CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
5. dub 2010

Zulik 😀 😀 budeme trénovat 😀

b.a.r.u.s.2010
6. dub 2010

Brundi, já myslela domácí testování 😉 .

Macouš, já hledala odkaz u kterýho jsi ronila ty slzičky a nevím kde to mám hledat 😝? No a myslím, že 4 kilča nahoře jsou úplně krásný a já už ted vím, že mi bude jedno kolik přiberu, hlavně at mám krásný miminko jako máte vy 😉.

Piku, krásný video, a ten úsměv na konci ten je nádherný 🙂, a kdypak bude dortík s první svíčkou? Už to bude každým dnem.

pikusa
6. dub 2010

Baru,dortík s první svíčkou bude zítra.....
dnes vzpomínám na poslední den s pupíkem......jak jsem odpoledne ještě mazala na poštu 😀 ale už teda horko těžko zpět do kopce 😀
A teda já ve finále nabrala asi 16 kilo 😝

brundik
6. dub 2010

Ahojda, zdravim po krasnem prodlouzenem vikendu 🙂
Juu, Piku, vy mate zitra narozky 🙂 To snad neni ani mozny, todleto 😉 Me to video neslo pustit.
Baru, ja jsem vzdycky testovala az v den co jsem sla na krev a i ted to tak udelam, ne ze bych nebyla zvedava, ale vim, ze mi nic neutece 😉 Pred horama jsem byla nacata, ale rikala jsem si, ze at by byl vysledek testu jakykoli, tak bych stejne byla opatrna, tak jsem se na to vyprdla uplne 😀 Jo, ale jedna zmena je, od nedele spinim, zda se mi to prapodivny, protoze beru utros a ten mi vzdycky ms uplne zablokoval a prisla vzdycky az po vysazeni.
Mac, to je dobre, ze ses ukazala 😉 Me uz se to zdalo divny.

pikusa
6. dub 2010

brundi....a kdy jdeš na krev???,
A špinění nic neznamená....tk držím palečky moc moc.... 😉 😉

brundik
6. dub 2010

Piku, dekuju 🙂 Jdu v patek s Barunkou 😉 No, vim, ze spineni znamenat nic nemusi, ale me se to nelibi 😀 A navic pres utros jsem to fakt nezazila.

pikusa
6. dub 2010

Tak budu mooooc držet palce....
Já loni touto dobou razila do porodky....ale poslali mě dom,na ostro to bylo až před půlnocí 🙂

brundik
6. dub 2010

Piku, ty mas takovy vzpominaci den 🙂 Nebo spis vic dnu, vid 😉 Na hezky veci se vzpomina dobre.

pikusa
6. dub 2010

Brundi,kupodivu na tento vzpomínám nějak nejvíc....
Porod....únava a nějak si to pak moc nevybavuju.....a když přivezli Matyáška na pokoj,nějak jsem tomu pořád nemohla uvěřit.

b.a.r.u.s.2010
7. dub 2010

Ahoj holky,

Brundi moc držím pěstičky a klobouk dolů já si dala taky takový svouj den až 12 den po ET a testila jsem
už od devátého....Ve čtvrtek musíme na pátek nějak domluvit poznávací znamení 😉 😉 😉

Piku tak dneska bude ten váš velký den se svíčkou a dortíkem, dáš nám sem pak nějakou fotečku Matyáška? To tak letí, když jsem k vám do diskuze začala chodit tak Matyášek byl malinkaté miminko a ted je mu rok 🙂 to je tak krásné....

pikusa
7. dub 2010

Ahoj holky.....
tak tady ukázka dortíku
a kdo chce jukat
http://jindrucha.rajce.idnes.cz/Matyasek/#album
heslo i jméno je mimon
a joooo strašně to uteklo,už jsem si i pobrečela.... 😀

brundik
7. dub 2010

Baru, kdepak klobouk dolu, ja to takhle mam standardne nenormalne 😀 Testovat co nejpozdejc.
Spinim porad vic i pres utros, mam pocit, ze je jasno 😒
Poznavaci znameni domluvime pres IP, ju 😉 Vymyslim neco, abych byla 100pro poznatelna 😉
Piku, cloveku se do pameti vzdycky vic vryjou ty krasne okamziky 🙂

brundik
7. dub 2010

Ty jo, Piku, s chuti bch se zakousla 🙂

pikusa
7. dub 2010

Holky,loni touto dobou....tak nějak mi ho dovezli...

macous
7. dub 2010

Ahoj holky,

Brundi, no uvidíš jak to v pátek dopadne, každopádně držím palce, já si na to čekání a nejistotu sama dobře vzpomínám, ale pak jednou to bylo pozitivní a já tomu nemohla uvěřit 😉

Piku, přejeme Matyáškovi všechno nejlepší k prvním narozeninám, hezky si to užijte, dortík je krásný a počasí vám taky parádně vyšlo 😵

Barunko, a jak ti vlastně je? Ani asi ne špatně od žaludku, to bys určitě psala 😀
V těhu jsem nabrala cca 16-17 kg, ale 4 mi do těď zůstaly 😎

Holky, já už se těším na grilovačky a koupání v létě, teď už se to počasí snad nijak rapidně nezhorší, v sobotu si jedu nakoupit nějaké kytičky do truhlíků a hned to bude zase veselejší 🙂

macous
7. dub 2010

Piku, tanečník je super, koukám, že ti taky umí vzít slušně dráhu 😀

pikusa
7. dub 2010

Holky,tak oslavička za námi....a Mates teplotkuje...38.8....dostal čípek a s tatínkem leží v posteli...

brundik
8. dub 2010

Piku, vas to takhle skolilo ☹ At je vam brzo lip a at to na tebe nepreskoci.
No a ja mam za sebou negativni test 😒 Ikdyz priznam se, nic prekvapiveho to nebylo, ale pocit zklamani byl a slza taky ukapla. No ale aspon uz jsem ve vcerejsich tanecnich mohla konecne tancovat a ne jen cucet na ostatni.
Dneska uz jsem ani nevzala utros.

b.a.r.u.s.2010
8. dub 2010

Dobré ránko holky,
Piku jak Matášek, klesla teplota? držím pěsti a čaruji at je pryč....
Piku to je krása, moc vám to na těch fotečkách sluší, Matyášek je fešák a z té miminkovské jsem si ubrekla....Tééééda a kde dělají takové nádherné dortíky.....
Já to musím okouknou, že bych si to rajče zřídila a poslala vám všem heslo do IP, já jsem takhle tajemná jak hrad v Karpatech, protože o našem IVFkování vědí všecho všudy čtyři lidi....no vlastně se vším všudy do podrobností 6.....

Macous, je mi občas zle, zvraceníčko je, ale už vím co jíst, takže se to snažím minimalizovat 🙂 , ale jak říkal Darebný, je vám zle od žaludku, no tak to rád slyším... 😉 , co je blbý tak trpím bolestí hlavy a to jsem před TT neměla, takže hadr na hlavě až z toho zvracím, ale prý je to normální, má to dost holek... jo a připadne mi, že jsem občas labil 😝

Macouš, budeš už sázet, já se pořád bojím a oddaluji to, mám strach aby mi to neumrzlo, já jsem takový zahradník samouk...ale baví mě to.....

Brundi, to je mi moc líto ☹, drž se a myslím na tebe....

macous
8. dub 2010

Ahoj holky,
Brundi, z neúspěchu netřeba házet flintu do žita, až to bude, tak to bude, tohle jsem si vždycky říkala já a taky prostě, že embrijka nám vznikají, takže je to všechno jen otázka času, že polezu do Podolí tak dlouho, dokud prostě nebudu těhotná, no a vidiš sice na popátý, ale JO 😉 😵 😵 kdy plánuješ další pokus? Doufám, že brzy, protože jaro je dobrý období 🙂

Piku, teda teda, to mě mrzí, že máte zase teploty 😖 a nemůže to být i k zubům?

Baru, no tak koukám, že s tím taky slušně bojuješ, ale uklidním tě, od cca 12 tt se to rapidně zlepší, alespoň u 90% těhulí to tak probíhá a ty migrény teda nic moc, ale co by člověk nevytrpěl pro mimi, hlavně když víš, že je to k těhu, tak to člověku tak nevadí 😀 a kytičky asi cca v půlce dubna půjdou ven, muškáty to určitě vydrží a to ostatní doufám taky, už nějaké veliké zimy na noc nehlásí a kdyby jo, tak je na noc uklidím, ale už to chci mít hotové, to odkládání mě nebaví 😀 😝 😀

macous
8. dub 2010
b.a.r.u.s.2010
8. dub 2010

Macouš, krásný fotky 😉, ta fotka Matyášek čtenář je roztomilá, no oni jsou všechny pěkné 😉 a koukám, že taky rádi lyžujete jako my 🙂 .

pikusa
8. dub 2010

Ahoj holky...teplota celou noc,k tomu kašel,tak jsme byli u dr.
ted usnul na chvilku,jinak brečí a je protiváček.Asi ho bolí,jak kašle...
a možná taky zuby k tomu,slintá jako bernardýnek....
Fotky zkouknu později 🙂

macous
9. dub 2010

Ahoj holky,

Baru, jo jo, moc rádi, teď na konci sézóny mi manžel koupil nové lyže, tak jsem z nich nadšená, akorát jsem je nestihla vyzkoušet, tak se těším na příští zimu 😀 teda teď samozřejmě nejvíce na léto, koupačku atd. koukám, že už ti naskočil 11 tt 😵

Piku, ono to asi bude mít spojitost se zoubky, dokonce i rýma je prý k tomu, tak je k tomu třebas ještě i trochu nastydlý 😒
tak držím palec, aby to rychle přešlo. Já čekám druhou jedničku dole, má to chudák oteklé, tak jsem zvědavá, jestli k tomu zase budeme mít teploty jako minule + právě tu rýmu ......

Holky včera si Matýsek prvně sám sednul, seděl uprostřed obýváku v tureckém sedu jako hříbeček 😀 😀

pikusa
9. dub 2010

Macous....tak to máš šikulu 🙂
zuby matyášovi taky polezou určo,slintá jako bernardýn a pořád rejdí v puse rukou...
Ale teda kašel má fest,ale už nemá teplotu 🙂
A fotky parádní teda 😉

pikusa
9. dub 2010

A Brundi,sakra,to mě mrzí.......... 😒
co bude dál?????

brundik
9. dub 2010

Tak, neuspech byl potvrzeny.
Piku, jsem objednana na konzultaci zacatkem kvetna, vyfasuju dalsi prednison a asi prijde na pretres odstrneni vecovodu 😒 To jsou ale vyhlidky. A kdyz nebude operace, tak dalsi IVF pry nejdriv za 3 mesice.
S Barunkou jsem se bohuzel nesetkala ☹

pikusa
9. dub 2010

Brundik.....posílám pohlazení a sílu do dalšího boje....
Nevzdávej to....ono se to povede uvidíš a 3 měsíce utečou jako voda.
Kamarádka bez vejcovodů je v 5 měsíci 🙂
A tady foto s dortem

zulik
9. dub 2010

Ahoj,
Brundiku, určitě bude líp, doufám, že se nevzdáváš tak, jako se snažím bojovat i já.
Piku, to je parádní dort, doufám, že taky Matyášek ochutnal a nesnědli jste mu ho celý 😀 Ty bláho, už rok. Taky ho koukám nejvíc zajímala svíčka, jako naši mladou, když jí byl rok.
Macku, nový lyže, to je paráda. My letos pořizovali holce, Blizardy, ta je stihla vyzkoušet a jezdí prý úplně samy 😀 . Jsme říkali, že ty další ať už si koupí za svoje prachy 😀 Ale známe se, určitě vyměkneme 😅

pikusa
9. dub 2010

Zulik.....Mates taky ochutnal...ale jinak ho nevíc zajímal stejně sestry pes víš 😀
Na dort a dárky prděl 😀