CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
10. pro 2008

Teda Zuliku, to je fakt trest 😀 já jen manža kýchne a vidím že bude rýma, tak musí mazat spát na gauč, řeknu, že jinak budu ve stresu a on dostane strach a uteče na ten gauč 😀 😀
Tak já si teda vyberu toho Darebáka 🙂

lucijda
10. pro 2008

Mac já bych šla zase k Bahničce, ale toje na každém. Jinak manžel včera přišel nachcípaný jako trám, takže dneska už budou oddělené lože, ráno mě trochu pobolívala hlava takže distanc 😀 My máme s Alenkou svoje bacily a jeho nepotřebujem 😒

macous
10. pro 2008

Lucijdo, tak to víš že jo, hezky ho vyžeň z pelíšku, ať se vrátí až bude fit 😵
A proč ty bys šla k Bahničce? Já jsem narozená ve vahách, takže to musím pořádně zvážit 😀

murecka76
10. pro 2008

Macous, já bych se také přidala k Darebákovi 🙂 , už se na něj zítra těším.

Kočky, dávejte na sebe a mimísky pozor, snad vás ty chlápci nenakazí. 🙂

zulik
10. pro 2008

Tak já to dnes asi taky rozdělím, potřebuju zítra ráno k zubařce na prevenci. Už i tak mě bolí hlava,holka už taky nějak divně mluví,už je to zase tady 😠

lucijda
10. pro 2008

Mac, já s ní mám jen ty nejlepší zkušenosti byla opravdu velmi důsledná, všechny krevní odbry atd. vše si pečlivě hlídala a nic nezahazovala jen tak prostě, je pečlivka i na kontrolní imuno stačilo jít na biochemii a ona si vžádala abych šla k doc. Madárovi, ale to je na každém já k ní chodila od začátku a snad jsem byla vždy u ní jen asi 2x ne, a to když se chystala na zkoušky. Každopádně přeju dobrý výběr 😉

pikusa
10. pro 2008

Ahoj holky,
tak Matyášek má vymalováno,zítra mu koupíme koberec a hadry se nastěhujou na zem do ložnice,at jsme jako lidi doma 🙂 a v pondělí dorazí truhlář 🙂
Jinak já pepovi ted utíkám v noci pořád 😀 bolej mě zase ty ruce,tak chodím a pak jdu do holek pokojíčku,tak to do rána trošku dospím 🙂

vendi1
10. pro 2008

Ahoj Macous, ja bych si zvolila Bahnikovou 😉 . To jsou teda rady co 😀 ?! Darebneho mam rada, je precizni, vsechno OK, ale prijde mne, ze od Bahnikove se toho vice dovim, je fakt, ze je hodne naladova na druhou stranu a ja jsem navic postizena tim, ze Darebak byl muj prvni chlap 😀 . Prvni setkani s nim bylo takove,ze by se ve mne ani krve nedorezal 😀 . Ale zase u Bahnicky mne prijde, ze se hodne snazi utrzit penize pro CAR. To je tezko, kazdy ma neco, ale ja bych sla k ni. A prosim Te, ja bych taky rada vyuzila toho, ze se tam da zustat....chapu to dobre, ze se stanou tvojim gynekologem?? Ja mam totiz takovou babcu a v cekarne vzdy sedim sama☹(((
Jinak holky utikejte od tech svych chlapu, kdyz maji rymicku 😅 ....ja uz se snad z toho zacinam vyhrabavat, dnesni moje prvni cinnost po ET......vareni polivky, jinak dik za rady.

kalka
11. pro 2008

No tak holky.. jak vás tady čtu.. tak já jsem asi průměrnej chlap.. mám rýmu jak trám!!!!!! 😀 😀 tak abych vás nenakazila 😉

Vidím, že je tu fajn nálada.. tak jen tak dál.. 🙂 já už se klepu aby byl konec roku.. věřím, že tentokrát to vyjde 🙂

Zatím papa

murecka76
11. pro 2008

Ahojky, tak jsme doma z výletu. Uchytil se jeden mimísek, vše je v pořádku a další kontrola 29.12. to zase bude dlouhá doba. 😀

Kalko, jasně, že to vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

pikusa
11. pro 2008

Ahojky,
Murečko,ale bude to silák,když se drží 🙂 tak gratuluju 🙂 jo a 29.12 jdu taky na KO 😀 ale ještě před tím 18.12 na testy na těhotenskou cukrovku 😒
Kalka,jasan,musí to vyjít 😀

murecka76
11. pro 2008

Pikus děkuji, mrzí mi, že jsme nemáme fotečku, asi jsme si měli říci, nějak mi to nedošlo, až na chodbě. Tak snad příště. 🙂

Tak hodně štěstí za týden na cukrovce 🙂 .

pikusa
11. pro 2008

Murečko,no škoda,ale příště už bude 😀 ale hlavně že je miminko ne?????
No na ten cukr se netěším 😒 ale musím musím

murecka76
11. pro 2008

Kdybych věděla, že si musím říci, tak jsem na to myslela. 🙂
Moje kamarádka říkala, že to není zase tak hrozné, tak snad ti to taky bude chutnat. 🙂 Ale určitě jsou horší věci. 🙂 A my už jsme si vytrpěli dost. 🙂

pikusa
11. pro 2008

Murečko,po tom všem už zvládneme vše žejo 😀 už za mnou byly 2 holky tady od nás,že prý jim to taky dr.doporučil uměle,tak chodí pro info 😉

murecka76
11. pro 2008

Přesně tak Pikus, tak hezky rozdávej rady, je to milé, když ti někdo něco řekne, hlavně ten kdo si tím sám prošel. Co bych za to při začátcích dala. 🙂 Budeš asi teď paní učitelka přes umělko. 😀 😀 😀

pikusa
11. pro 2008

Murečko,no já taky hledala info všude možně 🙂 a ted ráda poradím 😉
tak se dnes loučím a páááááááááááá

murecka76
11. pro 2008

papapapa a dobrou noc!!!! 🙂

lucijda
11. pro 2008

Murecko gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😉

murecka76
11. pro 2008

Lucijdo, mooooooooc děkuji!!!!!!! 😀

Vendi, zítra držím pěsti ať je HCG krásné!!!!!! 😀 😀 😀

kalka
12. pro 2008

Murečko úžasná zpráva! tak ať se pašák drží!!!! gratuluju!!! 😀 😉

Piku.. a co se vlastně děje při testech na těhu cukrovku????.. já do teď myslela, že se to dá zjistit z krve nebo moče, ale teď tu čtu od Murečky.."ať ti chutná".. 😅 tak nevím 😕

Vendi.. držím pěsti a dej co nejdříve vědět!!! 😉

murecka76
12. pro 2008

Dobré ránko,

Kalko, moc děkuji, noc snad se nepusti. 😀

Na té cukrovce, se pije taková hnusná sladká voda, někdě to dávají i do čaje, takže přeslazený čaj a není to jen sklenička a nějaký litřík. 🙂 Ale dá se to zvládnout. 🙂

bekynka
12. pro 2008

Ahoj Všem a moc děkuju za podporu. Omlouvám se, že to tak trvalo, ale pustili mě až ve středu a nebyla jsem zrovna moc na vysedávání u PC:
Laparka proběhla dobře. Všichni (sestry, lékaři, zřízenci ) tam byli moc hodní, takže napravili dřívejší reputaci. Přístup se mi moc líbil. Nakonec mě operoval sám Darebný, tak jsem docela ráda. Vzali mě na ni v pondělí v poledne. Laparka proběhla výborně. Trvala přibližně 40 minut. Po operaci mi bylo dobře do okamžiku, kdy jsem chtěla vstát. To se mi opakovaně při sednutí udělalo na zvracení a taky něco šlo ven :-© Ale trvalo to jen hodinku. Když jsem si ulevila podruhé :-© , tak už mi bylo opravdu dobře. Bříško vůbec nebolelo. Jen trošku pálí ty dva řezy, které mi provedli (jeden v pupíku a druhý v levém třísle. Chodit jsem mohla hned, jak mě přestalo být špatně. Závěr laparky je, že mi tam nic nenašli ~a~ Je to dobrá zpráv a tak mám radost. Všechno mám v pořádku - děloha, vejcovody i vaječníky jsou v pořádku a průchozí. Našli tam tu jizvu po císaři, ale výborně zhojenou bez nějakého vazčitého zjizvení. Jediné "negativní" co našli je, že mám v malé pánvi několik maličkých ložisek staré endometriozy, ale prý jsou stará a zjizvená a nenašli žádná nová a ani žádné srůsty, které by v důsledku endometriozy vznikly, takže kdo ví, jestli jsem ji neměla už před prvním porodem a po těhotenství nezmizela. Prý to při těhu zmizí. Takže to je vše. Můj závěr je ten, že na snažení z vysoka kašlu a dáváme si na půl roku oraz. Až, kdyby se nám do půl roka nezadařilo, budem asi dál otravovat doktory. Teď ale nějak to snažení nehrotím, protože s ohledem na novou práci by se mi otěhotnění dalších 6 měsíců spíš nehodilo, než hodilo. Jsem tak nějak spokojená a v pohodě, protože už nemusím k doktorům a nechám tomu volný průběh.

bekynka
12. pro 2008

Murečko, moc gratuluju 😀 😀 😀 😀 😀

macous
12. pro 2008

Ahoj holky,
Murečko, gratuluji k bublince 🙂 U koho jsi byla, já chodím k Řezáčové a ta mi fotku dává automaticky vždycky 🙂
Holky, mě si zve Řezáčová vždy po 10 dnech na kontrolu, není to nějak často? Vždycky mi řekne, že je vše v nejlepším pořádku, líbí se jí i poloha miminka v děloze, vše odpovídá přesně jak má a že je s námi moc spokojená...
Bekynko - to je dobře, že jsi spokojená a že ta laparka dobře dopadla, třeba se vážně zadaří normálně 😵
Vendi - pokud budeš chtít, tak tam můžeš zůstat, ale je to jen po dobu těhotenství 🙂

Holky, jinak moc děkuji za rady a porady ohledně výběru lékaře 😉

pikusa
12. pro 2008

Ahoj holky,
Bekynko,to je super,hlavně že ty jsi v pohodě a ted at to jde samo 🙂
Macous,bud ráda,že si tě zve,to je dobře,jsi hlídaná 😉
Na těhu cukr.se ráno vezme v 7 krev,pak se vypije ta přeslazená voda a pak se krev bere zase tak v 9 hodin.

macous
12. pro 2008

Asi máš pravdu Piku, holky doktrorka řekla, že už mám Utroš vysadit, ale já si beru ještě jednu kuličku ráno a jednu večer, což nemůže uškodit, ale teď mám jít za 10 dní na tu krev co souvisí se screeningem, musí se to tam hlásit????

pikusa
12. pro 2008

Macous myslíš ten utroš???Tak ten určitě nemusí,já ho brala ještě při 1.screeningu.......

vendi1
12. pro 2008

Ahoj holky, dneska rano byly sestricky velice prijemne a odpo v telefonu jeste prijemnejsi🙂. Mam 570🙂. Rikam sestricce, jezis to je nejak moc a ona no cim vic tim lepe, tak jsem rada. Uplne se mne roztrasly kolena jak mne to rekla 😀 . Na prvni UTZ mam jit 22.12., tak uz se tesim, napsala mne k Darebnemu, ale je to zase doba 😉 . Jinak jsem vcera byla poprve po ET se podivat v praci, byla jsem tam s nima cely den a vecer uz jsem citila hodne unavu a docela mne i bolelo v podbrisku.
Murecko, tak se ti splnilo to, ze jsi chtela, aby se uchytil jeden mimisek, gratuluji, pajada🙂.
Bekynko, je fajn, ze vse dobre dopadlo a ted uvidis, mozna uz je opravdu nebudes potrebovat navstivit.
Macous ke komu ses nakonec prihlasila? Ja tam rada zustanu. To se musis u toho stavajiciho gynekologa odhlasit?

lucijda
12. pro 2008

Holky gratuluju k úspěchům 😀 😀 😀