CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
9. pro 2010

@verry - my předtím jezdili do jiného centra a ten přístup se nedá srovnat.Od září jezdíme k dr.Novotný
a jsem moc moc moc moc spokojená 🙂
To je těžký, jak často se tam jezdí.....záleží na tom,co s tebou bude podnikat.
Jak se dlouho snažíte?A co máte za sebou????

Dnes tady je nějak mrtvo 😕
Asi jste zachumelily všechny....

Vánoce mají být bílé 😵

paja1
9. pro 2010

@dasty79 To někde chumelí?U nás na Zlínsku teda ne,všechno roztálo a je bláto.Mohly by být bílé,ale slyšela jsem opak. ☹ Ale sníh k vánocům patří bylo by to hezké. 😅

dasty79
autor
9. pro 2010

@paja - tady strašně sype -nestačím vyhazovat snížek
A dnes na netu jsem četla,že budou bílé a do konce roku budou teploty pod nulou - a sníh vydrží.
Teda nevím jak na Zlínsku 😒 tam je teplíčko - tam je krásně - tam my jezdíme v létě 🙂

dasty79
autor
9. pro 2010

@paja - pořád dlabeš chilly papričky? 😀

lenda01
9. pro 2010

ahojky holky 🙂 me skoro celej den nesel konik a pak odpo jsem byla u mamci pomoct ji s cukrovim, protoze ve dvou se to lepe tahne a slo nam to jedna basen 🙂
@paja1 my tu mame teda novyho snehu taky dosti a je to rozhodopadne hezci, nez ta vcerejsi obleva.. a neboj, k vam ta snehova vlna teprve miri 🙂

lenda01
9. pro 2010

@dasty79 ja dlabu chilli papricky, tri denne a reknu ti, ze chodit na zachod je cim dal tim vetsi sranda...au au 🙂

dasty79
autor
9. pro 2010

@lenda01 - jo ten snížek je stokrát lepší než včera ta obleva,pak déšť a pak večer ta ledovka 😠
Tak já si asi taky koupím chilly papričky 😵 To můžu i při normálním snažilkování,ne?
A snesu i to utrpení na záchódě 😀 Co by jsme pro mimísky neudělaly,že? 😀

lenda01
9. pro 2010

@dasty79 presne tak 🙂 co bysme pro mimisky neudelaly.. a hlavni je ze mne ty papricky uz chutnaji 🙂 horsi je pak to wc 😀 ale vydrzet se to da taky 🙂 cetla jsem ze na sliznici je super i lneny seminko, caj z maliniku a kontryhel...aspon uz vim, cim ji hnojit aby pekne rostla 🙂

majka43
9. pro 2010

@madlina Moc gratuluju k srdíčku.
@lenda01 Jak je? Mě nešel celý den koník a včera večer taky ne. Už jsem měla absťák a tak jsem odpoledne lezla aspoň po slovenským.

lenda01
9. pro 2010

@majka43 ahojky 🙂 no o abstaku mi povidej 🙂) jak slo vcera hlidani petiletyho broucka? 🙂 jinak jak me je? celej den bez jakychkoliv priznaku a vseho a ted me jen boli bricho jak pred ms.. mam strach ze to dostanu ☹

majka43
9. pro 2010

@lenda01 Tak to jsme na tom stejně. Celý den nic, až navečer, když jsem jela do nemocnice za mamkou, tak bolesti. Akorát záda mě trochu berou a celý den se mi chce spát.

majka43
9. pro 2010

Jo hlídání v pořádku.

majka43
9. pro 2010

@lenda01 Dostat to nemůžeš když máš estrofen.

majka43
9. pro 2010

Kdy budeš testit?

lenda01
9. pro 2010

@majka43 no nevim.. mozna v nedeli, ale je to teprve desaty den a tak se bojim.. mozna to necham radeji na utery nebo ze bych vydrzela? 🙂 co ty? budes testit?

majka43
9. pro 2010

@lenda01 Já budu, ale ještě nevím kdy. Taky se bojím.

lenda01
9. pro 2010

@majka43 no jsem na nas tri zvedava... Paja, ty a ja... Paja uz pujde v pondeli na krev..ta bude vedet prvni ze ji to klaplo 🙂

majka43
9. pro 2010

@lenda01 No a my budem za chvilku po ní. Pořád měřím teplotu. Vždycky celý den 37, 2 nebo 37,1 a večer jen 36,9.

lenda01
9. pro 2010

@majka43 hlavne se nejakou teplotou nenech rozhodit, ju? na me uz to taky doleha a zacinam upadat do depky, ze to zase nevyjde a pak si reknu, nu coz, jeste jsou ctyri eskymacci..ale pak tam zase skoci, co kdyz to nevyjde ani s nima.. a takhle to mam porad dokola.. chjo je to sileny... nechtela bych ted se sebou zit, chudak manza 🙂

majka43
9. pro 2010

Ten můj to bere hůř jak já. Už skoro ani nemluví.

lenda01
9. pro 2010

@majka43 tak to je husty ☹ no me nastesti manza drzi, ale asi to pro neho taky neni lehky.. hlavne to kdyz vidi, jak me ten neuspech sejme ☹

evik31
9. pro 2010

ahojky holky zdravím nějak vás teda při té odpolední nestíhám tak se omlouvám ☹
madli velkááááááááááááágratulace ,hezky se to čte 😉

majka43
9. pro 2010

@lenda01 Já už si zvykla, je to každý transfer, je prostě takovej. Po třetím transferu byl i na psychiatrii. Tak s ním o tom radši nemluvím.

lenda01
9. pro 2010

@majka43 to jako fakt? tak to je teda masakr, ze ho to takhle bere ☹ to se nedivim ze mu to radeji nerikas...

majka43
9. pro 2010

@evik31 Ahoj.
@lenda01 Ještě pořád bere prášky, tak nějak přežívá.

lenda01
9. pro 2010

holky dobrou noc vam preji 🙂

majka43
9. pro 2010

Taky mizím, tak zítra, snad to půjde.

paja1
9. pro 2010

@dasty79 Záleží asi jak kdo,já problém na wc nemám.

paja1
9. pro 2010

@dasty79 dlabu,ale v normě ty kulaté tak 2 denně a jsou to z Hamé Babice,nevím možná jsou slabší?Ale mě v puse pálí.A dnes jsem měla zase ty pepřenky. 😀

majka43
9. pro 2010

@paja1 Jak je?