CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
29. led 2009

Ahoj holky,
tak jsem vás ani nedočetla....
Dnes jsewm nějaká znavená.........ráno jsem byla ve škole,pak jsem jela k zubaři-vše v pořádku :D pk přivezl přítek holky,šly jsme do města,pak jsem doma poklidila,uoekla buchtu a ted jsem nějak KO :?
Bolej mě nohy a už bych spala 🙂
Macous,KO + velký UTZ ve 30 týdnu mám ted 4.2....tak uvidíme,ale bobule zabraly a už je to asi dobrý 🙂

macous
29. led 2009

Piku tak super, ty už to máš teda holka skoro za pár 😵 😵 😵 a že jsi teda unavená ti věřím, písmenka normálně nepleteš 😉 tak dobrou a ráno si přispinkej 😵

vendi1
30. led 2009

Ahoj holky,

Murecko, aha tak to jsem spatne pochopila jak jsi psala ty terminy, no tak jsem te zase nedohonila 😉 . To uz mas za chvilicku a uvidis prcecka🙂. To tam jdou slyset i ozvy srdicka nahlas, co holky pokrocilky 🙂 ?

Macous, tak ja jsem objednana k Darebnemu do poradny 6.3. Nejdes nahodou taky? A ty uz mas nejakou tu navstevu za sebou v te poradne? Jak casto se tam vubec pak chodi? A jak je to s tou registraci u tech gynekologu? Musi se zrusit ta nase u te stavajici? Nevite nekdo?
A jeste mne napada, jak je to s tema nasima zmrzlikama na IVF? To se musi jednou za rok platit, kdyz mame zajem na tom si je tam ponechat....ale jestli si to clovek musi hlidat nebo nas vyzvou (ale to pochybuju). Zapomnela jsem se zeptat....

macous
30. led 2009

Ahojky,
Vendi, oni ti dají určitě vědět, dokonce snad posílají fakturu na adresu, ale taky mi nikdo nic neřekl...jen jsem to okoukala, jak jsem tam vždycky čekala, tak občas někdo přišel s fakturou, že jim přišla atd.
Jinak já byla 14.1. na tom prvotrim. screeningu, pak jsem si šla dolů do kartotéky založit těhotenskou kartu a s ní jsem pak šla do 1.patra, kde jsem se jen objednala, a to jdu právě teďka poprvé 6.2., a ty jdeš a měsíc na to, tak uvidíme, ono se teď bude chodit cca jednou za 3-4 týdny na kontrolu. Ta stávající registrace se rušit nemusí, sem chodíš jakože rizikově, pak se po porodu normálně vrátíš ke svému gyndaři 😉

georgik
30. led 2009

mac: diky za palecky 🙂
chci se zeptat, ja mam karticku z kartoteky s rokem 2008, ma se tam neco menit a nechat si vystavit novou s rokem 2009???

macous
30. led 2009

Georgik - mě nic nového nevystavovali, tak myslím že ne, to by tam taky nedělali nic jiného, než přepisovali kartičky 😀 Podle mě tam jednou jsi a to jim stačí .... Kdy máš kontrolu?

vendi1
30. led 2009

Ahoj,
Mac diky za info. A prosim te ten screening je taky jeste spodem UTZ? Doufam, ze nam Darebak bude delat v poradne taky vzdycky UTZ, abychom mimise videly🙂.
Jinak kartu v kartotece nikdo Georgiku neresi...
Mne dneska holky boli tak divne brisko....takovou bolest neznam, resp. ja neznam temer zadnou bolest 😀 . Priznam se, ja totiz vcera hrozne zhresila a dala si MC donalda a mimis se asi ozyva a rika mne "ty ty ty maminko, tak to teda ne" a tak ja dneska trpim 😒 .

lucijda
30. led 2009

Vedni 😀 😀 😀 Já si takhle jednou pochutnala na pikantní čínské polévce a byla tak fantasticky pálivá a výborná, že jsem jí shltla celou 😀 No a druhý den jsem nemohla ani chodit 😀 samo mě nenapadlo že to může být z toho, pak jsem zjistila že se pikantní jídla v těhu nemají 🙂

vendi1
30. led 2009

To ja Luci s tim MC mam jeste ten zazitek, ze vcera, kdyz jsem si tam na nem tak pochutnala, tak ve mne vydrzel asi 2 minuty, pak jsem rychle musela najit onu mistnustku a takovy pruvan jsem uz dlouho nezazila 😀 . Takze mimis nevahal a hned to ze mne vypliv a navic mne ted jeste takhle tyra 😀, teda ja asi malinkate tyram jeho 😵

georgik
30. led 2009

ad karticka: diky za info, me na ni zmatl ten rok 😀
mac: jdu 11.2. na UTZ

lucijda
30. led 2009

Vendi tak vidíš, si nemusíš dělat žádné výčitka, si to mimís zařídil podle svého 😀 Když, Tě tak čtu tak bych si dala Big Maca 😅

vendi1
30. led 2009

Luciii nedavej 😀 😀

lucijda
30. led 2009

Já se Big Macama cpala na začátku těhu docela hodně, nemohla jsem si pomoct, bylo to silnější než já 🤐

macous
30. led 2009

Vendi ne ne, ten screening je už přes pupík 😀 A s tím břichem je to dneska snad nějaký začarovaný, já mám od rána takovou tupou bolest jakoby v boku, ani to neumim popsat, a to už od rána, teď je to už malinko lepší, ale ráno teda blbý, pak jsem přemýšlela a vzpoměla jsem si, že jsem si včera večer dávala pikantní zelný salát, tak to asi fakt bude od toho, už to mimísovi neudělám, ještě by mě potrestal 😉
Teda Lucijdo, já se celý první trim. necpala absolutně ničím 😅
holky, včera jsem se vážila a já už přibrala 3,5 kg, to mě asi příští pátek nepochválí co?

lucijda
30. led 2009

Mac neboj vlka nic, já mám nahoře 9kg a ani nemuknul 😅 já zase ted řešim co jíst a co ne, ale když to vezmu do důsledku, tak bych nemohla jíst opravdu nic,všude se najde něco 😔

macous
30. led 2009

Tak to máš pravdu, já se vyhýbám majonézám a zrajícím sýrům, taky kofejnu (normálně jsem docela na kafi závislá, ale co jsem těhu, tak ho nemůžu ani cítit), no a teď taky pálivým věcem 😀 alkohol a cigarety jsou jasný - nikdy jsem na alkáč moc nebyla, na cigárko občas chuť teda mám, ale nedám si, nikdy jsem nebyla nějaká závislačka, takže co jsem v IVF tak neneee 😉

Jdu na návštěvu - se mi moc nechce, ale už jsem to slíbila 😅 pak se sem juknu, tak mi zatím třeba písni, co ještě teda nesmím dlabat 😀

lucijda
30. led 2009

Mac ono by se na to opravdu moc myslet nemělo, pže by jsi neměla jíst uzeniny, zeleninu velmi pečlivě omývat, tavené sýry, jíst smažené třeba hranolky....pít černé, zelené, bíé čaje z bylinkových snad jen lípa a hřmánek je toho opravdu moc. Kafe jsem nikdy moc nepila. colu vynechávám občas si dám malou fantu. Ale co mě překvapilo k mi sestřička nemosnici řekla ať si na trávení dám nealko pivko, jsem jí s chutí poslechla a dopřávám si ho rptože pivo fakt můžu 😅 Hezkou návštěvu 🙂

pikusa
30. led 2009

Ahoj holky,
tak já si dávám všechno,na co mám chut.Kafe piju rpzpustné,pul s mlékem,k babičce když jdu,tak si tam dám červené vínečko 🙂
Jo a jsem taky bývalý kuřák a to docela festovní......jo kouřila jsem hodně.A ted v těhu na to mám pořád chut 😀 snad ještě víc,než normálně bylo před tím....asi tím,že nemůžu že 🙂
Když prcek něco nechce a nebo mu nesedne,tak to poznám 🙂
Teda sýry s plísní jsem nejedla nikdy ale minule jak jsem byla na večeři jsem si dala řezanku s nivou.no co,je to už tepelně upravené..........a neodolala jsem 🙂

zulik
30. led 2009

ahoj holky,
konečně pátek ale to asi sledují jen ty, co chodí do rachoty 😉 Georgik, tu jejich kartičku neřeším, chodím tam už dlouho a dřív to jen nahoře připisovaly sestry v kartotéce.To byla hrůza,když se tam muselo nejdřív do kartotéky pro kartu a pak nahoru,někdy jsem si tam hezky počkala.

macous
30. led 2009

já kromě toho co jsem psala, tak taky jím všechno, k snídani si dávám černý čaj - ne silnej, a samám taky 🙂 To by chudák prcek neměl být z čeho živ a já taky ne 😀
Zulik - jo jo, jak říkáš, já víkendy registruju jen proto, že je manžel doma 😀

Lucijdo - ta návštěva fakt nic moc, já to věděla, bylo to takový nucený ha ha, 😅

pikusa
30. led 2009

Tak Zuliku,ty si víkend užij.....já to teda moc neregistruju,já ted bez kalendáře ani ránu 😀

zulik
30. led 2009

Já už si užívám, jsem se svým mazlíkem.Musela jsem si ho nejdřív zasloužit,že jsem něco vyprala, pověsila,zašila a uklidila 🙂 Mám bohužel pocit, že na mě něco leze /a chlap to není 😀 /,tak se budu muset trochu na noc nafetnout.Jinak je to paráda,když se s hlkou nerveme o pc. Jo, nevím,jestli jsem vám psala, že manža ztratil doklady od auta, tak se našli ale doputovali velkou oklikou zase do Prahy a ke všemu v otevřené obálce-a to to byla původně doporučená pošta,kterou jsem si nechala přeposlat.Včera jsem dělala humbuk na poště.To jsem nezažila, aby mi původně doporučený dopis přišel bez obálky v jiné obálce a jen tak bez adresy vhozený do schránky.

lucijda
30. led 2009

Mac tyhle návštěvy velmi dobře znám 😖 zulik, tak to je docela síla. ale poříd lepší než když nám chodila pošta k tchánovcům oni nám jí tak trochu nedávali a nedavno jsem dostala dopis z roku 2006 😅

zulik
30. led 2009

Já právě na poště říkala, že doufám, že se nám teď budou mstít s vyhazovat nám vše 🙂 Dnes mi to telefonicky vysvětlovala nějaká vedoucí,jak se to stalo,jenže bylo to tak průhledně blbý, že z toho plyne stále jediný závěr, že tu obálku vzala pošťačka domů, aby si prohlídla, co je tam vloženo-bylo to v tvrdé folli-prostě techničák a když viděla, že to není nic k prodeji nebo využití,tak mi to vrátila v jiné obálce bez adresy do schránky.Vize o jiné paní, která má stejné příjmení vedle v baráku je fakt blbá, nemám obvyklé příjmení.Já byla ráda, že se mi to vrátilo ale potřebovala jsemtu obálku, abych věděl, kdo to našel a vrátil.Chci tam jít osobně poděkovat.

lucijda
30. led 2009

Tak to nas...

pikusa
30. led 2009

Jo pošta............síla sama o sobě.
Ale když jsem žila v anglii,doporučeně a pojištěný pas+dokaldy jsem posílala na emigrační+vše co je potřeba k vízu a toto vše se mi poštou zratilo............to byl malér 😕

macous
30. led 2009

holky oni vůbec ty naše úřady stojí za všechny prachy 😠 😀 😀
Zuliku, taky by mě to pěkně nadzvedlo, nejvíc nesnášim, když se mě někdo snaží takhle tahat za nos 🙂
Teda Piku to teda nevím, jak jsi to vyřešila, to pak byly asi pěkný fofry...

Ten můj dneska na obvyklém pátečním pivečku, by mě tak zajímalo, co tam ty chlapy tak důležitého každý pátek probírají, on totiž manžel vždycky když jdu ke kámošce na pokec říká: jdeš na kraviny jo - a chechtá se mi - zmeťour 😀 😀 😀 to jen oni mají předůležitý témata 😀 😀 😀

murecka76
30. led 2009

Ahojky,

tak dnes řešíte papkání, tak to já jím na co mám chuť, takže klidně i salám, Macous černý čajík taky, ale pytlík vyndám brzo 😀 😀 😀 , miluji ostré tak to si taky občas v malé míře dopřeju, Pikus překvapila s tím vínkem, já mám totiž už několik dní chuť na nějaké dobré bílé vínečko, jasně, že jenom košt, ale bojím se. 😉 Kafíčko jsem měla naposledy 18.12., když jsem dorazila z nemocnice, to jsem se na něj táááák těšila a teď ho nemůžu, úplný odpor.
Macous, z toho sledování mě asi trefí, manžel už si ze mně dělá srandu jestli nechci mikroskop.
Chtěla jsem se tě zeptat, až půjdu na ten screeaning, musím si vyzvednout kartu v kartotéce, nebo můžu jít rovnou do 2.patra k tomu okénku bez karty? 🙂
Neřeš, co oni řeší, ale jsou určitě ukacanější nej my. 😀 😀 😀

zulik
30. led 2009

No a já papám vše, co mi chutná 😀 a zatím se nemusím omezovat 😀 Jinak musím konstatovat, že chlapi jsou mnohdy ukecanější,než my.Já to vidím nebo i slyším doma, když kolikrát manža mluví po telefonu s kolegou a řeší asi půl hodiny nějaký kraviny, fakt ale kdejaký detail strašně dlouho, jak jsou nerozhodní.

macous
30. led 2009

Murečko 😀 😀 😀
půjdeš rovnou k tomu okénku,
mě tam ta baba sjela (ta v tom okénku), že nemám poslední zprávu od gynekologa, jsem se teda nedala 😉 pak to baba vzdala, jsem řekla, když mi Dr. žádnou nedal, tak že jí nemůžu dát a ona si pořád mlela svojí dokola, když jsem se pak začala usmívat, tak jí to asi došlo, že už je mi směšná 😵 😵 moc si to užij, je to parádní pokoukání, jen si řekni o foto, oni ti ho dají, ale musíš si říct 🙂
Já vždycky někde narazím na někoho, kdo byl těhu a potratil a jako na potvoru vždycky v tom tt ve kterém se zrovna nacházím - to je fakt něco pro mě, pak vždycky přemýšlím o stošest a nemůžu z toho ani usnout 😅
Teďka mě zase tlačí v břiše, tak si asi mimís dělá místo nebo co 🙂
Murečko a budeš chtít vědět co to bude?