CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

tygr21
17. pro 2010

Tak jsem se vrátila,jsem pěkně zmrzlá,ale stromek je vybranej,jen aby ho měli ještě v pondělí,aby ho mladej vyzved,jde totiž prodávat ryby na rybárnu a tam prodávaj i stromky.

dasty79
autor
17. pro 2010

@majka43 - to mě je líto,že je krev negativní 😒
Ale s přítelem se nerozcházej - je to boj vás obou 😉

majka43
17. pro 2010

Tak už ve čtyři mě napsal, že uteče z práce a v šest přijde. Tak jsem zvědavá jestli se na něčem domluvíme dál. A to mi ještě volali z práce ať marodím co nejdýl (minulý týden mi volali, ať ukončím neschopenku, že mi chtějí dát výpověď), a že až ukončím neschopenku, tak se mám rozhodnout, jestli tam chci dělat dál, tak za menší plat. To jsou radosti co? Doufala jsem, že otěhotním a tomuhle se vyhnu. Když se to sere, tak pořádně. Dítě nemám a přijdu ještě o chlapa a o práci. Ještě mě vyhodí z bytu a bude to všechno.

majka43
17. pro 2010

@evik31 Až tady budeš, tak já jí tam zase na chviličku hodím.

lenda01
17. pro 2010

@majka43 urco si s tebou chce o tom promluvit a rict ti, ze te neopusti... neboj se nic, ju? 🙂 a vis proc to tehu nevyslo, protoze jsi to moc chtela uz jen kvuli ty praci.. to je zakon schvalnosti ☹ asi je fakt lepsi na to tolik nemyslet a tolik v to nedoufat..spis pocitat s tou variantou, ze to zase nevyjde..je to hnusny ale na psychiku je to asi lepsi ☹

paja1
17. pro 2010

@lenda01 Moc gratuluju a už jen samé dobré zprávičky ti přeju.Paráda,to je náděj na lepší časy pro nás pro všechny. 😅

paja1
17. pro 2010

Je mi smutno a hlavně z majky,neblázni,pokud Tě má rád tak s tebou bude a upřímně pokud by se nevrátil,tak nestál za nic.To je můj názor.Ale určitě to bude dobrý a přebolí to.Já jdu ještě jednou,ale ted jsem si říkala,že prostě vždycky jsem chtěla velkou rodinu,asi si požádáme o to pěstounství,mě už adopci nedají ta je do 35let-musíš dát žádost.Ale to neva.Vyřídíme papíry a lehko se to zruší,kdyby se zadařilo.Dnes jsem tu měla 6.letou neteř a to je ještě mimino.Klidně bych brala 3-leté i víc.Uvidíme.6ivot jde dál a kolikrát z těch adoptovaných dětí jsou hodnější a vděčnější děti.Pár znám a vždycky byli bez problémů.Já mám Ká´tu hodnou,ale nevime nikdo co se z nich vyklube.Snad jen to dobré.To jen ,že i ty děti z těch domovů jsou sladké.Tak uvidíme co nám nový rok přinese. 🙂

kkoberova
17. pro 2010

Ahoj holky, mohu se přidat?? Jdeme s manželem 17.1 do SAnusu a ráda bych se zoetala v ř¨čem spočívá první konzulatace. Psala jsem dr své potíže co mi našla gyndařka a oni mi napsali že by bylo fajn vše začít léčit, jelikož moje dr má na vše dost času

tygr21
17. pro 2010

KKoberova......ahoj,první konzultace spočívá vtom,že si s dr.popovídáte o problémech.Ke komu jdeš?

samanta001
17. pro 2010

@majka43 to je mi moc líto, že to tak dopadlo, ale jak píše paja1 jsou i jiné možnosti jako vzít si drobečka do pěstounský péče. Já jdu zítra na IVF poprvé, takže flintu do žita neházím, ale pokud to neklapne ani do budnoucna tak adopce bych 100% využila, vždyď je tolik opuštěných dětí co touží po lásce, tak hlavu vzhůru. No a co se týče té práce tak jsme na tom podobně. Hned jak jsem odešla na neschopenku našla jsem inzerát, že se přijme pacovnice na hlavní pracovní poměr (pravděpodobně místo mě) a prodloužení pr. smouvy jsem taky ještě nedostala, takže jsem taky v nejistotě co bude až se vrátím do práce ☹ jestli se budu mít kam vrátit...

lenda01
17. pro 2010

@paja1 dekuju moc a doufam jen, ze vse bude ok.. mam stejne silenej strach ...
@kkoberova ahojky a vitej 🙂 urco se k nam pridej ... prvni konzultace.. tak nejak se te zeptaji co vsechno mas za sebou a jak dlouho se snazite a tak .. pokud nema manzel spermiogram, tak na nej bude muset jit a od tebe myslim budou chtit vedet hormonalni profil, takze ti vezmou krev a pak se to vse bude odvijet od toho... Sanus je dobra volba.. jsou tam prijemny lidi 🙂

lenda01
17. pro 2010

@majka43 tak jak dopadla debatka s pritelem.. ze te nechce opustit? Ja myslim, ze je vse OK a to je jen a jen dobreeee 🙂 Paja i Samanta to napsali dobre, timhle rozhodne nic nekonci... jeste furt mas dalsi moznosti jak si miminko poridit...

tygr21
17. pro 2010

Holky...kámoška mě říkala že si adoptujou dítě,ale těch podmínek,no hrůza.Ptali se jich,jeslti to dítě má vlastní pokoj,jestli jsou manželé a takové věci.U nás by to neklaplo.máme jenom ložnici +obývák s kuchyní,tak to mě odradila.

majka43
17. pro 2010

Tak říkal, že mě opustit nechce, ale prý mu mám dát pár dní na rozmyšlenou, jestli to budeme ještě zkoušet. To chtěl i při minulých pokusech a nakonec jsme do toho šli. Tak možná že budu v lednu bojovat s vámi dál.

majka43
17. pro 2010

O adopci zatím slyšet nechce, ale taky nechtěl jít do embryí a už jsem na nich byla třikrát.
Je to nespravedlivý. Je tady jedna paní, který se narodil v mládí syn. Ona se o něj nestarala a vychovávala ho babička, která na něj nestačila. V létě tady zavraždil taxikáře kvůli asi třem tisícům a hodil ho do rybníka. Našli ho až za týden. No a ta paní teď čeká dvojčata ze Sanusu. No není to bordel?

kkoberova
17. pro 2010

@tygr21 ahoj jdu do Pardubic a nevím ještě jméno dr.

kkoberova
17. pro 2010

@lenda01 no mi se terve snažím ekrátce, ale jelikož se k tomu moje dr stavěla tak nějak laxně s těmi problémy co mám tak mi to nedalo a napsala jsem tam a oni mi řekli ať určitě přijdu

madlina
17. pro 2010

@kkoberova,vítám tě mezi náma.

majka43
17. pro 2010

@kkoberova Vítám tě.

kkoberova
17. pro 2010

HOlky co vše mě čeká na první schůzce v sanusu??

madlina
17. pro 2010

nemusíš se bát.V Sanusu jsou hodný a moc šikovný.Mám už jedno dítko ze Sanusu v HK a teď čekáme mimi ,a to máme ze Sanusu v Pardubicích.

madlina
17. pro 2010

@kkoberova,myslím že už to tu holky psali.je to spíš pohovor,jaký máte problémy,jak dlouho se snažíte atd.

majka43
17. pro 2010

@kkoberova A co máš za problémy, jestli se můžu zeptat?

kkoberova
17. pro 2010

@majka43 jj psali,, jen jsem nevděla jestli je to vše,,,nefunguje mi levý vejčník tak jak by měl takže poprvé jsem na ms čekala tři měsíce,,, dvalrát jsem už byla na vyvolávačce, tenhle měsíc nepřišla ani ovu a mám nízkou sliznici...

kkoberova
17. pro 2010

@madlina tak to je super, budu moc ráda když mi pomůžou

kkoberova
17. pro 2010

a ted po té druhé vyvolávačce je to dnes 8 dní a nic,, jen takový nažloutlí výtok, ale slabě a trochu bolesti v podbřišku

aja75
17. pro 2010

Ahoj holky.Jsem tu dýl nebyla nestíhám.Ale hlásím,že 18.1.jdeme k dr.do sanusu do Pardubic tak to tady v lednu rozjedem.lenda 01 krásný ale chápu obavy ty budou pořád.Majka nevzdávej to a co nejdřív znova i pohovor s dr.ted nevím ke komu a kam chodíš.Třeba změnit léčbu apod.Ale chápu tvé myšlenky já mám také mladšího manžela a když jsem poprvé potratila než jsme měli Tomáška tak jsem mu říkala to samé najdi si jinou.On i ten mužskej se s tím musí poprat.

majka43
17. pro 2010

@kkoberova S tím ti pomůžou. Já teď psala na nějaký bylinky co mi poradila Vrtenka kvůli sliznici. Taky jí mám nízkou. Nejvíc vydoluju 8,5 mm. Tak jsem zvědavá co mi odpoví.

kkoberova
17. pro 2010

@majka43 jj taky tu tinkturu beru,, jestli myslíš tohle 🙂

majka43
17. pro 2010

@aja75 No ale máte aspoň toho jednoho budulínka.