CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

buresinka
26. kvě 2008

Ahojky holky, tak koukám, že tu dnes ještě nikdo nebyl. To bude určitě tím krásným počasím. 😎

Jinak já podávám zprávičky z Podolí. Folikul mi krásně dorostl, tak jsem dostala Pregnyl. Jenom sliznice tentokráte nedorostla moc pěkně.Měla jsem 6,6, prý to stačí. Tak snad jo.Jsem z toho trochu rozhozená. Normálně mívám kolem 8 mm, ale začala jsem pít kontryhel a už i minulý měsíc byla nižší. Tak já ho též vysazuji. Tak to jsme na tom Lucijdo stejně. Ale, abych to dopsala, tak v pátek jdu na KET.

Jinak jsem byla u dr. Řezáčové, hezky mi vše rozepsala (mám takovou speciální přípravu a beru každou chvilku jinak léky), ale chtěla jsem se s ní domluvit, jestli by šlo případně hned navázat 2.IVF. Ale nechtěla se se mnou o tom vůbec bavit. To mi právě vyhovuje u Dr. Bahníkové a Dr. Darebného, že jsme měli vždy domluvený postup co dál, když se to nepovede. Tak mě to trochu mrzí. Protože ten přespříští cyklus budeme na dovolené. Ale třeba to nebudeme muset řešit. Třeba jsou konečně tato embryjka pravá.

A co vy ostatní?
Pikus co mrcha?

kalka
27. kvě 2008

Ahoj holky! 🙂 Tak se hlásím po suprácký veselce!!!! Bylo to naprosto skvělý.. hrála nám Doubravanka a bylo veselo 😀 až na ten druhý den 😝 to mi bylo tak zle, že jsem byla celý den zalezlá v posteli a modlila a slibovala, že už nikdy nebudu pít 😀 😎 😀 Ale holky ...stálo to za to!!!!! 😉

V rychlosti jsem tu sjela co tu od vás přibylo...docela místnůstka probrala a pěkně to tu jede🙂

murecka76
27. kvě 2008

Ahojky, Kalko tak to věřím, že bylo veselo, Doubravanku znám, jezdíme každoročně na festival POD LÍPOU do JÁMY.
Všem přeji krásný slunečný den. 🙂

lussi
27. kvě 2008

krásné ráno, tedy skoro poledne 😀
Jdu vás taky informovat. V pátek jsem byla na KET, 2 embryjka, zákrok dělala Dr. Bahníková, byla jsem spokojená, tak snad to bude ok a embrouši to vydrží(sliznici jsem měla 11 dva dny před KET a mimísové prý byli taky dost kvalitní). Neschopenku mi napsali přímo tam, takže vegetím doma a je to paráda 😀 , obzvlášť když je tak hezky a nemusím do práce 😀
buresinko v pátek držím moc moc moc palce!!!

kalka
27. kvě 2008

murecka76

Měli jsme tam jen muzikanty z Doubravanky.. pět mužských... ještě že tak.. nevím proč, ale nemám tyhle písničky ráda, když zpívají ženský.. přijde mi to takový uječený.. 😝 😀

lussi

moc držím pěsti!!!!! a ať se chytnou obě embryjka! 😉 ať je veselo 🙂

lussi
27. kvě 2008

kalk děkujiiii, no moc se na to neupínám, abych pak nehysterčila, kdyby to dopadlo blbě.
A taky už jsem nebyla dlouho na podobné akci, co popisuješ, je to paráda 😀

pikusa
27. kvě 2008

Ahoj holky,tak Lussinko,držím palečky strašně moc 🙂 🙂
U mě stále stav setrvalý,takže bez MS-64 DC 😠 😠 holky hruza a to jsem si myslela,že v květnu už by mohla být další stimulace.houby,není ani mrcha ☹ Prsa jako balony,už se mi nevejdou do žádný podprsenky,břicho bolí jako na MS ale nic ☹ tak jsem z toho na prášky!!!!!!!!!
zase podám info 🙂

lucijda
28. kvě 2008

Ahoj hokly, tak pokud jsem si Femigardem totálně nerozházela cyklus, tak po 22. dc mám jít na UZ a od 2. nebo 3. dne by mohla začít stimulace, ale to je zatím všechno ve hvězdách. Jinak na to moje špinění mám Utroš od 15. dc do 25. dc. A zkoušku jsem všera pěkně zvorala, takže si to dám příští týden znovu. Bezva. ☹

buresinka
28. kvě 2008

Ahojky všem. 🙂

Lussi, tak moc držím palečky, ať to vyjde. 🙂

Já co se týče svých embryjek, tak jsem mírně skeptická, ale to je dáno mojí zkušeností. ☹ Tak uvidíme, třeba to jsou ta pravá.

Pikusko, tak to je mi líto, že stále nemáš MS. ☹ To já si se svými 26 dny nemám opravdu na co stěžovat.

Kalko, tak to je super, že jsi si užila o víkendu. 🙂

Lucijdo, ty jsi byla včera v centru? A co děláš za školu? Neboj určitě příště zkouška vyjde.

pikusa
28. kvě 2008

Lucijdo,tak hlavně at je po 22 DC vše v pořádku a mužete začít.
A já asi nezačnu nikdy ☹ bez MS to asi nepujde,pořád není.Ale až tam pojedu,zkusím se poptat na Utroš,ten mi MS kdysi srovnal.
Jo a všem prima den a Lussinko,na tebe moc myslím 🙂

lucijda
28. kvě 2008

Pikus mrcha utřo přijde co nevidět já sjem teď na sebe děsně naštvaná z tý zkoušky tak na mimi ani moc nemslím Jinak dělám životní prostředí a taký tyjátry dělám kvůli třem písmenkům s tečkou bych se na to nejradši vy...

lussi
28. kvě 2008

pikuuuuussss 😢 , to je fakt jak za trest! ☹ A píchli ti toho kolik na vyvolání???
Jinak hlásím, že jsem trochu špinila, ale snad to bude dobrý a bylo to zahnízdění 😒

pikusa
28. kvě 2008

Lucijdo,nebud naštvaná,příště to dopadne 🙂
Lussinko,jednu ampuli,nevím,kolik je to jednotek,ale prý malá dávka,dr.mi zase moc nechtěla dávat hormony najednou,tak si mám přijet pro další,když to nedostanu.To bude asi příští týden,pak totiž jedu na týden pryč s dětma.do školy v přírodě.A to mi holky v práci říkaly,že už budu doma a těhu a ono toto 😠

lucijda
1. čer 2008

Ahoj holky, tak už jsem zase krvácela opravdu se t vom už vůbec nevyznám, ale zítra už raději zajdu k dr.Fakt už mě to štve dostávat MS ani ne po týdnu zatracenej femmigard.

pikusa
3. čer 2008

Ahojky holky,tak co je nového????Já stále bez MS---71 DC 😒 ale myslím,že už se to rozjede 🙂

zulik
3. čer 2008

Pikuso, to je teda dilema, skoro jako s tím radarem, bude-nebude? 😀 Faktem je, že Tě ta stimulace hezky rozházela, to byla reakce jako hrom.Přeju Ti,ať už se Ti to srovná.

pikusa
3. čer 2008

Zuliku,to jo,ta mi teda dala vid.Po stimulce jsem to dostala 17tý den a ted toto 😠 Ale snad už to ted pojede 😉

zulik
3. čer 2008

no a jak se tady daří skoromaminkám? taky už by to zase chtělo nějaké úspěchy v našem CARu. my máme teď pauzu od CARu kvůli kontrolní imunologii, na kterou nás objednali až na konec července.asi tam je nátřesk.

pikusa
3. čer 2008

Nevím nevím ☹
Já se mám objednat po MS na kontrolu,tak uvidím,jestli se mi to rozjede,ale příští týden tady nejsem,tak až ten další 😉

lucijda
3. čer 2008

Ahoj holky, Pikus určitě nebuď smutná že MS nedorazila však ona přijde já jsem zase o víkendu krvácela tak mě můj gyndař nasadil norethisteron nebo tak nějak že prý do 4dnů by se mrcha měla normálně rozběhnout a od toho dne mám začít počítat cyklus. Jinak mám obr bolesti jako na menzes ale zatím pořád nic. jo a dorazil mě když mi řekl že to bude nejspíš psychykou. Takže díky nejpitomější práci na světě, škole a CAR nejen že mrcha stávkuje ale začali mě padat i vlasy. 🙂

pikusa
3. čer 2008

Lucijdo,no je to síla,nechci mrchu-mám jí.C´hci ji,nemám jí ☹
No já už snad opravdu zítra začnu mrchovat,břicho bolí bolí a pomalu se to rozjíždí.......takže já ted budu zase pro změnu jásat-HURÁ.
Jo a vlasy mě padají taky,ale to prý se na jaře stává.

buresinka
4. čer 2008

Ahojky všem. 🙂

Tak já hlásím, že jsem dnes 5. den po KET. A vůbec mi to neutíká. Tak uvidíme.

Pikus, tedy ta mrcha Tě opravdu trápí. ☹
Lucijdo, tobě také přeji ať se u Tebe co nejdříve ustálí.
No a jak je asi Lussi, ta má dnes 12. den po KET, tak už se jí brzy blíží výsledek.

pikusa
5. čer 2008

Ahoj holky,tak včera mi vubec nešel koník ☹
jinak jsem dnes 2 DC 🙂 🙂 🙂 huráááááá a 18.6.jedu do podolí na kontrolu.A chci jen pozitivní zprávy 😀

buresinka
5. čer 2008

Pikusko, tak to jsem ráda, že se konečně mrcha umoudřila. 🙂 No a doufám, že toho 18.6. se dovíš jen samé pozitivní zprávy.

pikusa
5. čer 2008

Buresinko,asi se moc nedozvím,zase tam určo budu muset ještě na konci cyklu a pak se teprve uvidí 🙂 no ale aspon se poptám na tu mou MS,jestli to ještě mohlo být stimulací,že to tak trvalo.....................

murecka76
5. čer 2008

Ahojky, tak jsem dorazila z Podolí, nafasovala Puregon a snad 11.6. začnu stimulovat, doufám, že mrška dorazí tak jak má. Mám z toho velký strach tak snad to zvládnu. 😉
Pikusko, určitě to budou jen pozitivní zprávy. 🙂

lussi
5. čer 2008

pikuuuus tak konečně! Teď už to půjde jako po másle a budeš brzy těhulinka 😵
buresinko už máš skoro půlku čekání za sebou, pak už to budou jen samé pozitivní zprávy, já uvidím zítra 😀 Ale jsem pesimista, takže si moc nadějí nedávám 😅 Zítra určitě napíšu.
murecko neboj, to zvládneš, nic to není, i ty komplikace se daji přežít, viď pikus 😉

lussi
5. čer 2008

holky a jsem na sebe hrdá, ani jsem předběžně netestovala a čekám až na výsledky krve 😀

zulik
5. čer 2008

lussi, držím palečky, ať tady máme opravdovou maminku 😉

murecka76
5. čer 2008

Lussi, držím palečky ať je vše o.k.. A jsi opravdu dobrá, smekám. 🙂