CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

lucijda
7. lis 2008

Jéé Piku a jak jste se tam vešli mě to přišlo děsně malinkatý mi tam byly jen dvě.

zulik
7. lis 2008

To závisí od toho, jak rostou folíci.Někomu stačí krátký protokol a má dost vajíček a někdo musí mít nejdřív "uspané" vaječníky aby se pak pořádně nabudily.Já už si to moc nepamatuji ale myslím, že jsem bodala tak 12 dnů 😝

pikusa
7. lis 2008

No Luci,ta jedna pak ležela podél dveří do sálu.Tak jsme to dospaly všechny.A vedle mne byla holky hluchoněmá.........taky zvláštní co?

zulik
7. lis 2008

Piku ahoj. Já mám bratrance hluchoněmýho /ale ne od narození/ a má i manželku hluchoněmou.Mají dvojčátka teď už tak 8-9 letý a taky přes IVF.A dětičky jsou OK, až moc hlučný 😀 Museli jim od mala pouštět rádio nebo TV, aby bylo slyšet doma mluvené slovo, nebo hodně pomáhala babička a děda.

lucijda
7. lis 2008

Já jsem ležela na pokoji s holčinou té bylo 38 a kyž jsme se tam znovu potkali( v 8. týdnu) tak spekulovala jak to udělat, aby stihly do 40 ještě druhý 🙂 A hrozzně jí to slušelo 🙂

pikusa
7. lis 2008

Luci,moje kamarádka ted měla mimi,bylo jí 37,malýmu teda už je 9 měsíců a strasně jí to mimi omladilo a hrozně jí to sluší.
Já ani nevím,jak ty holky dopadly,co tam byly se mnou.

lucijda
7. lis 2008

Tak tojá vím o téhle zOPU a pak i , z ET té se asi nezadařilo, ale kdo ví jak to nakonec dopadlo...

pikusa
7. lis 2008

Já byla na ET sama,tak jak jsem tam asi tu hodinu ležela,tak mi přivedla Pepu,aby mi nebylo smutno.

lucijda
7. lis 2008

Tak tojá měla smolíka, ta holčina z ET razila rovnou do práce, tak to asi nebyl zrovna nejlepší postup...

pikusa
7. lis 2008

No Luci,ono to je asi jedno.Vyklepat to nejde,bud se chytí,nebo ne ,jestli se přestane vyvíjet a dělit neovlivníš,a jestli jdeš do práce a nebo domů je asi jedno.Pokud teda nejdeš do skladu rovnat bedny.

lucijda
7. lis 2008

Pracovala ve školce, a to taky lidovka zrovna není, ale máš pravdu příeroda si do toho kecat nenechá.

pikusa
7. lis 2008

No právě.Já bych asi do práce nešla,ale třeba to jinak nešlo.

macous
7. lis 2008

Ahoj holky,
jsem vás dočetla, dneska jste teda ukecandy 🙂
Gergik - ☹ ☹ ☹ tak si zkusíš IVF a pak už to budou opravdický // 😉 ale PIKU má pravdu, tady moje sousedka měla normální menstruaci až do 3tího měs. těhotenství......

Já už věřím, že ty moje čárečky jsou opravdický, když trochu sílí a jsou hezky vidět 😉 Manža pořád radši nevěří, tak se kdyžtak zhroutím sama a vy mě tady budete psát ať se ještě nevěšim, ať jdu do boje 😵 😵

Nás bylo při OPU 5 holek, dobrý co - 3 normoš, 4 přistýlka a pátá zůstala odpočívat na sále, ale ta tam byla jen hodinu, takže neměla OPU ale asi ET nebo KETík..... jsem čuměla jak blázen a pak sestřička říkala, tak šup šup, máme dnes ještě 5 OPU, tak ať tady nenocujeme 😉 jde jim to jak na drátkách. A při ET jsme byly dvě 😵

pikusa
7. lis 2008

No holky,musí to tam někdy být fofr co 🙂
Dnes už se loučím,ted jsem byla půl hodiny na WC,nějak my nesedlo jídlo 😒 to se mi teda dlouho nestalo.
Tak pááááá zítra.

zulik
7. lis 2008

Macous, kdy jdeš na krev? Viděla jsem testíky, je to super 😉

macous
7. lis 2008

Zuziku jdu v úterý, tak se nemůžu dočkat, jestli bude HCG v pořádku - ale po dnešku už věřím.
Piku - 😨 😕 😨 dobrou noc 😉

lucijda
7. lis 2008

Piku tak hezky odpočívej, na mě už zase něco leze sotva se trochu vyškrábu z jednoho tak je tu druhý. mac já když byla na OPU, tak jsme se ptali co to že tam mají takový volníčko a sestřička povídá že je to tím že jsou ještě prázdniny ale na podzim se prý bude ležet i na chodbě 🙂

murecka76
7. lis 2008

Tak já kalce tu postýlku u skříně nechám 😀 .

Piku, zítra si v Liberci udělej pořádnou radost. 😀

zulik
7. lis 2008

To je fuk holky, hlavně ať máte hodně kvalitních vajuch 😀 😀 😀 A Macous velikááááánský hcg 😀

pikusa
8. lis 2008

Ahoj holky,
tak jsem byla se sestrou v Liberci a hezky jsem se vyřádila a mimísek už má doma nějaké věcičky :lol: :lol: jen barvičky jsou zatím neutrální :lol:
No zvládly jsme i nějaké dárky,našim i babičkám,tak super.

zulik
8. lis 2008

Ahojky, tak to máš za sebou takový ten pohovější nákup.Copak jsi koupila mimískovi?.Já musím na nákup potravin a bohužel sama a to nemám ráda.Nesnáším to přesouvání na pás u pokladny, pak zase do vozíku, pak zase do auta... 😠 Ale všichni se pak vrhnou k lednici a co máme dobrýho.

pikusa
8. lis 2008

věci pro mimíse už jsou v albíčku 🙂
Nákupy potravin taky nemusím,tak to nechávám na příteli 😀

zulik
8. lis 2008

Moc hezký, jen si říkám, když tady vidím některé albíčka, jestli toho miminka nemají zbytečně moc.Ani se nenaděješ a je to pryč a co s tím. Když jsem nedávno kupovala něco kámošce, tak jsem si neuměla vybrat, co je věcí. Asi si najdu taky nějakého přítele, aby nám nakupoval potraviny 😀 😀 😀

pikusa
8. lis 2008

No já mu to vždy napíšu a on se staví cestou z práce,nevadí mu to.Já ted stejně nic netahám,jen bych mu házela do košíku blbosti,tak jede raději sám.
No já dnes objevila obchod se vším všudy,postýlky,kočárky,oblečení.....no všechno a taky bych to všechno chtěla 🙂 segra taky něco vybrala ale dá nám to pod stromeček.

zulik
8. lis 2008

U nás,když musí, tak nakoupí takový základní věci ale spíš jede se mnou.No a protože má málo volného času v tom mém volném času, tak je to bohužel víc na mně.Jo a Vánoce, nějak se mi do nic nechce, sice už něco mám ale malinko a budu muset už opravdu něco shánět.

pikusa
8. lis 2008

No my jsme našim koupili Dolce Gusto.....ten přístroj na kafe a babičkám každé rychlovarku,už mají staré,tak ted budou mít nové.
Jo a viděla jsem dnes kočárek,co se mi líbí..................je krásnej

zulik
8. lis 2008

Máš v albíčku samé hezké kočárky, líbí se i ten světlý ale asi to není moc praktické 😒 Dolce Gusto se mi taky líbí, před měsícem jsem byla u kámošky na víkend a tak jsem tam vyzkoušela skoro všechny kafíčka a moc dobrý.Jen jsem se nezeptala, jak je to s těmi náplněmi?

pikusa
8. lis 2008

Tak náplně už dnes seženeš v každém větším obchodě...........v tom balení jsou a ještě jsme dokoupili,ale sehnat se potom dají.
Ten světlý jsem právě dnes okukovala a pak ještě černobílý s kruhy.

pikusa
8. lis 2008
zulik
8. lis 2008

Budeš kočárek řešit podle pohlaví mimča, nebo je to jedno? A co bys raději, kluka nebo holku?Vím, že je to jedno ale přece...něco chce člověk víc.Ty asi kluka?