CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
19. bře 2009

Ahoj holky...........
tak zítra opět poradna......jsem zvědavá............
Jinak kotník v poho 😀

macous
19. bře 2009

Piku, jsme tady zase sami 🙂

pikusa
20. bře 2009

Ahojík.....Macou,jsem ti včera uteklka vid.....no ty jsi noční sova,to už jsem měla půlnoc 😀
za chvíli jedu do té rizikovky,tak uvidíme 😲

macous
20. bře 2009

Ahojky,

Pikusko, tak mi to sem pak napiš, držím ti palečky 😉

Jinak já bojuji s těma kyčlema, to je teda něco, v noci jsem vzhůru snad každou půl hodinu a už je trochu cítím i přes den, no snad to poleví, zatím mám nahoře 6 kg, tak uvidíme, jak to půjde, až ještě pořádně nakynu 🙂

No ženský, kde všechny vězíte?

vendi1
20. bře 2009

Ahoj holky,
po delsi odmlce Vas zdravim. V posledni dobe je tady nejake mrtvo, tak mne nedelate ani problem docist.
Predevcirem vecer jsem mela v brise takove vrneni, tak jsem nevedela co se bude dit a vcera jsem to citila prerusovane stale, ze by pohyby 😉 . Uvidime, zatim nevim 😀 .
Jinak svatba se u nas blizi, venku stale snezi 😒 a ja uz zacinam byt nervozni, aby vsechno klaplo 😵. Pritele honi v praci, tak chodi pozde domu, ze si jen rekneme dobrou a spime....
Pikusko, tobe drzim pesticky!!!!!
A holky snazilky nebudte z toho smutne, ono se to urco povede 😉 .
Ja jdu az 10.4. na geneticky UTZ, to je jeste doba☹.

zulik
20. bře 2009

Čauky,
skončila mi dobrovolně doba válení se /noha ale v pořádku není/, chodím do práce a mám co dohánět. Bohužel, asi mně to zavalí 😒U mně další pokus v nedohlednu, ne, že by na to nebylo ale nechci. Ať se odčerpají hormony. A co Kalka? Ta už snad dnes byla na krvi?

kalka
20. bře 2009

Ahojky🙂 Na krev jdu až v pondělí. Manžel má v pondělí dovču protože má taky doktora, tak pojedeme společně. A doma si budu test dělat zítra ráno. Mám staženou prdísnu. Všechny příznaky včetně nálad mám na mrchu. Takže si moc naději nedávám.
Holky mám dilema.. poraďte... Když mi zítra vyjde negativní test.. mám přesta do sebe spát Utrouš?.. aby mrcha přišla co nejdřív a mohla jsem jít hned na další KET. Nebo myslíte raději Utrouš brát až do krevních testů?..
Piku držím pěsti!..
Zuli... jak dlouho chastáte pauzičku?.. před dalším KETem

murecka76
20. bře 2009

Ahojky,
hlásím se po delší době, nějak nestíhám, občas chodím do práce a tento týden ještě samej doktor.
🙂
Piku, jak dopadla dnešní kontrola? Doufám, že je vše ok!!!!
Kalka, zítra držím moc pěstičky ať jsou tam //.
Já byla včera na kontrole, vše je ok, no a dnes jsme byli na velkým UTZ a hádej co je tam.
No naše vysněná holčička, pořád tomu nemůžu uvěřit, první IVF, jedno miminko a ještě holčička, přesně jak jsme si to přáli. Oba jsme to tam hned oplakali. Srdíčko posloucháme, ale tam to bylo tak jiné, krásné.
Vendi, gratuluji k pohybům. Neboj snad se počasí umoudří a bude krásně. Kdy vlastně máte termín?

pikusa
20. bře 2009

Ahoj holky...
tak jsem dnes v 8 přijela do nemocnice a domů jsem jela v půl 2 8O
Tak nejdřív UTZ....malej má sice mín plodovky,ale pořád je to v poho,takže jsem ráda.Dnešní váha..2900 gramů.
Pak jsem šla na natáčky...děloha se občas stahuje,ale jen malinko.
A na vnitřním UTZ taky stejný.....na porod to nevypadá zatím.
A ted tam takhle celé dopoledne budu trávit zase každý pátek.....to jdu zase na UTZ,monitor a kontrolu...........

a kluk potvrzen...pindíka jsem viděla a varlátka jsou sestouplá obě

murecka76
20. bře 2009

Piku, moc gratuluji, to jsou krásné zprávičky!!!!

pikusa
20. bře 2009

Jo jo Murečko.....hned jsem klidnější....
Ale teda oteklé kotníky mám...ted na to koukám...fuj

kalka
21. bře 2009

Ahojky.. takže test totálně negativní.. ☹ v pondělí si skočím na krevní testy ať je to potvrzený a budu se chystat na další KET..s tím Utroušem jsme se rozhodla, že už si ho dneska nevezmu.. ať se mrcha dostaví co nejdřív.. ale ten Estrimax raději budu ještě brát..
tak holky pa.. nálada nic moc.. první neúspěch je asi nejhorší... 😢

murecka76
21. bře 2009

Dobré ránko,

Kalko moc mě to mrzí, tak jsem tomu věřila. Přeji hodně sil musí to vyjít!!!!! Vždyť ty naše listopadový embryjka byli takový bojovníci. 🙂

pikusa
21. bře 2009

Ahoj holky.........
Kalka,sakra sakra....tak šup do dalšího KETU a nesmutnit jo????
Já jdu večer na zábavu 😀 jsem zvědavá,jak dlouho tam vydržím 😉

zulik
21. bře 2009

Dobrý sobotní večer,
jak jsem se dočetla, tak máme poslední dobou v oplodněních nulovou úspěšnost 😒
Piku, vidíš, bude to dobré, navíc koukám, že Ti naskočil 38 t.
Murecko, gratuluji k holčičce, já mám taky srpnovou holčičku, heč 🙂
Jinak musím vám napsat, že kdybych si letos koupila trpaslíka, tak mi vyroste. Dnes jsme jeli mimo Prahu za rodičema, řídil manžel a kousek za Letňanama najednou rána do auta a on odlítnul kámen od auta, co nás předjíždělo a udělal 2 vedle sebe v průměru 1,5 cm díry ve skle. Já když si sednu za volant, tak je mám přesně uprostřed očí /snad to nebyl atentát 😅 /. Sklo máme měsíc nové, ještě nám ani nepřišly peníze z pojistky, se ta pojišťovna pos... 😒 ale co mám dělat, když se to stalo.

macous
22. bře 2009

Ahoj holky,
Murečko, gratuluji k holčičce 😵
Piku, tak to jsem ráda, že to dobře dopadlo 😉
Kalka, nesmutnit, jednou se zadaří uvidíš, to pak bude jupíííí 🙂
Zuliku, to je teda pech, taky se nám to už párkrát stalo, teď má zrovna manžel vyměněno asi cca 2 měs. a už to má zase, tak jen doufám, že se to nerozleze, protože připojištění skla funguje tak, že máš určitou částku na jedno poj. období, třeba 15 tis., což má manža asi vyčerpáno, takže pešek, leda si z poviného ručení viníka.... 😖

vendi1
23. bře 2009

Ahoj holky,
pisu jen v rychlosti.....chci se Vas zeptat jestli nekdo nemate zkusenosti s bolesti v mocaku (podbrisku) jak kdyby takova krec, tlak po vycurani?? Po chvili to zase prejde....ale je to dosti neprijemne....nevim jestli to muze byt zanet mocaku? Ja ho mela jen jednou a to mne tenkrat palelo pri curani jako pisek, ale to ted nemam..... Myslite mam zavolat Darebnemu co a jak? Zase nechci plasit zbytecne.....

andree01
23. bře 2009

Ahoj holky, mate nektera nejake zkusenosti s Mudr. Koterovou z UPMD? Diky, And

pikusa
23. bře 2009

Ahoj holky...
Murečko,tak moc gratuluju k princezně 🙂
Jinak já protáhla zábavu až do 2 rána 😲 to jsem matka co 😀
Jinak už mi je těžko....jsem sama na sebe někdy naštvaná a navíc mi začaly otékat kotníky a nárty u nohou 😒
Dnes jedu ještě na cvíčo,tak jsem na sebe zvědavá 🙂
Andreo...tak to jméno jsem ani neslyšela.....nevím,že tam je...bohužel

vendi1
23. bře 2009

Ahoj, tak jsem to nevydrzela a volala Darebnemu. Tak rikal, ze kdyz se to bude opakovat, ze mam prijet a jinak jak mne to chytne tak treba tepla sprcha nebo uvolnovaci pohyby nejake. Tak nevim, snad to bude OK.
Murecko, gratuluji Ti k holcicce, my bychom taky radi, ale obavam se, ze to bude kluk jako buk🙂. A co Macous, kdy to budeme mit v IP?🙂) Ja uz zase pohyby necitim☹.
Kalko, verim, ze napodruhe uz to urco vyjde!!!
Pikusko, ty jsi teda parmen matko, pomalu uz rodis a ty takhle 😀 😀 , hlavne je dobre, ze je vse v poradku a s tema oteklyma nozkama na cvico matko 😉 🙂 😀 ?!
Andreo taky neznam mudr.....

ivkaj
23. bře 2009

Andree, já byla v CARu Podolí před týdnem a to tam byla Žáčková a Řezáčová Darebný měl dovolenou. Nebyla třeba z jiného odd.?

pikusa
23. bře 2009

Vendi..jojo 🙂
a hlavně se na to poptám...naše cvičitelka je vrchní na porodnici,tak bude vědět...jestli to tak je normální,ale asi jo...na konci to tak bývá.
Jo a všichci se báli,at neporodím na zábavě 😀

murecka76
23. bře 2009

Ahojky,
moc děkujeme za přání, jsme hrozně šťastný. V sobotu už jsem naší šmudlince něco nakoupila. 😀
Pořád nemůžu uvěřit, že mám najednou tolika štěstí, první IVF pozitivní a ještě holčička. 🙂
Nejtěžší bude asi kočárek, to je umění.
Vendi, neboj třeba tam taky je, pohyby taky někdy necítím třeba celý den. 😉
Určitě to nic není, taky mi pořád někde píchá a šponuje, už to nějak neřeším. 😉
Pikus, ty jsi teda vydržela na zábavě dlouho, ale což, když ti bylo fajn, tak je to potřeba mezi lidi. Pozor na cvičení s těma tvýma nožkama. 🙂 Mám z toho obavy v létě.
Andreo, taky paní doktorku neznám.
Macous, kdy bude ta kontrola? 😀 😀 😀

pikusa
23. bře 2009

Murečko a máte jméno pro berušku????

andree01
23. bře 2009

mudr. Koterova mi delala laparoskopii a je psana pod ultrazvukem na UPMD. And

murecka76
23. bře 2009

Andree, tak to bude asi nějaká paní doktorka, ale v CARU nedělá. 😉
Pikus, nějak bojujeme já chtěla Rozárku, manžel Barunku, ale vždycky jsme společně chtěli Terezku, ale řeším, že jí dává každý. Ale moc se nám to líbí a vždycky jsme jí chtěli, tak nevím.

kalka
23. bře 2009

Ahojky.. tak dnešní krevní testy potvrdily, že těhu nejsem... takže po poradě s Darebným půjdu na další KET. Takže teď jen čekám na mrchu a zase budu počítat dny do KETu... 😔 zatím pa

murecka76
23. bře 2009

Kalka, moc na tebe myslím!!!!!!!! 🙂

macous
23. bře 2009

Ahoj holky,
Kalko, neboj, to půjde jak po drátku, ani se nenaděješ a pofrčíš na další transfer, od mrchy cca za 15 dní, to je fakt za chvilinku 😉

Piku, ty jsi teda ale čipera, to nás letní rodičky asi pařby v 38 tt nečekají, pokud ovšem nebude hnusné léto, jinak předpokládám, že budeme sotva dýchat s oteklýma nohama nahoře 😀
Vendi, nic si z pohybů nedělej, to je jeden den tak a druhý jinak, taky to tak mám ještě dneska, se prcek otočí zádama a kopanečky jsou fuč třeba na celý den....
Andre - MUDr. Koterovou neznám, z CARu není, možná z gyndy nebo ultrazvuku.

Jinak kočárek taky nevim - u mě klasický stav, ale dnes jsem si přitáhla od švagrové věcičky 0-3 měs. - 4 pytle jak hrom, má tři dětičky, tak si mám vybrat co chci a zbytek vrátit 😀 tak se těším, bude přehrabovačka 😵
Jo a kontrolu máme příští pátek 🙂 - to ten měsíc zase nějak utíká 😲

ivkaj
24. bře 2009

Kočky, když jste při stimulace chodily na UTZ dělali vám i krevní testy?