CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

skol
28. zář 2010

tak jsem něco objevila, bude zapečená cuketa s těstovinama a kuřecím masem..tak já se jdu realizovat..

Evik, co manžel jak v noci dojel?

evik31
28. zář 2010

@skol tak to my máme rodiny blízko manža jí má asi 500m a ted se budou stěhovat tak to bude 200m a já mám rodiče4km tak to taky jde 😀

evik31
28. zář 2010

@skol jo dojel v poho před chvilkou jí odvážel domů,byla u nás přes noc už jí nechtěl tak pozdě věčer ještě převážet všechny děti mu usli v autě,když tam přijel tak si myslel jak budou vystrašený a oni to braly jak nějakou bojovku,víc prej byly učitelky,ale prej to byl samej hasič tam

skol
28. zář 2010

@evik31 no já jsem koukala na zprávy,čtu na netu je to strašný, je mi těch lidí tam líto, to musí být takovej nápor na psychiku čekat jeslti se bude opakovat znova to co v srpnu,já si to nedokážu představit. my tam máme u Frýdlantu známý a v srpnu se jim to naštěstí vyhlo,jedině rpoto že v tý vesnici co bydlej tak ej na kopci, voda k nim nedošla,ale byly skoro 14dní odříznutý od okolí, všude kolem byla voda, všechny cesty pod vodou, když nám ukazovali fotky, těžko se tomu věří..no fuj..snad se to enbude opakovat...

evaav
28. zář 2010

ahoj všem, tak jsem tu a dočetla jsem vás
@skol -tak jsem tu,aby jsme se setkali.
@evik31 -ahoj Evíku,to je fakt hrůza to počasí,já bych se asi zbláznila z toho ,že ta voda je furt v baráku Kolikrát nadávám,že bydlím na takovém kopci a ted jsem za to až moc ráda 😉 Naši bydlí také na kopci,ale na druhé straně města,tak jsem také ráda,že jsou ok.
Jinak u nás se dojídá ještě stále kuřecí roláda,ale bude s bramborem.
Odpoledne vyrazíme asi do HK manžel potřebuje nějaké kalhoty,ale né moc drahé 😠 .
Dnešní noc jsem měla nějakou běhavku od dvou ráno jsem lítala na záchod 😒 ,ale už je mi lépe dala jsem si ke snídani černý čaj a suchou housku ☹

evik31
28. zář 2010

@skol no já jsemráda,že bydlíme ve 3 patře a dál od vody a naši mají ve vesnici jen potok a ten je daleko a jsou na kopci tak je to v poho,ale je to hrozný,nechtěla bych to zažít ☹

evik31
28. zář 2010

@evaav tak kuřecí roláda ta by už u nás dávno nebyla tu by manža spořádal natotata,to musela být pořádná,když pořád dojídáte,to my máme ještě ten květák od včera a přemýšlím dostala jsem chut na čočkový salát tak asi si udělám lehkou svačinku na odpoledne 😀

evaav
28. zář 2010

@evik31 -no roláda byla taková střední,vlastně jsme dělali dvě menší a každou s jinou náplní jen doufám, že mě to moc neprožene 😕

skol
28. zář 2010

@evaav ahoj,

tak já už s přípravou oběda finišuju, za chvíli to už strčím jen do trouby a pro dnešek hotovo...uvidím co na to přítel..jeslti tam není moc zeleniny...je ten typ, kdy nejlepší zelenina je vepřový

evik31
28. zář 2010

@evaav no abys nehledala pak po HK záchodky 😀
@skol každej chlap stejnej můj manža taky vždy diskutuje o zelenině a pak to stejně sní,ale okecat to prostě musej,to by nebyly chlapi 😀

skol
28. zář 2010

@evik31 jo přesně si to vystihla s těm chlapama 😀

evaav..bacha na to, záchodků je po HK málo...

skol
28. zář 2010

Dámy, tak já se na chvíli loučím...jdeme obědvat a i vám přeju dobrou chuť

madlina
28. zář 2010

Ahojda a dobrou chuť.My jdeme dneska na obídek vedle k tchánovcům.

evaav
28. zář 2010

@skol 😀

dasty79
autor
28. zář 2010

Ahoj všem pěkný sváteční den 🙂
koukám, že každej asi relaxuje s rodinou.....a nikde nikdo 😕

rvasata
28. zář 2010

Krásný večer holky.Byli jsme celý den pryč a v troubě se mě dělá domácí pizza.Mňamky 😀

evik31
28. zář 2010

@rvasata číslo došlo mám uloženo a jdu spáti jsem ko 😨

evaav
29. zář 2010

Dobré ránko
Tak ne ,že mě včera bylo zle,ale ještě jsme přijeli z HK o 1200 chudší,ale jsem ráda,že si můj chlap vybral kalhoty tak jsem mu řekla at si vybere ještě jedny.Ale,řeknu vám bylo mi fakt zle už cestou tam jsem ani mluvit nemohla cítila jsem jako když se mí žaludeční štávy valí do krku(omlouvám se,že tak píšu už po ránu)třikrát jsem letěla ne WC jenže nic ze mě dolem nešlo 😒 vždy taková divná křeč do žaludku.Pak mě tak strašně rozbolela hlava,že jen co jsme přijeli musela jsem si lehnout s hadrem na čele.Večer zase černý čaj 😒 .Dnes ráno čajíčkuji a houskuji také

evaav
29. zář 2010

Tak dnes je tu nějak mrtvo 😕
rvasata:je vlastně v Sanusu na kontrole,že? Tak at je to vše v pořádku 😉

dasty79
autor
29. zář 2010

Ahoj holky 🙂
@rvasata - tak jak jsi dopadla v Sanusu?držím pěstičky, ať je to těhu 😵
@evaav - tak se uzdrav.A nebo, že by 1. příznaky těhu se hlásily????
Kdepak všechny jste?Odpo na vás juknu 😕

evik31
29. zář 2010

Ahoj zdravím,konečně z práce doma,ale tad je nějak mrtvo 😲

evaav
29. zář 2010

@evik31 -mrtvo 😕 já to tu mám puštěné už od rána

evik31
29. zář 2010

@evaav ale moc jste toho nenaklábosily teda ,ani Renča tu ještě nebyla a to už doma určo je tak asi obstarává malou

evaav
29. zář 2010

@evik31 -no,já bych si povídala když by bylo ským 😉

evik31
29. zář 2010

@evaav já v práci přístup k netu nemám bohužel,a holky co jsou doma nějak zahálčej nooooo 😲

dasty79
autor
29. zář 2010

Taky zdravím - hurá doma 😉
Tak kdepak máme rvasatu???Jakpak asi dopadla u dr.?

evaav
29. zář 2010

@evik31 -však se nic neděje,já to chápu,já taky kolikrát se sem nedostanu hlavně večer to tu to mám většinou obsazené 😒 jooooooooo,pustí mě,ale v deset večer a to už nemám moc sil 😕

evik31
29. zář 2010

@dasty79 ahoj tak jak bylo v práci 😉
@evaav tak je musíš nějak vystrnadit 😎

dasty79
autor
29. zář 2010

Já v práci moc psát nemůžu - tak jen tak občas juknu 😕
@evik31 - doma by bylo určitě lépe 😀

dasty79
autor
29. zář 2010

Holky poraďte co mám uvařit za rychlovku 😝
Aby jsme měli na zítra obídek....
nemám inspiraci 😒