CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

malinka_02
9. srp 2012

@darazv
@pikusa a ten estrimax se plati? Kdybych ho chtela dat tak mi ho daji ne?

darazv
9. srp 2012

@malinka_02 ak si mala doteraz ukažkovu sliznicu pochybujem že ked povieš dr ze chces estrimax že ti ho povolí teda to je moj nazor ,,,ale za to nič nedáš,,samozrejme ak ti už došla mrcha už ti to nepomože pretože estrimax berieš od 1DC aspon ja som to tak mala,,ak maš v pohode doktora a na mrchu ešte čakaš tak chod za ním a povedz že sa chceš poistit radšej tým že chceš aby sa KET konal tak či ti nemože pre istotu nasadit estrimax 😉 a uvidiš čo ti povie,,estrimax sa platí je na predpis ale je levny tuším ani nie 150kč 😉

maja1111111
10. srp 2012

@malinka_02 já na vše reagovala vyborně ,na sliznici jsem nikdy nic nedostala...ale jak jsem to měla takto zasebou,rozhodilo mi to děsně hormony...menstruaci jsem měla 2krát po 10dnech a ted špiním 15dni ...a ty cysty v prosu jsem měla ok a ted se mi uplne zblaznili,tak pujdu asi na punkci...je to opravdu bomba....každy to muže mít jinak,jen píšu jak to mám já...

malinka_02
10. srp 2012

@darazv jaxnevim jakou sem mela sliznici, vim jen pri ivf.. ani nevim zda funguju.zjistili nam tak spatny spermiogram ze sme sli rovnou na ivf a tak nebyli ani zadne utz a nevim zda byva ovulace nebo ne a co sliznice.. Doktora mam stejneho jak ty sem v podoli 😀
A dnes sem teprv 1 dc a vim ze casto mivaji holky az 5dc..
@maja1111111 aha tak to je blby no..tak uvidime ale zase doporucujou vsude ze telo je nabuzeny..

maja1111111
10. srp 2012

@malinka_02 jojo to mě také bylo řečeno

darazv
10. srp 2012

@malinka_02 Poradím ti mne zabral caj KONTRYHEL- mala som ukazkovu sliznicu 😉

murecka76
10. srp 2012

Ahoj holky, tak já nevím, ale já měla vždy ukázkovou sliznici, ale vždycky Darebný říkal, že nemám dominatní folikul a tak jsme musela brát estrimax, říkal, že mám anovulační cyklus.

darazv
10. srp 2012

@murecka76 Ahoj ty si vlastne ako dopadla ? 😉

murecka76
10. srp 2012

@darazv Ahoj, no nechlubím se, protože jsme ledy neprolomila, takže se zařazuji do negativních pokusů v Podolí ☹ ☹ ☹ .

darazv
10. srp 2012

@murecka76 to mi je luto nechapem jak je možné ako sa teraz vela žien nepodarilo v podolí otehotniet ☹ myslela som si že mam iba ja tolku smolu ale ako tak čítam nie som jediná,,čo ideš dalej robit?

malinka_02
10. srp 2012

Holky a všimli jste si že to teď skoro nikomu v Podolí nevyšlo? No já sem zvědavá.. jestli sme odpískali dovolenou a nic z toho nebude tak mě to fakt naštve..

darazv
11. srp 2012

@malinka_02 presne sme to napisala skoro naraz 😀

malinka_02
11. srp 2012

@darazv no jo 😉 já tady ma to na Mk taky koukám a docela žasnu.. ☹

malinka_02
16. srp 2012

@darazv tak KER ma v podoli dle VZ 26% uspesnost narozdil od 38% ivf..tak to snad ten ket ani nema cenu..jestli to nebude tim ze mi pred ket nedali nic na sliznici a bude to nativ..

darazv
16. srp 2012

@malinka_02 to nemožeš tak brat,,ak budeš takto rozmyslat tak čakaj že sa tak aj stane,,musis tomu verit 😉

maja1111111
16. srp 2012

@malinka_02 a jak víš,máš statistiky? 🙂

malinka_02
16. srp 2012

@darazv ja uz neverim nicemu..
@maja1111111 z vyrocni zpravy v ktery se snazi mit spis lepsi vysledky.

darazv
16. srp 2012

@malinka_02 tak to je velmi zlé ked takto uvažuješ,asi by bolo dobré kebyže na chvilu vypneš s mužom išla niekde na dovču a ked nabereš sily a hlavne budeš oki tak sa vrhneš do ket 😉

malinka_02
16. srp 2012

@darazv kdyz ja asi ok nebudu, neumim se odpoutat..chci mimco a ne to lepit dovcou..

lakmus
17. srp 2012

Ahojky Holky mohu se k Vám přidat jsem po 1 embryotransféru ale neúspěšně ☹ : ale na testu z moče byli dvě čárky 1 sitě červená a druhá slabě růžová ale z testu z krve jsem měla negativní . Je mně 30 let a snažíme se s manželem přes 1,5. Na ket bych měla jít někdy příští týden asi kolem 27.8 2012

darazv
17. srp 2012

@lakmus Ahojky to mi je luto ze ti to nevyslo ☹ podolí je snad prekliaté,,,kto ti robil transfer?a kolko máš ešte mrazačikov?držim palceky aby dalsí transfer bol uspešny 😉

darazv
17. srp 2012

@malinka_02 no to ta chapem každá chceme mimčo nie si jediná, psychika hrá svoje to ti verím ☹ urcite sa dočkame mimča neboj 😉

malinka_02
18. srp 2012

@lakmus ahoj a jak vis kdy jdes na KET a beres nejake leky? Ja byla na ivf v cervenci a ted jdeme taky na ket ale rekli ze datum nemuzou stanovit predem tak jdu v pondeli na utz a podle toho. Ale leky neberu tak snad bude sliznice..
@darazv ja vim..vcera sem se dovedela ze ma posledni kamaradka otehotnela..a vis jaky to je na me tlak?

maja1111111
18. srp 2012

@malinka_02 ale prosímtě s takovýmto přístupem se zblázníš!!!já mluvila v práci o těhotenství,že bych chtěla mimčo a hned nato mi otěhotní prodavačka(která šla na potrat) a kamarádka..a já nato 3 měsíce zjistím,že přirozenou cestou neotěhotním!! ☹ ..tak si představ toto 😢 ..jenže člověk to musí překousnout a jít dál..nic jineho Ti totiž nezbývá! život je svině.

malinka_02
18. srp 2012

@maja1111111 moje kamaradky uz porodili nebo cekaji druhe..a to se snazili po nas.Uz mi nikdo nezustal tak jaky muzu mit pristup kdyz uz si nemam ani s kym pokecat? Svagrova jedna porodila druhe pred pul rokem druha ceka druhe.Obe zacli po nas.A my taky prirozene nemuzeme..

maja1111111
19. srp 2012

@malinka_02 a ty si snad myslíš ,že já jsem na tom jinak ..nevím kolik Ti je ..mě 34 a v podstatě skoro všichni kolem mě mají už děti a nebo je čekají...takže mi také není do smíchu a je dost těžké,dívat se na štastnou rodinku,když nám se nedaří...ale zešílet ztoho nehodlám..

malinka_02
19. srp 2012

@maja1111111 je mi 30, tak to ti závidím, já na to neumím nemyslet.

zuzij
21. srp 2012

ahoj holky, hlásím se s novinkami z Podolí. Po prvním neúspěšném IVF v červenci jsem dnes byla na konzultaci u MUDr. Řezáčové. Řekla mi,že mezi stimulacemi musí být 3 měsíce odstup, aby se tělo zvládlo očistit od hormonů z injekcí. Budeme mít tentokrát jiný protokol a v druhé půlce září až budu 20-22 den cyklu se mám objednat na kontrolní UTZ a ona mi rozepíše léky. Říkala že u mě nehrozí OHSS a teď by mělo být více i kvalitnější vajíčka. To čekání je k nevydržení ach jo.. bohužel po prvním pokusu nezbyli žádní mrazáčci - ze 7 vajíček byli jen 2 hezká embryjka a ta to bohužel nezvládla...myslela jsem si že to stihnu před 35. narozeninami (jsem 28.září) ale prostě to bude předvánoční dáreček 🙂

darazv
21. srp 2012

@zuzij Ahojky je mi luto že tebe to tiež nevyšlo ☹ ale každopadne pauza ti prospeje aspon nabereš nové sily 😉 a prečo ti nedala rovno tu variantu u prveho pokusu?nechapem ich jednanie,,ja som sklamana že mi to nevyšlo dokopy 5 transferov a ja nie som tehotna,,,v piatok idem na laparku a potom asi do ineho centra,,maj sa krasne pa 😉

maja1111111
21. srp 2012

@darazv a už jsi rozhodnutá,že odejdeš na 100% ?a kam pujdeš ?mužu se zeptat, když si stimulovala..kolikaty den cyklu jsi začínala s injekcema?...pořad to nechápu,podle čeho to určují...