CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
17. led 2011

@tygr21 Dík, taky by jsem si to tak myslela. já nepotřebuju, ale hledám něco mamce a ta vůbec neví, jakou značku by chtěla.

lenda01
17. led 2011

@majka43 my mame elektrolux ale uz se nam u ni presne po zarucni dobe podelal kompresor ☹ to bylo super ☹
@lintea no ono je lepsi asi vedet vic.. no uvidime kam vsude nazenou me 🙂

andous
17. led 2011

Ahojky holky omlouvám se že vám sem lezu ale chci se ptat zda nemáte některá zkušenosti s tehotenským testem CEMIO???jsou tam dva a třetí zdarma.

lenda01
17. led 2011

@andous ahojky.. ja bohuzel ne e .. ja testila gs mamatestama ...

majka43
17. led 2011

@andous Já taky ne.

andous
17. led 2011

tak děkuji 🙂

tygr21
17. led 2011

Andous....já jsem pužívala obyč.tasty,tento né

majka43
17. led 2011

Holky tak já jdu k tomu doktorovi, tak mi držtě palce.

tygr21
17. led 2011

Majka....držíme!!!!!!!!!!!!!!!!

lenda01
17. led 2011

@majka43 drziiiiiim

majka43
17. led 2011

@tygr21
@lenda01 Tak jsem z toho zatím vytřískala do čtvrtka. Podle toho jak mi zítra dopadnou výsledky páteře. Ale aspoň tři dny jsou dobrý.

lenda01
17. led 2011

@majka43 kazdej den dobrej 🙂

aja75
17. led 2011

Dasty jo snažilkovat co kdyby vid.Stejně bych ted na iui nemohla ms dorazila nějak brzo tak nevím co se děje.Jestli je to psychikou ted zítra jdeme s Tomíkem na ty mandle mám z toho strach.Jinak si zajdu na gyndu v půlce cyklu a at mi nabere krev 20 den cyklu na progesteron.Jestli teda nedorazí ms zase 18 den cyklu. 😉 majka ty zpoždění a já opak nějak moc brzo. 😉 jinak testy já také mama a někdy ty kazetky Rapiclear ale je lepší pořád stejnýma a obden.

tygr21
17. led 2011

Majka....no tak dobrý.

kkoberova
17. led 2011

Ahojky holky tak jsem tu,, omlouvám se ale scháněla jsem šaty v sobotu na ples,,,, takže my a sanus - normální pohovor bez UTZ nebo vyšetření... počkáme na ms,, 3DC jdu na hormonální profil,, od 11Dc mi budou hlídat ovulku,, jakmile se objeví půjde jirka na spermio a hned mi zavedou ty zdravé k vajíčku,,,, a tohle se bude opakovat tak dva měsíce po sobě,,,, pokud se to neudrží půjdu na laporoskopii a pak se to zkusí znovu,,, a pokud ano jedno nedopadne OK, půjdeme na umělé ale to je otázka tak půl roku a možná i déle... Tak doufám že bude vše OK a jedna inseminace s epovede....
Jinak na mě myslete tenhle měsíc bude zrovna cyklus, který minule neouvuloval, tak snad tenhle ovulkovat budeme,,, jsem dneska 28DC tak by ta mrcha mohla přijít co nejdříve.

JOoo a jinak mám v pochvě zánět,, takže už nemám ANT jenom na angínu, ale i na spodek,, si to umím vybrat že??

Jejda to jsem se rozepsala,, ale napsala jsem vám všechno

tygr21
17. led 2011

Kkoberová.....ježiš,to mě mrzí.Ty jdeš na ples?a kam.

sissi6
17. led 2011

Lenda01 děkuju už jsem zas o něco chytřejší
Majka43 na ten net kouknu, ale až budu mít víc času. K té lednici, teď jsme po tom hodně koukali nakonec jsem se rozhodli pro Liebherr, zítra jí snad přivezou
@kkoberova mě dr, poslala nejdříve na laparoskopii, pak IUI a když to nedopadne tak IVF
Holky můžu se zeptat na kolik vás vyšlo IVF?

kkoberova
17. led 2011

@tygr21 mě to nemrzí,, napopak ze mě všechno spadlo,, budu pod dohledem,, na ples jedeme v sobotu do Prahy

tygr21
18. led 2011

Kkoberova....tak si ples užijte,a jaký máš šaty?

Zdravím

lenda01
18. led 2011

ahojky holky 🙂
@kkoberova no tak aspon jste si s dr. popovidali a vite zase o trosku vic i to co vas ceka do budocna a tak... hlavne na to nemyslet a pokud bude dobry spermiogram, tak dopadne to IUI a nejaky IVF vas uuuuplne mine 🙂 ale je to jak pises.. to je vsechno otazka tak pul roku.. ono to docela ale utika.. jedna ms pak IUI a pak dalsi ms dalsi IUI.. ani nemrknes a budes tehu 🙂
@sissi6 tak IVF stoji tak nejak ruzne.. nas to vyslo tak kolem 20000,- + asi 3000,- za jezdeni do Sanusu.. je to o tom, jak tvoje telo bude reagovat na ty stimulacni hormonalni injekce a jak budou rust folici, podle toho si kdyztak kupujes dalsi a dalsi ty injekce... ty nas vysli asi na 7000,- pak 11000,- nas stalo ICSI, coz je to, ze pod mikroskopem vpichnou spermii primo do vajicka (coz treba nebude potrebovat) a pak jsem brala jeste dalsi leky na rust sliznice atd.. no kolem tech 20000,- ale skol tu myslim psala, ze pojistovna zacala vic prispivat na ty injekce, takze treba uz to vyjde mene 🙂

kiara81
18. led 2011

ahojda děvčata dnešní test negativní bolest břicha na ms...takže je to jasné ☹

majka43
18. led 2011

@kiara81 Bolest břicha můžeš mít. Ještě neházej flintu do žita. A kolikátý den dneska jsi? Den transferu se nepočítá.

majka43
18. led 2011

Holky tak mi na neurologii dneska napsali rehabilitace. Tak snad z toho ještě něco vytřískám.

tygr21
18. led 2011

Kiara....neházej flintu do žita,bude to dobrý.

Majka....takže cvičme v rytme?

majka43
18. led 2011

@tygr21 Jo to nevím mám se přijít objednat v pátek.

tygr21
18. led 2011

Majka....tak at tě potom všechno nebolí 😀

lenda01
18. led 2011

@kiara81 ahojky... no zadny takovy... treba je na testik jeste brzy, ne? mela bys ho delat az po opozdene ms, ne? jeste to nevzdavej a uvidis ze budou dve // 🙂
@majka43 no vidis, dobra zprava... 🙂 pekne z toho vytriskej co nejvic 🙂

tygr21
18. led 2011

Lenda....a jak ty se cítíš?

lenda01
18. led 2011

@tygr21 ja uz nastesti dobre... po spineni ani pamatky .. ufff 🙂

tygr21
18. led 2011

Lenda.....no vidíš,že to nic nebylo,tak se šetři