CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
31. bře 2009

😵 jo jo, byla jsem venku celé odpoledne, až jsem z toho teď celá prokřehlá, prala jsem si i kolíčky na prádlo venku v kyblíku a hned jsem dala první várku ven 😵
ve čtvrtek jedu nakupovat do Letňan, chci se tam juknout po nějakakých věcičkách pro mimi 🙂

pikusa
31. bře 2009

Macous...já bych pořád nakupovala pro prcka....ale už nemůžu..máme toho moc......
Jinak já už taky věšela..dnes 3 pračky a to už jsem vyprala zimní věci,že pak hezky půjdou uklidit.....

zulik
31. bře 2009

Ahojky,
tak jen pro zajímavost. Dnes na jazykovém praktiku ve škole říkala profka, že dle statistik za leden je nejvíce frekventované jméno pro holčičky Terezka a pro chlapečky Jakub.
Macku, já si taky říkám, že sakra musí být líp 😀 Ale zatím se to jenom sr..o 🤐 I když dnes jsem udělala půl zápočtu z češtiny a to jsem takový "Čechoslovák".

pikusa
31. bře 2009

Zulik....myslím,že tato jména vedou dlouhodobě 🙂

macous
31. bře 2009

Jo jo, tyhle jména vedou už min. třetím rokem, shodou okolností je má moje švagrová - má kluka a holčičku 🙂
Zuliku, tak vidiš, s lepším počasím - lepší časy 😉

zulik
31. bře 2009

To doufám, že už bud líp. 😀
Taky říkala, že se dětem buď dávají staročeská jména nebo úplně cizí, to si ani nevzpomenu, jaká jmenovala. Jen vám napíšu, že můj manžel má nějakou prdlou setřenici z druhého kolena a ta rodila doma a má dítě jmnem Delfína 😀 😀 😀
Chudák holčička 😖

macous
1. dub 2009

Jejda, tak to je holčičky opravdu chudák, přinejhorším si to pak může změnit, ale to si teda ještě asi počká 😅

Já dneska chrněla do 11 hod., no a teď jsem stále ospalá, nějak se nemůžu probrat, asi jak je pod mrakem, jsem jak přejetá a to bych si potřebovala umejt hlavu, asi půjdu nejdříve uklízet, to by mě mohlo probudit 🙂

murecka76
1. dub 2009

Ahojky,
hlásím se po delší době.
Koukám, že Pikuska dnes nikde, že by už se Matyášek přihlásil? 😀 Jinak má můj veliký obdiv jak vše v pohodě zvládá, ještě chodí i cvičit. 🙂
Zulí s těma jmény máš pravdu, že je to ve statistikách, ale já jich zase tolik neznám, řekla bych, že jsou jiný jména více, taková Natálie, Kristýna, Tomáš, Ondřej, Tadeáš. 🙂 , Delfínce se opravdu pomstili. 😀
Vendi, držím na sobotu pěsti, počasíčko ať je krásné (nám každý říkal, že je takové jaké si zasloužíme), takže věřím, že budete mít krásně. Ať se svatbička vydaří a máte na co vzpomínat.
Macous, držím pěsti na páteční kontrolu, ať se dočkáš UTZ a potvrdí ti pohlaví.
Já jdu na KO už zítra (měla jsem jít až 9.4.), ale od včera mám takové zvláštní pnutí v břiše a šponování v čípku (je to takové jak štípnutí, když vyndavají stehy), doufám že to nic není, ale pro svůj klid tam dojedu ať se na mě podívá. 😒
Jinak už jsme v pátek koupili kočárek, tak máme po jedné starosti. 🙂

macous
1. dub 2009

Ahoj Murečko,
no teď o tom přemýšlím, to bude něco, možná to bude v okolí Pankráce zavřený a já jinudy do Podolské nem. netrefím, takže to bude asi něco, mám z toho nerva už teď - nejsem pražská, tak se vyznám jen na určitých trasách 😖 Tak mám nutkání se taky posunout, budu koukat zítra na zprávy a uvidím, rozhodně se mi nechce trávit den v zácpách. Tak ti držím palečky na zítřejší kontrolu, aby to píchání nic nebylo a ono nebude, uvidíš 🙂
A taky se ozvi častěji 😉
Počasí má být super, pátek 20, sobota 21, neděle 19 a jasno, až v neděli navečer bude polojasno, takže si to Vendi užije určitě 😀

murecka76
1. dub 2009

Tak to bude Praha o víkendu asi hustá. 😀 😀 😀

pikusa
1. dub 2009

Ahoooooooooooooojjjj ne ne nerodím 😀 😀
jen jsem zase nějaká akční....u kamarádky,pak nakoupit s miláčkem věci do hospody,pak zase jiná kamarádka.........no malej asi ještě ven vůbec nechce 😀

murecka76
1. dub 2009

Jé, Pikuska a já myslela, že už odpočíváš s Matyáškem, no a ty jsi takhle akční, máš můj obdiv. 😀

pikusa
1. dub 2009

Murečko...kdyby se něco dělo a já nebyla dýl,jak den,tak juknout na Femigrády aneb babičkou v roce 2050 a tam bude info 😉
Ale raději bych už teda odpočívala s prckem....uvidíme,co bude na kontrole v pátek

macous
2. dub 2009

Ahoj holky,
tak já jedu za chvilku na nákupy 🙂 Piku ty jo, normálně ti to trochu závidím, že už budeš mít broučka u sebe a užívat si ho 😵 ale jen v tom nejlepším, ten můj brouček, ať mi ještě alespoň do července vydrží v pupíku 😀

Jo jo, taky jsem na zítřejší kontrolu zvědavá a ty nám napiš co a jak 😉

pikusa
2. dub 2009

Ahojík.............
tak kdyby něco,nemusíte pátrat,poprosila jsem informátorku vedle z diskuse a písne vám.
Byli jsme se projít a už to jde ztuha,,,,hlavně do kopce a cítím,jak prcek dole tlačí............
Zítra dám vědět,to je jasan.

macous
2. dub 2009

Piku, jakmile to začne dole tlačit, tak to už jsi vážně v posledním tažení, alespoň co holky říkali 🙂

zulik
2. dub 2009

Ahojky,
Macoušku, já tedy nestudovala, kde bude omezení dopravy na Pankráci přesně ale nemyslím, že by to zasáhlo až k sjezdu z magistrály sjezd tuším Pankrác /jede se tam kolem Bauhausu/. Pokud by ses rozhodla jet a chtěla poradit, poradím Ti po telefonu, bydlím tady. Napiš, jestli chceš.Jdu se zatím někam juknout, jak to bude s omezením ale já někde četla, že až v sobotu kvůli summitu a Kongresovému centru a to by byl fakt široký okruh.Jinak jdeme s manžou večer do biografu na Líbáš jako Bůh 😉

pikusa
2. dub 2009

Zulik...je to prý moc super film 🙂 já ho ale neviděla bohužel............
Macous....nevadilo by mi to 😉

murecka76
2. dub 2009

Ahojky,
Pikus, krásně jsi nám to zařídila. 😀
Já jsem dnes po předčasné kontrole, vše je OK, ten problém s čípkem je pravděpodobně tím jak šmudlinka roste. Čípek je v pořádku. Mám náznak výtoku, ale prý to zatím nebudeme řešit, když nemám problém, udělala mi doktorka výtěr a příští týden pro jistotu na kontrolu. 🙂
Macous, zítra držím pěsti ať je vše ok a je i UTZ, už se těším na pohlaví. 😀 😀 😀
O filmu jsem taky slyšela, že je to super, tak snad taky vyrazíme. 🙂

macous
2. dub 2009

Zuliku, tak jsem to nastudovala, omezení bude jen kousek v ulici Na Pankráci a to od soboty 16.00 hod. nějak do neděle, takže se mě to netýká a jsem šťastná jak bleška veška 😵

No Piku, z tohohle tématu jsi teď jednoznačně na řadě, tak jsem zvědavá s jakou zítra přijdeš 😵

Murečko, díky moc za pěstičky na zítra, o výtoku mi nemluv, taky se s ním peru, ale min. Dr. říkal, že je to čistý výtok, který je v těhu normální a je to jen nepříjemná věc, toť vše 🙂 Jsem moc ráda, že máš čípek v pohodě, je to fakt jedna z nejdůležitějších věcí 😵

pikusa
3. dub 2009

Ahoj holky........
tak poradna za mnou....je to pořád stejný,prcek naléhá hlkavičkou,otevřeno na jeden prst.Pokud neporodím,tak zase příští pátek...UTZ,monitor a doktor.
Ale já doufám,že už tam nepojedu :D

murecka76
3. dub 2009

Ahojky,
krásné zprávičky Pikus, tak uvidíš jak se bude Matyáškovi chtít, ale mohlo by ho sluníčko vylákat, dnes je opravdu nádherně.
Koukám Macous,je ještě asi v Praze a utrácí. 😀 😀 😀

zulik
3. dub 2009

Čauky mamky 🙂
Já dnes byla u ortopeda /prý, to jdete brzo, říkal/ a 16.4. mám trochu prominentně nástup na artroskopickou operaci kolínka, meniskus v háji a ostatní se uvidí. Doktora jsem dorazila, když mi nabízel berle a já řekla, že je mám doma opřený o zeď 😅 Jinak jsem měla obavy, jak bude doktor vypadat, včera se mu prý narodilo dítě ale asi ještě neslavil.

pikusa
3. dub 2009

Murečko....celý den jsem byla s Matyáškem na sluníčku............na procházce,tak uvidíme,jestli to pomůže.
Jinak po víkendu mám v plánu skočit na přítele 😀 teda skočit..............však víte a třebas to pomůže 😉

murecka76
3. dub 2009

Tak já jdu kouknout co Macous a ona nikde. 😀 Ale je noční pták tak snad se ukáže. 😀
Zulíku, tak to máš teda vyhlídky, ale snad to pomůže a budeš mít pokoj. 🙂
Pikus, tak to jsi Matyáška pěkně vyhřála. Jojo, jen skoč, to bude taťka rád, 🙂 někomu to pomůže, ale znám i opak. 🙂

macous
3. dub 2009

Ahoj holky,
tak kontrola dopadla dobře, vše jak má být a další máme za měsíc. Utz byl jen pár sekund, Darebák juknul na srdíčko, placentu a kolik máme místa a hotovo, pak šáhl na čípek - vše trvala cca 2 min. a bylo po kontrole 😀
Doprava byla taky úplně v pohodě (jinak díky Zuliku za nabídku s tel.) 🙂

Jinak Piku, když už jsme u toho skákání, tak u nás se od doby co jsem těhu nic nekonalo a manžovi se zřejmě nějak nechce, páč že můžeme jsem mu řekla a on nic, tak ho nutit nebudu 😅

Murečko, ty už mě máš koukám prokoknutou - noční pták to jsi trefila přesně, pak ráno nevím, kdy ven z pelíšku, ale teď už mě tahá ven sluníčko 😵

Zuliku, jejda další operace, no ale zase to budeš mít spravené - což není vůbec k zahození 😉 Berle máme doma taky, manže měl před půl rokem celkovou plastiku kolene + meniskus pryč, takže parádička, ale vyhrabal se z toho rychle, berle měl cca 14 dní, pak další týden jen jednu berličku a pak už šupkal sám.

murecka76
4. dub 2009

Dobré ránko,
Macous super, že kontrola dopadla dobře, taky mě to vždycky štve, že to proběhne tak rychle, těšíš se na to tak dlouho a pak jsi venku raz dva, ale hlavní je že je vše ok.
No a pohlaví ti také nepotvrdil?
Jo se skákáním je to u nás podobné, nic už od stimulace, nikdo nám to nezakázal, ale bojíme se a já se stydím zeptat doktora 😀 , dělá tam totiž známá sestřička, tak mi to přijde blbé. 😀 😀 😀
Krásný víkend, my odjíždíme k našim, už se moc těším, že budu celý den venku a manžel zase na tůru na kole. 🙂

pikusa
4. dub 2009

Ahoj holky.....
Macous..tak u nás skákání bylo za celou dobu asi 4krát 😀 😀 jinak se taky nic neděje....mě se nechce 😒
Jinak budeme dnes celý den pryč...na chajdě,tak at tam dnes zůstane ještě prcek 🙂

macous
5. dub 2009

Ahoj holky,
tak včera jsme byli celý den na víletě na Kokořínsku, šli jsme pomaličku, ale stejně jsem tam do těch krpálů funěla jak lokomotiva, manža se usmívat a pes se pro mě vracel, jakože jdu jak šnek, tak ať přidám 😀 😀 😀

Piku, tak to jsem fakt zvědavá, který den to bude, počítám, že do neděle to bude určitě 😉
Murečko, jak říkáš, byla jsem venku cobydup, a řekla jsem si, takovou dobu na to čekám, pak ta cesta a nakonec - vše v pořádku, nashledanou 😵 no zase lepší, než slyšet nějaké hrůzy 😅

Holky, tak Vendi se nám dneska vdává 😀 😀 😀

macous
5. dub 2009

Kecám, Vendi se nám včera vdala - počasí jim fakt přálo, bylo nádherně snad úplně všude 😀 😀 😀 , jsem zvědavá na fotos 😀