CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

tygr21
11. únor 2011

Tak holky,jdu spát,jsem tu jenom já,kukám,dobrou

na_aty
12. únor 2011

Dobré ráno holky 😉 Tak nám zase do rána napadl sníh... Ach jo, už to vypadalo tak jarně... Včera jsem se Vás snažila dočíst, docela mi to dalo, bylo toho hodně.
@lenda01 Moc Ti děkuji za vysvětlení IUI, OPU., jak to dělají v Sanusu..sice to bylo pro sissi6, ale také mi to moc pomohlo.. Budu klidnější až tam půjdu..
Jinak Vám všem přeji moc hezkou sobotu a sem tam se juknu.

dasty79
autor
12. únor 2011

Ahoj holky.
Vy jste toho večer nakecaly 🙂 To já manžu celej den nevidím,tak jsem pak s ním....

@sissi6 - není zač.Mě taky k Haklovi objednali až za měsíc.Odkud jsi od Náchoda?

dasty79
autor
12. únor 2011

Tak pročítám - že je většina pro Pardubice 🙂

majka43
12. únor 2011

Ahoj. Jsem tady taky.
@na_aty U nás svítí krásně sluníčko, ale večer pršelo a byl velkej vítr.

na_aty
12. únor 2011

@majka43 jj, u nás taky.. Varovali před ledovkou, protože lilo jako z konve a k ránu asi mrzlo... Ale hlavně, že svítí sluníčko, člověk má hnedle lepší náladu...
@dasty79 Asi to tak vypadá :o)... Tak to pěkně naplánujte na krásný jarní den, ať si pěkně poklábosíme... Taky bych se ráda zúčastnila, pokud budu moci

sissi6
12. únor 2011

@tygr21 v HK by mi to nevadilo, ale teď tady čtu o Pardubicích.

Lenda01 to IUI určitě nedopadne. Personál vím, že tam je příjemnej, jak jsem tam byla na laparce, tak všichni byli fajn
🙂
@na_aty u nás naštěstí sníh nenapadl, dneska je krásně od rána svítí sluníčko 🙂

@dasty79 ta paní co jsem s ní mluvila, tak říkala, že na tenhle měsíc mají už plno, ať si zavolám za 14 dní, že budou objednávat na březen. Jsem kousek od Nového Města.



dasty79
autor
12. únor 2011

U nás svítí sluníčko,ale do rána tady napad poprašek sněhu 😎

@na_ty - ty seš odkud?Jo srazík to chce - máme společn problémy,řešíme je tady a pomáháme si,tak ať se taky trošku poznáme

@sissi6 - proč píšeš,že IUI určo nedopadne - to mimísek slyší 😒 Ty tomu musíš věřit a myslet pozitivně 😵
Dostaneš na zadek,jestli budeš takhle mluvit!!!
Tak až bude srazík,tak se můžem chytnout spolu - já jsem Hronovsko 😵
Jsem zvědavá,jestli budeš s Haklem spokojená.Je dobrý vědět,jakou máš krevní skupinu,když tam k němu jedeš.
A co vy máte za problém???Je nás tady tolik,že v tom mám chaos.

Copak dnes vaříte?Já brokolicovou polívku - tu já teď mám moc ráda 😎 a manža bude mít vepřové nudličky se smatanovo-sýrovou omáčkou a těstoviny 😎

sissi6
12. únor 2011

@dasty79 protože mě přišlo že to tenhle dr. nějak odflák, bylo to takový jiný, než když mi to dělala dr. Zadrobílková, tak tomu nevěřím. Jéé to by bylo fajn, že bych na sraz nemusela jet sama 🙂 . Jakou mám krevní skupinu vím, jednou jsem byla darovat krev, ráda bych chodila i dál darovat, ale co se snažíme o mimi tak radši nechodím. Já vlasně ani nevím co máme za problém, asi to je nejspíš tím myomem. Dnes nevařím nic, od včera mám houbovou polívku, jsem sama doma, takže budu vařit až večer. Teď jsem upekla buchtu, odpoledne přijede kámoška na návštěvu.

dasty79
autor
12. únor 2011

@sissi6 - tak tomu stejně ale věř 😉 Já vím, taky jsem někdy měla pocit,že tentokrát to určo nevyjde.....
Ale víš jak to bývá - když s tím zas tak moc nepočítáš,že by to mohlo vyjít - tak to dopadne 🙂
Stejně s tím nic nenaděláš - jen se šetři.A věř a uvidíš 🙂 Kdy máš v plánu testit?
A paní Haklová se tě bude ptát,jestli chceš objednat jen ty a nebo i tvůj protějšek.
Já poprvé objednala oba -aby to tam mm pořádně rozproudil 😀 přitom manža má spermio
výborný.a podruhé jsem už objednala jen sebe.na každýho má 20-30minut.eď nevím kolik
to bylo přesně a za každýho si počítá 400Kč.Však uvidíš....
Je to docela dálka...A je dobrý aby i manža věděl krev.skupinu.Ale halvně ty!a to je dobře,
že jí víš.S těma myomama má docela úspěšnost - jsem na tebe zvědavá 😎

Tak jdu dodělat jídlo

madlina
12. únor 2011

Ahoj ženy, se nestydíte? 😀 😀 😀 .Člůověk se tu dva dvny neukáže a už nestíhá dočítat 😀 😀 😀 .nebudu reagovat páč bych tu seděla do zítra 😀 😀 😀 .
ten srazík fajn nápad.A je mi celkem jedno kde to bude.Skočím do auta a přifrčím.

sissi6
12. únor 2011

@dasty79 testit nevím, zatím jsem netestila při žádným IUI, ale uvidím. Když jsem mluvila s paní Haklovvou, tak se mě ptala co mám za problém, tak jsem jí to říkala a ona na to, že myslela, že by mě objednala k dceři, ale s tímhle ať počkám na pana Hakla. Tak myslíš, že mám objednat i přítele? On má taky spermiogram výbornej. Na těch jeho stránkách píše, že na každého má má 30 minut a že za to počítá maximální 200-300 Kč bez ohledu na diagnózu. Přítel neví krevní skupinu a pochybuju, že by někam dobrovolně šel a nechal si vzít krev, aby mu to zjistili. Je mu špatně jen vidí jehlu 😀

tygr21
12. únor 2011

Ahoj holky,tak jsme po o a ted se jdu podívat,co jste napsaly.Tady krásně svítí od rána sluníčko.Holky,tak dneska mrcha dorazila 😠 achjo

dasty79
autor
12. únor 2011

@sissi6 - to ani nevím,že to dělá i dcera Haklových....Já to jednou zkusila manžu objednat -ten taky nevěděl krevní skupinu.U něj šlo hlavně o to,aby mu pořádně rozhejbal spermoše 😀 - tak jak chceš.Krev.skupinu jsem si nechala zjistit jen já - on pak radí,co je dobrý nejíst,...Já si to teda moc nepamatuju,ale myslím si,že fakt jsme dávali každej 400Kč.Ale co to je,oproti třeba umělýmu,že?

@tygr21 - copak bylo u vás dobrého?U nás tak krásně svítí.Jdu se nabalit a kousíček ven...
Tak se můžeš objednat do Sanusu,když přišla ms,ne?a nebudeš to mít příští týden na ples 😎
Uvidíš,že v Sanusu vám pomůžou 😵

@madlina - ahoooj, tvoje ségra je taková akční,že tady začala organizovat srazík 🙂

tygr21
12. únor 2011

@dasty79 my jsme měli Maggi dobré nápady,zapečené tšstoviny s kuř.masem,nic moc,měla jsem i lepší.V pondělí tam zavolám a uvidíme.To jsem ráda,že to na plese mít nebudu,uf.A co jste měli vy?

stephanie
12. únor 2011

...holky, nezlobte se , že vám sem lezu...chtěla jsem se zeptat, zda-li někdo z vás neví, jetli můžu jít 2 dny před OPU cvičit, jestli nehrozí praskunutí folíků...díky moc 🙂

tygr21
12. únor 2011

Stephanie.......ahoj,já být tebou,tak radši né,projistotu

stephanie
12. únor 2011

no taky váhám, díky za radu 🙂

na_aty
12. únor 2011

@tygr21 ach jo.. 😉 Já taky vždycky doufám, že už nedorazí a ona se stále vrací :o)) My jdeme na ples dneska.. Od rána mě strašně píchá na levém vaječníku, tak se to snad usadí...Je to docela nepříjemné.
Jo holky, koupila jsem si na ples šaty ...ta 319 CZK (nový v obchodě)😀 ale manžel je z nich nadšený!! V dnešní době jsem zvyklá, že vše stojí kupu peněz a tak mě to překvapilo.
My dnes měli obalovaný smažený žampiony s bramborem..

na_aty
12. únor 2011

@dasty79 Já jednou zkusila kartářku_léčitelku (myslím, že vloni v lednu) a byla jsem moooc překvapená, co mi řekla. Kdyby mi to někdo vypravoval, nevěřila bych mu. Řekla mi o mé rodině celkem všechno, že máme syna, že bývá často nemocný, že je to "stresák"..ale že z něj vyroste úspěšný a hodný člověk.. Mně řekla, že budu mít dvě děti - kluka a hločičku. A řekla mi, že mě čeká povýšení v práci..tak to jsem jí samozřejmě vyvrátila, že to není možné... no a holky, za 14 dní si mě volala ředitelka, že by pro mě měla jiné místo.. Tak to jsem myslela, že mě trefí 😕 Tak ještě abychom se dočkali té holčičky!! Docela těmhle silám "mezi nebem a zemí" věřím... Jen někdy té přírodě musíme trošku pomoci...

tygr21
12. únor 2011

@na_ty taky vždycky doufám,ale ona si vždycky cestu k nám najde 😠 .A kam jdeš na ples?ségra jde taky.A jaké máš šatičky?

na_aty
12. únor 2011

@tygr21 Jdeme tady u nás v okolí...Do Krouny... 😉 Bude to takový vesnický ples, ale bývají docela pěkné. Šatky jsem dala do fotoblogu, tak se mrkni.
Už aby se jí u nás přestalo líbit a přestala nás na 9 měsíců navštěvovat, co? 😅 Ale snad se také dočkáme...

tygr21
12. únor 2011

@na_ty šatičky pěkné,a ty budeš fešanda,tak at něco vyhrajete

kiara81
12. únor 2011

ahoooooooooooj teda jako holky čtu jen světem letem jako to se nedá přečíst.....vy jedete
bude sra¨zík???můžu se taky přidat?já bych byla jak pro HK tak i pro PC .....

kiara81
12. únor 2011

@sissi6 ty jsi od Náchoda?já jsem v NOváči....a kde ty??? 🙂

dasty79
autor
12. únor 2011

@tygr21 - my brokolic.polívčičku a manža měl těstoviny s vepř.nudličkama a smetanovo-sýrová omáčka.
A k véče bude mít salát s krůtím masem 🙂

@stephanie -cvičit určitě ne,na to mě v CARu upozorňovali,že by mohlo dojít k předčasnému uvolnění vajíček....
A ty se cítíš na cvičení?to já poslední dny před OPU chodila jak stará babka - hrozně mě bolelo břicho....

dasty79
autor
12. únor 2011

@na_ty - já chci taky vidět šatičky 🙂 A kde jsi je sehnala,za takovou krásnou cenu?
Určo se dočkáte holčičky 🙂 To by bylo pěkný páreček 🙂

@tygr21 - říkej si,že tohle je ta poslední ms a pak už nepřijde a u vidíš,že to tak bude...

tygr21
12. únor 2011

Kiara81........zatím zjištujeme ,kde která bydlí,ty bydlíš kde.Pardubky to asi jistěj.

Napište,kde bydlíte

Dasty79........já si to říkám furt,ale asi potichu 😀 😲

stephanie
12. únor 2011

@dasty79 děkuji za příspěvek - ve středu mám mít OPU a nic mě nebolí, jen sem tam zabolí na vaječnících, klidně bych si šla zacvičit.. 🙂 .ale asi nepůjdu, měla bych pak výčitky...stejně od rána makám, protože jsme malovali, tak to cvičení by proti tomu byl relax 😉

tygr21
12. únor 2011

Holky,k véče mám topinky s kečupem a nastrouhaným sýrem.Opět jsem sama doma,tak doufám že tady taky nebudu sama