná cysta.
Prohlídla mě a říkala, že tam trochu vidí to špinění, tak mi přdepsala utrogestan. Vlastně mi nic nepotvrdila, musím ještě počkat. Pokud bou zítra výsledky z krve pozitivní, tak mám přijít za týden-14 dní na utz, to už by tam měl být mimís vidět.

Takže z toho mám dost smíšený pocity a pořád doufám, že to dobře dopadne. Včera i dnes jsem testla a čárka se pěkně vybarvila ( hlavně včera odpoledne- bylo to tam asi do 30 sekund).
Fakt jsem zvědavá, jak to dopadne 🙂

pikusa
9. lis 2007

Nadad,tak at to dopadne dobře a dej vědět ju?Držím palečky 🙂

nadad
13. lis 2007

Ahoh holky, tak se hlásím 😉
Hcg mi vyšlo 685 a dnes jsem byla ještě na náběrech znovu. Při té příležitosti mě dr rovnou prohlídla, v děloze je už vidět dutinka a jsem 5tt+4. Za 10-14 dní mám přijít na utz, kde by už měl být vidět mimís 🙂 Tak mi držte palečky, ať tam je. Snažím se myslet pozitivně, ale trošku se toho bojím 😉

pikusa
13. lis 2007

Nadad tak supeeeeer 🙂 neboj palečky držím,mimi tam bude už krásně vidět,až pujdeš na utz 🙂

pollo
13. lis 2007

Ahoj holky, chtěla bych se jenom zeptat, pročítala jsem vás a jste s tím Podolím spokojený, žádných špatných ohlasů jsem si nevšimla.. Nevíte, zda se tam registruje i bez toho, že jsem zatím nepodstoupila laparoskopii?? Někde jsem četla, že tyhle vyšetření už mám mít za sebou.. Nějak tomu nerozumim, díky za odpovědi 😉
PS: nadad, moc gratuluji k mimísku, určitě vše bude ok 😉

vakoema
autor
15. lis 2007

Ahoj Pollo, normalne si tam zavolej. Laparku taky nemam avubec zadny problem nebyl.

zulik
15. lis 2007

Pollo, laparku jsem podstoupila až na podnět CARu v Podolí,dokonce mi ji dělala MUDr. Řezáčová-šéfka.

pikusa
15. lis 2007

Pollo,taky nemám laparku za sebou a jsem v Podolí.Zavolej a pak nám dej vědět.

mondour
22. lis 2007

Ahoj holky dlouho jem tu nebyla,vůbec nebyl čas.A jak se jinak máte?
nadad:Hodně štěstíčka a gratuluju moc moc moc.Je to super pocit co?

lussi
22. lis 2007

ahojky 🙂
tak já jsem objednaná 29. a jdeme se s manžou domluvit na IVF 🙂 Ukecal mě 🙂 Co dvojčátka, v pohodě? 🙂

lussi
22. lis 2007

nadad a samozřejmě GRATULUJIIII! 😀 🙂

pikusa
22. lis 2007

Lussi,jasně dvojčátka 🙂 tak písni potom,jak jste se dohodli a kdy to vypkne.Držím palečky 🙂

vakoema
autor
22. lis 2007

Ahoj Lussi, co bych za to dala, aby me pritel ukecaval na IVF - zatim ukecavam ja jeho ...Jdeme zitra na konzultaci

lussi
22. lis 2007

pikusko ahojky 😵 Hned jak budu vědět víc tak ti to sem poběžím vyslepičit.
vakoema ahojky a tak to už jsi jej ukecala ne? Když jdete na konzultaci 🙂

vakoema
autor
22. lis 2007

nene, vim moc dobre, ze neni vyhrano. on nema problem se mnou jit na vysetreni. ALe IVF se mu proste nechce. Vadi mu, ze vlastne lekari selektuji spermie a ze to neni prirozene atd. No, jsou kolem toho same hadky. Hrozne me to stresuje.

lussi
22. lis 2007

jo takhle ☹ U nás to je naštěstí tak, že manža prostě chce miminko a je mu jedno jak k tomu dospějeme, hlavně ať je naše. A na tu konzultaci jdete teda zítra s tím, že se ho tam budete snažit s Dr do toho ivf navrtat nebo pročpak? Já totiž nevím proč tam jde s tebou když do ivf jít nechce ☹

kalka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vakoema
autor
18. dub 2008

ahoj Kalka, ja tam chdim a vlastne jsem pokazde u nekoho jinyho... dokonce jsem parkrat byla u nejakeho mladeho doktora..tent eda jedinej nebyl tak suchej, ale jinak ty doktorky jsou hrozne strohy. Ale mne to vyhovuje, jelikoz jsem pred tim chodila do Gestu a tam sice doktor byl milej,a le blbej tak, ze jsem se za neho musela stydet. pritel tam z toho duvodu odmitl chodit. V podoli je to sice strohy, ale delaj vsechno bez zbytecnych kecu a mazani medu kolem huby - ze jsem tak vulgarni.... Zrovna dnes tam jdu a vim, ze budu v ordinaci cca 5 min a vic se se mnou nikdo bavit nebude. ALe sestry jsou tam suprovy!!

kalka
18. dub 2008

Děkuji🙂 víš ono je to takový i vnitřní pocit.. co se týhle doktorky týká.. prostě vím, že u ní rozhodně nezůstanu... netoužím po tom, aby mi někdo mazal med kolem pusy.. to ne.. i určitá sthost se dá překousnout, ale ona je prostě mimoň.. nesedí mi.. možná bych jí přežila někde na obvodě.. ale taky v IVF očekávám jiný přístup, víš.. Ale je moc dobře že ty jsi spokojená a vyhovuje ti to co píšeš🙂 To je právě důležitý...... ale mě ona prostě drtí... už nikdy více.. 😝

buresinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kalka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
buresinka
18. dub 2008

Kalka, tak to jsme se neviděly, já tam byla až v 13 hod. Řekni si rovnou až se budeš objednávat na konzultaci, že by si se ráda objednala k tomu a k tomu. A sestřičky jsou tam opravdu super.

kalka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kalka
18. dub 2008

Tak ju 🙂 díky moc🙂 A jak vlastně na tom jsi?.. nedaří se? 😒

vakoema
autor
18. dub 2008

kalka, ja jsem te asi mozna videla, bylas tam s manzou??? a nemas ted tmavsi vlasy???

kalka
18. dub 2008

No jo.. mám tmavší vlasy a byla jsem tam s manžou🙂 a měla jsem na sobě dokonce i tuhle modrou šusťákovku co mám tady v ikoce... na zádech je velký znak UMBRO... ale co jsem měla pod tím...??:. ježiš já ani nevím...jóóó už vím takovou dorůžova košilo blůzu🙂 a ještě smetanový svetr a džíny a tenisky🙂 🙂 😀