CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

m.e.l
10. zář 2008

buresinko, děkujů. . . .

buresinka
10. zář 2008

Pikus, mě ani nevadilo to čekání. To dokážu pochopit, že když doktor onemocní, že nestíhají. Ale mě prostě rozhodilo, že zpochybnila to, co jsme s dr. Bahníkovou naplánovaly. Však jsem se také rozhodla, že se na to v úterý Bahníkové zeptám a pokud se někdy dostanu opět k Řezáčové a bude mít zase poznámky, že to nejde. Tak se zeptám komu věřit.

pikusa
10. zář 2008

Buresinko,já vím,co myslíš,neboj.Já při první stimulaci pořád v poho v poho,jen že je hodně folikulů.Pak tam jednou Řezáčová nebyla a já šla k bahníkové.tak prý v pohodě,jen ale asi odloží transfer a bude jen odběr a vše zamrazí.2 dny nato vlezu k Řezáčový a ona do měk koukla a řekla,ta to teda ne,toto se hned ted ukončí,to je silná hyperstimulace,přijdte po MS na kontrolu...nashledanou.
jÁ BYLA JAK OPAŘENÁ,ANI JSEM SE NEROZLOUČILA A UŽ SE SLZAMA V OČÍCH MAZALA VEN.

murecka76
10. zář 2008

Bekynko, ono se to tady pěkně píše, ale když tam člověk je tak je z toho jednání tak rozhozený, že se nezmůže na slovo. Ale myslím, že manžel by se tentokrát už nedal. Jedeme tam takovou dálku, bereme si dovču a oni pak takhle, tak to teda NÉ!!!

buresinka
10. zář 2008

Pikusko, tak to je také dobrá historka. ☹ No já mám teď napsáno také, že budu mít nižší dávku Puregonu, budu to mít asi podobě jako Ty. Tak snad to bude stejně v pohodě jako u Tebe.

buresinka
10. zář 2008

Murečko, tak teď jsi to pěkně vystihla, teď mám silná slova, ale skutečnost je jiná. Ale nestalo se mi to poprvé, kdy něco Řezáčová zpochybnila, tak to už se chci ozvat. No, ale doufám, že budu mít dříve dvě čárky a nebudu toto muset řešit. 🙂

Na druhé straně jsem vděčná za tuto diskuzi, protože aspoň vím, že to není jen můj pocit a člověk se vypovídá.

pikusa
10. zář 2008

no já minule měla 150 a ted jsem začínala na 75 a pak 100.no ale stejně 🙂 30 folíků a z toho 23 vajíček 😀 jsem holt nosnice 😀

m.e.l
10. zář 2008

Ono já mám pocit, že jak je Bahníková mladá, tak ji prostě má Řezáčová tendenci schazovat či spíše opravovat!

pikusa
10. zář 2008

holky mažu ted pryč tak zatím pááááá

buresinka
10. zář 2008

Pikusko, já právě také začínala se 150 jednotkami a bylo z toho přes 40 folikulů a 28 vajíček. Ale půlka byla nezralá. Ta kvantita opravdu nezaručuje kvalitu. Tak si myslím, že to budu mít opravdu podobně.

pikusa
10. zář 2008

No to asi ano 🙂 já pak ze 23 vajíček měla zralých 22 🙂 no máme tak ještě mnoho mražáčku.
Dr,se mě ptala,jestli by jsme neuvažovali o dárcovství embrií...........

murecka76
10. zář 2008

Já mám zkušenost pouze s Darebným a to tu nejlepší, všude ho chválím. S Bahníkovou jsem měla jen jednou čest a to teda nebyla zrovna ve své kůži, ale jak čtu, tak to byl od ní asi pouze zkrat, nebo jsme jí nepadli do oka. 🙂

Ale zítra se to určitě změní a poznám i někoho jiného, tak se určitě podělím o zkušenost.

lucijda
10. zář 2008

Mel veeeeeeeeeeeliká gratulace 😀 Už jsem se vychrupkala, tak bych si mohla jít utvořit něco k jídlu , jinak já jsem si přišla že odtamtud jdu rozhozená vžy, ale to je tím že jsem tak trochu nervák 😅

pikusa
10. zář 2008

Ahoj,tak už jsem zase tady,byla jsem u babičky,má narozeniny i svátek.
Lucijdo,dobré ránko 🙂

downhamka
10. zář 2008

Ahoj holky,
tak jsem si vas vsechny docetla a radosti i strasti, jak tak koukam.
mel velka radost!!! vypada to dobre, asi jste stastni jako blechy. 😀 😀 😀
holky ja jsem vam vcera snedla veprove kungpao a v noci mi bylo tak zle, ze jsem myslela, ze pojedu na prvni pomoc. Mela jsem krece na leve strane a uplne mi sly az do zad. No to jsem si dala. ☹

lucijda
10. zář 2008

Down, já vždy když jdeme na čínu, říkám že jdeme na kočku se psem 😅 Ještě jsem měla spinkat venku je hnusně tak jdu asi něco cmuchtit.

downhamka
10. zář 2008

luci tak to je teda humus 😢 😢 😢 , uz si to asi nedam!!!!! A mas pravdu venku je hnusne! Mela jsem jet na franinu, ale asi se tam dneska nepremluvim, tak snad priste. 🙂

pikusa
10. zář 2008

jo já se taky dnes brzy natáhnu.....pustím si ty Soukromé pasti na ově,uvidíme,co to bude a budu hezky relaxovat.

downhamka
10. zář 2008

Pikus jen se natahni, to ja taky udelam a uz vlastne delam....

Zitra utz tak bojim bojim, mela bych byt 7tt 3 ☹

lucijda
10. zář 2008

Down, paráda uvidíš prtě 😀 Dalal jsem pést masíčko, ale uklízet tu kuchyň se mi teda nechce no jo no holt jdu na to 😒

pikusa
10. zář 2008

DOWN,7+3,no to jsem byla já,když jsem šla na to srdíčko 🙂 🙂 a to jsem byla v CARU naposledy.Mám to daleko,tak už jsme se rozloučili.tak to jsem viděla tu skvrnku a v té skvrnce se mihotalo srdíčko 😀

m.e.l
10. zář 2008

Já až půjdu na UZ tak budu 6+2 tuším. Tak to jsem teda zvědavá.
lucijdo, díky. . . Je to super. Jen by mě zajímalo kolik jich tam je. . . . 😀

zulik
10. zář 2008

mel, gratulace k tomu, co už víme 😉 ještě, že jsem dnes nebyla v Podolí, to bych byla dnes vytočená víc, než jsem byla.byl náročný den, samé špatné zprávy, šéfka si zlomila nohu...

m.e.l
10. zář 2008

zulíku, tak to jsi měla taky "hezký" den. . . . 😀

lucijda
10. zář 2008

Mel já bych tipovala dva. Tak manža už to vyzvonil komu mohle, největší radost měl adi táta je s chlapama na rybách a vrací se až v pondělí, tak tipuju že z lihu vyleze tak ve středu večer a babča byla taky fantastická 😉

zulik
10. zář 2008

zrovna dnes jsem se taky bavila s jednou maminou, co má čerstvoučká dvojčátka v podolí.jen říkala, že se jí tam moc nevěnují, že by jí s tím nějak poradili a pomohli,jen jí jednou ukázali koupání a to bylo vše 😒 jídlo prý taky nic moc.jen ať víte, do čeho jdete 😀 😀 😀

zabza9
10. zář 2008

Ahojky 🙂
Děkuju vám za přivítání 🙂 Piku 😀
Dnes se MM objednával na spermio, tak jde 23.9., možná to vyjde zároveň na můj HP, jinak on se docela těší, prý mu sestřičky pomůžou 😀 😀 😀

pikusa
10. zář 2008

ahojky 🙂
zabza,no nám to náhodou krásně vyšlo 🙂 jo a řekni mu,že tento nadstandart není 😀 má smůlu ale můžeš mu pomoct ty.
Holky dnes páááá a dobrou,jsem unavená..........................

zabza9
10. zář 2008

Piku on to tuší, bych ho taky jinak hnala 😀 😀
Pa a dobrou i prckovi 🙂 🙂

ivkaj
11. zář 2008

Zabza, nechci brát manžovi iluze, ale na jestli se dělá spermio na imunologii a tam teda sestřičky nic moc 😅 Navíc já chtěla jít s manžou a paní co to tam zapisuje mi řekla, ať počkám na chodbě. Tak nevím.