CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
5. dub 2009

Ahojík holky......
Macous...kolegyně z práce říkala že to bude nedělňátko,ona má dnes svátek.....tak aby si to prý pamatovala 😉 ale asi teda nebude 😒
Vendi dnes??????????????Tak at má krásný a štastný den 😉

zulik
5. dub 2009

Ahoj,
Vendi měla včera luxusní počasí-tedy pokud tam bylo tak jako v Pze 😉 Akorát jak koukám, ze zimy skok do léta a kde je jaro?My byli dnes taková 4 členná skvadra /tedy já a dcera a ostatní, taťka je pryč/ plavat na Čerňáku, bylo to super, skoro žádný lidi a bazén skoro pro sebe a vířivka taky. Tak jsem si trochu rozhýbala kolínko. Dcera se mi smála, že plavu rukama prsa a kraulový nohy ale do strany fakt koleno nedám 😒 Piku, tak Ty už jsi skoro na značce. Já začala rodit v neděli ale holka se narodila v 0:25 v pondělí, tak jsme o to byly déle v porodnici.

pikusa
5. dub 2009

Ahojík.........
tak jsem nějak prospala den.....a je mi fajn 🙂 když ne v noci tak aspon přes den 😀
Zulik....bazén závidím...bych si apon připadala lehčí vid 😉

zulik
5. dub 2009

Piku, zachvíli lehčí budeš 😉 Jinak u nás už se alergikům rozjela hezky rýma, tedy doufám, že to mají alergickou rýmu, abych to nechytla 😝 Zase musím zařídit předoperační, mám dost na knop.A to se mi omlouval, že pozdější termín není.

tictac
7. dub 2009

ranicko 🙂

mam pro vas zpravu od pikusky, dnes rano v 4.43 se narodil Matyasek, meri 52cm a vazi 3440g. on i maminka jsou v poradku a tatinek byl u toho 😵

vendi1
7. dub 2009

Ahoj holky a nova maminko🙂,
jdu Vam napsat jak jsme zvladli svatbu a ono tady takove prekvapeni, Pikuska je lehci🙂))
Pikusko gratuluji a Matyasek at dela jen same radosti. Jsem uplne z toho dojata🙂. Nadhera!!
Jinak svatba se vydarila, meli jsme opravdu nadherne pocasi, cela svatba se odehrala venku na zahradce, proste bylo fajn. den jsme zavrsili svatebni noci v luxusnim hotylku s virivkou a snidani o 8 chodech🙂)), my jsme se s mimiskem opravdu najedli🙂)). Az budou fota, nejake poslu. Zatim papa, musim makat. Jsem v praci od 8 hod a zatim ctu jen postu☹.
A v patek jdu na UTZ po 5 tydnech, jak se tesim. Macku co pohlavi??🙂

vendi1
7. dub 2009

Holky, kouknete na Femigrady jak to slo Pikusce rychle a jak to mela napinave🙂 A kde vubec jste? Urco si uzivate slunicka 😵

kalka
7. dub 2009

řekla jsme si, že si dám voraz od miminek a od koníka a vůbec tak.. ale sem tam kouknu jestli už Pikuska o něco lehčí.. a dneska byl správný den sem zavítat! Takže moc moc velké gratulace Piku! Je to nádhera🙂 Tak ať jde všechno jak má a jdete s Matyáškem co nejdříéve domu🙂

Vendi všechno nej nej novomanželko🙂

A já zase mizím🙂 papulík

lussi
7. dub 2009

Ahoj , chci se přidat ke gratulacím pikusce k narození synáčka. Tak piku ať jste oba štastní a Maty vám dělá samou radost 😵 Doufám, že brzy uvidím nějaké foto v albíku 😉

macous
8. dub 2009

Ahoj holky,
tak jsem se na chvilku odmlčela a Piku si mezi tím zrovna porodila 😵
Piku, přeji vám, aby byl Matyášek zdraví a dělal vám jen samé radosti a Matyáskovi, ať je krásně na světě 😉

Vendi, tobě taky gratulace a ať vám to v manželství klape 😀 Koukej hodit do albíčka alespoň jednu fotku 😵 Já jedu do Podolí zase zítra na cukrovku 😒 no, ale zase to budu mít alespoň za sebou. Ty si v pátek tu poradnu užij, já minule byla zase hotová během půl hodinky a v ordinaci jsem byla snad 2 min. 🙂 a jdu zase 30 tého ve čtvrtek neb v pátek prvního je svátek 😀

Zuliku, jééé bazén, úplně si to umím představit. 🙂 A kolikátého že máš tu operaci?

Jo a Tictac, díky za info 🙂

zulik
8. dub 2009

Ahoj Podolandy!

Především chci popřát vše nej Pikušce k narození Matyáška, ať jsou všichni v pořádku i tatínek po slavení 😀 Koukám, že porod asi přežil ☹

Vendi, hodně štěstí na společné cestě manželské a taky zdravíčko 😉

Macku, tak co mimi a pohlaví? Nejsem jediná, kdo to neví?
U nás stále veselo, teď zase nějaký šrumec kolem naší blízké rodiny, nevěra a tak...jsme z toho docela paf a snad to nebude geneticky nakažlivý a neskočí mi to na manžu 😒 Co tohle je za rok 😅

vendi1
9. dub 2009

Ahoj holky,
diky za gratulace, foto o vikendu dodam🙂.
Mac v kolik zitra jdes na cukr? Ja mam v 10,15 UTZ a ve 12,30 poradnu. Nebudes tam taky tak? Kdyz pujdes do poradny ve CT, to tam asi nebude Darebny, co? No a co to pohlavi...chceme uz to napsat do IP 😀 !!
Zuliku, jj tenhle srumec taky znam, mam takoveho bratra bohuzel, porad neco.
Pikusku uz mozna na vikend pusti domu....

vendi1
9. dub 2009

Tak 2 fota jsou v albumu Plutik, neumim zalozit nove album 😀 .

macous
10. dub 2009

Ahoj holky,
Vendi, krásný, a to počasíčko, jaký vám parádní vyšlo, úplně to na mě dýchlo - ta atmosféra 😵
Zuliku, no neboj nejsi jediná, neví to totiž nikdo, jak jsem psala, utz min. týden trval cca 10 sec. a na pohlaví Darebák nekoukal - takže místo potvrzení prdlajs, a já už všechno stejně nakupuju v neutrálních barvách, tak se asi vážně už necháme překvapit, s tím, že teda tušíme od předposledně 😀

Jo jinak OGGT - test na cukrovku, na kterém jsem byla včera, byl teda paráda - fakt mňamka ta glukóza, ale dá se to, a výsledky se dozvím v další poradně - tu mám 30 tého dubna (takže Vendi, zítra nejdu 😉 😀 😀

Jsem zvědavá, až se Piku objeví, co bude psát, jestli jí to ovšem malej dovolí 😀

ivkaj
10. dub 2009

čau podolandy,

absolvovala jste některá před IVF+ICSI genetické vyšetření? Mě dnes před začítkem stimulace Dr. oznámila, že bez tohoto vyšetření nemůžu se stimulací začít. Chodím tam už od ledna a nikdy se o žádném takovém vyšetření nikdo nezmínil. Přijde mi to zvláštní 😕

vendi1
10. dub 2009

ajoj ivkaj, zaskocim za Vendu ta je ted oept offline, ano my pred ICSI na genetice byli, vysledky trvaly cca 6 tydnu tusim, ale zda se mi nepochopitelne ze ti to rekli pred planovanym zacatkem stimulace, ale myslim ze se na genetiku chodi 'vzdy' ... my dnes byli na genetickem UTZ a podle MUDr. je to na 85% vysnena holcina takze venda je happy, vsechno co se zkomalo je v cajku 🙂 ... no neni dnes krasny den? pa vsem a hlavy hrde vzhuru 😎

ivkaj
10. dub 2009

Tak to se tedy těším na čekání na výsledky, protože mě Dr. ubezpečovala že do tří týdnů je mám. No už jim nějak přestávám věřit a to jsme vlastně ani pořádně nezačali:-/

Každopádně gratuluju k 85% holčičce ;o) Za dnešek aspoň nějaká dobrá zpráva 😎

brundik
10. dub 2009

Ahojda holky 🙂
Ty brdo, tady se udalo veci 🙂
Takze, gratulace velika Piku, k zdravymu, krasnymu Matyaskovi 😵
A Vendi, gratuluju ti jako novomanzelce a tvemu manzelovi dvojnasob, ze ma za manzelku tebe 😉
Ja jsem to mela posledni tydny desny v praci, muj rekord bylo 15 hodin v jednom dni, takze kun sel stranou, ale ted uz je to lepsi 🙂
No a jak jinak, vsem vam preju krasne, slunecne Velikonoce.
Ja zase zmizim na hory, jak jinak, ze a jak jinak nez s bezkama 🙂
Jdu zdobit pernicky, takze mejte se blaze a opatrujte se 😉 😎

zulik
10. dub 2009

Ahojky,
přeji krásné Velikonoce!!! Počasí na to i vypadá.
Vendi, moc vám to slušelo, všem třem 😉 Jé a holčička 🙂
Brudniku, prosím, když jezdíte často na hory, nemáš kontakt na ubytování ve Špindlu a okolí /my jezdíme v zimě spíš k Peci pod Sněžkou/.Manža chce prolézt v létě tuhle stranu.

brundik
10. dub 2009

Zuli, jak tak premyslim, napada me jenom Strazne, co je tak nejak nejbliz. Jezdime sem:
http://u-lesa.cz/uvod/
Jinak jezdime do ruznej podnikovejch chalup, nebo soukrome ubytovani pres zname, takze jinak nic 😒

macous
11. dub 2009

Ahoj holky,
jdu vám popřát krásnou sobotu - počasí se opravdu vydařilo 😵

Vendi - jeee holčička, to jsi chtěla moc a moc, tak prima, že se ti to splnilo 😉

pikusa
11. dub 2009

Ahoj holky.........tak dnes ráno nás pustili..........měli jsme jít domů včera ale Matyášek má žloutenku,tak ho ještě celou noc svítili a dnes nás pustili teda.....
Jinak musím říct.........ještě ted brečím dojetím,když na něj koukám a nechápu,jak jsem kdy mohla být bez něj.Opravdu jsem nikdy nic tak silného necítila a nic tak "velkého"nedokázala.
Jinak..........jak jsme se po nácviku cesty do porodnice vrátili domů,tak pohoda,asi do 22 hodin.A začali bolesti.A hned po 5ti munutách.Tak já do vany...chodila jsem,zase do vany a asi v půl 12 říkám,že zase taková hrdinka nejsem a jedeme..............
Příjem 15 minut po půlnoci s tím,že jen bolesti a já zavřená,žádný nález.Tak Pepu jsme poslali domů.že mu zavolám,ale až ráno,spíš prý dopoledne.............no bolesti popisovat nebudu....pak jsem vlezla do sprchy asi na půl hodiny,vylezla jsem a dr.říká...volejte pána jdeme na to.no a bylo to...........na porodním sále byl malej asi za půl hodiny venku.............................chudáček s 2krát obmotanou šnůrou kolem krku,fialovej jako švestka a tak ho hned odnesli a my si prožili asi 5 minit strachu,než začal řvát.je to prostě broučínek náš.

Holky moc děkuju za gratulace..........

macous
12. dub 2009

Jééééééééé ahoj Pikusko 😵 😵 😵
To je krásný, úplně mě to dojalo 🙂 Já jsem teď na tyhle krásný zážitky děsná, hnedka ronim slzičky 😉
To je moc dobře, že to proběhlo tak rychle a bez komplikací (až na tu pupeční šňůru, ale to má hodně mimísků)
Jsi moc hodná, žes hnedka napsala, tak pak hoď ještě nějaký fotečky do albíčka - jdu to prozkoumat, kdybys tam už nějaké měla 😀
Holky, já se tak těším 😵 😵 😵

Všem přeji pěkné Velikonoce 😉

macous
12. dub 2009

Fotky jsou v albíčku 😀 😀 😀 Matyášek je moc krásný miminko, úplný fešák 😉

pikusa
12. dub 2009

Macous,ahojík 🙂
já roním ted slzičky pořád........jen se na malého podívám 🙂

zulik
12. dub 2009

Ahojky,
Pikuško vítejte doma. Matyášek je kouzelný. Porod byl docela rychlý, ještě, že to taťka stihnul, když ho poslali domů.Žloutenku má skoro každé miminko, my to měli taky. Holku jsem musela v porodnici svlíkat /byl srpen a tropické vedro/, dávat jí v postýlce na bříško a nechat opalovat se /měla postýlku u okna/. No a teď už to nastane-celoživotní strach a obavy 😉

pikusa
12. dub 2009

Zulik....taky nám svítilo sluníčko do pokoje,tak na něm musel být celý den vyvalený....a doma musí taky ted být pod oknem...
upravila jsem mu albumek 🙂

zulik
12. dub 2009

Hezkýýý 🙂
Piku a kojíš?

pikusa
12. dub 2009

JJJJJJJJJooo kojím kojím 😉 ale teda že mě bradavky bolej........zkraje to šlo ztuha a ted to jde parádně,ale není teda šance,že by se to zahojilo.

zulik
12. dub 2009

Si zvykneš 😉 Co by máma pro dítě neudělala.Jen to nejlepší.