CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

madlina
7. pro 2010

Holky já bych bez kafíčka snad nemohla bejt.Zkoušela jsem i bezkofeinový ale není to ono.

paja1
7. pro 2010

@madlina ONO TĚCH BEZ KOFEINU JE VÍCE DRUHŮ A TŘEBA MĚ CHUTNÁ ZRNKOVÁ OD JIHLAVANKY.

lenda01
7. pro 2010

@tygr21 ja po prvnim odsati byla OK a po druhym jsem si dala ten nesladkej caj, coz byla chyba, ty cukry jsou holt lepsi a udelalo se mi tak blbe od zaludku ☹ brrr a pak jak me bolelo bricho..to bylo docela neprijemny ☹

paja1
7. pro 2010

OPRAVA -NEFAFUJU,ALE KAFUJU. 😀

paja1
7. pro 2010

@majka43 ZLATÍČKO KDE MŮŽU TAM PÍŠU JSEM SRAB A RADŠI NETESTÍM,NEMÁM ODVAHU,BOJÍM-BOJÍM.MINULE JSEM PAK ZTOHO BYLA NEŠTASTNÁ,TAK TO ODDALUJU.A PŘŘIPADÁ MI TO,ŽE ČÍM VÍCE POKUSŮ,TAK MENŠÍ NADĚJE,A JSEM TOTÁLNĚ S NERVAMA V ....TAK TO NECHÁVÁM ZATÍM TAK V KLIDU-NEKLIDU.A CO TY JAK SE DAŘÍ?MĚ DOST POBOLÍVÁ BŘICHO-JAKOBY VAJEČNÍKY-NA MRCHU JEDNU HNUSNOU.

paja1
7. pro 2010

@majka43 MĚ ALE TY PAPRIČKY NĚJAK NA ZÁCHDĚ-NIC.ASI JSEM IMUNNÍ. 😀

paja1
7. pro 2010

@samanta001 DRŽÍME PĚSTI.UŽ BY SE MĚLO ZADAŘIT,POTŘEBUJEME TU MOTIVACI. 🙂

lenda01
7. pro 2010

@paja1 tak to mas pravdu s tou motivaci... chtelo by to aby to tu prolomil nekdo dalsi po lintee a madline ... jestli te poboliva bricho, tak to je dobry znameni, ne? 🙂

madlina
7. pro 2010

@paja,já doma testila.Říkala jsem si,že v případě nezdaru budu mít víc času se s tím srovnat.Vyšlo nám to na třetí KET ale stejně nemáme ještě vyhráno.

paja1
7. pro 2010

@lenda01 No leda na menzes,ale mi drží léky.m pobolívalo pokaždé.to už znám. 😉

tygr21
7. pro 2010

Lenda01......když jsem byla doma,tak mě tak nějak bolelo břicho,bylo to jako kdybych v břiše neměla nic,takový divný pocit 😝

lenda01
7. pro 2010

@paja1 no me je prave taky jako pokazde, takze proto jsem trosku pesimisticka ☹
@madlina a do tech KETu jsi sla hned za sebou? nebo s prestavkama?

madlina
7. pro 2010

@lenda,měla jsem je hned posobě.Před tím posledním jsem si asi tři dny píchala Peregon.No a zadařilo se.

lenda01
7. pro 2010

@madlina a to je kvuli cemu ten puregon pred KETem? mam blby otazky, vid? ale ja to vazne netusim 🙂

majka43
7. pro 2010

@madlina To by mě taky zajímalo s tím puregonem.

@paja1 Mě taky dneska píchá na vaječnících, ale to mám vždycky. Holky máte zvýšenou teplotu?

majka43
7. pro 2010

@madlina Tý jo teď se budu bát vylézt z baráku. Já si chodím ven jak chci.

tygr21
7. pro 2010

Majka43......jestli myslím dobře,tak ten puregon jsem si píchala kvůli hormonům,nebo na vajíčka.Ted přesně nevím,nechci kecat.

lenda01
7. pro 2010

@majka43 me obcas chytne do vajecniku takova krec az se u toho uplne zkroutim ☹ ale mela jsem to spis po odsani a ted pred KETem.. po KETu taky, ale ne az tak silny... jinak co se tyce teploty, tak tu nemam urco ..

lenda01
7. pro 2010

@tygr21 no pred odsanim na vajicka to je mi jasny, ale nechapeme proc je to i pred KETem.. asi mozna opravdu kvuli tem hormonum ...

majka43
7. pro 2010

@lenda01 Mě jí asi zvyšuje utrogestan.

majka43
7. pro 2010

Chtěla jsem jít teď do lékárny a nabít mobil, ale nějak se bojím.

lenda01
7. pro 2010

@majka43 neboj, dnes byli u madliny, k tobe neprijdou 🙂

madlina
7. pro 2010

@lenda,normálně se to před KETem nedává.Měla jsem to pro lepší stimulaci sliznice.

tygr21
7. pro 2010

Holky,
nevíte kde máme Val?

majka43
7. pro 2010

@lenda01 Tak mám nakoupeno a nikdo tady nebyl.

paja1
7. pro 2010

@majka43 zlato je mi to blbé,kde zvýšenou dole nebo klasicky?

tygr21
7. pro 2010

Majka43......no vidíš,jaká seš šikulka 😀

paja1
7. pro 2010

@madlina To ti moc přeju.já mám ted taky mražáčkové,ale víš jak jde člověk po 11 a ještě do darovaných tak je asi pesimista.Ale musíme vždycky věřit,.Ty jsi je měla hodně posobě:Já právě za ty roky vždycky větší pauzy a to tak 2x do roka. oni říkají,že lepší když to jde hned po sobě,pokud to je možné,podle doktora.Ale je pravda každý lékař jiný postup. 🙂

paja1
7. pro 2010

@lenda01 Člověk se asi moc pozoruje,že zlato.Právěže taky vždycky ty stejné příznaky.snad ted mě nebolí zatím prsa minulý měsíc jsem si myslela ,že si je amputuju. 😀

paja1
7. pro 2010

@tygr21 Ale ty jsi psala,že jsi měla 3x po sobě KET.A to jsou rozmrazené?čerstvé jsou ET,že?Snad to už píši dobře.