CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

lindazofie
29. čer 2009

Pikuso já nepsala, že je těhotná

brundik
29. čer 2009

To jsem psala ja, ze je tehotna 😉

lindazofie
29. čer 2009

Neme no tak to ji pak asi někdo nahradí až půjde na mateřskou Dr. Bahníková.
Brundiku na mě byla asi progresivní až moc 😀

Já půjdu do Podolí v srpnu

pikusa
29. čer 2009

No už jsem se lekla,že čtu mezi řádky 😀 takže je těhotná.......... 😀

lindazofie
29. čer 2009

Pikuso vnáším sem zmatek viď 😀 😀 😀

Dr. Bahníková vedla i poradnu ne??

JO a Pikušo letos mi táhne v prosinci na 34, takže budu moc ráda, když otěhulím do narozenin. Bylo to mé nejšťastnější období, když jsem byla chvilenku těhotná. A to jsem chtěla mít mimčo v 30 😀, ale snažíme v říjnu 2009 to budou přesně dva roky.

vendi1
29. čer 2009

Ahoj holky,
no tady je zmatek, jednou je Bahnikova tehotna pak zase ne 😀 . To ja vubec nevedela, pritom jsem ji minuly tyden videla. Jinak vede i poradnu.
Ja stale peru a zehlim, kdyz nas tak doktori vylekali, ale vubec to neschne v tomhle pocasi.
Jinak ja k Bahnikove chodia ze zacatku stale, byla a je fajn, pak jsem jednou "vyzkousela" Darebneho a uz jsem se od nej nehnula 😀 😀. Neme snad budes spokojena a jed az tam, urco tam zaparkujes. My jedeme zitra na 10 hod na druhy dil predporodniho kurzu, budeme probirat laktaci, to Petu bude bavit 😀 . Jinak jsme minule videli porodni sal, takova uzavrena garsonka se socialnim zarizenim, docela pekne.
A vekove jsme holky myslim vsichni na stejno, mne bude v zari 33 let, tak stihnu jeste porodit ve 32 😉 .
Lindo preji ti at jste brzy zase 2v1.

brundik
29. čer 2009

Piku, nectes. Taky se mi stava, ze se v diskuzi obcas ztracim, vim, ze nekdo neco rikal, ale nevim v ktere a co 😀
Ja do Podoli nabehnu uz od ctvrtka za tyden, to to uteklo 🙂
No jo, to ja chtela mimco stihnout do 30 a ono tudle.... V tomhle se nevyplati vubec planovat.

brundik
29. čer 2009

Vendi, ja jsem taky dneska porad prala, jen trosku vetsi veci. A jsem z toho cela ucaprcana 😝
Me bude 33 v lednu, tak doufam, ze do 34 odrodim taky. To si teda rikam uz ponekolikaty, ze dalsi rok uz se to povede 😒 No, ale nekterej rok uz prece musim byt ten spravnej 🙂

lindazofie
29. čer 2009

Jo holky chtěla jsem se zeptat nevíte zda lze se registrovat na gynekologii v Podolí např. k privátnímu gynekologovi nebo si zaplatit nadstandardní služby??

brundik
29. čer 2009

Lindo, tak to netusim.

zulik
29. čer 2009

Ahojky,
někdo tady mluvil o lázních-taky jsem o tom přemýšlela. Ale já v podstatě nemám žádný velký problém /akorát nemůžu znovu otěhotnět 😀 /, tak ani nevím, jestli bych je dostala.Navíc mi menžel řekl, že tedy 3 týdny nebo měsíc tady sám nechce být 😠

Jinak s gynekologem je to asi horší. Já tam původně začala chodit, že si tam někoho najdu, když jsem se sem přestěhovala /pak jsem narazila na Dr.Řezáčovou a ta si mě pak stáhla k sobě do CARu,protože už jsme se rok snažili/.Ale jak jsem tam byla 3x, pokaždé jsem šla k někomu jinému a navíc se mi na ambulanci moc někteří nezdáli 😒 Tak jsem si pak normálního gyndaře našla jinde. Ono to v Pze není tak jednoduché.

zulik
29. čer 2009

Macku, čajíčkovat, zabalit krk a držet!
Naše holka se plácá v nějaké chcípavce už 2 týdny dokola, v pátek jí doktor dal už radši ATB 😒 A hodně lidí si stěžuje, to je z toho blbýho počasí 😝

macous
29. čer 2009

Ahojky,
Brundi, zatim žádné známky k porodu nemám - ale to se může taky změnit raz dva, ale miminu jsem to říkala, že jsme sami doma a aby alespoň do víkendu ještě zůstalo v pupíku 😀
Lindo, to budeš těhu neboj a inseminaci ti klido povoli, nemají s tím žádný problém, na to jsou v Podolí v pohodě, když je v pořádku spermio, tak klidně 6 x IUI dají 😉
Piku, ten krk se nerozjel, takže dobrý a teplotu taky nemám, vlastně mi nic není, ale krk si na noc raději zavážu, tím nic nepokazím 🙂 Jo a dneska mi dorazil balíček z net obchůdku, věcičky jsou to fakt hezké a hned jsem to vyprala - nic nepustilo a tvar drží, tak to bude i v celku dobrá kvalita, asi tam budu nakupovat i nadále, protože ceny jsou tam fakt dobrý, podle vizitek jsem teda pochopila, že je to polská výroba 😵
Neme, klidně jeď až k nemocnici, já zaparkuju vždycky přímo před nemocnicí a místečko vždycky najdu, a přinejhorším vjedeš do areálu a je to tuším na 40 Kč/ hod. Bahníková je taková svérázná, ale mě byla sympatická, přišla mi v pohodě, tak uvidíš sama, oni si tě stejně budou pak půjčovat 😉 A abych tě zbavila tvojí deprese, tak ti můžu říct, že nám otěhotnění trvalo 3 roky od vysazení antikoncepce a co se IVF týká, tak jsem měla za sebou neúspěšnou IUI, IVF, KET,KET,KET a otěhotněla jsem až při druhém IVF z ET - čerstvých embrijek, tzn. beru to jako na pátý pokus (KET - je ze zamražených), takže holka hlavu vzhůru a náhodou jsi ještě mladice, takže času dost a jeden funkční vaječník ti bude stačit, jen se neboj 😉 😵 😵

Jo holky, si představte, že naše Růžena - psice, má falešnou březost, a zrovna, když jsem sama doma, teče jí i mlíko z cecíků, takže zítra musím konzultovat s veterinářem....

ivkaj
30. čer 2009

Ahoj holky,

vypadá to, že nám první IVF nevyšlo a tak se chci zeptat po kolika MS se v Podolí může začít s novou stimulkou?

pikusa
30. čer 2009

Ahoj holky...
my byli dopoledne ve škole,byla jsem se rozloučit s dětičkama,s matýskem jsme se koukali,jak dostávají výzo a pak posezení s holkama 🙂
V noci byl matyášek poprvé u mě v posteli,trápily ho prdíky a nemohl spinkat a ted ještě asi rýma do toho...nosánek má čistej,ale někde dál to v něm chrčí--nevím,jak to popsat.Odsavačku mám jen obyč,něco jsem vycucla,ale snad večer pepa přiveze tu na vysavač,jestli jí budou mít.
Jinak já otěhotněla přesně za 3 roky od vysazení antiko 😖 😀
Ivkaj...vypadá to,nebo už to víš???..určo si dejte tak 2_3 cykly pauzičku......

neme
30. čer 2009

ahoj holky,
tak děkuji za rady a povzbudivá slova. Dr.Bahníková mi přišla rázná,ale sympatická.Bylo to rychlé, mám přijít na začátku cyklu na odběry-hormony, pohl.nemoci..Objednala jsem se na imunologii (až v září ☹ )..Laparkoskopie až v srpnu. Jen mě trochu štvalo, že jsem hodinu čekala..Nakonec jsem zaparkovala ve vnitř, ale děkuju moc.Našla jsem to hned, měly jste pravdu.A dr.Bahníková je určo těhotná, bylo vidět bříško 🙂
Také jsem se chtěla zeptat, za jak dlouho po laparo se smí jít znova do IVF? děkuju

pikusa
30. čer 2009

Neme...tak aspoň to odsejpá vid 😉 a ten začátek je u všech stejný 😉
my zase museli na genetiku,proto se nám to moc zdrželo,taky jsme na ní dlouho čekali.....měli jsme IVF-ICSI.
A s laparo nevím 😒

macous
30. čer 2009

Ahoj holky,
Ivko, já myslím, jestli si to dobře pamatuji, že je pauza 3 cykly, ale třeba to ještě mohlo i vyjít....nebo už jsi si jistá?
Neme, neboj, udělejte si ještě hezké léto a pak to už bude odsýpat 😉 Nejlepší výsledky IVF jsou statisticky stejně na podzim a na jaře 😉 tak to máš akorát a rodit budeš hezky na léto 😵
Piku, tak s prdíkama to je dobrý, že až teďka, určitě to bylo vyjímečně 😵

brundik
1. črc 2009

Neme, kdyz ono se na vetsinu vysetreni ceka strasne dlouho. Na magnetickou rezonanci jsem dostala termin za tri mesice, na endokrinologii pulrocni cekani a to jen abych se dozvedela vysledky. Na imunologii cekam 2 mesice, ale utika to, jdu uz pristi tyden 😉
Na laparku v srpnu, to mi prijde celkem fofrovacka 😉
A cekani v Podoli je takovy nevyzpytatelny, nekdy se to vlece dlouho a nekdy to tam frci paradne.
Mac, nejlepsi vysledky IVF na podzim a na jare? Aha, no vida 🙂

ivkaj
1. črc 2009

No jo, o těch výsledcích na jaře a na podzim nám to dokonce říkal Darebný. No tak uvidím.

pikusa
1. črc 2009

Ahojík...
malinkej je nemocnej,včera to začalo,myslela jsem,že rýma a stříkali jsme do nosánku....že bude dobře...

tak malinkej se nezlepšil,celou noc sípal a chrčel kašlal,plakal a nespali jsme,tak jsem ráno mazala k dr.
Tak ho poslechla a hned na inhalátror,dostal kapičky a nějaké tabletky,ty mu mám rozpustit do čajíku nebo vody.Zítra ráno zase inhalovat.
A kdyby přestal papat,nebo byl horší,tak máme žádanku do nemocnice k hospitalizaci.
Musíme ted dávat všude kolem něj mokré plínky,matraci v postýlce vyvýšit........
Tak snad to bude dobré....holky,já tak brečela s ním v noci,jenže čím víc pláče,tím je to horší a kašle a chrčí....
Ach jo prdelka malinká...ted spinká...........

zulik
1. črc 2009

Ahojky,
Piku, tak ať je co nejdřív líp...to je tím podělaným počasím 😠 Já včera byla taky nějaká nemožná, přišla jsem domů, musela jsem si lehnout, všechno mě bolelo, udělal si aft v puse, bolely mě i zuby a dásně.A už 3 dny mě bolí žaludek a trochu břicho.

Ivkaj, další IVF až po 3 měsících, nebo Tě třeba pošlou na nějaké doplňující vyšetření, před dalším IVF.Nevím, kde jsi byla a kde ne /genetika, imunologie../. No a po laparce se jde za 9 dnů na stehy a jak se v člověku porýpají, tak na to stejně není nálada.Myslím, že tak taky nejdřív po 3 ms-ale ruku za to do ohně nedám.Já byla na laparce koncem ledna a pak IVF bylo až v květnu.

marketma
1. črc 2009

Ahoj holky,
občas sem k Vám nakouknu 🙂 Do Caru jsem chodila k Dr.Bahníkové a byla jsem s ní vždycky moc spokojená, přešla jsem k ní i do poradny..... Je opravdu těhotná a dneska byla naposledy v práci jak jsem se dozvěděla ☹ Docela mě to mrzí, jelikož jsem v její péči byla úplně od začátku ☹ Takže už ani v Caru ji v nejbližší 😉 době nepotkáte...

vendi1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
macous
3. črc 2009

Ahoj holky,
Piku, tak co Matýsek, snad už je mu lepší, tohle počasí je fakt na hlavu, chraptí a kašle už kde kdo 😠
Vendi, taky jsi se přidala do klubu skoro nemocných viď, tak držím palec, aby to brzy přešlo 😉
Dneska mám zase poradnu i s monitorem, tak pak napíšu, kdy jdu příště a třebas se tam Vendi zase potkáme 😵

Zuli - a jak ty to vlastně teď máš v plánu, bude na podzim nějaký pokus nebo ještě ne?
Brundi, no ono to tak vážně je, dokonce č. 1 je podzim 😵

Tak Bahnička bude mít taky potomka, a já si nevšimla ani bříška, když mi dělala velký utz na 32 tt, to nechápu, kam jsem koukala.....

pikusa
3. črc 2009

Ahoj holky....
tak matyášek byl včera a předevčírem u dr.a musel inhalovat.Sice pořád chrčí,ale už je to lepší....to počasí mu taky nepřidá....brouček,je mi ho tak líto......ale máme kapičky a prášečky,tak to zmákneme.jen nesmí moc plakat,pak se to zhorší....
Spinkáme při otevřeném okně,mokré plíny kolem postýlky a jde to....
Macos ještě v celku koukám 😉
vendi...jasan,dá se to dokoupit....a mě vyhovuje i v DM drogerii,že mají dost vzorečků,jen malá balení kosmetiky,to je fajn.

buresinka
3. črc 2009

Ahojky holky,

tak Vás po delší době zase zdravím. Dočetla jsem i novinky. A překvapilo mě, že je Bahníková těhotná, ale je to super. Ale je pravda, že já jsem v Podolí vlastně od ledna už nebyla.

No a teď novinky od mne. Dnes mi přišel rozsudek a je ze mně rozvedená paní. A co je neuvěřitelné, tak jsem žádost podávala minulý týden ve čtvrtek a už jsme rozvedení. Ta rychlost zaskočila všechny, včetně mé právničky. Tak jsem ráda, že to dlouho netrvalo.

A ještě se musím pochlubit s jednou věcí, někdo se objevil a já jsem znovu zamilovaná. 🙂

Tak se mějte hezky a já se zase ozvu.

brundik
3. črc 2009

Buresinko, to je bezva, moc ti to preju. Tak si ten krasny stav uzivej, preju, aby to byl ten nej chlap.... 😉
Mac, Dr. Bahnikova mela to brisko celkem malinky, nenapadny 😉
Jdu balit, jedem ke tchanovcum na Vysocinu. Asi vyrazime na houby 🙂 Ale vratime se uz v nedeli, abychom zas neco udelali v byte 😉
Preju paradni prodlouzeny vikend 😉 😎

zulik
3. črc 2009

Ahojky,
týjo Buresinko, já čumím. Ta naše justice dělá pokroky 😀 Faktem je, pokud jste se dohodli, je to v pořádku. A to, že jsi zamilovaná Ti přeji, vidíš, jak jsme to říkaly, vše zlé je k něčemu dobré 😉
Já nad pokusem teď nepřemýšlím, snad na podzim.Už je mi to skoro nějak jedno.
Taky bychom chtěli odjet ven ale samá bouračka na D1, samý blbec na silnici 😠 Tak nevím, kdy to půjde, nesnáším kolony.

brundik
3. črc 2009

Zuli, my se taky chystame na D1, ale vetsinou v patek vyrazime az tak po osme, abychom se prave tady tomu vyhli. Tak doufam, ze se to tam do te doby nejak zprujezdni.