CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
11. pro 2009

Ahoj holky,

kalendář s Matym už je hotov a nachystán pod stromeček - je to super, že to takhle jde nechat udělat 😵
kosmetika taky bude a asi nějaký žrádelní koš, boť víc nemám nápad 🙂
třeba mě něco ještě trkne na vánočních trzích, začínají snad dneska - to výstaviště tady je něco, totál ucpané město a u nás před barákem mumraj aut 😖

stomeček už taky máme a na větší úklid dlabu, sem tam umeju okno a tak, ale nic velkého nebude 😀

pikusa
11. pro 2009

Macous....no vidíš....kalendář je pěkný vid....já pak ještě nechala dělat klíčenky s fotkou...
A úklid????prdím na něj....
ani cukroví ještě nemám.....jsou to svátky klidu a ne stresu že 😝

macous
11. pro 2009

Piku, já koupila dneska kilo těsta na linecké - to jediné manžel jí, no a krabičku od ostatního dostanu od mamky, na stůl to bohatě postačí a hlavně dont stres 😀 😀

pikusa
11. pro 2009

Macous....mám taky v mrazáku koupené těsto....asi zítra upeču jen linecké a pak se uvidí.... 🙂

vendi1
13. pro 2009

Ahoj holky,
tak my uz mame 4 druhy cukrovi a tim koncime. Ale za to nemam zadne darky 😒 a na uklid kaslu...utru jen prach, vysaju, vytru a nazdar 😵
Apolenka ma od minuleho tydne nastrelene nausnicky, silene u toho plakala, ani prso po tom nepomohlo, ale nez jsme dojeli domu, prospala se v aute a doma uz si na to ani nevzpomnela 😉 . Zacina se uz pekne nahlas rehtat 😀. Vcera u nas napadl snih, tak mame krasne bilo. Dovezla jsem si z domu sane s ohradkou, tak uz pomalu uvazuji jak ji tam usadim a vyjedeme na vylet 😀

pikusa
14. pro 2009

Apolenka je statečná holka 🙂

macous
14. pro 2009

Ahojky,
Piku, tak já to upekla nakonec už v pátek, rovnou i namazala a už se to papá 😀
mamka už mi cukroví taky dovezla, cca dvě kila, takže hotovo, uklízet hodlám zrovna jako Vendi 😀 😀

Vendi, tak to je dobře, že to máte s náúšničkama úspěšně za sebou 😵

Ve čtvrtek jdeme na poslední hexu, pak ještě ten prevenar a snad na dlouho nebude žádné očkování - je to pruda, hlavně teď v tom chřipkovém období 🙂

jo a dárečků mi chybí už jen pár, cca 4 kousky 🙂

pikusa
14. pro 2009

Macous.....linecký mám taky---a tím končím 😀
ještě ve středu pojedu pro nějaký drobnosti a taky tím končím 😀

macous
14. pro 2009

Piku, já taky chystám ještě max. jednu výpravu pro dárečky a je dost možné, že se i na to vyprdnu a pořídím to tady u nás v Lysé, sice to vyjde trošku dražšejc, ale zase ušetřim za benz, takže nula od nuly 😵 jen ještě ty nápady mít 😅
a linecký docela i stačí, ještě bych možná upatlala rafaela, to je nepečené a docela rychlé 😀

barunka0208
14. pro 2009

Ahoj holky,

tak jsem si vás početla🙂, jste šikulky, že pečete i s miminkama🙂.

Macouš myslíš v Lysé nad Labem? my se tam ted chystáme na ty vánoční trhy...

Jinak u nás nic nového, čekáme na výsledky z genetiky a jen co budou hotové,
a říkala Řezáčová, že na 99% vyjdou dobře, tak jdeme do dalšího IVF, ted pro změnu s dlouhým protokolem,
tak už se těším a zároveň bojím...

Mějte se hezky opatrujte se a at miminka dobře zvládají očkování a jejich první chladné dny... 😵 😵

macous
15. pro 2009

Ahojky,

Barunko, jojo, bydlíme 5 min. od výstaviště, já se tam možná taky půjdu juknout, ale jistá si nejsem, protože s malým tam nechci mezi hodně lidí, takže leda v pátek ráno, ale ve čtvrtek máme očkování, tak nevím, jak na tom v pátek bude 🙂

Já dneska pořídila další dárek, takže už jen pár drobností pro mamky, hlavně pro tu mojí teda, ale odešla jí žehlička, tak se možná kouknu po nějaké, ale kvalitní bývá min. za 2 litry, což teda není zrovna málo 😅

pikusa
16. pro 2009

Barunko....super fotka 😉 a výsledky budou jistě v pořádku a pak šup na to 😀
Macous....jojo na Rafaelo se chystám zítra,to ještě udělám 😀

macous
16. pro 2009

Ahoj holky,
tak Matýsek má rýmu, asi jsem to na něj prskla 😠 ale doktorka ho poslechla a na plicích ani na průduškách to nemá, tak máme kapat nosík, odsávat atd. a do víkendu doma v teple.... no a tím pádem posunuté očkování, buď do pondělka nebo pak až 29. prý ho nechce očkovat den před Štědrým dnem, aby nebyl chudinka na prvního Ježíška mrzoutek 🙂

brundik
16. pro 2009

Ahojda holky, musim se s vama podelit o prijemnou zpravu, ikdyz ted jak v tom stouram, tak jsem z toho celkem na vetvi.
Dneska jsem si vyzvedla vysledky na imunologii v Podoli. Bohuzel nemam srovnani, protoze prvni zprava mi neprosla ruka a ta hromada cisel mi nic moc nerika, ale v zaveru je napsane, ze bunecna imunita je zlepsena, davku Prednisonu mi snizi na polovinu a kondom budeme moct v dobe ovulace vynechat
Manzel mel pak trosku horsi spermio, ale tak to posledni rok mame. No a me zjistili autoprotilatky proti urcitemu glykoproteinu, ktery ovlivnuje srazlivost krve takze bych mela zacit uzivat anopyrin.
No a protilatky proti spemiim mel ted manzel v poradku.
12.1. jsem objednana do CARu, tak mi to snad pani doktorka vysvetli nejak lip.
Kdyz jsem si vysledky odnasela, tak jsem potkala Madara, tak mu rikam, ze jsou vysledky lepsi a on jako vzdycky, ze uz se na me tesi s briskem. To je tak zlaty doktor 😵

ivkaj
17. pro 2009

Brundik, tak to gratuluju k dobrému výsledku;o) Jak dlouho jste čekali na výsledky? Mě to čeká znovu v lednu, tak ať vím na co se můžu těšít 😕

macous
17. pro 2009

Ahojky,

Brundi, tak vidíš, léčba nese své ovoce, já to říkám pořád, že je hlavní, když se ví, co člověku je, aby se s tím pak mohlo začít něco dělat 😵

Ivkaj - neboj se, taky to bude určitě znát 😉

Jinak malej měl zase neklidnou noc, chuděrka, usínal 3 hodiny, vždy po 5 min. plakal, asi jak nemohl pořádně dýchat, pak usnul, ale pořád měl takové mělké spaní, nakonec ale spinkal do 8 hod. a teď už spí 2 hodiny, budit ho nebudu, když má tu rýmičku a je to chlap 😀

barunka0208
17. pro 2009

Macouš. držím pěstičky at je rýma co nejdříve pryč....

Piku, fotka je z Krumlova🙂.

Brundíku,to je dobře, že výsledky vyšly dobře. Já mám taky ovlivněnou srážlivost, zjistili mi to taky v Podolí a před IVF jsem brala měsíc půlku tabletky anopyrinu, ted mám vysazenoo a začnu zase před dalším IVF....
Můžu se zeptat, ted měl manžel v pořádku protilátky a předtím ne?? Vy jste na to něco brali, manžel to má taky a nic nám na to nedali 😝 . měli jsme 35 procent...

pikusa
17. pro 2009

Brundik.....jupíííí dobré zprávy,to jsem ráda 🙂
Macous...podlož malému matraci,at je vyvýšený a dej mu kolem dokola mokré plínky na postýlku,at se mu líp dýchá....ono u těch bobečků je ta rýma nepříjemná....

brundik
18. pro 2009

Ivkaj, na vysledky jsme cekali mesic a sama jsem si je sla vyzvednout, abych si mohla udelat kopii, ktera mi z minula chybi.
Barunko, me jednak zjistili na genetice v Krci trombofilni mutaci heterozygot v genu pro MTHFR. Zanet zil jsem mela a problemy s krecakama mam, taky vim, ze mam hromadu krevnich desticek, byla jsem darce trombocytu. A ted zjistili vyssi ten glykoprotein. Takze se budu muset hlidat a mozna nezustane jen u anopyrinu. Pokud otehotnim, tak svoje tehu nejspis budu zavesena nekde nohama nahore jak netopejr 😀
Protoze jsem ty prvni vysledky z imunologie nemela v ruce, tak nevim, zadne hodnoty. Bylo nam receneo ze manzel ma mirne zvysene autoprotilatky proti spermiim, nelecil se nijak a ted je to v norme. Mozna ze to je kolisavej parametr. Ale upravit se to muze samo, jak je videt u nas. Drzim palce, at prineses taky dobre zpravy 😉
Mac, preju Matyaskovi, aby ho ryma rychle opustila.

macous
18. pro 2009

Ahoj holky,
tak rýma už celkem polevila, dneska už usnul normálně, což mě teda vážně potěšilo 😵

Brundik, Ivkaj - teda holky, pro mě jsou ty názvy z genetiky a imuna španělská vesnice, alespoň že spolu o tom dáte odbornou řeč 😉 každopádně se už těším, až vám budou naskakovat těhotenské týdny 😉

pikusa
21. pro 2009

Ahoj holky.....
musím Vám všem popřát krásné Vánoce a mnoho štěstíčka do roku 2010.....
dětičky at jsou hlavně zdravé a snažilkám prcka do bříška 🙂
http://nd03.blog.cz/667/951/33b59174d2_57739925...

macous
21. pro 2009

Ahoj holky,

Piku - krásné přáníčko 😉 a děkujeme 😵

A já se tedy rovnou přidávám a také všem přejeme krásné vánoce a šťastný rok 2010, hodně zdravíčka a splněná přáníčka 😵 😵 😵

brundik
23. pro 2009

No jo, Mac, to vis, ja jsem stoura neskutecnej, medicina mi je tak nejak blizka a kdyz se nedari, tak zjistuju, studuju a tak, abych vedela, co mi to ti doktori vlatne rikaj 😉
Piku, to je krasne pranicko 🙂
A ja, protoze pres svatky budu mimo net, tak bych Vam chtela moc poprat krasne Vanoce, uzijte si to, ze muzete byt s temi nejblizsimi a odpocivejte, protoze si to vsechny zaslouzite 😉
A po svatcich se na vas kouknu, protoze jdu jeste po a ut do prace.
Papaaa, kocky zlaty 😉

murecka76
23. pro 2009

Ahojky,
u nás taky vše hotovo, dokonce jsem už nandala dárečky pod stromeček, je toho kopice.
Ráno už jen obalit kapříka a vyrazíme k mamce, odpoledne se vrátíme domů ke stromečku.
Všem přejeme krásné svátky plné pohody a dobré nálady, užijte se to ve zdravíčku a štěstíčku. Ať dětičkám svítí očíčka a mají radost z dárečků

zulik
23. pro 2009

Krásné vánoční svátky a vše nej do nového roku 😉

vendi1
24. pro 2009

Ahoj holky,
dlouho jsem na Vas nekoukala, doufam, ze je vse v poradku, deticky delaji jen radost. Chci Vam poprat jen krasne Vanoce a svatky vanocni, pohodicku, klid a jen hodne deticky🙂.
Apolenka uz 3. noc se probudi v 1 hod v noci, pokaka se a nechce spinkat ani lezet v postylce. Prvni noc usnula v naruci po hodine a ctvrt, dalsi den po hodce a pul opet v naruci a vcera ani naruc nezabirala, tak nakonec urvana v postylce, po silenem hysteraku trvajicim 36 min a celkovem casu nespani 2,5 hod. Hrozne, doufam, ze se to brzy zmeni 😒
Tak jsem si postezovala 🙂 a jeste jednou tedy pekne Vanoce 😵

vendi1
26. pro 2009

Hoja vsem, tak uz si o nasi Apoline spitaji i nejproflakljsi celebrity http://www.themessagegroup.com.au/last-nights-n... ... chteli jsme to ututlat ale kdyz uz je to venku no ... 😎

pikusa
26. pro 2009

Vendi....slavná Apolenka 😀
holky,tak to vypadá,že z Vánoc nebudu mít ani jednu fotku.....jak zapnu foták,hlásí mi to chybu karty a nic s tím nejde ☹ ☹
Tak jen od našich něco bude a s tím mým zkusím někam zajít.....snad to zachrání.....