CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
1. únor 2011

@hanysek.hanysek kdyz dorazi, tak hnedle dalsi snazenicko .. neni nic lepsiho 🙂

kiara81
1. únor 2011

@lenda01 no já měla tlak tak kolem 100/60 tep 100-120 mám i totiž bušení srdíčka...no píchli mi do žíly lék aby mi vavola tu stresovou chvíli kdy jdu k zemi...no v leže dobrý jen tep se zvyšoval a pak mě pomalu zvedali do stoje a už v polovině jsem cítila přesně to co normálně když to na mě jde...v tu chvíli jsem měla ten nízký tlak...a tep hodně vysoký k tomu tlaku no ale já nemůžu otěhotnět a být těhu ☹
@na_aty

lenda01
1. únor 2011

@kiara81 no ale oni te daji dokupy a pak to pujde ne? ten tep mas fakt hodne, to ja mam tak 65-70 to ti musi hodne busit srdicko... tak se setri at naberes sily ...

paja1
1. únor 2011

@lenda01 Tak je to super.depku pošli za dveře,a tím se dříve dáš do kupy,musíš být i v pohodě.A pak vše bude coby dup.No za 5krků,ale ty malé porcičky-moc toho nesnědli. 😀 😀 😀 😀 ,ale já jsem si dala trochu víc at je unesu. 😀 🙂

lenda01
1. únor 2011

@paja1 delas dobre.. hodne papat at mas silu.. tu budes potrebovat, takovy ctyrcatka ty se pronesou 🙂 juuu jak ja ti preju aby se chytly.. jestli ne, tak fakt na tomhle svete neni spravedlnost ☹

paja1
1. únor 2011

@lenda01 Já z tebe umřu Jo čtyřčata se pronesou.

lenda01
1. únor 2011

@paja1 ja vam pak budu jezdit pomahat hlidat, az si budete chtit s Katou oddechnout 😀

kiara81
1. únor 2011

@lenda01 no když jsem tam přišla tak to mín jak pod 100nebylo...pak jak mi dali léky na uklidnění tak jsem měla 89 a mám hlavně problémy když zalehnu to je mazec přes den to tak necítím nebo mi to nevadí...
a jak se cítíš ty?už je lépe?těšís se určitě do dalšího snaženíčka..vid?

lenda01
1. únor 2011

@kiara81 no ale i tech 89 je dost, ale hlavne kdyz by ti to dostali nekam do normy aby si mohla vesele tehulkovat... 🙂 jak se citim ja? u me je to jak na houpacce ☹ chvilku nahore a chvilku dole ale urco vim, ze az budu vedet, ze se blizi transfer bude mi hnedle lip.. ted mam bobky z ty kontroly co bude pristi stredu.. mam strach co se tam dozvim... ja uz bych chtela transfer treba hned zitra 🙂

kiara81
1. únor 2011

@lenda01 a co by jsi se měla dozvědět jen to že je vše v pořádku přece ne? 😉

lenda01
1. únor 2011

@kiara81 no mam strach ze rekne ze me nechce videt driv nez za ctvrt roku a to ja nepreziju 🙂

lenda01
2. únor 2011

dobre ranko 🙂 tak kdepak vas vsechny mam..? 🙂

tygr21
2. únor 2011

@sissi6 jaký máme problém?to nikdo neví.Neudržím v sobě zavedená embria.Jo vlastně se to jednou povedlo,ale jen na chvíli.

Dobré ráno,tady jsemmmmmmmmmmmmm 😲

lenda01
2. únor 2011

@tygr21 hele ted tu ctu clanek a oni ty chilli papricky jsou fakt na to, aby se embryo udrzelo... precti si, je to zajimavy http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as... takze priste pekne papame vsechny feferonky 🙂

tygr21
2. únor 2011

@lenda01 je to zajímavý.četla jsem i ten čaj na otěhotnění.To jsem nevěděla,ale děkuju

lenda01
2. únor 2011

@tygr21 ja to taky vycetla na nejaky diskuzi tak to ted dukladne procitam 🙂 ted nam to proste musiii vyjit 🙂

tygr21
2. únor 2011

@lenda01 ono to vyjde.Mám problém,jdeme 18týho na ples a já mám dostat ms 12-13tého.To bude hrůza.Ještě že mám červený šaty.

dasty79
autor
2. únor 2011

Ahoj holky 🙂

@tygr21 - třeba ms nepřijde 🙂 A nebo 18týho už bude pryč,ne?To já už tak 2roky chodím na plesy spíš v kalhotech a nějakým topu,tílečku,atd.

dasty79
autor
2. únor 2011

@tygr21 - ty seš doma?????že seš pořád na MK?

lenda01
2. únor 2011

@tygr21 to mas pet dni, to si odbudes pred plesem, neboj 🙂

dasty79
autor
2. únor 2011

@tygr21 - já si taky myslím,že na ples už žádná ms nebude.Nebo kolik to máš dní???

lenda01
2. únor 2011

@dasty79 a jak je tobe? Ty mas kvuli nevolnostem neschopenku, dovcu nebo trpis v praci?

tygr21
2. únor 2011

Dasty79.......já právě nemám žádný katata a pěkný triko,ale snad to nějak přežiju.Jsem doma,protože sháním práci a jsem na úřadě.

@lenda01 no já to většinou mám 5dní,ale co když se to prodlouží.Kdybych nosila tampony,ale já mám vložky,snad to bude dobrý.

dasty79
autor
2. únor 2011

@lenda01 - já chtěla vydržet v práci.Ale nešlo to.tak jsem teď doma.Uvidím - možná už do konce,možná tak 2-3 týdny.
Jo napsala mě PN obvodní kvůli nevolnostem a taky jak řáděj všude ty chřipky,tak abych něco nechytla.
Jdu na film - pak juknu 😕

lenda01
2. únor 2011

@tygr21 i pet dni by bylo uz takovy ze bys to mela jen trosicku a to uz nemuze byt zadna nehoda nebooooj 🙂
@dasty79 uzivej si doma .. prace ti neutece a po matersky az do duchodu si ji uzijes az az ☹ preci jen mas doma svuj klid a zadny nerviky.. 🙂

majka43
2. únor 2011

@lenda01 Už mám feferonky doma, ale ty naložený ve sklenici, snad to nevadí.

paja1
2. únor 2011

@lenda01 Kdyby tak snad ti aj písnu? 😀 😀 Kolik to máš km do Zlína?300:To je kousek 😀 😀 😀

lenda01
2. únor 2011

@majka43 hele ja zobala minule stejny co ty a byly fajn.. ale cetla si tam, ze se maji vysadit az po potvrzeni srdicka a nevadi ani kdyz je budes zobat i pak.. ja je minule vysadila s pozitivnim testikem a to bylo brzo.. ted jich koupim viiiic a budu zobat furt a stale 🙂
@paja1 jen 272,9km a 3hodiny 26minut 😀 tak musis pisnout hooodne dopredu 🙂

tygr21
2. únor 2011

@lenda01 5tý den už to skoro namám,ale mě to chodí po měsíci od 23-26dnech.Uvidíme

Vy jedete do Zlína?

majka43
2. únor 2011

Já jsem teď dva dny špinila, myslíte, že to mohlo být, že třeba praskla ta cysta?