CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
16. led 2011

@sissi6 Hele dej si do vyhledávače Myom v děloze, je tady takový téma, tak se tam určitě něco dočteš. Já četla jenom začátek a jedna holka tam psala, že se přitom nedá otěhotnět.

tygr21
16. led 2011

Zdravím.
Sissi......nevím co je myom,ale určitě se to zlepší,co ti řekne dr.

Jinak ráno jsem se probudila a mrcha tady ☹ ,škoda,domácí snažení neúspěšně,achjo ☹

lenda01
16. led 2011

ahojky holky.. sice pres noc spineni ustalo a tak se mi do HK ani nechtelo, ale pak jsem si pro sichr s manzou do HK zajeli a nastesti tam mel ambulanci primar Stepan a tak me prohledl a rekl, ze to vypada dobre a napsal mi jeste Ascolutin... tak jsem trosku klidnejsi i kdyz opet spineni zaclo, ale to je asi opravdu po tom vysetreni.. kazdopadne tenhle tyden zustanu lezet abych nic nepokazila...
@kiara81 ne ne k Humlovi nechodim, ja chodim k primari Stepanovi, ale Huml mel pres vikend sluzbu v Sanusu...a jak se citis ty? Jeste drzis a netestis? 🙂

tygr21
16. led 2011

Lenda......vždyt jsem ti to říkala,že to špinění nic neni,odpočívej

aja75
16. led 2011

Také zdravím.Jo Dasty jaro plodný..Uvidíme. 😉 tygr já dnes taky ms ale nevím jestli to bude ms ted nic a jsem 18 den cyklu což je na ms teda brzo uvidím jak dál jinak naklušu k dr.normálně mám cyklus 26-28.Ještě vydrž však už půjdeš do boje né? 😉 lenda tak doufám,že jsi už u dr.to bude v pořádku ale pro sichr radši jít k dr. 😉 My jdeme na chvilku ven je tam hezky vůbec to nevypadá na leden.

aja75
16. led 2011

Jé lenda tak to je dobře a opravdu lež .

lenda01
16. led 2011

@tygr21 jj jsem fakt rada a hlavne jsem klidnejsi ze jsem u dr. byla
@aja75 dekuju moc 🙂 jsem klidnejsi ale nerviky to jsou stejne ...

sissi6
16. led 2011

kiara81 já jsem 6 den po IUI. No ale dvojčátka po IVF by se mě hoooodně libily 🙂

@majka43 já mám ve zprávě napsáno, že v budoucnu možná myomectomia

Holky jaký je rozdíl mezi ET a KET? Jenom v tom že na KET embrya rozmrazujou?

rvasata
16. led 2011

Ahojda holkiy moje zlatý.Od čtvrtka děláme okna a katastrofa.Ty debilové je udělali menší,takže bude sleva.Zedník (díky bohu bratránek měla teda víc práce a makal až do teďk a avršek stejně nemáme hotový) a když nasadili všechna okna tak jsme zjistili že z venku jsou jiný než-li jsm chtěli.Takže pokurvili vše,co mohli 😠 😠 😠 😠 .Jediný,co je super,jsou zednický práce a ty jsme si dělali sami.Takže dole,kde bydlíme máme hotovo můžou přijet položit parapety a vrch ten uděláme a parapety položí bratránek.No můžu Vám říct,bordel,prach a jsem hotová

lenda01
16. led 2011

@sissi6 ahojky .. jj presne tak to je ET je transfer cerstvych embryi a KET je transfer rozmrazenych
@rvasata no potes koste.. tak to ti nezavidim ☹ ale presne vim co prozivasm nam tenkrat take vyrobili mensi okna ale oni ty maly okna odvezli a vyrabeli okna nova..takze jsme znovu mesic cekali ☹ jj ty firmy jsou jedna lepsi jak druha ☹

paja1
16. led 2011

@lenda01 ted jsem přišla z práce,ale musela jsem se kuknout na tebe.Jsem ráda a odpočívej. 🙂

kkoberova
16. led 2011

Ahojky holky, zítra mám první schůzku v sanusu,, řeknete mi co nás na první schlzce všechno čeká?

rvasata
16. led 2011

@lenda01 No my jsme čekat nemohli,protože měli už vybouraný naše 3 okna,ale na tuto chybu dali slevu a teďka budeme jednat o změně designu a daleko dražší zednické práce...tak sjem zvědavá.a jak se cítíš?

rvasata
16. led 2011

@kkoberova Ahojda,první schůzka je informativní.Takže řeknou jaké jsou možnosti co a jak Vás bude čekat a hlavně udělají spermiogram

kkoberova
16. led 2011

@rvasata takže nebudou dělat UTZ? Potřebovala bych vědět jestli tenhle měsíc proběhla ovu nebo ne

lintea
16. led 2011

Ahoj
@lenda01 tak to je dobře že to nic není, snad to ascorutin uklidní 😉
@rvasata to je asi nějakej standart, ty problémy s okny, my je zase měli větší a vysekávali jsme větší díru a ten bordel z oranžovejch cihel byl neskutečněj 😝 teď rozhodně přijdeš na jiný myšlenky 😀

rvasata
16. led 2011

@kkoberova záleží na dr.Mě ho udělali.Záleží jaký den cyklu budeš,až tam půjdeš.Ale myslí,že ho udělá

rvasata
16. led 2011

@lintea No tak na jiný myšlenky určitě.Fakt síla.Ještě,že máme zedníka v rodině.Nechci vidět jak by to co udělali opravovali oni.

lenda01
16. led 2011

@paja1 jsi moc hodna dekuji 🙂 byla jsem silene rada, kdyz jsem tam videla svyho doktora, je to hnedle lepsi pocit 🙂
@rvasata no to jsou radosti.. a pak si neco objednej a nech udelat kdyz nemas v nicem na nikoho spoleh ☹ doufam, ze va daji slevu i na to, ze jsou uplne jiny nez jste chteli ... ja se citim asi fajn.. bricho me poboliva, ale to rikal, ze je v tehotenstvi normos, takze se tam mimco asi jen roztahuje 🙂
@lintea jj jsem taky rada, ze to neni nic vazneho..ufff 🙂 a v ten ascorutin doufam taky...

kkoberova
16. led 2011

@rvasata zítra budu 28dc

rvasata
16. led 2011

@lenda01 No hrůza,ale naštěstí to bratránek zachránil.Vypadají i tak pěkně.Zlatý ručičky 😀 Slevu dají za menší okna a zítra budme jednat o jiném designu a těch víc zednických pracech a materiálu.Výhoda je,že držíme peníze 😀 .Jinak břicho bolí to je normoš.Roztahuje se děloha pro miminko

rvasata
16. led 2011

@kkoberova No tak to si mysím,že ovulku nepozná,ta už asi proběhla.Teďka by jsi to měla někdy dostat,ne?Tak to dle UTZ pozná,ale ovulka asi ne.UVidíš co zítra

kkoberova
16. led 2011

@rvasata asi až za týden, většinou mívám 35DC ale to nevím. Nemám to pravidelné

rvasata
16. led 2011

@kkoberova Tak to uvidíš co zítra,každopádně ti řeknou co a jak jaké jsou možnosti co bude následovat.Já co si matně vzpomínám,tak mi takový rychlý UTZ dělal

lenda01
16. led 2011

@rvasata jeste ze mate v rodine sikovnyho zednika, na remeslniky se clovek v dnesni dobe moc spolehnout nemuze ☹ ten neporadek ti nezavidim ☹ my delame dva roky pudni vestavbu, takze nam se tu prasi vzdy, kdyz manza nahore neco kuti... tak at vyjednavani dobre dopadne a pak nam dej vedet, jak jste pochodili 🙂

rvasata
16. led 2011

@lenda01 Však jsme za něho rádi.Makal od pátku do teďka,aby spravil co oni posrali a povedlo se.Spodek,kde bydlíme celej stihnul však tady byl od rana do večera a sám.No jsem na to zvědavá jak se domluvíme

majka43
16. led 2011

@lenda01 Mě taky doporučil ascorutin, když jsem začala krvácet po ET, jestli si na to ještě pamatuješ. Přestala jsem špinit druhý den, akorát, že to nebylo těhu, ale MS. Ale přestala jsem.

dasty79
autor
17. led 2011

Ahoj holky. 🙂

Jdu juknout jen na skok - @lenda01 to je dobře,že ti dr. napsal léky.Uvidíš,že to bude dobrý.
Odpočívej - nech se obskakovat a špinění přejde.

@aja75 - ahooooooj.Jen se pěkně snažilkujte 🙂

@rvasata - tak to ti nezávidím ten bordel, to máš co dělat 😒

tygr21
17. led 2011

Zdravím,

Rvas.....my jsme taky dávali nový okna,okorát že jedno okno,tada spíš ta díra,je menší než to druhý,takže mladej tu díru musel asi o 10cm zvětšit,taky hrůza.

Kkoberová....tak jak ti to dopadlo?

madlina
17. led 2011

Brý ráno,

A nás čeká nový jádro,komplet nová kuchyň ,obývák a časem ložnice.A to nepočítám nábytek.Jedinej pokoj kterej je komplet,je Adélky pokojíček.Ale za to budeme bydlet ve větším.

@lenda01,jsem ráda že to nic nebylo.