CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

luisa5
4. pro 2010

tygr21 objednali nás k dr.šilhanovi.Nás tam také poslala moje gyndařka nejdřív zkoušela clostík a nic.Tak poslala manžela na spermiogram když u mě nikdy nic nenašla co by tomu mohlo vadit.A vyšel spermiogram asi tak že ta spermie neprojde obalem vajíčka protože mají špatný tvar.proto rovnou na IVf že ani to IUI by nepomohlo no uvidíme co nám pan doktor poví.

luisa5
4. pro 2010

majka děkuji.

tygr21
4. pro 2010

Luisa5......ten je dobrej,taky jsem ho měla.Mě zjistili že jsem v pořádku,přítel má pomalý spermie,takže my sme závislý na doktorech.U mě doktor neví,proč se u mě neudržej,ale sliznici mám výstavní,tak nevím.V lednu jdeme pokračovat.

tygr21
4. pro 2010

Majka43......to s těma papričkama slyším poprvé.Kdyžtak si je objednám na leden.

paja1
4. pro 2010

😅 @tygr21 Ne já vím pořád se opakuji,ale číst to po zpátku je na týden ,že?Začela jsem před 14lety. poprve Brno IVF ,ale bez transféru.Pak zázrak asi poslední záchvěvy mých vajíček,protože je to bída a mám přirozeně Kačku bude jí 14.Pak když měla 2 roky a nic začala jsem chdit do Zlína.2,3,4, IVF NIC MOC ŠKODA PLÝTVÁNÍ LÉČBY NA MĚ,VŽDY TAK 3-6- VAJUCH ZTOHO VŽDYCKY 2 ZBYLI A JEDNOU 3,ALE JEN K TRANSFÉRU BYLI MAX 4BUNĚČNÉ.PO 5,6,7,8, JSEM MĚLA DAROVANÉ CELÉ EMBRYA Z MRAŽÁČKŮ TAKŽE kety a to vždycky tak 4-6- buněčné jednou 8 buněčné,vždycky zaváděli 2-3 kousky,a nic.9 pokus byli darované čerstvé vajíčka a to 3 nebo 4 už nevím a to byli 4-8 buněčné,začala jsem krvácet.na K.O. mi doktor řekl,že gratujuje,hleděla jsem jak puk a řekla,že krvácím,a on,jak? já ,že hodně.A odešli.tehdy jsem nebrávala takové léky ani estrimax,byli jiné.Bohužel.Pak jsem si dala 4 roky pauzu a řekli jsme .,že uvidíme.26.10. transfér darovaných vajíček čerstvých,dali mi 4 a nic. Nyní mám opět darované mražáč´ky celé embryjka. 2 pětidenní.Víš je mi jasné,že se chytají i ty,ale jak jde člověk po 11 tak to prostě bere asi z té blbé stránky. tak uvidíme,.Taky mě holky zajímá názor na ty papričky,

paja1
4. pro 2010

@majka43 No já jsem si koupila,ale jen nějaké slabé jako bych nic nejedla.Já na jiné diskuzi s holkama,co to brali tak se aj clkem dařilo.

paja1
4. pro 2010

@tygr21 Já mívám sliznici taky vždycky kolem 16-18mm.tak nevím proč?

luisa5
4. pro 2010

tygr21 děkuji za utěchu já mám nachystaných tolik otázek ale jak tam vejdu hlavně k někomu novému tak mi zklapne.paja také jsme přemýšleli o Brně kamarádka tam dojížděla šla na nějakou minimální stimulaci protože vůbec nereagovala na klasické ivf tak uvidím jak budu reagovat já kolik a jakých bude vajíček.A držím palce .

tygr21
4. pro 2010

Paja1......taky toho máš holka za sebou.Mě doktor taky řekl,že bud my daj darované vajíčka nebo spermie.Ale vajucha mám pěkný,tak nevím,všechno jsem to nepobrala.

majka43
4. pro 2010

@paja1 Já mám kulaté a ty pálí jak čert, a pak kozí rohy a ty vůbec nepálí. Radši to s nima nebudu přehánět. Jednu ráno, v poledne a večer.

paja1
4. pro 2010

@majka43 No já jsem asi měla ty kozí rohy,ale dnes nemám musím ráno koupit.Ách jo-tonoucí se stébla chytá,že? 😀 😀 😀

paja1
4. pro 2010

@tygr21 Pokud máš pěkný vajucha-a záleží na manželovi,je to lepší dát si dárce spermatu.

majka43
4. pro 2010

@paja1 No právě, nikdy jsem to nezkoušela, co když zaberou? Já tu sliznici nemám nic moc. Když vypotím 8,5mm, tak jsem ráda.

paja1
4. pro 2010

@majka43 Musíme vydržet a dělat vše možné i nemožné a uvidíme.Drž se jdu čučet na telku,jsem unavená.Dobrou holky. 😎 🙂

majka43
4. pro 2010

@paja1 Já jdu taky, na Ženu za pultem.

tygr21
4. pro 2010

Holky,,,,,,taky se jdu koukat,ale ještě nevím co dávaj,tak zítra.Vajucha mám kvalitní.

lenda01
4. pro 2010

Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 02/10 zamlký těhu, od 06/10 v Sanusu v HK - 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg, 10/10...clostil nezabral, čekám na MS a nasazena zvýšená dávka clostilu 3x denně ,zvýšená dávka nezabrala,v prosinci budou injekce , 1.12. vyfasován menopur, čekám na ms

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,17.10 - KET-negativní

dasty79: Arleta - 2x IUI negativní,1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.
Září 2010 - změna CAR - Sanus PCE - dr. Novotná.Říjen 2010 IUI - negativní.Čekáme na výsledky z imunologie a genetiky.V lednu laparoskopie.

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.1.10. UTZ dvě dutinky, kontrola
15.10. snad budou i srdíčka.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

*MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

Lenda01: Sanus HK (Dr. Stepan), 1.IVF + ICSI (03/2010) 2 vajicka a jen 1 oplodneno, zaveden 1 bojovnicek - negativní, 2.IVF + ICSI dlouhy protokol 14 vajicek z toho 12 oplodneno. 26.10.2010 ET - zavedeny 2 bojovnicci - test 9.11.2010 - negativní. 2.12.2010 KET zavedeny 2 bojovnicci (jeden sestibunecny a druhy sedmibunecny) - test 16.12.2010.

majka43: Sanus Jihlava, 1. IVF Repromeda, vlastní vajíčka. Při OPU nalezen polyp v děloze, hysteroskopie, KET-negativní. 2 IVF Obilní, KET s darovanými oocyty-negativní. 3 IVF to samé.
Pak Sanus JIhlava. IVF na svoje vajíčka, jenom jeden folikul bez vajíčka. Pak dvakrát KET s darovanými embryi- negativní.

tygr21: Sanus HK (Dr.Štěpán starší) 3 x inseminace - negativní. 1.IVF 14 vajíček celkem z toho 8dobrých. ET dne 5.12.09 (dr.Dejmek) zavedena 2 embrya - pozitivní, ale 25.12.09 krvácení a konec. 2+3 ET negativní.
2.IVF 8 vajíček z toho 6dobrých. ET dne 11.2.10(dr.štěpán ml.) zavedena 2 embrya - negativní, poté KET - negativní, další KET nebyl proveden, embrya nebyla životuschopna. Teď mě čeká 3 IVF, nemáme už žádné mraźáčky.

paja1: 1IVF v 1995 v Brně,bez transféru. MEZI TÍM ZÁJEZD DO HOLANSKA-DOJELA JSEM TĚHOTNÁ,Z TOHO MÁME PŘIROZENĚ DCERU BUDE JÍ 14LET,,2IVF V CRM ZLÍN 4 vajíčka,ztoho zůstaly 2,čtyř a 8 buněčné-negativní.,3IVF ZLÍN opět 4vajucha špatné ztoho zavedli opět špatnější 2 čtyřbuněčné.,4IVF ZLÍN -asi 6vajuch špatných z toho asi zavedli 3 opět čtyřbuněčná .PO .5 byl KET darovaných embryjek zavedeny 3- asi čtyř až 6 buněčné,-negativní,6KET darovaných embryjek-opět negativní.7KET -darovaných emrbryjek-opět negat,.8KET-to samé negativní,.9 ET darované vajíčka čerstvá zavedeny 3embryjka čtyř-až osmi buněčné.krev pozitivní,ale došla hned mrcha a odešlo vše.takže negativní.Potom 4 roky pauza.Nyní po 10 opět 26.10.2010 ET darovaných vajíček zavedeny 4 embryjka,2x blasty,1x morula a 1x horší kvality.test-negativní.Teď po 11 KET darovaných embryjek -29.11.2010 transférek 2 pětidenních blastocyst. K.O. v pondělí 13.12..

lenda01
4. pro 2010

@majka43 a od kdy by se ty papricky meli zacit bastit? ted uz je asi pozde, kdyz jsem druhy den po transferu, ne? chjo tak snad priste 🙂 to budu jist papricek ze se mi ta pr... taky pekne spali 🙂

majka43
4. pro 2010

@lenda01 Já je jím od včera. Uvidíme jestli to k něčemu bude.

lenda01
4. pro 2010

@majka43 ty brdo v pondeli bezim do kramu a zacnu je papat.. kdyz to budou muka to palivy 🙂 ale pro krasnou sliznici se musi neco vytrpet 🙂

majka43
5. pro 2010

@lenda01 Tak už mám zas jednu v sobě. Hlavně to nezapíjej, to pálí ještě víc, já je zajídám rohlíkem.

lenda01
5. pro 2010

@majka43 ty brdo, ty jsi statecna 🙂 ja si je pujdu zitra koupit a pak se uvidi 🙂 mam totiz se sliznici taky problemy ☹ beru ted 4 x denne 2mg estrofem aby aspon povyrostla... hruza des s ni 🙂

majka43
5. pro 2010

@lenda01 Prý jsou dobrý ještě grapy a kokos. Asi jsme to ale měli dlabat už při stimulce.

majka43
5. pro 2010

@lenda01 Jakou jsi měla sliznici?

samanta001
5. pro 2010

Ahoj holky, dlouho jsem vás neobdařila, žádným příspěvkem... Ale v pátek jsem byla v sanusu, krev i ultrazvuk byl v pořádku tak do vánoc stihneme ivf.Je to moje první tak mám nějaký otázky nevadí? Co všecchno jste braly během stimulace? Já si píchím puregon a 2x deně beru Prednison a femibin (kys.listovou). Braly jste ještě něco navíc? A co vaši partneři? Byli na nějakým kontrolním spermiogramu nebo až k víkonu? A taky se chci zeptat jestli je pak zapotřebí něajakej vyloženej klidovej režim? Je nutná neschopenka? Mám práci, kde se nějak extra nepředřu, tak jsem myslela, že bych normálně fungovala. Mám vždycky spoustu otázek na doktora, ale jak tam přijdu mám tmu, musím si asi zapisovat poznámky a pak mu to předkládat písemně.

paja1
5. pro 2010

😀 @lenda01 Já si je míchám vždycky se suchým chlebem,po kouscích,ať to nepálí.

majka43
5. pro 2010

@samanta001 Já si myslím, že kontrolní spermi budou chtít. V kolik jsi tam v pátek byla? Já tam byla taky, ale v čekárně jsem se moc nezdržovala, ani nevím kdo tam seděl. A u koho jsi byla?

lenda01
5. pro 2010

@samanta001 jestli uz jste spremiogram meli tak pred ivf uz znovu nebude.. klidovy rezim pri pichani si injekci do bricha asi nejak nemusi byt a pak po transferu doporucujou neschopenku, ale pokud mas klidnou praci, asi bych si ji nebrala, aspon nebudes muset sedet doma a premyslet nad tim jestli se zadarilo ci ne 🙂 behem stimulace jsem nic specialniho nebrala, ted bastim taky famibion jinak nic...
@majka43 ja mela sliznici na posledníi kontrole pred transferem asi 11,5mm ale ty prace co to da, aby tehle rozmeru dorostla.. hruza des
@paja1 ty je taky bastis? ty brdo ja do toho fakt pujdu taky 🙂

majka43
5. pro 2010

@lenda01 A co jsi proto dělala? Takovou krásnou sliznici. Já pila kontryhel.

lenda01
5. pro 2010

@majka43 no ja to mam jen diky tomu estrofemu... minulej patek jsem byla na kontrole a mela 8,5 a v utery uz tech 11,5 coz me potesilo, ale kdyz jsem tu cetla ze holky meli 16-18mm tak zaaavidiiiim 🙂 ty estrofem nezobes? Ja kdybych mela spocitat kolik platicek jsem za letosni rok snedla... fiiiiha .. doufam ze mi z toho nenaroste treti ruka nebo druha hlava 🙂