CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

tygr21
6. únor 2011

@majka43 děkuju,ani nevypadá,že mezi náma je 6roku rozdíl

@evik31 a jak ty vypadáš?nějaká fotečka by nebyla,kromě té svatební?

paja1
6. únor 2011

ahoj holky od rána vařím,ževírka v (sáček s kořením na pečení(Ale mám kotletky ne žebírka.a brambory s bylinkama a ještě květák.Mám od ježíška tu pánev-spíš fritovací hrnec dává se tam jen 1-2 lžíce oleje.Sice tam květák nebyl v receptech psaný,ale skusili jsme to už jednou a je to bomba.V tom hrnci je taková lopatka co se točí a měli jsme strach at to nerozmačká,ale dobrý.
Jinak ples jsem si poplakala ,ale nudila se nechtěla jsem tančit,raději.
A dnes jsem 11den.Jo ráno mě to zase chytalo,ale nechci ještě kazit dny tak jsem to vzdala,ale bojím se.Jedeme gratulovat tchýnce,ale navečer kuknu.pa 🙂

evik31
6. únor 2011

@tygr21 ale jo možná že bych i nějakou vyštráchla,ale v počítači asi né bych musela hodně štrachat já většinou radši fotím 😀 krom těch svatebních těch mám hafo 😀

evik31
6. únor 2011

něco snad ještě najdu a stáhnu

lenda01
6. únor 2011

@hanysek.hanysek chjo, tohle je na prd.. to cekani bud na silnejsi carecky na testiku nebo na ms jsou sileny ☹
@majka43 jj ty hormony to je rachot... to vidim na sobe jak se po nich kraaaasne pribira... ale radsi budu tlusta a tehotna nez hubena bezdetna 🙂 a i tak jsme preci kocky, ne? 🙂

majka43
6. únor 2011

@lenda01 Jasně, jsme kočky.

hanysek.hanysek
6. únor 2011

@lenda01 já myslím, že já čekám tak akorát na tu ms :o( tři dny stejné naprosto stejné čárky těhotenství nemůže být.

evik31
6. únor 2011

holky tak máte jednu tam,ale asi ji pak stejně smáznu,jinak souhlasím,že hormony jsou rachot myslím,že po nich jde ručička váhy nahoru každé,takže
@tygr21 máš jí tam jinak omluvte můj stav na fotce holt sivestr byl bujarý 😀

lenda01
6. únor 2011

@hanysek.hanysek treba se to po tom IUI na testiku ty dve // ukazou dylejc...ja bych ti to prala aby jeste zacaly byt silnejsi 🙂

majka43
6. únor 2011

@evik31 Nic nemaž, moc vám to tam sluší. Jste hezký pár.

majka43
6. únor 2011

@lenda01 Ale já myslím, že hanysek na ničem nebyl, jestli se nepletu, má to přirozeně.

kiara81
6. únor 2011

@majka43 jj snad bude
@dasty79 je to porucha krevního oběhu nevyrovnává se mi tlak tak jak by měl....a k tomu mám nepřiměřené budšení srdíčka ...no s léky to těhulkování nepůjde...tak uvidíme za dva měsíce v poradně pro synkopy...bože jsem jak stará bába
@lenda01 moc sluší fakt.... 😉

evik31
6. únor 2011

holky díky,ale já si to o sobě moc nemyslím teda zas tak velké sebevědomí nemám teda 😀 ale děkuji

@hanysek.hanysek a dneska si testila nebo né,nějak ted nevím,tak si skoč zítra na krev jako samoplátce a budeš mýt jistotu,moc bych ti ty dvě přála

hanysek.hanysek
6. únor 2011

@evik31 jojo dneska sem testovala a duch je naprosto stejný jako v pátek. Tak opravdu nevím. Já ještě asi pár dní počkám, jestli se opravdu ms nedostaví a když ne, tak půjdu koncem týdne na gyndu. Buď mi řekne, že sem těhotná a nebo, že mám cystu. Nic jiného to být nemůže.

evik31
6. únor 2011

@hanysek.hanysek tak držím palce at je to to těhotenství 😉

kiara81
6. únor 2011

@hanysek.hanysek ještě nesmutni...třeba to tam je!!!

tygr21
6. únor 2011

@evik31 tak jste mě viděli v náladě,teda spíš na pitou,hold,Silvestr je jednou do roka. 😉

evik31
6. únor 2011

Tak dneska jsem holky poznala,že na maminky fakt není a pořád se budou o nás starat 🙂 manža se před chvilkou vrátil od našich a přivezl bramborovej salát s řízečkem a včelím medíkem do čaje,tak tomu říkám péče 😀 prej se mám kurýrovat a nevařit a to máme ještě guláš no jsem zvědavá kdo to sní 😲 ale manža už vaří čajíček tak to bude príma,zejtra už musím do práce tak snad to nějak zvládnu udejchat 😀

evik31
6. únor 2011

@tygr21 jo a to bylo teprv 22.00 😅

evik31
6. únor 2011

holky dneska začíná ten novej seriál 1000 a jedna noc tak jsem zvědavá,to zas probulím jestli to bude doják snad to nebude nekonečnej seriál to by mě pak nebavylo 😒

majka43
6. únor 2011

@evik31 No ale píšou tam 2006-2009 tak to bude na tři roky?

evik31
6. únor 2011

@majka43 no t si nedělej ani srandu tak to já budu končit u 10dílu 😀 a nebo se kouknu jednou za čas ono to pal jde stejně dokola a každej s keždým

evik31
6. únor 2011

každým 🙂

majka43
6. únor 2011

@evik31 Já nevím, mrkni do novin, píšou to tam.

majka43
6. únor 2011

@evik31 Já budu asi čumět na jedničku. Nebo barandov.

evik31
6. únor 2011

@majka43 já myslím,že pokad to bude ptákovina tak to stejně budu přepínat 😀

majka43
6. únor 2011

@evik31 Jdu si lehnout a čumět na pohádku na ČT1

tygr21
6. únor 2011

@evik31 jak to víš,že byl 22.00hod?Bylo 2.28ráno.

@majka43 já koukám na primu.Dávaj tam Zločiny v zahradách.A na jakým to dávaj programu tu 1000 a jednu noc?

lenda01
6. únor 2011

@evik31 na slovacich ten serial uz jede docela dlouho, ma to tam silenej uspech a myslim ze tam pisou 180 dilu, ale to nechci kecat... mozna jsem se o jednu nulu prehlidla a bylo tam 1800 dilu 😀
@kiara81 dekuji moc 🙂

lenda01
6. únor 2011

@tygr21 @evik31 ja bych rekla, ze jste hodili obe fotky ze Silvestra a ted se tu v tom motame 🙂