CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
8. bře 2009

No alr taky kvuli utroši po..........přece jen jet tak daleko v případě těhu pro recept se mi nevyplatí......tak jsem chtěla vědět............když jsem jela na krev,tak už mi docházel.

brundik
8. bře 2009

My k nemu taky chodime vsechny zensky z rodiny 🙂 Prijde mi fajn.
Magneii nic nezkazite a treba doktor poradi jeste neco lepsiho. Drzim palce, at je dcerce lip 😉
Ms jsem mela dostat tak nejak predevcirem.
Piku, tak to je jasny. Ja mam Podoli za bukem 😀
Holky, musim se rozloucit, letim do prace, pac mam sluzbu. Zatim papaaaa 😉

zulik
8. bře 2009

Tak opatrně s tím létáním, ať Tě nesestřelí 😀

sonica
8. bře 2009

ahoj zdeni,tak jak je?

zulik
8. bře 2009

Ahojky,
trochu ráno píchal levý vaječník nebo co to a děsně jsem říhala ale spíš je to, jak se tady povaluji 😉 až se trochu vstřebá utroš, zajdu se projít s našima "zvířátkama" 😀 a co vy? v 36. týdnu jse kdysi rodila ale vy ještě držte.co ten papír?

sonica
8. bře 2009

nestras,do patku musime vydrzet aby nas neposlali rodit jinde 🙂 jo skus dat janine banany ja mivam krece nedostatkem draslika a banany mi na to pomahaj.a papir?toho jsem se nedockala tak jsem to v patek poslala s tim ze mi to ucetni odmitla vydat ze to pry bude posilat primo jim,ani tu kopiji mi neposlala,tak jsem tam zabalila zbytek i vypis z faxu ze jsem to po ni chtela a ted budu cekat,jenom doufam ze se dockam.jak dlouho to obvykle trva?

zulik
8. bře 2009

Soni, teď se to nedá vůbec určit-po novém roce.Normálně se to posílalo maminkám jako prvním , měly to tak do 20.v měsíci ale musí to taky mít z čeho vypočítat 😖

sonica
8. bře 2009

no prave ja nekde v diskusi narazila na holku kterd si davala papiry v lednu a jeste ji nic neprislo.tak to jsem zvedava.neda se nic delat,budem cekat co z toho vyleze...

macous
9. bře 2009

Ahoj holky,
teda, teda, jsem nás vyhrabala na straně 3 😕

tak nás jen posouvám kupředu a zdravím všechny 😉

manža mi zůstal ležet doma - tak jen doufám, že na mě baciláky nepřeskákají 😲 🙂

zulik
9. bře 2009

Ahojky,
dky, jsem to nechtěla být zase já 😉 Macoušku opatrně, ať to neschytáš ale ono je těžko se bránit,když je to v baráku.Já mám dnes nějakou pitomou náladu od rána, taky nějaké střídání teplot 😝 a všichni mi doma nějak vadí 😢

macous
9. bře 2009

To mi povidej Zuliku, já jsem na prášky, manža se s klidem nakvartýroval na gauč do obývaku, místo aby zalezl do pelechu nahoru, když tam má taky televizi, tak mám vzteka ..... na druhou stranu stejně jsem vedle něj už v noci spala, tak to teď už nevytrhnu, tak zbývá jen doufat...........
Tady u nás je chvilku úplně uzurové počasí - sluníčko a záhy leje, teď zrovna padají kroupy - no mám dost 😨 🙄

zulik
9. bře 2009

Kroupy 😕 a naše děti šly ven pro rohlíky, snad je to nechytne, protože se teď zatáhlo a mně bolí hlava.

sonica
9. bře 2009

ahoj zuli,tak jak je?krom bolehlavu,ten se me drzi od vcera.co janina?uz je lip?jo dnes mi prisel ten papir od te ucetni,docela pozde kdyz uz jsem to poslala.kdy vlastne jdes na krev?

macous
9. bře 2009

hm, dobrý, ale neboj, trvalo to pár minut.... teď už pro změnu svítí zase sluníčko, takže klasický aprílový počasí, akorát že je březen....
já dneska uklízela jak blbec a přijde mi, že to bylo na nic, pes si tady ťape a nechce si nechat utírat ťapky, no ona snad nechápe, že jsme si tady půl dne mákla nebo co 🙄 😀 😀 😀

zulik
9. bře 2009

Soni, tak jim to tam pošli, hlavně, že to konečně pochopila.Na krev asi 23.3.
Já už bych taky potřebovala doma hrábnout ale musím chvíli počkat.

zulik
9. bře 2009

Tak děti jsou tu, prý strašná zima a leje, takže bude mokropes 😠

macous
9. bře 2009

Mokropsa taky nesnášim, teda teď se zase zatáhlo, to je fakt počasíčko, manžel chrápe, tak nemůžu ani nic dělat, protože bych ho budila............. Jsem taky nějaká přejetá, asi půjdu do toho pelechu nahoru já a vybodnu se na všechno 😅 vůbec netuším co budeme zase večeřet, přijde mi to už trapný, pořád něco vařit, pak to sníst a zase na novo 😠
A co holka, kdy ta má kontrolu? A ty nic nedělej, ať se to třeba po...e 😉 ono to neuteče

sonica
9. bře 2009

kasli na uklizeni,to pocka,radsi hlad pupika 🙂 no ona original posilala do brna na tu socialku,tak myslis ze to tam mam poslat taky?jinak ja taky bojuju s utiranim tlapek,ale od 40kilove obludy,nastesti uz si zvykl na omyvani tlapek od blata v kybliku s vodou,uz jenom obcas ma zlobivku.

zulik
9. bře 2009

Holka má kontrolu až zavolám endokrinologovi, ten řekne hystolku a máme se domluvit s ním a ten následně s chirurgem, abychom tam šli k oboum ve stejný den.Tak do měsíce.
Pes tady píská, že má hlad-už mu otrnulo. Macous, přesně takhle to dělá můj manžel, když je mu trochu líp, je v obyváku a rozšiřuje bacily 😝 a teď tady je a civí na blbej fotbal 😠

georgik
9. bře 2009

ahojky holky 🙂
zulik: neslavim,cekam s testem na stredu 🙂 zitra ho jdu koupit, ve stredu rano zkusim testnout 🙂 (12 den od ET)
jinak me uz neni vubec nic, bricho neboli, PMS zmizel, bradavky porad citlivy... tak jsem zvedava jak to dopadlo 🙂
jinak ja vubec nestiham net 🙂 nejak jsem se nakazila od manzela jednou hrou tak u toho jsem schopna sedet x hodin v kuse 🙂 hooolt jsem ostuda 🙂

zulik
9. bře 2009

Georgiku, no to jsou věci, matka a gambler 😀
PMS Tě zlobil do kdy?

zulik
9. bře 2009

Tak u ná nyní kroupy jak máme zapnutý ten blbej fotbal, ve Vršovicích ještě ne a to je kousek.Snad jim to tam dojde 😀 😀 😀

pikusa
9. bře 2009

Ahoj holky,
tak s počasím dnes teda opravdu síla 😀 před chvílí jetě sluníčko a ted černota 😲
Jinak georgik,držím moc palečky 🙂

zulik
9. bře 2009

Jéé Piku ahoj. Musm Ti říct, že se mi dnes o Tobě zdálo 😀 Včera jsem totiž prolézala e-mimino /jde to tam děsně pomalu 😒 / a našla jsem Tě tam. A v noci se mi zdálo, že Ti hubuji, že na nás nemáš proto čas 😉

pikusa
9. bře 2009

Zulik...jo na e-miminu jsem začínala ve snažilkách.....moje jako by domovská diskuse......... 🙂
a nehubuj......všakmčas mám ne??? 😀

zulik
9. bře 2009

To byl jenom sen 😀 Zdálo se mi taky, že jsem dostal k výplatě nějakou směšnou sumu, jestli ona to nebude pravda, s tou bídnou nemocenskou 🙂 Já mívám občas takové živé sny, jak přišla ta kontrola PN, tak se zdálo, že ráno někdo zvonil a já se nemohla zvednout, abych se šla podívat ke dveřím a pak jsem ráno přemýšlela, jestli to nebyla pravda 😀 A byla až odpoledne 😀

macous
9. bře 2009

Tak holky a mě rozbolel zub, opět ten pod můstkem za 7 litrů, se picnu a bolí mě hlava 😠 tak trochu pozoruji, že by to mohlo být k těm změnám počasí - ten zub myslím, minule jsem to totiž měla, jak byly ty mrazy a pak do teď nic..... jestli mi to bude otvírat a zničí mi ten můstek, tak snad padnu na znak 😅
Jinak teda Zuliku, manža mě pěkně štve, jakmile mu takhle něco je, tak je na mě protivnej, např. zeptám se " a bolí tě v krku?" on: "hm" a já: a na polknutí nebo jako škrábe?" on: mlčí, ptám se teda znovu a on: "nevim" a víc už nekomunikuje - no není to na ránu?
Georgik: tak držím palce na středu 🙂 ty gemblerko jedna 😀
Piku: 36 tt, tak to už fakt nestíhám, zachvilku bude doma bééééé, bééééééé

pikusa
9. bře 2009

Macous...však ti to taky uteče a bude Bééé bééééé 😀
jinak zub jsem začala taky cítit 😒

zulik
9. bře 2009

Holky a víte, do čeho jdete? 😀 Četly jste knížku Prevítem snadno a rychle od Simona Bretta? Je i druhý díl a je to bomba, smála jsem se o dzačátku do konce.

pikusa
9. bře 2009

Tak to jsem nečetla......ted nevím.....jestli bohužel,nebo bohudík 😀