CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

paja1
15. led 2011

@lenda01 Já to chápu a upřímně se to prostě nedá ani nijak jinak prožívat.Já bych taky šílela.Jen jsem chtěla aby jsi věděla,že opravdu často holky mají takové problémy.Ta má kamarádka nám to ani neříkala až nedávno,po takové době přišla na to řeč.A říkala,že měla i bolení a počítala s nejhorším.A vše bylo v pořádku.A měla snad prý až do 5měsíce takové problémy.Tak se to stává,Držím pěsti,ale opravdu věřím,že to zvládnete.P

tygr21
15. led 2011

Lenda....já jsem taky špinila,a dr mě řekl,že to nic není.To bude dobrý,uvidíš.

lenda01
15. led 2011

@paja1 @tygr21 dekuju vam moc... zitra uvidime... ale nervy to teda jsou... 🙂

tygr21
15. led 2011

Lenda.....jsme s tebou,klapne to.

evaav
15. led 2011

Ahoj holky tek se po delší době hlásím,v týdnu jsem z práce tak hotová,že se mi už psát ani nechce.A můj chlap tu hraje nějakou hru ak tu je obsezeno

@lenda01 -držím palce a nech se prohlédnout v Sanusu já tenkrát asi v 7t špinila byla jsem na vyštření tady u nás a milá sestra mi řekla ,, No b'ože tak se rozkrvácíte 😒 svině jedna do dnes na ní s mojí mamkou vzpomínáme.Ale naštěstí pak príšla doktorka taková mladá koukla na mě a viděla tam malou dutinku jako začátek těhu.Ale pak jsem asi druhý den jela do HK a tam si mě starej Štápán nechal lehnout píchli mi injekci na zastavení krvácení a nějaké léky byl to hematom ,ale naštěstí se vztřebal a mimčo krásně rostlo. A kdxž jsem jim říkala o chováné sestr tady u nás tak mi řekli že at se děje co se děje mám přije do HK.
Jinka já beru od 15 dnes cklu Dubhaston,nejhorší je,že dnes jsem 18dc a furt špiním už mš z toh hrabe takhle dlohá mrcha,ale asi to je po té operaci jak mi dloho meškala a bylo to tam na spadnutí taky stras v práci jak to bude Verča ve školce.No ještě,že můj chlap je v tomto ohledu v pohodě tekový dlohý celibát 😒 ale nedá se nic dělat,ale i mě to štve brzdí mám t ve snažení ☹

kkoberova
15. led 2011

Holky dala jsem na fotoblog moje ovulační testy,,, ty silnější jsou testovací a slabší kontrolní,, dle návodu jsou všechny čtyři pozitivní,, jukněte na to - k otvoru na moč je to označeno T jako testovací,, jsou dělané 4dny po sobě,, je to divné

lenda01
15. led 2011

@evaav ahojky... no presne kvuli tomu chci jet zitra do HK a ne tady u nas.. ty reznici co tu jsou radeji vynecham.. ☹ jediny z ceho mam strach je to, ze tam tento vikend ma sluzbu ten dr. huml, co neni z centra asistovane reprodukce ale slouzi jen na gynde.. ale snad bude dobrej jako ostatni dr. ze sanusu... No teeeeda tebe si ta mrcha vazne vychutnava ☹ ale asi se fakt cistis po te operaci...

lenda01
15. led 2011

@kkoberova ty brdo tak to ti neporadim, ja s ovu testikama nemam vubec zadnou zkusenost ☹ ale at snazenicko dopadne 🙂

kkoberova
15. led 2011

@lenda01 v pondělí jdu do sanusu tak mi to tam třeba vysvětlí

evaav
15. led 2011

@lenda01 -no tak ten Huml nemusí být špatný a třeba si tě tam nechá stím raději počítěj a je to i lepší a může ti něco na to hned dát na to ustání spinění . To jo pěkně si mě mrcha tentokrát vychutnává ale snad už bude konec 😕

tygr21
15. led 2011

KKoberová.....kráááááásnýýýýýýý.Potichounku gratuluju a malinko závidím.

kkoberova
15. led 2011

@tygr21 nevím k čemu 🙂 to jsou ovu testíky, které jsou zmatené a já taky

tygr21
15. led 2011

Kkebová.....to ti jako ukazuje co,ovulku?

lenda01
15. led 2011

@kkoberova nepichli ti neco co by ty testiky mohlo zmatnout?
@evaav no jsem na neho zvedava.. zitra vam dam vedet jak jsem dopadla ...

tygr21
15. led 2011

Lenda....hlavně na nás nezapomen.

kkoberova
15. led 2011

@lenda01 ne e,,, jen beru antibiotika, ale ty prý nemají na LH hormony vliv

kkoberova
15. led 2011

@tygr21 ano

tygr21
15. led 2011

Kkoberova.....no tak seš těhu,nebo nevím.

majka43
15. led 2011

@kkoberova A co si udělat těhotenský test.

sissi6
15. led 2011

Dekuju za přivítání.
kiara81 - já jsem 36 hodin si před prvním IUI musela píchnout ovitrille a teď před před druhým IUI mi píchli pregnyl ten mi píchli v 9 ráno a druhý den ve 14 jsem šla na IUI, myslela jsem si, že půjdu až za dva dny po pregnylu, ale snad vědí co dělají. V dubnu to budou 2 roky co se snažíme o mimi. Jak dlouho se snažíte vy? Já jsem tim IVF byla docela zaskočená, když mi dr. řekl, že to mám schválený, jsem myslela, že půjdu ještě tak jednou nebo 2x na IUI, ale nevím jestli tam ještě nezvolám, jestli bych nemohla jít po třetí na IUI, jak sem tak počítala, tak to vyjde zrovna v dobu, co se mě to moc hodit nebude, ale ještě uvidím. Moc ti přeju, aby ti to dopadlo a nemusela jsi na IVF. Kolikátý den jsi po IUI?

lenda01
15. led 2011

@kkoberova no to je fakt divny.. ja jen cetla ze ta testovaci carka se stupnuje a pak zase slabne ale nemela by byt ctyri dny stejna, vid? no to jsem zvedava co ti k tomu v sanusu reknou... tipuju ze reknou ze se tem testum nemuze az tak moc verit...

tygr21
15. led 2011

Kkoberova....tak si schválně kup těhu test a uvidíš.

Sissi6.....a můžu se zeptat,proč vám to nejde?

sissi6
15. led 2011

@tygr21 no abych pravdu řekla tak ani pořádně nevím, spermiogram v pohodě, v srpnu jsem byla na laparce, vejcovody průchodný, jen mi zjistili myom, tak jestli to je tím. Když jsem byla po laparce na kontrole, tak mi dr, říkal, že mi ten myom výrazně deformuje dutinu děložní a že teď s tím myomem nic dělat nebudou, že až po mimi, když jsem tam byla po druhý tak taky říkal, že mi to tam ten myom deformuje a trochu mě připadalo, že by mě ho snad nechal odstranit zrovna a po třetí zas říkal, že se nezdá, že by mi to tam deformoval. Minulý pátek měl dr. šilhan dovolenou, tak jsem byla u primáře a ten říkal, že ten myom nepřekáží a v těhotenství že by nevadil a že ženský rodili s daleko větším myomem.

majka43
15. led 2011

@sissi6 Mě v Repromedě říkali, že s myomem nikdy neotěhotním a hned mě poslali na odstranění. To je divný, že ti ho nechávají.

kkoberova
15. led 2011

@majka43 ten jsem si dělala teď večer a nic se neukázalo :(

majka43
15. led 2011

@kkoberova Tak ti ty ovu můžou blbnout i po antibiotikách. Já už testům nevěřím. Dvakrát jsem je měla pozitivní a nic. Teď už po transferu ani testovat nebudu a kdyby náhodou, tak jedině pětadvacítkovým.

kiara81
16. led 2011

@lenda01 kočko ach joooo tak alespon odpočívej..věřím že to bude v pořádku...!!!!!já vím že to nejde být v klidu a že se o bobíška bojíš ale určitě se k tobě hooodně zavrtává tak to způsobuje špinění

kiara81
16. led 2011

@sissi6 dnes jsem 10den po IUI jestli tedy se počítá i den IUI....no doufám že to klapne jinak mě už hrábne...ale je fakt že ted už to tak nehrotím a spíš doufám...
tak tobě přeju aby jsi také na IVF nemusela!!a klaplo to tady je těch těhu bacilů tak se nás netěhu taky chytnou

kiara81
16. led 2011

@lenda01 ty chodíš k Humlovi????????

sissi6
16. led 2011

@majka43 tak to jsi me docela vyděsila, jestli to všechno podstupujeme zbytečně 😢 , ale snad doktoři vědí co dělají. Můžu se zeptat když ti odstranili myom, jak dlouho si byla v nemocnici a za jak dlouho jste se mohli pokoušet o mimi?

majka43
16. led 2011

@sissi6 Byla jsem na hysteroskopii, jeden den nastup, druhý den operace a třetí den jdeš domů. Ket mi potom dělali za tři týdny. Ale pak v dalším caru mi řekli, že to byla blbost, dělat ket tak brzo, že jsem nemohla mít ani narostlou sliznici. Že se má po hysteroskopii tři menstruace počkat.
Ty jo, já jsem blbá, já neměla myom, ale polyp. Tak to nevím, jak je to s myomem. Jsem z toho všeho už zblblá.