CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
7. pro 2010

@paja1 Měřím se v puse.

paja1
7. pro 2010

@majka43 A kolik máš teplotu?A je v to něco co třeba nevím,Ty jsi dnes 4den?

majka43
7. pro 2010

@paja1 Od neděle 37 nebo 37,2 jak kdy, ale to bude asi po tom utrogestanu. Je tam napsáno, že jí zvyšuje.

majka43
7. pro 2010

@paja1 Jo jsem 4DPO

tygr21
7. pro 2010

Paja1.....abych ti pravdu řekla ,tak já těm zkratkám vůbec ale vůůůůůůůůůůůůůůůůůbec nerozumím.

majka43
7. pro 2010

@paja1 Já jsem minulý ket byla po zánětu ledvin a šla jsem na něj s teplotou 37,2 a asi týden po transferu mi teplota klesla na 36,6. Říkala jsem si, že třeba proto to nevyšlo a tak jsem se těď hlídala. Před transferem i když už jsem brala utrogestan, jsem jí zvýšenou určitě neměla, mám jí zvýšenou až od neděle.

majka43
7. pro 2010

@tygr21 Jakým zkratkám?

tygr21
7. pro 2010

Majka43......no přece tady těm:et,ket.iui,ivf,a td

paja1
7. pro 2010

@tygr21 OPU to je odsátí vajíček,ET -je embryotransfér těch odsátých a opůlodněných vajíček,KET-je transfér rozmrazených embryjek-mražáčku,nanučku-prostě po rozmražení.

tygr21
7. pro 2010

Paja1......jsem nezkušená,tak jsem si to radši napsala.Zkratky ty mě vůbec nešli.Děkuju!!!!!!!!!!!!!!

lenda01
7. pro 2010

@paja1 jj je to pravda, ja se teda silene hlidam a furt si preju tehu priznaky a ty co bych treba mela jsou jen ty co jsem si vsugerovala.. ta psychika je mocna carodejka ☹ .. 🙂
@majka43 meris se v puse? kdyz ja se nemerila predtim a ted to asi nema smysl a mem jen digi teplomer a ty prej nejsou tak presny..

majka43
7. pro 2010

@lenda01 To máš pravdu, ale mě to poradil lékárník, když jsem ho tam šla reklamovat, že je to sráč, že mi ukazuje maximálně 36,1 a to že mít nemůžu. Tak říkal, že digitálem je lepší měřit v puse a nechat ho tam ještě klidně 2 minuty po zapískání. A teď už mi funguje. Prostě když nemám teplotu, tak mám 36,6 i kdybych ho tam držela třeba 10 minut.

majka43
7. pro 2010

A nebo se má dát do podpaždí, ale jenom na krajíček.

majka43
7. pro 2010

@lenda01 A jaký jsi si vsugerovala?

majka43
7. pro 2010

Mě nešel odpoledne koník, vám jo?

lenda01
7. pro 2010

@majka43 taky mi konik nesel... ☹ aha tak to s tim teplomerem je zajimavy... tak to budu muset nekdy zkusit taky .. 🙂 jinak ty priznaky klasika zvetseny a bolavy prsa (pritom vim ze to je z utrogestanu ☹ ) pak chut na kysely, ale to je taky jen psychicky a to pobolivani bricha je to samy... protoze si to preju, protoze jsem cetla, ze to je priznak tehu.. pripadam si fakt jak magor ☹

majka43
7. pro 2010

@lenda01 Na kyselý chuť nemám, ale zase mě pálila už dva dny večer žáha. Jinak mám to co ty. Taky si to namlouvám.

lenda01
7. pro 2010

@majka43 ja myslim, ze ty mas dobre naslapnuto 🙂 pali te zaha, teplota 37,2 🙂 moc bych ti to prala 🙂

majka43
7. pro 2010

@lenda01 Kéž by, je to moje poslední šance.

lenda01
7. pro 2010

@majka43 opravdu uz bys do toho vice nesla... ? tak uz jen proto to klapne..verim tem bojovnickum 🙂

majka43
7. pro 2010

@lenda01 Už ne, je to fakt naposled. Ono se to nedá pořád prodlužovat. Já už jsem vlastně 4 roky nevlastní babička.

lenda01
7. pro 2010

@majka43 tak aspon tak si to trosku vynahradis, vid? A vlastni dite si nemela nikdy? ☹

majka43
7. pro 2010

Je to stejně sranda, já se tady snažím o mimi a pak přijede bývalýho dcera se svojí dcerou a říkají mi babi. 😀

lenda01
7. pro 2010

@majka43 to je ale roztomily 🙂 to taky potesi ... 🙂

majka43
7. pro 2010

@lenda01 Ne neměla, bývalý do tohodle nechtěl jít a tak když jeho holka odešla z domu, tak jsem zjistila, že si s ním vlasně nemám co říct a šla jsem taky. To jediný co mě tam drželo, už tam nebylo, tak co. To jsem s ním byla skoro 17 let. Holce byli 4 když jsem se k němu nastěhovala, tak jsem vlastně jedno dítě měla, akorát nebylo moje geneticky. Dodnes mě ale bere za nevlastní mámu, teď už za bábu.

lenda01
7. pro 2010

@majka43 to je fajn, ze s ni se dal navstevujes, kdyz si ji delala nahradni mamcu 🙂 a ted budes mamca doopravdy, klapne to, verim to mu a ty ver taky 🙂

evaav
7. pro 2010

Ahoj holky
@lenda01
@majka43
Moc Vám přeji ,aby Vám to vyšlo a splnilo se Vám to velké přání.Jsou to nervi to čekání na krev úplně s Váma citím.
@tygr21 -tobě také přeji at se co nejdříve zadaří a ten leden to u nás všech jistí jasný 😉
nebo prostě příští rok to už není tak dlouho ne?
Já jinak furt čekám na mrchu zatím se jí nějak nechce možná ve čtvrtek půjdu za doktorem svým tady,alespon se objednat na tu prevenci ach jo sice mi pravá strana funguje,vaječníky po posledním ultrazvuk nabuzený,sliznice vysoká a mrcha mešká tak mám pocit,že opět nastanou moje anovluační cykly 😒 a přitom hormony pracují jak mají no prostě pech

tygr21
8. pro 2010

Přeju hezký den.
Evaav......v lednu to přádně rozjedem.

lenda01
8. pro 2010

ahojky holky 🙂 u nas dnes pekna obleva a uz to zacina vypadat venku pekne hnusne ☹
@evaav nervy to teda Evi jsou, ale co ti budu povidat, ze? To vime vsechny, ale je pravda, ze jak funguju normos a chodim i ven a na nakup a k nasim tak mi to neprijde az tak strasny 🙂

majka43
8. pro 2010

U nás začla obleva už včera a dneska pokračuje. To vypadá na vánoce na blátě.