CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

paja1
10. pro 2010

@majka43 A když tu tak plkáme,ty testit budeš?A kdy-máš plán? 🙂 Já uvidím,že by v po. ráno,ale nevím .Každopádně do pondělka si test nekupuju,když tak brzy táno v pondělí,ale nevím.

marcajda
10. pro 2010

paja1, tak jsem si tě našla, moc na tebe myslím. ale ty jsi pesimisticka..to mi je líto. já ti moc držím palce, bojuj!!!

paja1
10. pro 2010

@majka43 A měřila jsi si i teploty někdy uvnitř v děloze?Ani nevím kolik by měla být.

majka43
10. pro 2010

@paja1 V děloze ne,vstávám pokaždý jinak a tak to nemá cenu.

paja1
10. pro 2010

@paj
@marcajda jsi strašně prima holka a všechny,už mi kape slza.Já taky chcu věřit,ale ty pokusy člověka zadupou hodně nízko s myšlením co se nás tady týče.jasně věřit musíme pořád jinak by jsme to pořád neapsolvovali.

tygr21
10. pro 2010

Pája1.....mě čeká už 7nebo 8 zavádění,ale taky vtom nevěřím.

marcajda
10. pro 2010

paji, já tě obdivuji, mě čeká třetí pokus a už se mu bráním a jsem vyčerpaná. je dobře, žes nekupovala test, jen by tě vystresoval. dej tomu bříšku do pondělí šanci!!! já tomu věřím. ta smula se musí prolomit. jste s mužem bojovnící.

tygr21
10. pro 2010

Marcajda.....ahoj,kdy jdeš znova?a kam chodíš?

tygr21
10. pro 2010

Kdepak máme Rvasu?Halooooooooooooooo 😲

madlina
10. pro 2010

@majka,jestli máš poslední pokus,tak to vyjde.Nám to taky vyšlo s posledníma mrazáčkama.

Kočky s tím testováním bych nespěchala.nejdřív tak 10den.Já to měla takhle:
8.den-//
9.den-//
10.den-/+slabej duch
11.den-duch už silnější
12-14den-krásný //
Takže si myslím,že se nevyplatí spěchat.jedna holčina měla 8.a 9.den stejný //jako já,ale další den už nic.

@verry,první návštěva je opravdu informativní.Ale neboj,všechno ti řeknou.myslím že jsi psala že půjdeš k Novotný,ne?

paja1
10. pro 2010

@majka43 Poslední pokus?A proč?věk?to není tak hrozné,asi bych ještě chvilku zkoušela,Ale to snad nebudeš muset řešit,jak píší holky musí to vyjít. 😅 A pokolikátem jsi transférku?

lenda01
11. pro 2010

dobre ranko holky 🙂 vcera jsem nejak nezvladala prijit... tak jak se mate?

majka43
11. pro 2010

@paja1 Po šestém. Já bych do toho šla, ale přítel už nechce, myslí si, že je to zbytečný vyhazování peněz (já ne, do hrobu si je nevezmu) Musí to prostě vyjít.

majka43
11. pro 2010

@lenda01 Jak ti je?

paja1
11. pro 2010

@majka43 To říkám taky,a nakonec se manžel rozhodne ještě dál.Ale je to peněz.Upřímně ty vlastně platíš méně,to bych asi zkoušela dál,já vím jsou to peníze,ale proti těm co jsem hradila třeba já tak se to dá.Ale to je mezi váma.uvidíš,třeba je už rozhodnuto,a nebudeš to muset řešit.Co testit budeš?P 🙂

majka43
11. pro 2010

@paja1 Budu ale ještě se snažím vydržet. Jsem osmý den a embryjka byly jenom tříddenní, tak je čas.

dasty79
autor
11. pro 2010

Ahoj holky 🙂

Tak co vy tři čekatelky na // - tak už zkuste někdo testík 🙂

dasty79
autor
11. pro 2010

@paja1 - ty už bys mohla testit - ty to chceš vydržet ma krev?

A @lenda01 - bude testit zítra????Tak to se těšííím

A @majka43 - kdy ty budeš testit?

dasty79
autor
11. pro 2010

@verry - tak to máme hodně podobný.Taky se snažíme už dlouhou dobu a nic.
První schůzka v Sanusu - je informativní - to jí řeknete - co máte za sebou a
myslím si,že si tě pozve cca 12.den,aby utz a když bude folík,tak vám udělá
příští měsíc IUI - když máte spermio dobrý a horm.profil taky 🙂
A pak se uvidí co s váma dál.Kdy jste objednaný????

majka43
11. pro 2010

@dasty79 Já ještě nevím.

dasty79
autor
11. pro 2010

@majka43 - a ty seš dnes kolikátý den?Tys byla den po lende01?

majka43
11. pro 2010

@dasty79 Jsem dnes osmý.

dasty79
autor
11. pro 2010

@majka43 - a budeš testit a nebo to vydržíš na krev?
Já bych to nevydržela....

Holky co dnes vaříte?

paja1
11. pro 2010

@dasty79 Já nevařím,manžel májí s myslivcema HON,a Kačka ,že chce vařit tak něco lohní,pořád se ptá atd,něco s kuřecích prsou a brambor.nechám se překvapit.A já zítra po dlouhé době vepřo,knedlo,zelo.Mám pěkné plecko a kousek lib,bůčku. a pro sebe bramborový knedlík.Tak si dám. 😀

paja1
11. pro 2010

@dasty79 Holky já jsem krůta.Pokaždé jsem testila,a i brzo se divím,že zatím odolávám.Já mám krev v pondělí.I minule jsem testila dřívuž 7 den,ale ta nálada,já vím nic se nezmění,ale jsem taková klidnější.Já stejně nevěřím v zázrak,potolikáté,a ještě z KETU.Ani test nemám včera to semnou cloumalo,ale nekoupila jsem si ho.íkala jsem si ,že by snad v pondělí ráno než půjdu,ale nevím.To jsou nervy a čím víc pokusů tak větší a větší a vidina,že se to podaří je zase menší a menší. 😕

majka43
11. pro 2010

@dasty79 Určitě budu, bez testu bych na krev nejela, musím být připravená na to, co mě řeknou. Asi v pondělí, to už budu desátý.

paja1
11. pro 2010

@majka43 Asi ho koupím zítra v Tescu a ráno v pondělí udělám,chjo. ☹

majka43
11. pro 2010

@paja1 Tak pak dej vědět. Já se bojím.

dasty79
autor
11. pro 2010

Holky nebojte se, uvidíte // a budete mít ten nejkrásnější dáreček 🙂
Já bych taky nevydržela netestit - taky jsem chtěla být před krví připravená
na to,co mě tam řeknou....

@paja1 a majka43 - tak v po tfuj,tfuj,tfuj -ať to vyjde 🙂
Budete testit tři ve stejnou dobu,tak to určo vyjde 😉
Jsem nervózní za vás....

My dnes máme sekanou,sladký zelí a noky 😝

majka43
11. pro 2010

@dasty79 Ona Lenda bude testit taky?