CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
8. led 2011

@dasty79 no to je kvuli tomu makru, proto je to rozmazany, ale to vubec nevadi, protoze ty dve // tam videt jsou a jsou pekny 🙂 jupiiiii

dasty79
autor
8. led 2011

@lenda01 - kdyžtak zkusím manžu až přijde,jestli se mu to podaří vyfotit líp.
Já jsem trdlo 😀
moc díky

lenda01
8. led 2011

@dasty79 zadny trdlo, vyfotila si to hezky .. ty // tam videt jsou a to je hlavni 🙂

majka43
8. led 2011

@dasty79 Tý jo, ty jsou krásný a jak dlouho ti nepřišla MS?

dasty79
autor
8. led 2011

@majka43 - měla jsem asi jen 1 den spoždění.Ms chodila po 26-28dnech.
A někdo v práci mě řekl -co mě je,že mám lesklé oči,pak mě nějak začali bolet prsa
a včera jsem testla - a to jsem byla 26den od poslední ms 🙂

majka43
8. led 2011

@dasty79 Tak to je supr čárka.

madlina
8. led 2011

@dasty nevím jestli to dělají v Sanusu.Tam jsem si v prvním těhu nechala nahrát utz na VHS kazetu a pak jsem tam byli na 3D utz..Jinak krev +utz mám za sebou a 12.1.jdu na NT.jdu o týden dřív páč mimčo je podle utz o týden větší.A myslím že na ty tripl testy už nepůjdu.

madlina
8. led 2011

teď jsem dočetla.
@dasty,to je bomba. Gratuluju ale zatím jen potichoučku.

kiara81
8. led 2011

@dasty79 moc gratuluju...tedy zatím potichoušku ju?!!!!tak se opatruj

rvasata
8. led 2011

Krásný večer holky,jak je?Mě chytnul zub tak jsem nadopovaná práškama ☹

kiara81
8. led 2011

ahojda děvčátka po tom včerejším iUI jsem jak po operaci spodek mě bolí...a dr. říkala že máme dnes pokračovat ve snažení ale to prostě nejde ☹ je to normální???

rvasata
8. led 2011

@dasty79 co to tu čtu??to je krásný.Jen tada ty jsi po čem?Nebo přirozeně?Jsem teďk az toho zmatená.Každopádně to je bomba

skol
8. led 2011

ahoj holky..dva dny vás nestíhám dočítat a tady je další těhule, dasty: moc gratuluju, dodáváš mi hrozně naději, že i po takhle dlouhý době se dějí zázraky.
Holky, když to tady čtu, jak tu jedna za druhou hlásíte // mám slzy na krajíčku, to je paráda, jak se to tu rozjelo a na druhou stranu mám hroznej strach..moc se bojim, že právě já budu ta u který se ty zázraky nedějou..ach jo, chce se mi z toho brečet, no ještě pár dnů musím vydržet než budu testit.

kiara: ty první dvě IUI si nepamatuju jak mi bylo, ted před silvestrem jak jsme byli tak ne, že by mě tam bolelo, spíš to bylo citlivý

skol
8. led 2011

Lenda: díky za povzbudivý slova, doufám, že vám na konci příštího týdne taky nahlásím //.

paja1
8. led 2011

@majka43 Díky určitě tam napíšu pro nějaké ty bylinky.Člověk má udělat všechno co může a vydrží.My udělali maximum.Drž se.

dasty79
autor
8. led 2011

holky děkuju,ale ještě nic nemám potvrzené - tak zatím potichoučku 😕

@rvasata - jo přirozeně - prostě jsme zaléčili vše co bylo potřeba a do toho vánoční pohoda a vyšlo to 🙂

Ale na utz jdu až koncem ledna - takže dlouhá doba.....

@madlina -taky si myslím,že když jdeš na nt screening,že tripply nebudou potřeba 🙂
Ty stejně ve většině případů vycházej špatně....

@skol - jsi na řadě kočko 🙂 Koncem týdne budeš hlásit // , věřím tomu 🙂
Věř tomu - je přece začátek plodného roku 🙂

dasty79
autor
8. led 2011

@kiara81 - tak to nech na zítra 🙂

lintea
8. led 2011

Ahoj, my jsme dneska byli celej den pryč, tak jsem zběžně nakoukla co novýho a takový zprávičky 😵
@dasty79 je to sice hodně na začátku, ale i tak moc gratuluju, za chvíli z toho uděláme diskusi pro těhule 😀

evik31
8. led 2011

@dasty79 děkuji
jinak zdravím držím palce všem čerstvým čekatelkám,ale vůbec nejsem v obraze nestíhám dočítat,dnes jsem byly od rána do ted pracovat ve sportovní hale a mám toho plný kecky a zítra tam jdu ráno zas sice už jen do 3,ale pak mám zase noční takže zase asi nebudu stíhat,ale vidělaly jsme si dnes 10 000,- což je pěkný odečtly jsme náklady a zbylo nám hezkých 6000,- a jkeště něco vyděláme zítra tak aspon se hned líp šetří na hradec a na servis auta,tohle si za den v práci nevydělám sice to je někdy honička ale dá se to
takže ted si jdu padnout do postýlky,ale aspon pozdravit jsem vás stihla 😀
tak snad zítra stihnu nakouknout na dýl 😉

evik31
8. led 2011

@dasty79 ted vidim ty dvě tak gratulka veliká,vidíš to uplně jsem propásla,žes byla na et,nebo iui jsem to ale hanba 🙂

majka43
9. led 2011

Dobré skoro poledne holky, kde jste?

tygr21
9. led 2011

Majka43.....já jsem tu,ale né nadlouho,jdem zprovoznit sporák a myčku,až budu mít čas,kouknu

majka43
9. led 2011

@tygr21 Mě dovezou v úterý pračku, když se to sere, tak se to sere. Když mám jít na podporu, tak ještě tohle.

dasty79
autor
9. led 2011

Ahoj holky,užíváte krásné neděle?

Já byla půl dne venku - je tam jak na jaře 😵

@evik31 - já nebyla na iui,ani na ivf - já měla jít v út na laparku 🙂
Tak kdypak jdeš s těma kamínkama????
Teď sem nějak nechodíš....
😢

@majka43 - aspoň budeš mít novou pračku 😀
A ty budeš bez práce?Jak to????

majka43
9. led 2011

@dasty79 Dali mi vybrat, buď výpověď, nebo míň peněz a já už odmítám dělat takovou dřinu za pár šlupek. Tak teď buď nová práce, nebo mateřská. Zatím se držím na neschopence, ale nevím na jak dlouho.

dasty79
autor
9. led 2011

@majka43 - aha,tak to jo.Tak se drž na neschopence co to jen půjde a za chvíli dopadne mateřeská a bud problém vyřešen 🙂

evik31
9. led 2011

@dasty79 no vidíš to a já to ani nepostřehla tak to je paráda né 😀
nějak nestíhám jsem pořád v práci a za chvilku jdu zas na noční tak snad tento týden budu nakukovat víc 🙂 slibuju 😀

evik31
9. led 2011

@dasty79 na kemeny si mám volat teprv 17.1.

tygr21
10. led 2011

Majka43.....to mě mrzí s tou prací,ted to je hrůza,najít novou.

Všechny zdravím.

tygr21
10. led 2011

Majka....a jakou máš pračku?