CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

tygr21
4. únor 2011

Evik31.....mě se vyhýbá i to těhotenství.

evik31
4. únor 2011

@tygr21 neboj ono to nějak dopadne 😉

tygr21
4. únor 2011

Evik31.......koukám,že jsme stejně starý,a mimčo by sme potřebovaly,nutně

evik31
4. únor 2011

@tygr21 jojo v neděli to bude měsíc co mě bylo 32 je to mazec jak to letí ☹ a pořád nic manžoj bude na podzim 37 tak by už si taky zasloužil nějakého potomka,ale tělo a příroda si prostě nedá poručit 😒

kessinkaa
4. únor 2011

@evik31 Evi to dopadne,taky jsem myslela,že už se nedočkám......to jsem starší větev 😉

tygr21
4. únor 2011

Evik31.....mě bude v září 33 a příteloj 39,hrozně to letí.

Kessinkaa.....tebe podle obrázku z nějaké diskuze znám.

tygr21
4. únor 2011

Evik31.....tak opožděně všechno nejlepší

evik31
4. únor 2011

@tygr21 jo děkuji 😉 tak to už máte pomalu větší nárok než my teda,ale snad nám to vyjde letos oboum 😎
@kessinkaa ono ani tak nejde o věku ,ale o tom ,že pomalu dochází síly a to to mám za sebou jen jednou 😔 uvidíme co ten druhý pokus a jinak si rovnou dáme žádost o adopci,i když pořád doufám,že to nebude potřeba,ale samy být nechcem tak proto chci udělat vše,ale abych do nekonečna podstupovala ivf to určo né obdivuji ty co tím prochází víc jak 3x(nepočítám teda do toho kety myslím ivf se vším všudy),já bych na to neměla nervy a asi ani tolik financí ☹

kessinkaa
4. únor 2011

@tygr21 já jsem taky Sanuska a ještě jsem chidila,na Ket 🙂
@evik31 nesmíš to vzdát,ted to vidím taky

madlina
4. únor 2011

Ahojda,
tak včerejší konkurz na zpívání dopadl dle mých představ.cestou tam byla nadšená a nemohla se dočkat a jen jsme přijeli tam a učitelka na ni promluvila,zabořila mi hlavu do ramene a bylo po zpívání.nakonec se nechala nalákat na hudební nástroje a zazpívala Prší prší a Černé oči jděte spát.nejvíc ji zaujal klavír takže mezi zpíváním ještě brnkala na klávesy.Po 5 minutách bylo po studu.Takže příští týden ve čtvrtek máme první hodinu.Jo dostala pochvalu že umí hezky zpívat.

Koukám že tu rozebíráte věk.mě bude za měsíc 34.Ale pšššš,nikde to neříkejte 😀 😀 😀 .

@evik31,jestli jsem něco prošvihla tak se omlouvám a dodatečně přeju vše nej nej.

evik31
4. únor 2011

@kessinkaa já ton určo nevzdám bez boje,ale ted když má člověk do toho i zdravotní problémy tak nemá sílu nějak nanic,holky jábych tak strašně potřebovala sluníčko a jaro ,aby mě to nabylo to hnusný počasí mě už leze na nervy u nás zase chumelí jak kráva 😠
@madlina no koukám ,že tu jsme snad všichni pomalu po 30

evik31
4. únor 2011

@madlina tak to budete mýt doma operní divu joooooo 😀

madlina
4. únor 2011

@evik31,operní snad ani ne ale diva to je 😀 😀 😀

evik31
4. únor 2011

@madlina jo co vy víte jaký v ní dříme talent 😀 😀 😀 😀 to ukáže čas
holky co vaříte já se konečně vykopla z postele,tak tomu říkám dobře vybraná dovolená 😖

madlina
4. únor 2011

@evik31,závidím.Nás vykopalo dítě z postele v osm. ☹ .jen co otevře oči,je apsolutně probraná.To nechápu. 😨 .Talent to ona má.Kolikrát mě dokáže tak vytočit až to není možný 😀 😀 😀 .Alůe i tak je to zlatíčko.
Dojídáme zbytky.Polivku a játrovejma knedlíčkama a zapečený kuřecí řízky.

tygr21
4. únor 2011

@madlina tak hlavně,že se rozespívala.Na první hodinu,přejeme pevné nervy.Tobě i Evě Destinové 😀

@evik31 já dneska dojím bramboračku a druhý asi brambory s vajíčkem,nšjak se my nechce vařit.

samanta001
4. únor 2011

Ahoj holky, no to sluníčkoo a jaro už je vážně potřeba, tohle už mě nebaví. Ale dnes už tu máme 4,5C nad nulou a sníh taje tak je to veselejší. 🙂

evik31
4. únor 2011

@madlina není co závidět ležím doma s chřipkou a jsem totálně hotová 😝 pro sebe si ani nic nevařím leda česnečku 😀 a manža se musí spokojit s bramborem a rybímy prsty

evik31
4. únor 2011

@tygr21 týjo bramboračku bych si dala taky,ale manža nejí moc houby tak jí moc nevařím ☹
@samanta001 my tu máme nad nulou 2stupně,ale stále chumelí 😠

tygr21
4. únor 2011

Holky,u nás za oknem sněžííííííííííí 🙂

tygr21
4. únor 2011

@evik31 já ji dělám bez hub,já je totiž taky nejím,ale jinak je výborná

evik31
4. únor 2011

@tygr21 tak to já mám ráda se spoustou houbiček 😀 no já mám za oknem chumelenici a moc se mě nezamlouvá 🙄 já bych radši slunce a zelenou trávu a krásnej jarní vzduch ☹

tygr21
4. únor 2011

@evik31 to já mám ráda snížek. 😀 .Budem stavět huhuláka 😀

evik31
4. únor 2011

@tygr21 já mám zimu taky ráda,ale letos mě nějak nebere pořád je mlhavo ,sychravo a to já nemám ráda páč mám pak pořád rýmu atd. 😝

tygr21
4. únor 2011

@evik31 tak to ti nezávidím.Za chvíli bude jaro a to je lepší.Ptáčkové zpívaj,pučej stromy a chlapům hučej k....y.

hanysek.hanysek
4. únor 2011

Odpoledne si zajedu na test a budu testovat. Tak uvidíme, co uvidíme :o)

tygr21
4. únor 2011

Hanysek.hanysek.....co uvidíme?přece //.

evik31
4. únor 2011

@hanysek.hanysek tak držíme palce 😀

evik31
4. únor 2011

@tygr21 no jsem zvědavá jak bude hučet na jaře k....... tomu mýmu 😀

hanysek.hanysek
4. únor 2011

@tygr21 myslím, že z toho nic nebude. Docela dost mě bolí bříško.