CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

madlina
14. led 2011

@tygr,koukám že nemáš co dělat,co? 😀 😀 😀

tygr21
14. led 2011

Madli...to víš,odtý doby co máme myčku,mám nějak čas,ale za chvíli,než se my uvaří rýže budu dělat oběd.Co si měla k obědu?

Rvas....kdepak tě holka máme!

madlina
14. led 2011

Králíčka.

madlina
14. led 2011

S brambůrkama

majka43
14. led 2011

Tak vyšetření za mnou. Ty ruce mě prý bolí od zad, tak na ty záda došlo, aniž bych to řekla já. Taky mi vzala krev na boreliozu, to jsem celkem ráda, protože to brání taky početí. V úterý si mám jít pro výsledky, tak uvidím co mi řekne.

tygr21
14. led 2011

Majka....to jsem ráda,že vyšetření proběhlo v pořádku.Takže v únoru?

Madli.....my máme jakoby čínu,ale takovou chudší,ale je taky dobrá

lenda01
14. led 2011

@majka43 takze zustavas na neschopence a muzes se tesit na transfer nebo te uschopnili a musis do prace? ☹

paja1
14. led 2011

@kiara81 Ahojky kolik dní jsi po?To už bude i na testík,že?Ale já bych taky netestilaa bála bych.Držím pěsti.A doufám,že tento rok je úspěšný,tak ti to musí vyjít. 🙂

tygr21
14. led 2011

Kiara....tak snad ti to vyjde,to miminko

majka43
14. led 2011

@tygr21
@lenda01 To já nevím kdy půjdu do práce, ale v úterý si mám jít pro výsledky na neurologii. A neschopenku mám vystavenou na ortopedii a tam jdu v pondělí. Tak doufám, že mě neuschopní, když nebudu mít ještě výsledky z neurologie. Když jsem byla naposled na ortopedii, tak mě doktor řekl, že když mi na neurologii něco najdou, tak mě předá neuroložce a když ne, tak že mě uschopní. Tak nevím.

tygr21
14. led 2011

Majka....koukám,že ty máš hrozně ráda doktory 😀 .Dopadne to ok

majka43
14. led 2011

@tygr21 Nemám, radši bych šla do práce, ale musím se na neschopence udržet. To vyšetření dneska nebylo nic moc. Píchali do mě postupně asi 7 jehel a ještě s nima pohybovali a koukali na to na počítači. Bolelo to jak ku...., ale co bych pro to neudělala.

tygr21
14. led 2011

Majka....a nebyla si na akupunktůře?chudáku,to určitě bolelo.

Jdu nahrávat film,tak zítra,čusík

kiara81
14. led 2011

@paja1 no dneska to je 8den po IUI pokud se tedy počítá i den IUI...já fakt si nebudu ani plánovat kdy testnu jelikož pak celou noc nespím..ale tak i ted je to zas jiné nejsem tak prdlá mám doma od minule 1testík a ten leží prostě v lékárničce...
@tygr21 no už by to mohlo vyjít..však i tobě to vyjde nááám všem to musí vyjít

kiara81
14. led 2011

@majka43 jé tak to znám chudáku ty jehly ještě nejsou bůh ví jak hubený vid???mě teda pak operovali měla jsem srostlý nerv...a ted mě to trápí znova...ráno mám ruku od malíkové strany mrtvou jak jí mám skrčenou...tak hlavně at ti to dobře dopadne a na neschopence jsi co nejdýl....

lenda01
15. led 2011

ahojky holky... tak pres noc opet spineni a ja ted nevim co dal... jeste pockam jak dnes pres den a bud bych se do Sanusu vydala dnes, zitra nebo v pondeli abych mela jistotu ze je vse OK.. zacinam propadat depce a mam oooobr strach ☹ tak at se mate lip jak ja...

sissi6
15. led 2011

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Chodíme do Sanusu v HK, v úterý jsme byli na druhým IUI, tak jsem zvědavá jak to dopadne, ale moc tomu nevěřím. Když to nedopadne, tak jdeme na IVF. Teď po druhém IUI beru utrogestan, ale pořád mě nějak pobolívá břicho, jestli je to těma přáškama, nevím. Když jste brali utrogestan bolelo vás taky břicho? Po prvním IUI jsem nebrala nic a břicho mě pobolívalo jen ten den po IUI a potom už nic.

majka43
15. led 2011

@lenda01 hlavně nestresuj, nebo se aspoň snaž nestresovat, vím, je to těžký, ale neboj bude to dobrý.

majka43
15. led 2011

@sissi6 Ahoj, vítám tě. Já to mám po každým transferu jiný, jednou bolí, jednou ne, ale tředa ti odpoví Kaira, ta je teď taky po iui.

kiara81
15. led 2011

@lenda01 kočko na nic nečekej a koukej šupajdit na pohotovost a šup šup...žádný odmlouvání..
jedna holčina se mě ptala že špiní a tak jsem jí hnala raději k dr.a vyprdla se na to no taky to tak dopadlo..tak šupajdi a včera bylo pozdě a te zkontrolují........

kiara81
15. led 2011

@sissi6 ahojda vítám tě mezi námi...no já mám 1.IUI a břicho mě také bolelo a celkem dost nepříjemně 2 dny...normálně i s hormonama i bez hormonů mě bolelo břicho jako na ms...nyní mě bolí jen prsa ale zas min.měsíc to jse mbyla jen na hormonech clostík pregnyl a pak utroš tak to mě zas prsa nebolely..jinak předtím ano..no tak doufám že ti to dopadne a budeme spolu testit a jelikož tady je už dost bacilů těhu tak budeme také..jak dlouho se snažíte?já mám další pokus ještě příští cyklus když to nedopadne a pak také IVF tak doufám že na to nedojde...

kiara81
15. led 2011

@lenda01 tím tě nechci nijak střašit jen tě chci popíchnout aby jsi na nic nečekala i kdyby tě i třeba jen píchlo zkontrolovat tě musí!!!!!!!!

kiara81
15. led 2011

a co jste měli dnes k obědu????my masíčko se sosem a brambory

kiara81
15. led 2011

jo a chci se zeptat normálně se mi smazaly fotky jak to je možné

lenda01
15. led 2011

@kiara81 chjo jsem z toho na slupky.. rano jedu smer Sanus, dnes jsem tam volala a bude lepsi kdyz me prohlidnou ☹

tygr21
15. led 2011

Sissi....vítám tě mezi náma.

Lenda.....tak jak to stebou vypadá?

My jsme měli rizoto,a zítra smažený sýr.

paja1
15. led 2011

@kiara81 Já jsem taky minula netestila až ten den jak jsem šla k doktorovi.Držím pěsti

paja1
15. led 2011

@lenda01 Hlavně se nestresuj.Já nejsem nejchytřejší,ale opravdu hodně holek špinívá.A moje kamarádka má už 2,5,.leté dvojčátka holky a přirozenou cestou.A taky jsem se od ní nedávno dozvěděla,že často špinívala v těšhotenství.Tak věř ,že to je v pořádku.Ale na kontrolu si zajed..Měj se a neboj.

lenda01
15. led 2011

@tygr21 se mnou to vypada tak, ze jsem totalne v haji a zitra rano jedu pro sichr do Sanusu... uvidime co k tomu Dr. rekne...

lenda01
15. led 2011

@paja1 dekuju moc Pajo.. snazim se bejt v klidu ale nejde to.. co chvili bulim.. ale jinak se snazim skoro porad jen lezet...