CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

madlina
6. led 2011

Tak mě Rvas předběhla.Jo a jinak jsem byla v porřadně.Mrňous je v pořádku,zrovna si dával rozcvičku bo co,takže se kroutil jak blázen.Ho dr.přemlouvala aby se natočil tak jak ona potřebuje.Nakonec se nechal přemluvit.A je o týden větší.

rvasata
6. led 2011

@madlina to víš jsem rychlá jako blesk.Tak to je super,že jste O.K.no já doufám,že to bylo dobré rozhodnutí.Uvidíme co Šárka vymyslí

madlina
6. led 2011

@rvas,myslím že líp jste udělůat nemohli.Šári určitě vymyslí něco co vám pomůže.

rvasata
6. led 2011

@madlina Taky jsem o tom přesvědčena 🙂 a hlavně snad začně i pátrat

tygr21
6. led 2011

Takže si tam mám zavolat až dostanu ms?Je Novotná hodná?

rvasata
6. led 2011

@tygr21 to je na tobě kdy tam zavoláš,my chceme s manželem první schůzku takovou informativní domluvit se co a jak jestli se bude něco řešit a tak.Nemušís se objednáv k Novotný,je tam i Provozník.Já jsem Novotnou měla na posledním Ketu a byla příjemná aholky jí chválí ale i toho Provazníka,

tygr21
6. led 2011

Tak to tam příjdem,sednem do čekárny a co mám říct sestřičkám,dobrý den 😀

rvasata
6. led 2011

@tygr21 já se z Tebe picnu.Do Hradce ses taky objednala telefonem,ne?Tak to samý uděláš a zavoláš do Pardubic a sestřička tě objedná a je to

tygr21
6. led 2011

Rvas.....nepicej se kvůli mě,nějaký vzrůšo,né?Mě moje gyndařka mě tam poslala.

rvasata
6. led 2011

@tygr21 no mě tam taky poslal můj gynekolig,ale musela jsem se přeci před tím objednat,ne?A když jsi chodila do HK,tak tě tam taky vždycky objednali

madlina
6. led 2011

@tygr, ségra, ach jo.Zavoláš do Sanusu a řekneš že by ses chtěla objednat k dr.Novotný.Sestra se tě třeba ještě na něco zeptá a domluví ti termín.No a pak je to stejný jako v HK.jestli chceš číslo,písnu ti ho do IP.

tygr21
6. led 2011

rvas....tak promin 😕 .A jak se máš?

rvasata
6. led 2011

@tygr21 Neomlouvej se.Funguje to stejně jako v HK.zrovna dávám do trouby těstoviny a do nové zapékací mísy.mám jí 2 roky a ještě jsem jí nepoužila a nemám krabici,tak doufám,že zapékací je.Nechám se překvapit 😀

tygr21
6. led 2011

Rvas.....můžu se stavit?My zkusíme sporák o víkendu,takže potom hurá na vaření.Já jsem měla párek.Taky jsem dostala zapékací mísu,ale mě se líbila spíš bílá,ale skleněná je taky pěkná.Viděla jsem někde z husama,ale nevím kde.

madlina
6. led 2011

@tygr,darovanému koni na zuby nenkoukej.A hlavně si to ježíšek přečetl. 😀 😀 😀 .hele já s husama fakt nesehnala. ☹

lintea
6. led 2011

Ahoj holky, tak vidím, že skoro všechny míříte do Pardubic 🙂 já si myslím, že jak ten dr. ví, že už jdete z jiného centra a máte něco za sebou, tak se víc snaží přijít na to, včem je problém.
@madlina koukám jak ti krásně naskakujou týdny, to je fofr 🙂
@rvasata to by jsi si nechala ty embryjka co ti zbývají, převézt do Pardubic?

tygr21
6. led 2011

Madli.....já se nezlibím,ale budu mít svátek 😀

madlina
6. led 2011

@lintea,nevěřila bych tomu že se dostanu až sem.Myslím s těma týdnama.A to mi dneska v poradně dr.řekla,že je miminko o týden větší.

@tygr,tak já teda hodím okem. 😉

lintea
6. led 2011

@madlina je to super, chystáš se na screening? mě to taky vycházelo pokždé jinak, teď je kluk 4 dny před termíne a holčička 4 dny po termínu 😀

tygr21
6. led 2011

Holky,můžu se zeptat,co je to screening?

rvasata
6. led 2011

@tygr21 Se klidně stav 😀

rvasata
6. led 2011

@lintea Ahojda,jak to je s těma embryjkama nevím,uvidíme jak se domluvím s dr.,ale určitě budu trvat na nějakých testech,hodně holek mi doporučuje štítnou žlázu tak uvidíme jak to bude probíhat.

dasty79
autor
6. led 2011

Ahoj všem 🙂

Koukám, kolik holek míří do Pardubic 🙂 Dobrá volba 🙂 ALe aby tam pak zase ne byly fronty na Šárku 😀

@madlina - kdy jdeš na screeening?

@rvasata - tobě nikdo ani z krve nezjistil,jestli máš ok štítku?Tak to teda čumím.... 😖
To je nejběžnější vyšetření z krve,když se nedaří.Pokud má někdo hodnotu vyšší a nebo nižší,
než 2 -tak se mu otěhotnět nepodaří.A nebo hrozej potraty a nebo předčasný porody... 😒
Možná, ti to nedělali proto,že jsi už otěhotněla...

dasty79
autor
6. led 2011

@tygr21 - jo a já jdu na jaře s tebou do boje - počkám co laparka a pak to snad vypukne 😎
Nám nezbyl žádnej mrazáček.Takže vše od začátku...

rvasata
6. led 2011

@dasty79 Ne nedělali,proto to říkám,že nedělali nic jen další a další pokusy a to už nechci.A odpověd už dítě máme je dost chabá

rvasata
6. led 2011

@dasty79 Hele tak se nakonec všechny sejdeme u Šárky můžeme dát kávu 😀 😀 😀

rvasata
6. led 2011

Jen teda já musím zítra zavolat a předobjednat se.Manžel nedostane dovču 😠

dasty79
autor
6. led 2011

@rvasata - tak to opravdu koukám... 😕
Ještě,že my nejeli do Hk - mě kámoška doporučila Šilhána -ale
pak jsem tam nějak volala,že mě není dobře.To jsme tam měli
jet a jakoby mě něco osvítilo a něco mě řeklo,
nejezdi tam - tak jsem to zrušila na poslední chvli
a radči jsem se objednala k Šárce... 🙂
A zatím jsem za to moc ráda...

to je dobrej nápad s tou kávičkou - když se teď budem potkávat v čekárně 😎

Jo oni tě přeobjednaj -. my tam byli poprvé odpo, nějak kolem 15h...

dasty79
autor
6. led 2011

@rvasata - no doufám,že ti teda nějaký vyšetření udělá -abych jí tady nechválila a pak nic 😒
Ale štítku mě právě zjistili,že mám špatný hodnoty - stačí 1 ampulka krve..

rvasata
6. led 2011

@dasty79 Však doufám,že to je naposled.Ten kolege fakt...a to manžel jezdil za něho pořád no co.Taky se budu objednávat co nejdýl.Třeba se tam fakt někdy sejdeme to by bylo priiima.Hele je tam někde nějaká kavárna,bufet nebo tak něco??? 😉