CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

hanysek.hanysek
5. únor 2011

Dobré ráno ženy. Tak sem testovala a nic. Ani toho ducha sem tam neviděla :o( tak já fakt nevím. Nedostala sem to, chvíli mě bolí břicho na menzes a chvíli zase je mi špatně od žaludku a to už trvá několik dní. Ale předpokládám, že těhotná nejsem, protože ta čárečka by tam už byli a možná i malinko silnější než včerejší duch. Tak si myslím, že to bude zase cysta ( kdysi dávno sem měla týden zpozdění,udělala si test a byl tam slaboulinký duch, ale těhotná sem nebyla, byla to cysta), takže budu čekat dál.

majka43
5. únor 2011

Uf to byla fuška vás dočíst.
@hanysek.hanysek Někomu test ukáže až dýl, nemusela jsi mít ovulaci třeba 13tý den, ale třeba až 19tý. Aleta cysta to může být taky. Já měla poslední měsís taky nějaký den spoždění a cystu jsem tam měla, možná ještě mám.

K tomu věku, mě je 45, ale většina z vás to asi ví.

Já chci taky do přátel.

Jinak včera jsem se dozvěděla, že tu novou práci mi zatím drží. Vzali tam zatím nějakýho mladýho kluka, ale jenom na brigádu. Že by se mi letos začelo fakt dařit? Mám dvě možnosti- nová práce, nový byt a nebo miminko a nové bydlení. To jsem zvědavá co vyjde.

madlina
5. únor 2011

ahojda ženy,

@majka43,viděla bych to na nové bydlení + miminko.

@hanysek.hanysek,majka má pravdu.Nezbyde než ještě chvílu vydržet a pak se ukáže.I když ta nejistota je na palici.

madlina
5. únor 2011

@majka43,jestli si měla na mysli přátele tady na koníkovi,mám tě tam. 😉

majka43
5. únor 2011

@madlina To já nevěděla o těch přátelích, že se to takhle dá.
Brala bych taky tu druhou možnost.

madlina
5. únor 2011

@majka43,tak teď jsem trochu mimo.Jakou druhou možnost máš na myslíš?

dasty79
autor
5. únor 2011

Ahoj holky 🙂
Vy jste toho teda nakecaly 😀 ,to jste pěkně udrbaný 😀

Jinak mě je už 32 a o mimčo se snažíme skoro 4roky -hrozný jak to letí 😝

@na_ty ty už máš jedno dítě?tak to jsem nevěděla 🙂

@hanysek.hanysek - třeba zítra se // ukaáže.A kdy ž ne zítra,tak třeba další měsíc 🙂
Pokud máš 11-měsíční mimčo - tak bych to zas až tak neřešila..
Určitě to brzo dopadne 🙂

evik31
5. únor 2011

Krásné i když u mě opět ukýchané rano 😒 ta chřipajzna mě teda dává 😝
@majka43 tak už tě tam taky mám 😉
@hanysek.hanysek vydrž prtka vydrž 🙂
jinak co vaříte ženy já váhám mezi guláškem a vepřovým na houbách,prostě dilema a manža by nejradši obojí 😀

majka43
5. únor 2011

@madlina Buď nová práce a nový byt a nebo miminko a bydlení v baráčku s přítelem. Nebydlíme spolu, já si byt držím, protože je moc mladej a nechci mu zkazit život, ale kdyby bylo miminko, tak by to bylo jiný.

majka43
5. únor 2011

@evik31 Já mám od včerejška pečenýho králíka a špenát. Bez knedlíku. V úterý to bude tři týdny, co jsem vynechala přílohy a mám dole teprve tři kila, ale aspoň něco. Jak začnu stimulku, tak zase půjdou tři kila nahoru.

evik31
5. únor 2011

@majka43 páni tak to máš teda vydrž,já jsem v tomhle hrozná ještě se tak donutím šlapat na kole a tancovat zumbu,ale toto bych asi nevydržela,já nemám na diety pevnou vůly 😠

majka43
5. únor 2011

@evik31 Tahle se dá, nejím akorát nic od mouky a přílohy. Včera jsem mámce kupovala chleba a měla jsem co dělat, abych si nezakrojila, ale vydržela jsem. Na čem ujíždím, tak to jsou čokolády.

dasty79
autor
5. únor 2011

@evik31 - tak to koukej vypotit na cizím těle 😀 a budeš fit

@majka43 - ty máš teda výdrž s tím hubnutím 🙂 Za 3týdny 3kila - to je úplně ideální 🙂
Takhle to doporučujou,že to je správný!!!!

Já dnes vařím manžovi smažený květák a brambory 🙂

majka43
5. únor 2011

Tak já vás teď opustím, musím do květinky pro kytku a zaběhnout na hřbitov, zazdila jsem, že by měl včera táta narozky. Tak zatím ahoj a pište, ať mám co číst až se vrátím.

majka43
5. únor 2011

@dasty79 Tak ten květák bych si dala.

dasty79
autor
5. únor 2011

@majka43 - jo manža se na květáček těší.Ale takovej mrňous a je pěkně drahej 🙂
Jo tak to utíkej pro kytičku.

madlina
5. únor 2011

U nás je uzená polivka,krůtí řízky klasicky obalený a druhý jsou zapečený.Máme na výběr ze dvou druhů.

evik31
5. únor 2011

@dasty79 no nevím když bolej všechny klouby tak na pocení není ani náladička,havně pořád kýchám frkám to by manža ze mě asi nebyl 2x nadšenej 😀 a to jsem minulý výkend pekla dort na zakázku ještě že tak ted bych to asi nedala 😝 by měl jako bonus bacily 😀

evik31
5. únor 2011

@madlina jedu na oběd 😀

madlina
5. únor 2011

@evik31,přijede mamka se ségrou a možná skorošvára ale klidně přijeď.Hlady tě nenechám. 😉

dasty79
autor
5. únor 2011

@madlina - to máte jak v grant hotelu 😀 Takový dobrůtky a výběr ze dvou chodů 🙂

@evik31 - věřím,že na to pocení není chuť.Tak si dej čajíček 😀

madlina
5. únor 2011

vyndali jsme z mražáku kus masa a bylo tuho hodně takže jsem udělala dvě jídla.Ani jedno není nijak složitý takže to je v poho.A až se sní tohle.bude nejspíš segedín.

evik31
5. únor 2011

@madlina hm tak já teda popřemýšlím 😉
@dasty79 čajíček piju pernamentně ani nevím kolik jsem včera do sebe nalila těch mega hrnků 😀 ale pak teda chodím jen po záchodě 😅

majka43
5. únor 2011

Tak už jsem zpátky, málem jsem se tam utipila v bahně, jak taje. Kozačky už jsem umyla a ryfle se perou.

tygr21
5. únor 2011

Ahoj holky,už jsem váš přítel,všech.Koukám,že @dasty79 je stejně stará,teda mladá jako já a ....Ted jsem to zapomněla.My máme hovězí polévku a filé(treska) s bramborem.

@evik31 ty se brzo uzdrav.

dasty79
autor
5. únor 2011

@tygr21 - jakto,že máte filé?Já myslela,že jdete k madlině na oběd.
Na ty jejich hody 😀
Někdy si připadnu mladá a někdy pěkně stará.Jak se mě to hodí 😀

tygr21
5. únor 2011

@dasty79 😀 my máme ještě jednu ségru,ta je mladší.

evik31
5. únor 2011

@tygr21 tak u nás to nakonec vyhrál ten gulášek manža chce s těstovinama a já si k němu uvařím rýži 😀 jinak uzdravit se snažím,ale nějak to nejde se mě ten bacil nějak drží,však píšou ,že řádí chřipka tak jsem zářnej příklad 🙄

majka43
5. únor 2011

@evik31 Já už si prošla taky dvě, nějak se z toho nemůžu vzpamatovat, ale KET neodložím.

evik31
5. únor 2011

@majka43 tak třeba zrovna se to povede 😉 já to snad do těch ledvin stihnu taky ze sebe vyklepat 😖