CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
18. led 2011

@majka43 jsem dnes 11den po IUI tak si nemyslím že to dopadne...prostě mám vše k ms...
@lenda01 no já si myslím že ten více citlivý by něco ukázal ale je sněhobílo....dostat to mám dnes nejdéle zítra

majka43
18. led 2011

@kiara81 Po iui se zavrtávaj určitě později, než po IVF. Klidně nemusíš mít pozitivní ještě týden. Jedeš na krev?

kiara81
18. led 2011

@majka43 ne nic mi neřekli v případě těhi i netěhu...tak tam až to dostanu budu volat

majka43
18. led 2011

Teda holky tady je dneska mrtvo. Kde všichni jste?
@kiara81 Udělej si test až za dva dny a určitě už tam něco bude.

kiara81
18. led 2011

@majka43 no já už testovat nebudu já budu vyčkávat stejně nemám test a jsem tak negativní ted že už se nemůžu na testy dívat...na to bílo co se tam furt objevuje...jsem z toho prostě smutná no... 😢

tygr21
18. led 2011

Majka....my se pokoušíme uklidit ten bordel v obýváku,nevíme odkat máme začít

paja1
18. led 2011

@kiara81 ZLATO NEBLÁZNI,JÁ UŽ ZTRÁCÍM ILUZE.tO PŘECE NENÍ MOŽNÉ.Nevím co nato říci.JE MI TO LÍTO,SNAD JE JEŠTĚ BRZI,ALE TO ZNÁME,ŽE? ☹

paja1
18. led 2011

@kiara81 Teď to čtu pozorně,tobě dělali inseminaci?To je asi fakt brzo.Tam nemáš kultivaci emrbyí?V tom případě bych testu nevěřila.

lenda01
18. led 2011

@kiara81 jj verim ze uz se ti testit nechce ☹ taky kdyz jsem vidala na testech snehobilo byla jsem z toho KO ☹ ale uvidis ze ms nedorazi... ona ta bolest fakt muze bejt tehu.. 🙂 a i kdyby ne, neztracej nadeji, ju? Dalsi mesic hnedle dalsi pokus 🙂

kiara81
18. led 2011

@paja1 jj dělali mi to dnes jsem myslím 11den po IUI den IUI nepočítám...ale holky já jsem tak olezlá bedarama fakt to je jak před ms..úplně tipické

@lenda01 ani nevíš jak závidím těhulkám samozdřejmě to každé přeji a hlavně aby bylo vše v pořádku ale noo však nemusím to tady povídat jak se člověk cítí když je každej okolo těhotnej a před tebou si hladěj břicha a povídaj si jak budou kojit atd...no a to se mi stalo ted v neděli a musela jsem odejít ještě se ty tři těhule divily že odcházím je to prostě netrkne ...

kiara81
18. led 2011

@paja1 spermie šly do centrifugy měl špatnou kvalitu kvantita dobrá a množství také no hodnota 10 holky se mě i diví že mi to IUI s tímto výsledkem udělali

kiara81
18. led 2011

@lenda01 úúúplně jsem se zapomněla zeptat jak se cítíš...je vše v pořádku?

ajula75
18. led 2011

Ahoj holky!Nevím jestli se k vám můžu vmísit, ale zkusím to. Dnes jsem byla poprvé v Sanusu v Jihlavě a jsem z toho ještě teď špatná. I když to vlastně dopadlo dobře. Mám za sebou už 2x Ivf v Brně v Repromedě, neúspěšně. Teď doufám, že to bude jiné.Podle přísstupu si myslím, že s Brnem se to nedá srovnat, tam mi žádné vyšetření nedělali.

lenda01
18. led 2011

@kiara81 no tak to jsem mela taky tak.. jak jsem videla tehulku bylo mi do breku... ale v tomhle ma Paja pravdu.. nam transferuji treba tri dny kultivovana embrya a testime tak 10den nejdriv... ja myslim ze jeste nemusi byt vsechny sance zmareny 🙂 jinak ja se citim fajn, dekuju za optani, jediny co me desi je to, ze jsem prave chytla asi chripajznu.. nosohltan me lehta a tece mi z nosu.. proste zustavam v posteli a basta..chjo co me jeste nepotka za komplikace.. jsem asi nejakej slabsi kus...

lenda01
18. led 2011

@ajula75 ahojky vitej mezi nami 🙂 ja sice navstevuji sanus v Hradci Kralove, ale nedam na ne dopustit... 🙂 neboj se nic v Sanusu uz ti k vytouzenemu mimcu urco dopomuzou 🙂

kiara81
18. led 2011

@ajula75 ahojda vítám tě a doufám že se nyní zadaří!!!!
@lenda01 no já teda s tím nepočítám už si počítám kdy půjdu na další uz nebo jestli mě začnou stimulovat na ivf jak říkal dr.no chci dát výpověd v práci musím jít však do jiné ale dojíždět 35km do toho druhá práce pak kluk barák a to jsi furt v jednom kole takhle jsem to táhla dva roky až v létě jsem se složila a ted v listopadu znova ...no pak si těhotni vid...už toho mám fakt plný zuby se zahrabu někde ve sklepě tam bude klíídek

majka43
18. led 2011

@ajula75 Vítám tě, já chodím taky do Jihlavy, ale na prvním IVF jsem byla v Repromedě, pak ještě dvakrát na Obilním. Na Jihlavu nedám dopustit. Úplně jinej přístup a hlavně i ceny, proti Repromedě. U koho jsi byla?

majka43
18. led 2011

Jinak MS pořád nikde. Zrovna když bojuju o každý den nemocenský. Uřž tři dny se to snažíme s přítelem prošťouchnout a nic.

kiara81
19. led 2011

@majka43 no tak že by těhu????to by bylo superr...

tygr21
19. led 2011

Zdravím,

Ajula.....vítej mezi náma

Majka.....a kdy si ti měla dostat?Zkus si schválně koupit test,zato nic nedáš

Jinak jsme to v obýváku trošku poklidili,ale nic moc

majka43
19. led 2011

@kiara81
@tygr21 Tomu nevěřím, jeden mám ještě doma, takkdyž to nedostanu do zítřka, tak si ho udělám. Ale spíš myslím, jestli to není tou cystou na vaječníku a taky jsem měla minulý týden pěknou chřipku. A nebo přechod. Je mi 45 a nad tím bych se měla taky zamyslet.

majka43
19. led 2011

@tygr21 Jo dneska jsem 31DC jinak mi to chodí 26-28Dc.

tygr21
19. led 2011

majka.....tak počkej do zítra a pak to zkus.My pujdeme za měsíc,ale nějak se my nechce

majka43
19. led 2011

@tygr21 To já bych se těšila, že to už konečně bude.

tygr21
19. led 2011

Majak.....když já jsem se těšila po každým transféru,a nikdy to nedopadlo

kiara81
19. led 2011

@majka43 ale kuš s přechodem cysta mi taky brzdila ms ale to byly zase pěkný bolesti takže možné těhu to by bylo super

samanta001
19. led 2011

Ahoj holky, tak už jsem tu pěkně dlouho nebyla, to proto, že nám nešel počítač teď už je to ok, ale jsem zvědavá na jak dlouho, je to hroznej šmejt. V pondělí jsem byla na UTZ a krásně tam blikalo jedno srdíčko. Drobek už má 7mm 😀 další utz 31.1. a pokud bude vše ok bude to poslední návštěva v sanusu. To se mi pak bude asi trochu stýskat... Jinak mám nějakej hematom, takže můžu začít krvácet, ale dr. říkal ať se toho kdyžtak neděsím, že se to stává jen mám být na sebe víc opatrná. 13. 12. jsem nastoupila na neschopenku a chtěla jsem se vrátit do práce, ale včera jsem měla ve schránce zápočťák, takže jsem momentálně nezaměstnaná, ale neschopenka mi pořád běží. Vůbec těmhle věcem nerozumím, nemáte někdo zkušenost? Nechápu totiž kde teď jako jsem. Mám jít na pracák? Ale když mi běží neschopenka myslela jsem, že mě vyhodit nemůžou, ale spletla jsem se ☹

@rvasta chodím do sanusu Jihlava k dr. Škurlovi

@majka43 hodnotu HCG jsem měla 1200

@lenda01 prosím, prosím jaký homeopatika to bereš? Je mi hrozně zle, ale nezvracím což je snad ještě horší ☹ navíc jsem pořád příšerně unavená, doma nešáhnu vůbec na nic koš s prádlem se kupí, ale nemám na nic náladu.. Jsem si myslela, že těhotenství není nemoc, ale já se fakt nemocně cítím 😀

@dasty nedoočítala jsem, jen jsem zahlídla tu super zprávičku tak držím palce

tygr21
19. led 2011

Samanta......tak to je pěkná zprávička.Tady se to pěkně těhuli,to musím začít taky,abych netrhala partu.

lenda01
19. led 2011

ahojky holky.. tak chripka atakuje ale nastesti jsem bez horecky.. co jsem totiz cetla na netu,tak horecky jsou pry nejhorsi ☹ tak doufejme, ze to zvladnu vylezet i bez tech teplot 🙂
@kiara81 no ty brdo, tak se trosku setri.. zmena prace a to vsechno, nejakej kolaps by ti ted vubec neprospel.. radsi se setri.. ja si teda doma na ty neschopence chrochtam.. sice tech 60% platu bude znat, ale nu coz.. prachy jsou vedlejsi, dulezitejsi bude zdrave mimco 🙂
@majka43 neblazni s prechodem to bude urco jen nejaka prkotinka a mozna to je fakt psychika ktera ti ms brzdi 🙂
@samanta001 no ahojky 🙂 nevim jestli mi ta homeopatika pomohla, ale kazdopadne uz me nakopavaji jen nejake potraviny a vecer je mi vetsinou nejhur 🙂 jinak mela jsem to jako ty .. celej den mi byvalo blbe ale nezvracela jsem ☹ takze ja brala Ignatia amara a ty druhy jsou Cocculus indicus.. jedna ta tubicka stoji 76,- a brala jsem vzdycky naraz pet kulicek pod jazyk a nechala jsem je rozpustit.. brala jsem je vzdycky kdyz mi bylo spatne ... neni to asi nejak omezeny kolik jich muzes za den vzit..jen jsem se docetla ze mezi ruznymi homeopatiky by mel byt odstup asi 15minut a nesmis se jich dotykat rukou a mit je v blizkosti mobilu nebo pc, protoze jim to neprospiva... takze jsem je vzdycky nasypala z lahvicky rovnou do vicka a pak do pusy...tady je k tomu taky kdyztak jeste neco http://www.kezdravi.cz/oddeleni/221-nevolnosti-...

lenda01
19. led 2011

@samanta001 a kolikaty si vlastne tyden? Jo a ooobr gratulace ke krasne blikajicimu srdicku 🙂