CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evik31
25. zář 2010

Děvčata dnes je tu nějak polomrtvo a já už taky tak jdu do hajan tak dobrou a naschle zítra 😉

evaav
26. zář 2010

Dobré ránko je tu někdo?Manžel vaří,tak se mu tam moc nechci motat 😉
@lintea -super,že ti to vyšlo,určitě to bude ok.
Já,nevím,nevím,jak u mě furt doufám,ale,nevím,nějak zvlášt se necítím,jen dnes je nějaký den blbec mám takovou divnou náladu

rvasata
26. zář 2010

Krásné ráno,venku je pěkně hnusně,mrcha nikde a já mám náladu na hovno

rvasata
26. zář 2010

@evaav Ahojda,jestli to nebude tím počasím a jak to vypadá s Tebou? 😀

evaav
26. zář 2010

@rvasata -náladu mám úplně stejnou jak ty takže taky na hovno 😒 A to se docela držím,abych to nedávala moc najevo.
nevím, jak to se mnou vypadá.Furt si dávám naděje,ale vím,že příští pondělí se asi vožeru až se dozvím vysledek co už vím.Akorát si to furt nechci příznat v duchu.Jasně,že nemám nic potvrzeno a možná to vzdávám předem,prostě nevím no je to jakuž jsem psala na h..o
Testovat nebudu at nejsem naštvaná ještě dřív.
A ty chodíš už do práce já,že v prosinci mě rodičák končí a budu moci vyrazit do pracovního procesu teda musím,ještě zacvičit Verču do školky

rvasata
26. zář 2010

@evaav no tak jestli jsi netestovala tak žádný takový řeči přeci..........Nemám práci a rodíčák mě skončil už loni.Jenže jsem si bláhově myslela,že budut ěhu,že to nebude tak složité a když pořád se něco děje tak zatím ne.Ale asi si najdu alespoň brigádu na to,co je malá ve školce.Ale doufám,že teďka do 3tice to vyjde 😀

evaav
26. zář 2010

@rvasata -no já,vím právě ani netestji abych si mohla furt věřit,že to tam je.
A určitě to výjde musí.Já právě mám pak už jeden hrazený pokus tak si ho chci nechat třeba za rok.Jestli na to bude čas.Nechci se smiřívat s tím,že budu mít jen jedno dítko i když už si říkám,že musím být ráda a jsem že Verču mám,protože to už by mně tuplem hráblo.
A ty máš kolikáté IVF nebo co máš zasebou já v tom ted mám nějaký chaos 😒

rvasata
26. zář 2010

@evaav Ai bychom měli udělat nějakou tabulku pro přehled 😕 já mám za sebou 1IVF,ale mám obrovskou výhodu,že jsme měli 9 mrazáčků,teďka jich máme 6 tak doufám,že teďka do 3tice pokus prostě vyjde a ty jsi nikdy mrazáčky neměla?A první je z umělka??????

evaav
26. zář 2010

@rvasata -Jo Verča je z toho prvního IVF a po ní byli ještě 3 embroušci na Ket,ten byl v březnu,ale negativní 😒 V květnu jsem byla jako na 2IVF z toho bylo 5 vajec 3 se oplodnili,ale přestali se dělit tak nedošlo ani na ET,ale bralo se to jako nedokončený ciklus tak jse ted měla jako by 2 hrazené ivf,ale z toho jen 2 vajce z toho jeden bojovník vysoké kvality prý ☹ .Jsem Faltusový říkala,že škoda,že jen jedno tak říkala,že to úplně stačí a že má elkou šanci se chytit.tak Snad to nebyla jen slova útěchy 😒
S tou tabulkou by to šlo jen jak na to

rvasata
26. zář 2010

@evaav Jak jsem chodila tak si myslím,že by stačilo jen napsta jméno a co nás čeká a máem zasebou a tak a občas to sem zkopírovat.Já pak nevím,kdo co proč.Tak jestli říkala,že je vysoké kvality tak věř.První Vám taky tak vyšlo tak co. 😉

evaav
26. zář 2010

@rvasata -tak to napiš jestli chceš.
Já budu věřit že to 4.řijna dobře dopadne ten výsledek ☹ kdyžtak se pak vožeru,jak jsme si to říkali s paní co byla na transféru se mnou.
Nezdržuji tě? Já,že dnes nevařím tak si tady můžu psát než usedne sem manžel,ale ten až večer.

rvasata
26. zář 2010

@evaav Kdepááák,já teda odbíhám a kdybych nechtěla nebo neměla čas,tak tady přeci nejsem.Já dneska dělám halušky. 😀 😀 Já věřím,že to vyjde.Pěkně nám tady všem postupně

evaav
26. zář 2010

@rvasata -tak fajn určitě to musí vyjít proto se do toho chodí,aby to dopadlo a ne,že to nedopadne,to tady píše ta pravá,myslím sebe 😀 A jak mrcha furt nikde,tak si běž dát píchnout vyvolávačku to nemůžeš?

rvasata
26. zář 2010

@evaav zatím ne.zítra zavolám do centra a´t mě objedná co nejdřív na ďopanec a ať se znova dr. podívá

evaav
26. zář 2010

@rvasata -to jo na mě se taky stejně před vyvolávačkou dívají,tedy asi dvakrát ne

dasty79
autor
26. zář 2010

Ahoj holky 🙂
Taky je u vás tak hnusně? 😠

dasty79
autor
26. zář 2010

@rvasata - a těhu být nemůžeš?

Mě ms dorazila včera a zítra jedu na krev do Sanusu 🙂

@evaav - kdy budeš testit?Určitě to vyjde,věř tomu 😵

evik31
26. zář 2010

Ahoj zdravím,byly jsme dnes v HK né teda v sanusu,ale na nákupech s tchýní kupovala novou stěnu do obýváku tak výlet paráda,stejně od rána leje 😝

evik31
26. zář 2010

@rvasata no teda tobě se to fláká,ale třeba to výjde co ty víš a seš těhu 😀

rvasata
26. zář 2010

@evik31 Ahojda,no dneska je hnus.A koupili jste něco???Těhu??bláááázne.Tak to bych byla už fakt Panna Marie to je blbost.Sex byl jen 1x a s těma neprůchodnýma vejcovodama??,, 😝

rvasata
26. zář 2010

@dasty79 Tak ty se máš.Jak já ji chcci.to je pech.Já zítra do Sanusu volám pro vyvyolávačku.No těhu těžko.mám neprůchodné vejcovody a sex byl od laparky 1x 😉

evik31
26. zář 2010

@rvasata no koupila si obývákovou stěnu a závěsy a ještě se spolu chystáme nakupovat záclony doplnka atd. tak se těším jak se vyřádím,mě to tak baví nakupovat ty blbinky okolo 😀
hele nikdy neříkej nikdy 😎

rvasata
26. zář 2010

@evik31 jo tak to mě taky baví.Já jsem na ty serepetičky.No to je fakt,ale to je fakticky blbost.OBčas mě pobolívají vaječníky tak snad...... 😎

evik31
26. zář 2010

@rvasata já už se těším až mě zase skončí už byla tak zas může jít bléééé 😝
už jí nepotřebuju tak at jde do háje,jsem zvědavá jak si bude dávat na čas až jí budu čekat 😖
dnes je nějak všude mrtvo že 😲 vedle jsem teda jen nakoukla,ale dneska ani nic nepsala ono tak nějak ani není co

dasty79
autor
26. zář 2010

@rvasata - no možný je vše 🙂 Už kolikrát dr. říkali, že to nepůjde - a spousta lidí přemohla přírodu 🙂
A já už mrchu nechci 😠 a pořád jezdí....

@lintea - zítra držím pěstičky na krvičku 🙂

rvasata
26. zář 2010

@evik31 Vedle jsem taky nakoukla,ale nepíšu.Stejně mě tam nikdo nepozdraví.No hele takže ty teďka půjdeš na to drcení a pak čekat na MS a pak IVF?

rvasata
26. zář 2010

@dasty79 no to joo,ale já si myslím,že jsme jí trošku přelstili už 1x a orpavdu to je blbost.No zítra tam zavolám

evik31
26. zář 2010

@rvasata no jdu na drcení a pak se musím domluvit s dr. jak pak brzy budu moc na ivf jít,mám dojem,že mě pak za 14 dní dělali ještě kontrolní rtg a ultrazvuk jestli není poškozená ledvina a jestli jsou kameny rozbité a když to bude dobrý tak bych před mrchu ještě musela na ultrazvuk jestli nemám cystu a pak bych od 2 dne mrchy píchala gonal my už máme protokol doma schválený

rvasata
26. zář 2010

@evik31 Jo tááák.no tak to doufám, že pak to půjde jako hodinky.Hele brouku.Neuděláme tay taky tabulku kdo co?Já totiž kromě tebe asebe vím prdlačku 😎

evik31
26. zář 2010

@rvasata dobrá tak já začnu,ale pamatuju si jen sebe 😀

😎 Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010