CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
11. pro 2010

@majka43 - 😀 nevím,jestli bude testit?Ona asi ještě pořád neví 😀
Naposled psala,že možná v ne -ale to je brzo,tak že vydrží do úterý a
nebo do krve......Tak já nevíííím.Ale já myslím,že nevydrží 😀

majka43
11. pro 2010

@dasty79 No jestli je zvyklá testit, tak nevydrží.

lenda01
11. pro 2010

@majka43 @dasty79 ahojky.. po tele je mi fajn.. zadny bolesti ani nic,takze si myslim, ze to neklaplo ☹ zitrkem mi konci dovca a v pondeli mam nocni a asi budu testit bud v po rano ale spis v utery po nocni, abych nebulela v praci... holky ja vim ze to bude negativni, ale stejne to zase obrecim ☹

majka43
11. pro 2010

@lenda01 Nebude, nevzdávej to už teď, řekly jsme, že budem silný. 🙄 😀

lenda01
11. pro 2010

@majka43 jj mas pravdu 🙂 budu silna... chjo ale nerviky to jsou ☹

lenda01
11. pro 2010

@majka43 a jak se vubec citis ty? cetla jsem ze v pondeli chces testit 🙂 to je super 🙂

majka43
11. pro 2010

@lenda01 No asi. Ještě uvidím. A nebo to nechám ažna úterý s tebou.

lenda01
11. pro 2010

@majka43 ze bysme testily spolu v utery...budeme na to dve a to bude hnedle lepsi 🙂 brdo uz ve ctvrtek na krev..docela to uteklo 🙂

majka43
11. pro 2010

@lenda01 Já jdu na krev v pátek.

lenda01
12. pro 2010

krasnou treti adventni nedeli preji vsem 🙂

paja1
12. pro 2010

Ahojky ,taky přeju pěknou neděli a pokud to půjde i klidnou.U nás taje a taje a taje.To je depresivní počasí.A jinak začínám nervovat,už zítra asi mě picne,to tak uteklo.Vždycky se mi to vleče a ted mě to připadne,že čas letí jako bláznivý.A co vy holky jak se daří?majka43,lenda01?Já jsem bez jakých koliv příznaků-asi je to v pr.......................

😠

lenda01
12. pro 2010

@paja1 ahojky Pajo, jsem na tom stejne.. bez jakychkoliv priznaku, asi je to taky v pr.... ☹ ale jdu do dalsiho boje, ja se nevzdam, ono to jednou klapnout musi... 🙂 jinak mi to ted taky nejak silene uteklo... uz ve ctvrtek.. dneska jsem chtela puvodne testit, ale pak jsem si rekla, ze je to teprve desatej den a mame oslavu a tak by bylo blby, kdybych tam byla ubrecena.. necham to na utery... chjo ja mam strach

majka43
12. pro 2010

@paja1
@lenda01 Já jsem měla včera bolesti. Bolelo mě úplně všechno. Nohy, záda, klouby, břicho, akorát hlava ne.

tygr21
12. pro 2010

Ahoj holky,
tak jsme včera pekly.Udělali jsme linecký,sádlový,mrkvový,perníčky,oříškový,a dneska ještě dodělávka na rohlíčky.
Koukám že máte všichni těhu příznaky,gratuluju. 🙂

paja1
12. pro 2010

@tygr21 Asi špatně vidím-zlato kde čteš ty těhu příznaky?Spíš tu naříkáme,hudrujeme a trochu věříme,ale já teba šílím.A příznaky nemám vůbec žádné,včera mě bolelo podbříško na mrchu a dnes ani to.Zítra se to rozlouskne. 🙂

dasty79
autor
12. pro 2010

Krásnou neděli všem 🙂

Tak vy tři čekatelky na // držím pěstičky,ať se zítra objeví krásný čárečky 🙂

@tygr21 - to jste toho teda napekly 😝 to jste šikulky 😉

tygr21
12. pro 2010

Pája1......tak to sorry 🙂 ,a já myslela že jo

madlina
12. pro 2010

Ahojda,
však na to pečení byli tři.Já to odpískala páč mi nebylo nejlíp.Ale dneska je to v poho.Byly jsme s Adélkou na Michaloj Nesvadboj.Fakt si to představení užívala.

dasty79
autor
12. pro 2010

To já má upečeno 13 druhů 🙂
Ale já to nemusela péct 😀

Kde jsou ostatní holky?????

tygr21
12. pro 2010

Dasty79.....13 druhů 😲 😲 to by se my nevwšlo ani na pultík 😀
Madli.......dneska příjdeš?

dasty79
autor
12. pro 2010

Vypadá krásně a je výborný.A když to nemusím dělat,tak to je ještě větší paráda 😀

lenda01
12. pro 2010

@dasty79 taky mam 13 druhu a klido bych pekla dal, jen abych nemusela do prace ☹ dnes mi konci dovca
@majka43 tak teda myslim, ze u tebe to vypada na tehu 🙂 tak aspon jedna z nas, kdyzmy s @paja1 to vidime spise na to, ze to neklapne...chjo ja uz nevim co delat,aby se to podarilo...

dasty79
autor
12. pro 2010

@lenda01 - ty nebudeš muset do práce.Ty budeš na neschopence 😉
Koukej už testnout, jsme za tebe nervozní.
13 druhů - to seš taky dobrá!Tak to bych se měla stydět..... 😒

lenda01
12. pro 2010

@dasty79 nemusis se stydet...ja jsem na peceni ulitla, silene me to bavi a odreaguju u toho... hele zitra se dozvime vysledky krve od Paji a ja s Majkou testime v utery...brdo, jsem pekne nervozni 🙂

tygr21
12. pro 2010

Lenda01+Majka......holky nechcete testnout zítra?kdo to má vydržet.
Pája.......at ti řeknou dobrou zprávičku.

dasty79
autor
12. pro 2010

@lenda01 - ok,tak v úterý tfuj tfuj tfuj tobě a majce
a zítra držím vše co mám Páje 🙂 ,
ať má krásné hcg 🙂

dasty79
autor
12. pro 2010

@tygr21 - to je hrozný,jak nás napínaj...

majka43
12. pro 2010

@lenda01 Já myslím, že se spíš ozývá MS, zítra bych to měla dostat. Dneska mi je taky zle, píchá mě v podbřišku a bolí jakoby levá ledvina a střílí to ař do páteře. Co to je?

tygr21
12. pro 2010

Dasty79.....je to neuvěřitelný..Všem držím palečky.

lenda01
12. pro 2010

@tygr21 no jo, ale kdo by pak se mnou vydrzel na nocni...kdyz testnu zitra,budu bulet celej den a pak jeste bych v paci pokracovala...takhle se vybulim v utery doma... ☹

kvuli vam bych jinak testla klido hnedle holky 🙂