CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

tygr21
21. led 2011

Já si myslím,že to jde,mě to navrhovaly taky

kiara81
21. led 2011

@tygr21 no taky říkala že nelžou....
@lenda01 no holka měla jsem dva chlapy co mě bili a jeden mi zlomil i bederní obratel jak semnou švihl...no ale už je to dlouho a ted ten bejvalej přítel to bylo psycho jsem ráda že jsem s býv.manželem...je to fakt jediný chlap kterýmu věřím...
@majka43 přeji at dobře dopadne UZ a vyhýbej se ted CT třeba se objednej oni jsou dost čekací doby i 3 týdny tak to ti neschopenku prodlouží a přitom už půjde mezi tím na KET no tak tito vyjde a pak tam jenom brnkneš že jsi třeba nemocná,.než zjistíš že jsi těhu...nebo RHB furt skuhrej do zad ti nikdo nevidí a třeba ti ji prodloužej....mě taky honí čas úplně tě chápu ...ale nejhorší je že tohle se fakt uspíšit nedá...je to děs přeju ti at vše dopadne
@samanta001 no tak zatím uhodla vše co se děje ve mě atd.no tak uvidíme zatím ms. nikde utroš jsem dobrala v neděli tak nevím ale včera byl TT negativní....
vzpomínám si že když jsem čekala Pátika tak jsem byla cca 22-24dc v car a brali mi krev a byla negativní a přesto jsem těhu byla...test jsem dělala 32DC a byl pozitivní no tak uvidíme ted ....
dneska mi ¨v car řekli že po dopbrání bych to měla dostat 3-4 den no takže včera já byla tento cyklus jen s pregnylem a pak utroš ale min měsíc jsem dobrala utroš ve středu a v pátek hned ms...tak já nevím
jjjjjjjjjjjééééééééééééét ojsem se ale rozepsala

tygr21
21. led 2011

Kiara81....to nevadí že ses rozepsala,aspon někdo tu je

lenda01
21. led 2011

@kiara81 no ty vogo to je desivy... a ty jsi teda extra klikar, ze chytnes dva takovy ☹ ja ted jak jsem doma, jsem koukala na prime na ty krimi zpravy co maji vecer po zpravach a tam se zrovna tomuhle tematu minuly i tento tyden venovali a reknu ti je to desivy.. jak tam ty zensky mluvi .. no mluvi ani o tom nemuzou mluvit a ja se jim nedivim... mela jsem z toho husi kuzi, ale pro me je to co se tyce prace docela zajimavy, tak jsem to docela hltala..ale je to hnus..brrr ☹ ale ty uz to mas za sebou a ted bude mimco a svatba a vsechno bude supeeeeeer 😀

bugi
21. led 2011

Ahoj holky,muzu se k Vam taky pridat,driv jsem taky chodila do Sanusu a uz od tamtud mame jednu princeznu a ted by jsme chteli druhou,jen se zati snazime doma 🙂

majka43
21. led 2011

@tygr21
@lenda01
@samanta001 Díky za držení palců, ale nedopadlo to, cysta tam pořád je, tak jsem vyfasovala léky a musím to o měsíc odložit. To vůbec nevím, jak mi to s tou neschopenkou dopadne, ale dneska jsem byla na rehabilitaci a asi mám záda pěkně zhuntovaný. Teď budu mít rehabilitace na spodek zad a potom na krční páteř, tak to snad nějaký ten týden dá.

majka43
21. led 2011

@bugi Ahoj klidně se přidej, budem rádi a do krerého Sanusu chodíš?

tygr21
21. led 2011

Bugi.....vítej mezi náma.

majka43
21. led 2011

@kiara81 Tobě taky moc dík za držení palců.

bugi
21. led 2011

@majka43 Ahoj diky,chodily jsme do HK ted zatim nikam nechodime,nechame tomu cca 4mesice snazeni doma a pak by jsme kdyztak zase zavitali 🙂

majka43
21. led 2011

@kiara81 Jak ti můžou vysadit utroš, když ani neví, jestli jsi těhu. To nechápu, snad by ti měli vzít krev.

majka43
21. led 2011

@tygr21 Tak já do toho půjdu asi až s tebou, jestli půjdeš v únoru.

lenda01
21. led 2011

@bugi ahojky a vitej mezi nami 🙂 taky jezdim do Sanusu HK a jsem tam spokojena 🙂
@majka43 ajajaj ale ty jsi to o ty cyste rikala, vid? No tak snad to do priste bude v poradku a uz nic nebude branit transferu.. no ty to ted mas s tema doktorama vazne hodne pestry ☹

tygr21
21. led 2011

Majka43.....no já stím počítám,že půjdeš semnou,přidá se ještě někdo?

majka43
21. led 2011

@tygr21 Budem bojovat spolu.

kiara81
21. led 2011

@majka43 no prý je to jejich postup když budu těhu tak mi ho znova nasadí...

kiara81
21. led 2011

jdeme na zápis.... 😀

dasty79
autor
21. led 2011

Ahojky 🙂

Copak je tady nového???
Přes týden nic nestíhám...

kiara81
21. led 2011

ms dorazila

lenda01
21. led 2011

@kiara81 neeeeee ☹

paja1
21. led 2011

Ahoj holky.
kiara-to je mi opravdu líto,nevím co říct,nic nepomůže-káždá se stím vyrovnává jinak.drž se.

Tak měla jsem mít OPU té dárkyně včera 20.1. dojeli jsme tam-manžel šel dát spermijky.poslali nás domů,prý to musí posunout o 1den kvůli dárkyni.Tak jsme jeli,ale byla jsem ztoho divná.Ale už po cestě domů mi volal můj doktor a říkal at jsem v klidu nestresuji se .Prý měli ráno poradu došla i dárkyně a domluvili se,že je nechají ještě o den dorůst.prý at jich víc dozraje-či co.nerozumím tomu,ale uvidíme.Tak dnes jsme jeli znovu dát spermijky a zítra si máme volat kolem 11hodiny.tak uvidíme.Mám obavy za ty peníze at tam je aspon pěkná úrodička.To jsem nečekala,tak mě to i mrzí,aby nebyla nějaká špatná ta dárkynka.Ách jo.zítra písnu.

evik31
21. led 2011

Ahojky holky taky zdravím po náročném týdnu při té odpolední vás nějak nestíhám 😒 ,tak jsem dočítala jen tak letmo 😕
@kiara81 moc mě mrzí,že ta potvora dorazila ☹
jinak vítám nově příchozí se nám to tu pěkně množí,ještě to těhulení by se mohlo rozjet víc 😉
@tygr21
@majka43 pěkně si to holky plánujete 😀 já únor s váma nestihnu dnes jsem se dozvěděla termín té mé ledviny a jdu až 14.3.takže sanus vidím tak na duben a et vidím až tak na květen takže přesně jako loni,tak snad dopadnu líp letos 😔

kiara81
21. led 2011

@lenda01 😠
@evik31
@paja1 tobě to dopadne uvidíš...budu na tebe myslet

majka43
22. led 2011

@evik31 Ale přece, kdyby jsi těhotná byla a vysadila utroš, tak potratíš. To dělají nějak divně.

majka43
22. led 2011

@paja1 To bude dobrý, uvidíš, budeš mít hodně vajíček. Mě to štve, že to mám o měsíc odložený i kvůli tý práci.

dasty79
autor
22. led 2011

Ahoj všem

@kiara81 - tak to mě mrzí 😒 Uvidíš,že to příště vyjde 🙂

@majka43 - jak jsi dopadla u dr.?a jdeš do té práce?musím vás dočíst....

@evik31 - tak jaro to jistí 🙂 🙂 🙂 Hlavně,a´t už máš všechy ty šutry pryč a pak to půjde samo 🙂

@paja1 - tak tfuj,tfuj,tfuj v 11h - ať jsou kvalitní vajíčka 🙂

majka43
22. led 2011

@dasty79 Zatím nejdu, teď budu mít rekabilitace na spodní část zad a potom ještě na krční páteř, tak to vypadá ještě tak na měsíc. Nesmím nic dělat. Ale KET zatím nebude, mám cystu.

dasty79
autor
22. led 2011

@majka43 - takže seš zatím na neschopence - to je dobře 🙂 Cysta po práškách určo zmizí.

dasty79
autor
22. led 2011

@lintea - pěkná fotečka 🙂 Moc ti to slušííííí 🙂

dasty79
autor
22. led 2011

Koukám,že zase tady nikdo není 😕
Konečně mám o víkendu čas a tady je mrtvo ☹
Co všechny děláte?Tak jdu vařit