CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

madlina
1. říj 2010

bré ráno,

Rvas,tak to jsme na tom skoro stejně.Já jdu ve středu k dr.a buď se domluvíme na laparce nebo ne KETíku.

Evi,dočkáš se,neboj.

skol
1. říj 2010

krásné dopoledne holky, tak hlásím, že folíci si to nerozmysleli a prostě nejsou...takže jsme se domluvili, že ještě zvýšíme dávku clostilu a pokud to příští měsíc nezabere tak teprve pak ty injekce. jsou prý účinnější,ale platí se za ně.tak uvidíme příští měsíc....

skol
1. říj 2010

holky moje, já bych tak moc chtěla být do vánoc těhotná,toho času už ale moc není..ach jo,

evaav
1. říj 2010

@skol -co není může být určitě to dopadne,ty máš mladýho Štěpána že?

madlina
1. říj 2010

Skol já už chci být těhotná od loňskýho ledna ☹ ☹ ☹ .Tak snad nebudeme muset čekat tak dlouho jako na Adélku.jednou mi 5 let stačilo.
neboj,ono to dopadne.

skol
1. říj 2010

@evaav a madina ahoj, přesně tak, chodím k mladýmu Štěpánovi
Madlinay už se sažíme 2,5 roku...takže ty třetí vánoce už bych fakt chtěla být těhule. no, pokud ve dobře půjde tak mám 2 pokusy🙂

madlina
1. říj 2010

Já zjistím ve středu kolik "eskymáčků"ještě máme.

evik31
1. říj 2010

Juhůůůůůůůůůůů jsem z nemocnice do nedělky domáááááá 😀
a jsem tu dřív než Renča a to jsem jí psala a ona se toulá 😲

evik31
1. říj 2010

@evaav to je blbý tak budem držet palečky na příště co se dá dělat ach jooooo ☹
@skol tobě snad ten clostík taky pomůže a nebudou ti už utíkat folíky 😉
jinak mja chci taky těhotnit do vánoccccccccc 😎

dasty79
autor
1. říj 2010

Ahoj kočky 🙂
Co to tady čtu????Samé špatné zprávy ☹

@evaav - to mě je líto, že ms dorazila a test je negativní ☹ A co dál???
@evik31 - kdy tě čeká ta operace???
@skol - to mě je taky líto, že nejsou folíci.Ale příští měsíc to bude určo lepší.Já jdu na utz ve st a jsem zvědavá, jestli budu mít folíčka 🙂 , pokud jo, tak bude IUI.To bys asi normálně stimulovala injekcema jako před IVF,ale asi míň dní a slabší dávku,ne?

dasty79
autor
1. říj 2010

@rvasata - tak to je dobře, že ti ms přichází a že si za chvilku pojedete pro eskymáčky 🙂

dasty79
autor
1. říj 2010

@madlina - kolik ještě máte zamraženejch?

dasty79
autor
1. říj 2010

U mě nic nového.Teď jsem tady nebyla, byl blázinec v práci 😒
Já jdu v úterý na utz -tak uvidíme..... 😕

dasty79
autor
1. říj 2010

Halooooo, kde jste všechny??? 😕 😕 😕

evik31
1. říj 2010

@dasty79 halo jsem tady 😀
jinak jdu v pondělí

rvasata
1. říj 2010

@evik31 huž jsem tadyyyyyyyyyyy zlatooooooo.Dělám cokoládové taštičky a kotlety na zítra.Protože se mi zítra nebude chtít vaiřt 😀 😀 😀

rvasata
1. říj 2010

aaaaaaaaaa poslouchali jste některá teďka zprávy na Nově???No to jsou ženský.zavřít a vykastrovat.Fakt to je hnus.

evik31
1. říj 2010

@rvasata poslouchala a je mě k zblití 😠
@rvasata receptíky nejsou jako s fotečkou jooooooooooo 🙄

evik31
1. říj 2010

a kde jsi se flákala celej den nooooo
teda holky mě bolí zas palice jako kráva už mám v sobě 2 ibalginy a nic jako 😖

rvasata
1. říj 2010

@evik31 jakýpak receptníky nejsou s fotečkou??????No tu ženskou bych.....No háčkovala jsem,vařila byla pro malou a ono to strašně rychle utíká.Mám hotový čokoládový šátečky a budu dělat kotlety na zítra 😀

evik31
1. říj 2010

@rvasata ono nějaká drsná néééééé 😀

rvasata
1. říj 2010

@evik31 no já sjem drsná žena.To nevíš??? 😀 😀 😀 😀 no nějak mě to dneska chytlo a budu mít alespoň zítra klid.Jen udělám k tomu knedlíky a jak jsi myslela to s těma receptama???

rvasata
1. říj 2010

☹ ☹ ☹ holky já nejsem normální.Teďka jsem se dozvěděla,že známe je těhotná.Proč já řvu.Fakt jsem na palici

evik31
1. říj 2010

@rvasata taky řvu když se dozvím,že je někdo blízký těhu přeju jim to ,ale i hrozně závidím někdo si to ani nezaslouží ,protože se pak o to prd staraj,ale to je prostě ten náš kurva život,když to tak napíšu 😠
no myslela jsem receptíky toho co dnes vaříš ,pečeš néééé,vždycky dodáváš recept i s fotkou většinou to máš z mmb

rvasata
1. říj 2010

@evik31 jo tááák.Taštičky jsou moje dělám si i těsto a az toho těsta dělám i štrůdl a pizzu a dneska taštičky a uvnitř Nutela a kotlety tyto http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=64292 ,ale k tomu bramborový knedlík

evik31
1. říj 2010

@rvasata no namynky teda ty kotletky 😀
a kdepak jste všechny zase děvčata 😲

evaav
2. říj 2010

Dobré ránko,copak dnes se u vás chystá k obídku? 😉

evaav
2. říj 2010

@dasty79 -co dál? No život jde dál a časem se uvidí co nám přinese.Já se ted objednám ke svém gyndaři na prohlídku a proberu to s ním jestli by třeba mi nedal nějakou léčbu,abych nemusela hned postupovat IVF dám mu na to klidně rok a uvidíme spěchat nikam nebudu,ale zase si říkám když je manžel ok já jestli mám jen ty anovulační cykly tak třeba by pomohli někaké léky i když už jsme to kdysi také zkoušeli no vidíme co on na to 😉

evaav
2. říj 2010

kdepak jste 😕
lintea-tak jak včera kontrola dopadla,doufám,že je vše ok 🙂

evik31
2. říj 2010

hezké ráno 😎
@evaav u nás dneska bude kuřátko s bramborem a salátek