CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

tygr21
11. únor 2011

@majka43 já to chci až tak za měsíc?nebo nějak tak

majka43
11. únor 2011

@tygr21 Mě by to bylo jedno, udělala bych si výlet a přespala někde v penzionu, ale dokud marodím, je to naprd. Budem to plánovat na jaro.

majka43
11. únor 2011

@tygr21 Pozdější jaro, duben třeba.

majka43
11. únor 2011

Holky mě už je třetí den zle, když něco sním, včera večer jsem se i poblila. Teď jsem se naobědvala a je to tady zas. Mohlo by to být z toho norethisteronu?

lintea
11. únor 2011

@dasty79 už jsem tam nejezdila, jen na to 3D, nevím proč jsem si to myslela, ale těšila jsem se že si ty naše drobky trochu prohlídnem, jenže dr. kouknul na obličejík u chlapečka, udělal pár foteček, pak na holčičku a hned řekl, že to určitě nepůjde. Tak máme asi 5 fotek a 4 kraťoučký videa, ale pěkná je z toho asi jen půlka. Nevím jak to chodí jinde, jen mi to přišlo takový honem honem 😒

tygr21
11. únor 2011

@majka43 klidně to jaro,kdo se k nám přidá?

dasty79
autor
11. únor 2011

@tygr21 - tak do Prahy já nejedu - tam netrefííííím 😀 Jen na Černý Most - jinak v Praze kdykoliv s
manžou jsme tak tam bloudíme 😀 To bych nepřišla na sraz,ani domů bych netrefila 😀

Tak ať ještě ostaní písnou odkud jsou a kde by jim to vyhovovalo.... 🙂

Já bych to viděla tak na konec března...až bude trošku hezky 😎

dasty79
autor
11. únor 2011

Jo duben bude ok - to bude ještě @lintea 3v1 😀

@lintea a tys byla u Šilhána????kolik stojí 3D?To je blbý,že to tak prolítnul,když se na to těšííííííš.
ale za chvilku si miminka pochováš a to bude lepší 🙂

tygr21
11. únor 2011

Dasty79........do Prahy bych nejela,to jsem si dělala srandu.

dasty79
autor
11. únor 2011

@tygr21 - já víííííím 😀 Já bych tam taky nejela.

Tak co ostaní na to???

dasty79
autor
11. únor 2011

@lintea - krásná fotečka chlapečka z utz - nádhernej 😵

majka43
11. únor 2011

@lintea Já chci taky vidět fotečku.
@tygr21 Necháme to na HK, stejně jste skoro všichni od vás. A na autobusáku mě snad některá vyzvednete, já tam nikdy nebyla.

majka43
11. únor 2011

@tygr21 Třeba se tady ke mě někdo z Jihlavy přidá, chodíme sem tři.

majka43
11. únor 2011

@lintea Ten je krásnej.

sissi6
11. únor 2011

Lenda01 IUI asi dělá dr. Zadrobílková, alespoň já jsem jí u prvního i druhého měla, včera si musela odskočit domů. Tomu dr. mohlo být tak mezi 55-60 byl šedivej a tlustej. ET dělá taky dr. Zadrobílková? Včera jsem tam taky potkala nějakého mladýho tmavovlasýho doktora.

@tygr21 s tím odpočíváním to je slabší, dneska jsem byla v práci, před chvílí se psem venku a teď jsem zatopila. Ale od teď až do neděle nic dělat nebudu, až v pondělí do práce. To škrábání Ti nezávidím, ale Ty to zvládneš, a pak to budete mít krásný.

Kaira81 děkuju za vysvětlení

samanta001 nám říkali, že máme spermie kvalitní

@dasty79 to zní hodně zajímavě. Teď přemýšlím, jestli nezkusit toho jak si u něj byla Ty, když víš o lidech, co jim odstranil myom. Nemáš na něj tel. číslo? Myslíš, že by mě vzal? Mě když dělala IUI dr. Zadrobílková, tak jsem to skoro necejtila.

@majka43 děkuju, ale nevěřím tomu, že by to dopadlo.


hanysek.hanysek
11. únor 2011

Holky já tomu nerozumím. Je mi hrozně špatně od žaludku, mám žaludek totálně na vodě, budu ráda, když to co mám v žaludku tam taky udržím a nebo budu blinkat. Fakt je mi hrozně zle. Menzes nikde, dneska pichaneček na vyvolání, těhotná nejsem. Tak špatně mi už dlouho nebylo!!!

lenda01
11. únor 2011

ahojky holky..teeeda vy jste se rozpovidaly 🙂 to je super .. jen tak dal 🙂
@sissi6 tak tohohle dr. fakt neznam ani mi to jmeno nic nerika... ☹ ale ten mladej tmavovlasej jak si ho tam videla, tak to je tam asi nejakej novej 🙂 jinak ET dela normalne tvuj dr. takze jestli chodis k Silhanovi, delal by ho Silhan a Zadrobilkova je tam taky u toho a prinese tam vzdycky ty prdolky ktery ti tam dr. zavede a to se provadi normalne na sale .. to IUI se provadi asi dole na ambulanci, ne?
@hanysek.hanysek jaj tak to netusim z ceho je ti tak spatne, ale asi je to opravdu nejaka reakce na tu injekci ☹ ale je fajn, ze to nemas cystu..ufff 🙂
@lintea nadhernej chlapak.. moc hezky fotecky, skoda ze nenechal vyniknout i segru 🙂
@majka43 @tygr21 teeeeda vy jste se do toho planovani sraziku vrhly..to je fajn.. kdyz budu mit volno urco na pokec dorazim taky 🙂

hanysek.hanysek
11. únor 2011

@lenda01 To nebude reakce na tu injekci, už sem ji měla a nebylo mi vůbec špatně. Ach jo. Dle doktora mám velkou ( nebo dost) sliznice, tak nevím. Mohlo by to být i přesto těhu? Když sám doktor mi řekl, že bych to na papírku poznala?

tygr21
11. únor 2011

Tak holky,jdu se po práci opláchnout a pak se juknu.Kdo se ještě přidá ke srazíku?Musím si napsat,kdo je odkud.

sissi6
11. únor 2011

@lenda01 jj IUI dělají dole v ambulanci. Jak dlouho trvá ET? A jak dlouho se po něm leží a kde?

na_aty
11. únor 2011

@tygr21 Ahojky...co takhle Pardubice? Ty jsou tak zhruba urostřed, ne? :o).. Jinak já jsem od Hlinska..

majka43
11. únor 2011

Pardubice by byly dobrý.

majka43
11. únor 2011

@tygr21 Co ty na Pardubice?

dasty79
autor
11. únor 2011

Jo klidně Pardubice - tam to znám 🙂

dasty79
autor
11. únor 2011

@sissi6 - mrkni na tyto stránky,tam jsou nějaký reference a tel.číslo: http://www.hakl.nymbursko.com/
Zavolej a jeho paní tě objedná - určo tě vezme 🙂 A pak podej informace 🙂

tygr21
11. únor 2011

@majka43+Na-aty.......dobrá,vyhrávaj Pardubky

majka43
11. únor 2011

@tygr21 Dobrá Pardubice, to mám jen 80km.

tygr21
11. únor 2011

@sissi6 abych ti pravdu řekla,tak nevím co ta zkratka znamená. 😒

sissi6
11. únor 2011

@dasty79 děkuju, už jsem na ty stránky koukala, než si to sem dala, asi ve 4 jsem tam volala, ale na tenhle měsíc už mají plno, mám si zavolat asi za 14 dní. Tak jsem na to zvědavá, pak vás budu informovat.

lenda01
11. únor 2011

@hanysek.hanysek a nemohla sis projit nejakym tim biochemickym tehu? To se ukaze na testu duch,ale hCG je jen nizoucky a znamena to ze sice se mimco chytlo ale neudrzelo se a to se pak asi normalni vyplavi a vycisti pri ma ☹ ale to by dr poznal a rekl by ti to, ne?
@sissi6 na ET te ulozi normalne na pokoj,pak si pro tebe prijede bud dr.Zadrobilkova nebo nejaci zrizenci ze salu a odvezou te i s posteli na sal, tam si preskocis na to loooze, behem peti minut je po vsem, pak si opatrne prelezes zpet na postel (vubec si nestoupas nic,jen se sunes z jedny postele na druhou) a odvezou te zpet na pokoj a tam lezis dve hodky se zadkem nahoru... ja minule zustala lezet asi tri hodky se zadkem nahoru a pak jeste asi dve a pul jsem jen lezela a pak teprve jsme jeli dom...