CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evik31
27. zář 2010

Zdar buřt tak jsem tu,evík si přidadal 😀 a tady leje a leje 😠

evik31
27. zář 2010

😎 Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

😎 rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,čekání na MS a KET

😎 dasty79: Sanus Pce,dr.Novotná - 1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.Říjen 2010 imunologie,IUI

😎 lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.

😎 evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

aby to bylo veselejší 😀

evik31
27. zář 2010

Jinak jsem chtěla pucovat okna tak teda asi né,když vidím co se venku děje 😲
tak si vytáhnu žehlení at je vidět,že doma nezahálčím 😅
jinak co budete vařit dámy já asi osmažím květák a brambůrek 😕

evik31
27. zář 2010

a tady nikdo tak půjdu asi nakoupit noooooo hlavně si musím vzít deštníček 😀

rvasata
27. zář 2010

@evik31 no ty jsi pilná včelička.Na okna se fakticky vyprdni.V tomhle počasí to nemá absolutně žádnou cenu.No já mám ze včera halušky 😀

evik31
27. zář 2010

@rvasata mnam mnan teda 😨
no ale to žehlení nějak oddaluju,ale budu se muset do toho zakousnout no já už vařím květák a pak musím skáknout do toho krámu konečně

rvasata
27. zář 2010

@evik31 já mám květák a brokolic v lednici tak budou zítra placičky.no já žehlila v neděli 😀

evik31
27. zář 2010

@rvasata tos mohla říct bych ti poslala i svoje prádlo 😉
já zas budu muset zabrousit na nějaké recepty už nevím co vařit je to prostě hrůza,dělám to ráda,ale to vymýšlení mě sejří 😒

rvasata
27. zář 2010

@evik31 Joo hola já toho moc neměla.Výhoda školky je,že v neděli vše vyžehlím protože by jinak nic na sebe neměla.TAkže se mi to nehromadí 😀

evik31
27. zář 2010

@rvasata to já si taky říkám ,že budu žehlit každou neděly,ale pak my do toho vždycky něco vleze a pak večer jen rychle vyžehlím manžoj a sobě věci do práce co vím,že budem potřebovat, jinak máme oblečení docela dost tak je to v poho,ale potřebovala bych nějaké kalhoty 😒 ,ale pořád čekám ,že si spíš půjdu koupit ty těhu,ale asi si dřív koupím ty nové 😉

evaav
27. zář 2010

Ahoj Eviku, já taky nevím co furt vařit a hlavně to vymýšlení receptů mám spoustu,ale stejně pak vidím,že vařím furt to samé 😅
Dnes máme jako vždy zbytky od víkendu,kuřecí roládu plně¨nou bedlama a rýři,míme tam i řízky z hub tak snad do zítřka je vystaráno,ještě uvidím až se do toho pustí manžel 😠 a podle toho se uvidí co budem vařit.

rvasata
27. zář 2010

@evik31 No tak to já když už mám vyndaný žehlící prkno tak to vyžehlím vše najednou.Mě by se pak totiž nechtělo a i tak my to dá ale přemlouvání

lintea
27. zář 2010

Zdravím, tak jsem teď volala a krev je prý pozitivní, ale dr. mě chce vidět už v pátek, není to nějak brzo? Trochu mě to znervóznělo jestli je všechno ok.
O žehlení se nebudu ani vyjadřovat,mám tady velkej přeplněnej koš prádla😝

evik31
27. zář 2010

@lintea je tak to je paráda blahopřeju,neboj to dopadne dobře určitě to nebude nic vážného držím pěsti 😉
@evaav ahoj no já jsem taky zvědavá jestli zbyde něco na zítra 😀
doufám že ano,jinak teda nevím budu muset kouknout na net

evik31
27. zář 2010

@rvasata tak to já ho z chutí zase uklidím,ale dneska ho vytáhnu je tam hnusně jak kráva už tady píšou,že se zvedaj hladiny řek se z toho poseru a ted volal manža ,že mu umřel bratránek tak zas jeden hnusnej den ach jo a to 3.10. to bude rok co mku umřel tatka nějak se nám to zase začíná kupita zas to hnusný se z toho poseru ☹

evik31
27. zář 2010

no nic jdu vyluxovat a setřít máme i službu na chodbu tak to musím udělat ,nebo se ta důchodkyně vedle posere 🙄

lintea
27. zář 2010

@evik31 teď si nadávám že mě nenapadlo se zeptat, že mě to vždycky dojde až po 😠
Já taky nevím co pořád vařit,tak někdy kouknu na recepty na netu a něco vylosuju a když se zeptám manžela co navrhuje tak je to pokaždý jen svíčková a sýrová omáčka a tu já nerada, pak mi řekne ať něco vymyslim když se mi jeho návrhy nelíbí 😀

evik31
27. zář 2010

@lintea no koukám s tím jídlem je to všude stejný to jsem ráda,že to není jen u nás 😀
jinak mě taky napadne se na určité věci ptát až my to dojde a to někdy trvá déle,hele neboj to bude v pořádku já tomu věřím,kdyby to bylo jo vážné tak chtějí,aby jsi přišla hned třeba tam pak dr. není ,nebo má hodně objednaných pacientek a ted má prostě místo tak tě vezme dřív neboj bude to OK!!!!!!!!!!! 😉

lintea
27. zář 2010

@evik31 snad jo, kdyby bylo hcg nízký tak by mě asi jen řekli ať přijedu na krev.
S tím jídlem je to všude stejný, dneska nevařím, taky dojídáme zbytky od včerejška 🙂 a zejtra budu dělat znojemskou, takže taky žádnej zázrak.Chodím koukat na recepty.cz většinou něco najdu v top 100.

evaav
27. zář 2010

@lintea -Tak super,určitě to bud dobré 😉

lintea
27. zář 2010

@evaav a jak ubíhá tobě to dlohý čekání, obdivuju, že vydržíš netestovat 😉 já nevydržela nikdy, vždycky jsem potřebovala vědět jak na tom sem.

evik31
27. zář 2010

@lintea já náhodou znojemskou mám hrozně ráda,ale moc jí nevařím jelikož manža nemusí omáčky kde je teplá okurka,ale u mamky jí vždy zblajznu 😀
já chodím hodně zas na maminčiny recepty a nebo na top recepty,ale ty maminčiny vedou tam se inspiruju hodně 😎
@evaav jak pak se cítíš ty ,já mám zatím pořád na návštěvě mrchu,ale už to začíná pomalu polevovat tak snad to bude dobrý a brzy jí udělám krásný čau 😀

lintea
27. zář 2010

@evik31 mrknu tam 😉 já jsem teď závislá na tvarohový pomazánce s jarní cibulkou, musim ji mít každej den 😀
Koukám, že ti to s tou mrchou vyšlo akorát, v pátek máš nástup do nemocnice jestli si to dobře pamatuju 🙂

madlina
27. zář 2010

Ahojda,
tady se vaří? my měli o víkendu segedínek.Mňam mňam.

Včera konečně dorazila mrcha takže jsem si dneska volala do Sanusu.jdu 6.10. na utz před KETem.

madlina
27. zář 2010

Jé ,můžu se připsat do seznamu?

evik31
27. zář 2010

@madlina jasan ,že se můžeš přidat ,já ti tak závidím ten ketík ach joooooooo ☹
@lintea doplnovat vápník je dobrý 😀 jo vyšlo mě to akorát naštěstí 😅

evaav
27. zář 2010

@evik31 -cítím se až podezřele moc dobře vážně mi nic není,sem tam zapálá žáha,břicho cítím trošku,ale né nějaký tlak,ale připadá mi takové trošku nafouklé, možná tlusté 😅
Já se fakt spíš bojím testovat mám strach,že tam nic nebude i třeba bude? Už to nějak vydržím,před chvílí mi psala spoluležnice po transféru,že si dnes koupila test a prubne ho já ho doma mám,ale bojím se no jsem hold posera.Ale,ani při svém prvním IVF jsem netestovala vdržela jse na krev.Po ketu jsem to udělala a nebylo tam nic a bylo mi z toho mizerně tak chci věřit,že je snad vše v pořádku.No a jestli ne tak se v pondělí ožeru 😔 😅 příjde mi rodíčák tak bude za co,ale raději bych se v pondělí namazala třeba po limče 😅

evik31
27. zář 2010

@evaav tak držím moc palce,aby to byla ta limčáááá a bud snob a kup si nějakou dražší na tu oslavu 😀

evaav
27. zář 2010

@evik31 -když, tak dětský šampus?

evik31
27. zář 2010

@evaav no jasan ,když oslava tak jedině se šáněm 😀