CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
8. led 2011

@majka43 - tak to dodatečně gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a vytouženého miminka 🙂
Na věku nezáleží 😉

Koukám,že na přelomu roku nás hodně slaví:
majka,evik,já - kdo ještě???

majka43
8. led 2011

@dasty79 A kolikátého jsi ty a Evík?

dasty79
autor
8. led 2011

@majka43 - evik psala myslím předevčírem,že jsou s manželem na véče a že slaví - tak asi 6.1.
A já patnáctého 😉

kiara81
8. led 2011

@lenda01 jsi zlatíčko určitě mi to pomohlo 🙂 no to víš že mu spadla čelist nejdřív mi říkal jalovičko a ted mu to říkám ja 🙂 a jsem druhá ti dám asi na zadek jak to přemýšlíš ...kuš vše bude v pořádku tak koukej si to užívat
@dasty79 moc děkuji snat do dopadne
jako bolí mě břicho v noci jsem se budila a dokonce i do prsou křeče jako tohle není jako by nic jak někdo říká já si připadám jako vy se ve mě hrabali

dasty79
autor
8. led 2011

Holky včera jsem dala manžílkovi opožděný vánoční dáreček.... 🙂

lenda01
8. led 2011

@dasty79 ja uz jsem hodna a uz nemam zadny spatny myslenky 🙂 ja dokud to mimco nebudu drzet v naruci, neuverim 🙂 zrovna ted jsem se dozvedela, ze tu jedna holcina o to ted kolem vanoc prisla a to uz mela skoro rodit..to je hruza ☹
@majka43 ja to brala uz drivejc a asi to na tu sliznici i pomahalo, ale ja uz to pak nemohla ani cejtit..ten ptaci jerab byl bleeee 🙂
@kiara81 to koukam, ze to po tom takhle braly krece do bricha a to vsechno..to je docela husty, ale urco to je dobry znameni 🙂

lenda01
8. led 2011

@dasty79 copak peknyho dostal manza za opozdeny darek? nenapinej nas 😀

majka43
8. led 2011

@lenda01 A brala jsi jednu dávku, nebo víc?

lenda01
8. led 2011

@majka43 jj brala jsem jednu a je dobre ze to bastis, to ti urco neuskodi.. 🙂

dasty79
autor
8. led 2011

@lenda01 - já včera objevila // 🙂

lenda01
8. led 2011

@dasty79 ty tajnustkaaaaaarkooooooo a to nam rikas jen tak? a vis ze jsem si to myslela 🙂 juuuuu ja mam takovou radost za vas 🙂

lenda01
8. led 2011

@dasty79 tady se to tak krasne zacina tehulit 🙂 juuuuuuuu

lenda01
8. led 2011

@dasty79 jak reagoval? musel bejt silene happy, vid?

dasty79
autor
8. led 2011

@lenda01 - no já byla v šoku - v út jsem měla nastoupit do nemocnice a najednou takovej pěknej šok.
Dala jsem mu takový tlustý barevný ponožky a do ní testík.....
No a on - že má krásný ponožky a testík pořád neviděl....A pak jsem mu říkala,že má ještě něco uvnitř.
Tak to pak vyndal a já začala bulet a on měl taky na krajíčku 🙂
Jsme z toho v šoku -ale zatím se moc neradujeme.Máme radost,ale bojíme se radovat.
Doufám,že tentokrát to dobře dopadne 🙂

Nejsem tajnůstkářka - nikdo tady dopo nebyl 😢

dasty79
autor
8. led 2011

Jo je to paráda - jak jedna za druhou objevuje //.Říkala jsem,že tento rok bude úspěšný 🙂

lenda01
8. led 2011

@dasty79 no to je boziiii 🙂 fakt moc blahopreju .. a to ze uz nemusis na laparku, protoze ted vis, ze to vsechno funguje jak ma je super 🙂 proste jsi ted na nejaky snazilkovani nemyslela, protoze jsi vedela ze te ceka laparka a ono ejhle... 🙂 opatruj se 🙂

dasty79
autor
8. led 2011

@lenda01 - díky moc 🙂 Ale zatím potichoučku,ať se něco nezakřikne.
Teď jsme se dohodli,že nic nikomu neřeknem - že to víme jen my tři - já,manža a bafan 😀
a do 3.měsíce nikomu ani muk - teda kromě vás 🙂

Jo jsem ráda,že nemusím na laparku - byla doma vánoční pohoda a tak se to povedlo.
A hlavně mě Šárka všechno zaléčila - ty chlamydie - ty nám přeléčila a pak ještě dělala
kontrolní testíky a bylo to negativní.A pořádně nás proklepla - a jsem jí za to moc vděčná 🙂
Po 3 a3/4 letech věřím,že zázraky se opravdu dějí 🙂

lenda01
8. led 2011

@dasty79 no jasne ze zatim potichoucku, abysme ho nezaplasily 🙂 no ono je super, ze ta dr. novotna to fakt resi, ze vas fakt pekne proklepne a aspon ma jistotu jako ona tak i vy... a jestli u vas jinej problem nebyl tak je jasny, ze se neceho dopidit musela..
Jo jo jen to nikomu nerikejte, stejne to je do toho tretiho mesice takovy, ze clovek sam nevi co bude... a praci mas pohodovou? tam to zvladnes?

majka43
8. led 2011

@dasty79 A víš že jsem na to myslela, když jsi ráno psala o tom dárečku? Moc blahopřeju a testík nám ukážeš?

dasty79
autor
8. led 2011

@lenda01 - jo v práci jsem v kanclu,takže to snad zvládnu -teda doufám 😀
Minule jsem to hned všem řekla v práci,rodině,kámoškám - a pak to bylo zklamání... 😒
Ale teď bublince věřím 🙂 a i cítím se jinak ...
No já věřila Šárce,že u nás přeléči jen nějakou prkotinu a že nebudem muset ani na umělý...
Jsem ráda,že jsem se nehrnula hned do dalšího boje - ale že jsem se nechala pořádně proklepnout.

@majka43 - děkuju.No testík mě nejde vyfotit.Já jsem trdlo - já když to vyfotím,tak se to hodně ozáří
a není vidět vůbec testík.... 😀

lenda01
8. led 2011

@dasty79 tak to je pohodicka, kdyz jsi v kanclu... jen abys nemela nevolnosti, ja s nima lezela jak mrtvola, ale nekdo je zvlada lip.. ja jsem na tohle hrozna, ja se tomu asi strasne poddavam 😀 kdy pujdes k dr. aby ti to potvrdila?

dasty79
autor
8. led 2011

@lenda01 - včera jsem volala Šárce,tak mě objednali až na 26.1. na utz a pak ke svému gynekologovi.
No uvidím jak mě bude......třeba budu za chvíli doma 😀 Ale nic nechci plánovat.
Ty jdeš 12.1.?na utz?

lenda01
8. led 2011

@dasty79 jj ja jdu ve stredu.. to je hrozny jak se to vlece 🙂 tesim se na to uz od minulyho UTZ 🙂

dasty79
autor
8. led 2011

@lenda01 - teď určo bude krásně blikající srdíčko 🙂 A ty jsi kolikátý tt?

lenda01
8. led 2011

@dasty79 jestli dobre pocitam dnes bych mela byt 7+5 ... no srdicko tam uz musi byt.. jak by nebylo, je to spatny ☹ ale ono tam bude 🙂 musim mluvit pozitivne nebo dostanu od tebe a od kiary na zadek 🙂

dasty79
autor
8. led 2011

@lenda01 - to je jasný,že tam bude.Už se těšíííím na fotečku tvého miminka 🙂
Nevíš,proč mě nejde ten testík vyfotit?úplně mě to ozáří blesk a je tam jakoby hodně světla....

lenda01
8. led 2011

@dasty79 vypni blesk, zapni makro a jdi nekam k oknu na svetlo a bude to OK ... taky jsem to tak fotila.. s tim bleskem to je naprd...

dasty79
autor
8. led 2011

@lenda01 - co je makro???

lenda01
8. led 2011

@dasty79 makro je takova ta kyticka a znamena to, ze muzes fotit hodne z blizka a fotak pekne zaostri a nebude to rozmazany...

dasty79
autor
8. led 2011

@lenda01 - mám to v albu -ale nějak se mě to moc nepodařilo dobře vyfotit...