CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evaav
27. zář 2010

@evik31 -kam chodíte na jinou diskuzi jak jste psali,že se tam s váma nikdo nebaví

dasty79
autor
27. zář 2010

Ahoj holky 🙂
Koukám, že jste všechny doma, to se máte.Já mám dnes odpo a zítra ranní 😠 Tady se pořád dře 😠
@lintea - potichoučku gratuluju 🙂 🙂 🙂 Uvidíš,že bude vše ok.Huráááá, máme těhulku a teď se to musí rozjet těhulkama.
@rvasata - tak to jsem zvědavá, co ti ve st řekne dr. 🙂 Tys dělala ty tvaroh.trojhránky, jak jsi našla ten recept?to vypadalo lákavě 😝 Bylo to dobré a né moc složíté?že bych to o víkendu udělala 😝

@evaav - ty vydržíš netestovat?to seš dobrá!!!!!A kdy jdeš na krev?

Já dnes byla na krvi - na hormonální profil a příští út jedu na utz a pak možná IUI 🙂

evaav
27. zář 2010

@madlina -ahoj zdravím a vítám tě

evaav
27. zář 2010

@dasty79 -no v pondělí asi pojedu

madlina
27. zář 2010

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,čekání na MS a KET

dasty79: Sanus Pce,dr.Novotná - 1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.Říjen 2010 imunologie,IUI

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

madlina
27. zář 2010

Holky mě to teda dneska jde.Sebe jsem do tabulky nedala a ještě jsem to vložila bez smailíků.dneska už raději na nic nesáhnu ☹

evaav
27. zář 2010

@dasty79 -a neboj ted ještě si užívám doma,ale pokud se tento pokus nezdaří tak za tři měsíce naklušu taky do práce ☹ vůbec se mi tam nechce,ale nedá se nic dělat.Pak bych si chtěla dát chvíli pauzu našetřit nějaké koruny a v létě jet třeba nějkam za teplem pokud to bude možné.A pak se uvidí jestli mě zase Štěpán do něčeho nebude ukecávat,ale letos už to moc nadějně nevidím ☹ .

lintea
27. zář 2010

@evaav jasný, každá to máme jinak 😉
@dasty79 děkuju, koukám, že už se ti to taky trošku rozhejbalo a něco se děje.

evik31
27. zář 2010

@evaav hele neházej flintu do žita joooooo to klapne uvidíš 😀 jinak chodíme na ivf2010-porod 2011,no baví nebaví ono záleží podle toho kdo tam na té diskuzi zrovna je,,ale já to neřeším,když tam jsou ty co si stebou nepíšou tak pozdravím a už tam nejdu,nějak zbytečně to neprožívám dneska tam mám zrovna své dopisovatelky co tam jsou od začátku tak je to dobrý,ono ani někdy není co psát ,když se u mě neděje nic nového že 😀

evik31
27. zář 2010

@madlina tak to doplníš příště a ono se to určo povede třeba budeš dřív těhule tak si to tam rovnou dopíšeš 😀

evaav
27. zář 2010

@evik31 -ne budu věřit až do pondělního verdiktu,vím,že už je rozhodnuto,ale chci to vědět až v pondělí

evik31
27. zář 2010

@dasty79 myslíš ,že ten recept měla Renča z MMB,taky ho chci zkusit 😀 ,když to neposlala tou PPL 😀
tak snad ta IUI klapne a nebudeš muset vyhazovat korunky za IVF 😉
a kde pracuješ,že pořád dřete,to asi někde v nějakýžm krámku né 😖

evik31
27. zář 2010

@evaav proč myslíš ,že se to nepovedlo ☹

evik31
27. zář 2010

nebo myslíš,že právě povedlo ted jsem nějaká zmatená 😲

evaav
27. zář 2010

@evik31 -já nevím no co si mám myslet,bojím se ,že když mi dali jen jedno tak je měnší šance na uchycení,ale zase Faltusová říkala,že je takové kvality to embrio,že to vůbec nevadí,že je jedno,že má velkou šanci se chytit.
A hlavně nic na sobě nepozoruji. Jenže u Verči jsem také žádné příznaky neměla tak nevím.

evik31
27. zář 2010

@evaav tak bys měla být spíš ráda ,když u holčičky příznaky nebyly a vyšlo tak je fajn ,že ted je to stejné,hele já měla dvě a podívej mám kulový a to jedno bylo 9 buněčný a druhý6 buněčný a mražáčci ty to ani nerozdýchali a to jsem měla 16 vajuch původně,a holčiny co mají třeba jen 3 vajuch a zbyde jim jen jedno a ještě třeba 4 nebo 6 buněčný a jin´m se to povede hned napoprvý tak bud v klídku a užívej si to ,to bude dobrý uvidíš 😉

evaav
27. zář 2010

@evik31 -tak dík,nám se také oplodnilo jen jedno jediný,tak jsem si zase říkala,že to bude ten pravý bojovník,protože v pátek bylo čtyřbuněčné a v sobotu před zavedením,se prý rozjelo ještě nějak víc,ale já si nepamatuji jak to jmenovala jen vím,že říkala,že je to hodně pro mě pozitivní 😉
A právě si říkám,když už se Verča podařila tak by se to mohlo zase povést

evik31
27. zář 2010

@evaav no tak vidíš tak hlavu vzhůru a ono to výjde uvidíš 😉

dasty79
autor
27. zář 2010

@evaav - hlavu vzhůru, jak píše evik - určo to dopadne 🙂 Povedla se Verunka, tak i druhý vyjde 🙂 Tak tos měla morulu a nebo blastocystu ne?To je určo ten správný bojovníček 😲

@evik31 - jo jo ten recept z MMB - na obrázku to vypadalo pěkně 😝 😝 😝
Ne v krámku nepracuju.Ale v jedné fabrice - kde se maká pořád 😠
Já dělám v kanclu,ale taky musím - protože je konec měsíce 😠

dasty79
autor
27. zář 2010

Já měla mrtě vajuch a i dost se jich oplodnilo a zavedly tři - osmibuněčný,desetibuněčný a morulu a taky prd a žádnej mrazáček 😠 Kvantita většinou není kvalita 😢
Tak tomu bojovníčkovi @evaav věř 😉

evik31
27. zář 2010

@dasty79 tak to ti nezávidím makat i o svátkách blééééééééé 😝 no jo no neořetržitý provoz je holt svina 😒
taky chci zkusit ten její receptít Renča pořád peče nějaké mnamky,ale dneska se nějak fláke vůbec tu není a to je hnusně,když je pěkně tak tady vysedává potvůrka jedna 😎
asi vyhlíží pořád tu mrchu mrchovatou snad jí už dorazila,až jí to skolilo jakej měla šok 😀

lintea
27. zář 2010

@evaav jak píšou holky, pořád je naděje 😉 , já jsem tomuhle poslednímu ivfku vůbec nevěřila.Čekala jsem že to dopadne napodruhé a pak jsem ten neúspěch dlouho rozdejchávala.Teď si to pořád ještě nepřipouštím 🙂 A příznaky mi začli až v době po vynechání ms, takže na to je taky čas.
@dasty79 to ti teda nezávidím, makat i ve svátek 😝 já už mám neschopeknu a válím se doma v teploučku 😎

evik31
27. zář 2010

@dasty79 taky si myslím,že kvantita není kvalita,radši bych jedno,ale pořádný 😉

evik31
27. zář 2010

@lintea hele neprovokuj s tím válením v teploučku u nás v paneláku ještě netopí a já si za chvilku snad vezmu na nohy zimní fusekle 😖

dasty79
autor
27. zář 2010

Vy se máte, všechny doma a já jediná dřu 😠
a ještě tady mrznu 😠

@lintea - tak ty už se budeš válet celé těhu doma?Ty se máš 🙂 Já chci takyyyyy 😀

dasty79
autor
27. zář 2010

No kéž by to IUI vyšlo -ale tomu já nějak nevěřím...
Ale bylo by to pěkný 😵

dasty79
autor
27. zář 2010

Musím jít něco dělat 😠 zatím

lintea
27. zář 2010

@evik31 to mě vždycky řikal dr. že pomoct můžou,ale je to hodně i o štěstí 😒
koukala jsem na ty recepty a teď tady slintám, to zase budu něco zkoušet, když jsem doma a pak se ani nevejdu do riflí 😀 😠

evik31
27. zář 2010

@lintea tak si musíš koupit těhu ryfle do těch se budeš vejít určitě 😀

evik31
27. zář 2010

jinak taky asi zítra zkusím nějakou mnamku novou,ale musím juknout jakou 😕