CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

tygr21
12. únor 2011

Tak koukám že si semnou nikdo nechce psát 😢 ,to je hezký,je tu vůbec někdo?

paja1
12. únor 2011

Ahoj holky snažím se Vás dočíst,ale to bych tu seděla do rána.Ted jsem přijela z práce a zítra mám ještě 12h.Ale pak až středu tak se to dá.Vidím ,že neuźahálíte.
Tygr21--teda ty seš pracant,klobouk dolů.Pořád dáváte byteček dohromady,že?To se pak zadaří uvidíš. 🙂

My jsme v práci měli zapékané těstoviny,vybírat si nemůžeme,máme jen jedno jídlo o víkendu.Ale nebylo to nejhorší.Tak jdu číst .Zatím pa. 🙂

tygr21
12. únor 2011

Pája1.......nevím co tu chceš dočítat,když tu jsem sama.Byteček stále dáváme dohromady,nějak jsme se zasekli na obýváku

sissi6
12. únor 2011

Dasty79 400kč je prd. Mě když teď nedopadne IUI, tak půjdu jednou na IVF a když to nedopadne, tak operace s tím myomem a to pak půl roku pauza a ten půlrok mě dost děsí.

@tygr21 tak aspoň budeš moct na další IVF a teď už to určitě dopadne 🙂

Na_ty užij si ples, ty vesnické jsou nejlepší 🙂

Kaira81 jsem kousek od nováče

tygr21
12. únor 2011

Sissi6.......jenomže se bojím dalšího odběru,mě to stačilo předtím

sissi6
12. únor 2011

@tygr21 to já se budu bát taky

tygr21
12. únor 2011

Sissi6......poprvé mě bolela hlava a po druhé taky hlava a ještě mě bylo špatně.Co mě bude ted?

tygr21
12. únor 2011

Tak se tu mějte a zítra.Jdu se koukat na kriminálku. 😔

sissi6
12. únor 2011

@tygr21 teď Ti nebude nic

dasty79
autor
13. únor 2011

Ahoj holky 🙂

Včera už jsem se večer věnovala manžílkovi 🙂

@tygr21 - jakto,žes byla včera večer sama?Ten tvůj měl noční v so?

@sissi6 - věř Haklovi,že ti pomůže 😉

@na_ty jakej byl ples?

To mě teda OPU nevadilo.Jen před OPU několik dní jsem měla hrozně velký břicho a pak poslední dny jsem se nemohla ani ohnout 😒 Chodila jsem jak stará bába -měla jsem docela dost vajíček.....
Ale jinak mě narkoza nic nedělala - jen mě po probuzení bolelo břicho -ale to mě dali něco do žíly a bylo to ok 🙂
Hlavně holky hodně pijte - já pila asi 6l denně - doporučují to dr.

Co dnes vaříte?

lintea
13. únor 2011

Ahoj, holky 🙂
koukám kolik je nás tady od Novýho Města 😀

@dasty79 já nevařím nic, jdeme na oběd k rodičům 😉
@na_aty dobrej kup ty šatečky, vypadají moc dobře 🙂

tygr21
13. únor 2011

Ahoj holčiny,

@dasty79 byl na pivku z rybárny,pánská jízda.My jsme měli rýžovou polívku a špagety s bolonskou omáčkou.

Lintea.......brala by si srazík v Pardubicích?

tygr21
13. únor 2011

Koukám,že po obídku odpočíváte,tak já vás nechám

sissi6
13. únor 2011

Tak jsem vás přišla dočíst a ono není skoro co, dnes tu je nějak mrtvo.

@dasty79 na jednu stranu tomu trochu věřím, ale na druhou stranu si říkám, jak je to možný, že by ten myom takhle odstranil, ale vidím, určitě to zkusím a pak dám vědět 🙂. Jak píšeš hodně pít, to jako před OPU nebo po?

@lintea ty jsi taky od Novýho města 🙂 ?

hanysek.hanysek
13. únor 2011

Ahoj holky, tak menzes stále ještě nedorazil. Dostali jste někdy injekci na vyvolání menstruace? A kdy vám dorazila?

madlina
13. únor 2011

Ahojda,
dámy tak včerejší ples se vydařil.Petr se teda po dlouhý době pěkně zlinkoval ale i tak jsme si to užili.Kapela a zpěváci bezvadný a DJ v malým sále ještě lepší.ještě teď mě bolej nohy od tancování.

madlina
13. únor 2011

Jen mě mrzí že jsme nevěděli,že je ples v duchu Chicaga 30.let.Někteří pánové měli klobouky,dámy stylové šaty,účesy atd.Promenádovali se tam mafiáni.No prostě super.Nechali jsme se vyfotit u Harleyky z tý doby.Půjčila jsem si klobouček a boa kolem krku.Petr měl klobouk a v ruce samopal.No mafiáni jedna radost.Zkusím to u ségry oskenovat.Ať z toho taky něco máte .

madlina
13. únor 2011

amatujete na zpěváka Pepu Melena? nejznámější od něj je asi písnička Né pětku ne.Dělá Dje a včera pouštěl CD na diskotéce na plese.

lintea
13. únor 2011

@tygr21 jj brala, ale uvidím jak na tom budu 😀
@sissi6 jsem asi 5km od Nováče 😉

lenda01
13. únor 2011

@hanysek.hanysek ja na tyhle vyvolavaci injekce taky nereaguju ☹ ale u me je to jiny, ja mam s ms problemy...

lenda01
13. únor 2011

@madlina ty jo to musel byt super ples ve stylu 30.let .. to uz se tesim na tu fotecku 🙂

na_aty
13. únor 2011

Ahojky..tak vcerejsi ples jsme si s manzelem skvele uzili! Bylo to fajn,v tombole jsme sice nic nevyhraki ale i tak to bylo super.
Kamaradka mi včera oznamila,ze v srpnu ceka miminko. Po dvou mesicich snazeni se..moc ji to preju,ale trosku me to preci jen zamrzelo, protoze my se uz snazime
Od zari 2009 a stale nic. ;o( Je bezva,kdyz to takhle vyjde, jen nekomu to proste trva dele ;o) a my jsme v te druhe skupine..
Zitra uz valim do prace a synek do skoly,takze Vas budu po vecerech docitat. Mejte pekny večer..

lenda01
14. únor 2011

ahojky holky... drzte mi pesti, po dvou mesicich jdu opet do prace a tuuuuze se mi tam nechce 😀 😝

majka43
14. únor 2011

@lenda01 Neboj, na dlouho to nebude, brzičko budešmít KET a pak práce nashle.

tygr21
14. únor 2011

Holky,pěkné zasněžené ráno,
chodbičku máme dodlažbovanou a ted už jenom ten obývák

majka43
14. únor 2011

@tygr21 Jste šikulky.

dasty79
autor
14. únor 2011

Ahoj holky 🙂

@tygr21 - vy pořád makáte - ještě toho nemáte dost?
U nás není snížek.

@madlina - tak to musel být dobrej ples a ještě ten Dj - jo toho pamatuju,to byla super písnička 😎

@sissi6 - jo je dobrý pít od začátku stimulky,po OPU

Koukám,co vás šlo dnes do práce.... 😖 To vám teda nezávidím.
Ale určo to bude na chvilku,za chvilku budete s pupíčkama doma 🙂

majka43
14. únor 2011

U nás taky chumelí, už od večera, ale moc toho nenapadlo.

dasty79
autor
14. únor 2011

@majka43 - tady vůbec.To včera ve zprávách říkali,že to nestačej odklízet a my s manžou jsme koukali,jestli si nedělaj srandu 😀 tady vůbec nic.....To ono to sem ale určo dorazí...

@na_ty - krásný šatičky 🙂

madlina
14. únor 2011

@lenda01,tak ať se ti v práci líbí a moc se tam nezabydluj 😀 😀 😀 .

@dasty,ples byl fakt super.nejlepší na kterým jsme tuhle sezonu byli.