CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
13. říj 2010

@macous tak já dnes v noci šla 3krát,pak jsem si ho vzala k sobě....nemám na to,sedět u postýlky a držet ho za ruku......usínám na zemi 🙂
Vstal v 5,v 6 usnul a pak jsme vstali v 8.15 🙂

vendi1
13. říj 2010

Ahoj holky,
tak jsem v druhem trimestru 😲 .
Vcera jsem byla na kontrole, tak muj novy mudr NT screening nedela, coz mne docela zarazilo. Meri jen prosviceni sije, CRL a zjistuje nosni kustky. Nejakou pravdepodobnost VVV vubec nezkouma, rika, ze to nechava az na 20 tyden do Genetu, ze na potrat bych stejne driv nesla, na amniocentezu se chodi az takhle pozde. No nevim, ale rikal, ze je vse v poradku. Prijde mne, ze jsem hodne zhejckana z kontrol s Apolenkou, jak byla malilinkata a byla jsem pod neustalym dohledem a vubec mne prislo, ze bylo o mne v POdoli v prenatalce postarano lepe. Co jsem minule donesla moc, tak pry nesla zlaborovat, ze tam byly bakterie a ted jsem ji s sebou nemela, takze vysledky z moce jeste zadne neznam. Fazole ma 7 cm a uz byly krasne videt rucicky, nozicky. Ted jdu az 1.11.
Dneska rano jsem musela manzu vyhnat na zaregistrovani do Podoli k porodu. Chudak v 5 vstaval, byl tam v 6,10 hod, oteviraji v 7 hod a byl 7. v poradi. Berou celkem 12. Ale byl posledni, takze dobry, jinak mu baba za okynkem pohrozila, ze dneska se registruje na termin porodu 13.4. a ne 14.4. jak mam v prukajde. Tak ji rikal, ze na netu maji napsane, ze registruji od 14plus0 a to jsem dnes a ne dle terminu porodu, takze se baba nekoho ptala jestli muze registrovat o den driv. Delaji z toho takovou opicanu, to je hrozne, nastesti "nas" bylo malo, tak nemusi zitra zase do fronty 😝.
Jinak APolenka uz dve noci dost place a vubec nevim proc, pritom mne uz tak krasne v noci spala. Ale musim s ni sedet v pokoji, ona u nas v posteli nemuze vubec zabrat ☹

pikusa
13. říj 2010

Teda ty registrace,to je šílený.....a co když bude někdo rodit předčasně????a nebo naopak přenášet????
A prcek bude Vendi jistě v pořádku 🙂
A netlačí se Apolence nějaké zoubky??

pikusa
13. říj 2010

Holky....prosím,tady b jsme trošku potřebovaly naklikat 🙂
http://prozeny.blesk.cz/zlaticka2010/profil/7204

brundik
15. říj 2010

Ahojda, zase po delsi dobe nahlizim 🙂
@ivkaj Ivkaj, moc blahopreju ke klucikovi 😉
@sedmitecka Asi neodpovidam uplne vcas, ja jsem po ET normalne fungovala, embryolozka rikala, at delam to, co jsem zvakla. Jen at nevesim zaclony a netaham tezke veci. Takze jsem normalne chodila i do prace, ten den teda uz ne, protoze ET byl myslim v 11 hodin, tak jsem se uz nevracela.
@vendi1 Vendi, tobe moc gratuluju k tehu. Uplne mi to uniklo, ikdyz neni divu, moc sem ted nechodim.

brundik
15. říj 2010

Ja jsem ted ve stredu byla na operaci zil, tak jsem doma, protoze je ze me pajda. Snad to bude v poradku, za 5 dni si budu moct sundat fac, to bude blaho, az se nozka povoli 🙂

sedmitecka
16. říj 2010

@brundik děkuju ti moc, já právě taky hned normálně fungovala, šla jsem do pizzerie s holkama, do práce půjdu taky, neschopenku jsem si napsat ani nenechala, myslím, že to fakt nevyležím...ale dneska se teda válím, pro klid duše 😉

macous
16. říj 2010

Ahoj holky,

Piku, já na to taky nemám, abych u něj seděla v pokojíčku u postýlky, ale bohužel to máme stejně jako Apolenka, ve velké postely nezabere, to se náramně diví kde je a hnedka začne vstávat a chce si hrát 😅

Vendi, no jo, pěkně to utíká, s tou registrací k porodu jsem teda docela překvapená, tenkrát to bylo v pohodě, žádný stání ve frontě apod., tak to teda nechápu, že s tím dělají takové obštrukce, já jsem si teda řekla, že pokud mi bude přáno a budeme zase čekat miminko, tak zůstanu v prenatálce v Podolí, ta péče je tam opravdu maximální, to mi za to cestování a čekání fakt stojí 😵

Sedmitecka - hodně štěstí a držím palce 😉

macous
16. říj 2010

Ahoj holky,

Piku, já na to taky nemám, abych u něj seděla v pokojíčku u postýlky, ale bohužel to máme stejně jako Apolenka, ve velké postely nezabere, to se náramně diví kde je a hnedka začne vstávat a chce si hrát 😅

Vendi, no jo, pěkně to utíká, s tou registrací k porodu jsem teda docela překvapená, tenkrát to bylo v pohodě, žádný stání ve frontě apod., tak to teda nechápu, že s tím dělají takové obštrukce, já jsem si teda řekla, že pokud mi bude přáno a budeme zase čekat miminko, tak zůstanu v prenatálce v Podolí, ta péče je tam opravdu maximální, to mi za to cestování a čekání fakt stojí 😵

Sedmitecka - hodně štěstí a držím palce 😉

pikusa
17. říj 2010

Ahojík holky....
Tak dnes mates vstal v půl 6,vzala jsem si ho k sobě a ještě pak usnul na chvíli.....ale ty kotrmelce,otočky a co vše on v té posteli dělá...
A navíc ted má denně pročůráno...budí se mokrej až na boku 😒
@sedmitecka moc držím palečky,at se morulky držej a nepustěj 😉

vendi1
17. říj 2010

Mac tenkrat nebyla povinnost registrace az od 14plus 0, pamatuji si, ze Darebny mne vystavil potvrzeni o tehu kolem 6tt a ja se sla hned zaregistrovat a az po "nas" vyhlasili tuhle opicarnu. V Prenatalce v POdoli bych taky zustala hned, ale to bych musela otehotnet diky nim a ne sama 😎 . Budu vubec rada kdyz od 37tt ci ktereho se dostanu k Pavlikovi 😵
Sedmitecko drzim drzim kde muzu 😵 !

vendi1
17. říj 2010

A Brundiku diky 🙂 , at jsou zilky v poradku!!

sedmitecka
17. říj 2010

@vendi1 moc děkuji 🙂 🙂

mila30
18. říj 2010

Ahoj holky,

omlouvám se, že sem k vám lezu. Potřebovala bych sehnat z CARu Podolí takový ten revers co musíte podepsat než jdete na OPU. Je to pro mě hodně důležité, kdybyste ho některá měla a mohla jste mi ho naskenovat a poslat mailem, tak bych vám byla moc vděčná.
Děkuju vám. 🙂

pikusa
18. říj 2010

@sedmitecka držím palečky.....at to vyjde 😉
@mila30 nemám... 😒

mila30
18. říj 2010

@pikusa i tak děkuju za odpověď. 🙂
Bohužel mě jinak nenapadá jak to jinak dostat, tak jsem se obrátila na vás.

vendi1
18. říj 2010

@mila30 taky nemam 😒 , ale myslim, ze to podepisujes hned na miste a nemas moznost to ani okopcit

mila30
18. říj 2010

@vendi1 no nám to dali pokaždé podepsat a pořádně prostudovat domů...ale nevadí, díky. 🙂

vendi1
18. říj 2010

@mila30 Aha tak to bylo tohleee 🙂 , tak to jo,to jsem mela doma taky, ale okopcit mne to nenapadlo 😠

zulik
18. říj 2010

@mila30 našla jsem Ti jen tento odkaz z jiného CARu:
http://www.ivfbrno.cz/info.asp?ivf=14

brundik
18. říj 2010

@mila30 Milus, nevim jestli je to ono, ale mam "Prohlaseni o souhlasu s mimotelnim oplodnenim a lekarskymi vykony s nim spojenymi" Je to nekolikastrankove. A kdyby klaplo setkani, tak okopcim a predam, ju 😉

mila30
19. říj 2010

@zulik díky za odkaz.

@brundik napsala jsem ti do IP. 🙂

macous
19. říj 2010

Ahoj holky,
tak koukám, že dotazník je už vyřešený 🙂

Matyášek má rýmu a kašel, ale bez teplot, tak chodíme i ven, jinak se mi teda v noci budí kašlem, takže noci nic moc 😅 Dneska spadl poprvé ze sedačky, jaksi se natahoval pro kostičku, která byla dost daleko a nejednou bác a rovnou na šišku, pláclo to jak když vypadne kapr z kádě 🙂 naštěstí nic, jen se lekl, alespoň si dá příště větší pozor 😀

pikusa
20. říj 2010

Macous....nedá 😀
Mates kolikrát někde spadnul a za chvíli tam byl zase 😝

luksi
20. říj 2010

Ahojky, omlouvám se ,že Vám sem takhle lezu,ale chtěla jsem se zeptat jak jste spokojení s přístupem v CARu v Podolí? Chodíme s přítelem do gestu a jsme rozhodnuti pro změnu a zvažujeme Motol a Podolí?Tak jestli by jste mi mohly říct své pocity z Podolí,Děkuji 🙂

macous
20. říj 2010

@pikusa on je na ty pády poměrně opatrnej, ještě nikdy z gauče nespadl, ale potřeboval nutně tu kostičku na zemi a už to bylo, jinak do hlavy se mlátí pořád, vždy mu něco překáží v cestě 😀 a nožky má samou modřinu, až je mi to hanba, ale co nadělám, teď mají přesně ten věk pro zápis na sociálku: modřiny různých velikostí a stáří 😀 😀 😀

@luksi já jsem byla s Podolím spokojená, sice je tam dlouhá čekací doba v čekárně, někdy doktoři skoupí na slovo, ale opravdu odborníci na slovo vzatí, jinam bych nešla, co slyším od holek, co chodí jinam, tak Podolí opravdu dobrý přístup a hlavně je to nemocnice, takže veškerá vyšetření hnedka po ruce, což je obrovské plus 😵

noween
20. říj 2010

Luksi, ja jsem v Podoli nova a v zadnem jinem CARu jsem nebyla. V Podoli jsem mela dobry pocit, libi se mi prostredi a sestry jsou moc mile a ochotne. Trochu rozpacita jsem byla z Dr. Krcmare, ktery byl na prvni konzultaci velice nesdilny. Ten den jsme i dlouho cekali, doktori se zdrzeli na operacnim sale. Kdyz jsme pak sli ja na odber krve a muzskej na odber spermatu, necekali jsme vubec. Na druhe konzultaci jsme meli Dr. Rezacovou a ackoliv tu holky psaly, ze je taky nemluvna, tak s nami si povidala a vsechno nam ochotne vysvetlila. Na radu jsme sli hned. Mame nizky pocet spermii, takze nam rovnou navrhuji IVF+ICSI, proto ted jeste cekame na genetiku (na to vysetreni se vsude ceka, v Podoli pry o neco mene, protoze je to hned v baraku).

pikusa
20. říj 2010

No je super,že v Podolí je vše v jednom baráku,jak píše Noween....
já jinde nebyla,nemůžu srovnávat....

macous
20. říj 2010

tak Mates je teda zahuhňanej až běda, ale je bez teplot, rýma mu teda teče hodně, ale ven chodíme, protože doma je to na blázinec, zítra o tom vážně přemýšlím, jestli to doma nevydržet, venku je opravdu zima 😖

luksi
21. říj 2010

Děkuji moc z odpovědi 🙂 jste moc hodné 🙂

pikusa
21. říj 2010

Macous.....jestli nemá teplotu,je asi jedno,jestli je doma,nebo venku zachumlanej v kočárku....
Luksi....tak at se rozhodnete správně