CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

tygr21
25. únor 2011

Lenda01.......když přítel není rád,když jsem tady a do hospody taky už nechodí,protože zdražili pivo a tak ho máme doma.Hold,musíme se sejít.

majka43
25. únor 2011

@lenda01 Díky, musím věřit, že to vyjde. Přítele už mám zas na dně.

lenda01
25. únor 2011

@majka43 ne ne ne na zadnym dne... rekni mu, ze musi bejt silnej a musi ti byt oporou... ja vim ze to nesou ty chlapi si hur nez my, ale tohle musi zvladnout...

lenda01
25. únor 2011

@majka43 prijde mi lepsi z jeho strany at si radsi rika, ze to treba zas neklapne nez pak ta rana... ale ono to ted dopadne... uz musiiiiii

majka43
25. únor 2011

@lenda01 On byl vloni na operaci s varikokélou a teď mu hrozí zase, víš? Kdyby se to povedlo, tak by to bral jinak, dítě by měl, ale takhle se bojí, že ho nebude mít nikdy.

kiara81
25. únor 2011

@lintea aha no tak uvidíme jak to půjde já už to vše vzdávám už fakt nevěřím že se u mě něco v pozitivního obrátí....☹ a půjdu do práce protože už mi to nevyjde transfér ...no aspon na to nebudu myslet

kiara81
25. únor 2011

berušky hned večer vás dočtu jdu si lehnout pak vám vyfotím ten můj nafouklý balon takový břicho jsem měla v 5 měsíci s Pátikem

tygr21
25. únor 2011

Kiara81......nevěš hlavu všechno se v dobrém obrátí

sissi6
25. únor 2011

@kiara81 ach jo, takový komplikace ☹ , ale nevzdávej to nakonec všechno dobře dopadne 😉

tygr21
25. únor 2011

Všichni tu budeme těhu

evik31
25. únor 2011

ahojky tak jsem zpátky no měla jsem docela maraton na poštu a tak přišel my balík tak proněj natěšeně běžím,abych zjistila že mě z toho půlku neposlaly a ryfle co jsem měla objednaný jsou jakoby dekoračně pocákaný barvou což na fotce nebylo vidět no vypadá to hrozne připadala bych si jak když jsem zrovna někde malovala a celá se zacákala 😒 takže je vrátím mikyna není na skladu takže tam mávěci akorát manža takže jsem naprdnutá 😠
@kiara81 to je blbý že musíš čekat ach jo ☹

evik31
25. únor 2011

a koukám tady nikdo já jsem se dala do vaření smažím řízečky 😀 to si dáme,tak nic no tak jdu povlíknout aspon 😕

tygr21
25. únor 2011

Evik31......můžu se vtírnout? 😀

evaav
25. únor 2011

Ahoj Všem tak jsem zase tu po delší době občas napíšu,ale stejně na mě nikdo nereaguje tak nevím co psát,když u mě ani nic nového není vše při starém

tygr21
25. únor 2011

Evaav ahoj,my na tebe myslíme,neboj.Jak se máte?

kiara81
25. únor 2011

achjo holky mě je tak smutno ☹ jsem navíc sama doma ...Páta je u babičky ...nejraději bych šla někam si dát panáka ale já sotva chodím 😎 😠

evik31
25. únor 2011

@tygr21 klidně je jich dost 😀
@evaav nebojjsme tu stebou u mě se taky nic nového neděje z toho si nic nedělej 😉
@kiara81 nějaký koktejlek bych si teda dala taky

kiara81
25. únor 2011

@tygr21 a to máš obýváček???tý jo to buedete mít hezký až to budete mít

tygr21
25. únor 2011

Evik31.......dala bych si,ale jestli je máš kuřátkový.

@kiara81 to je obýváček.Už máme vybranou i stěnu.Nebud smutná ☹ nesluší ti to.Bude líp

na_aty
25. únor 2011

Ahoj holky... Teď jsem Vás nejméně půl hodiny dočítala..Manžel šel na trénink, tak mám čas 😉 Z práce jsem přijela kolem páté a jsem ráda, že je víkend!! Huráááá... Jak se tu všichni máte? Asi se máme tak všichni postejně,co?
@kiara81 Nebuď smutná...Po odsátí vajíček si odpočineš a budeš se těšit na transfer!!Neboj, vyjde to!! 😉
@tygr21 Obýváček moc pěkný... Jakoupak budete mít stěnu? My s manželem ve středu sjeli do Aska k HK, když už jsme byli v těch Pardubkách a ještě do Jamallu. V Asku se nám líbila sedačka do obýváku a v Jamallu jsme objednali synovi a nám postele :o) Takže jsme docela pořídili... Jenže holky, my nemáme ještě ani vymalováno a nemáme podlahy..takže doufám, že nám to přivezou opravdu až za měsíc, jinak netuším, kam to dáme...

evik31
25. únor 2011

@tygr21 já mám jedině kuřátkový 😀

na_aty
25. únor 2011

Tak tyhle postele jsme si vybrali... Synovi jsem to jednolůžko ale dala v jiné barvě.. šedo-modré..

kiara81
25. únor 2011

@na_aty ☹ no jsem smutná ale vím snad bude lépe
tý jo postýlky jsou krásné a kde je kupujete?já také sháním ale nějak jsem se do žádné nezamilovala 🙂

kiara81
25. únor 2011

@tygr21 hmm závidím ti ...taky bych chtěla nás čeká ještě chotba a ještě jednou chotba no a až budou penízky tak bych chtěla přistavět novou velkou koupelnu máme u záchoda balkon tak místo něho a tam kde je ted koupelna tak tam bych měla svůj krcálek na nehtíky a masáže
už nebudu smutná jo?půjdu do práce tak bude lépe ale nevím jak pak to vymnouknu se službama aby mi to vyšlo...

na_aty
25. únor 2011

@kiara81 Bude lépe, neboj!!! Obě jsme kupovali v Jamallu v Chrudimi...

kiara81
25. únor 2011

@na_aty hmm tam vlastně maj celkem velký výběr ...to je fakt no tak tam taky zavítám se podívat na mrkačku

tygr21
25. únor 2011

Na-aty.......je to jenom jako stolek na tv a jsou tam skřínky a poličky.Chtěla jsem ho najít,ale nenašla.

tygr21
25. únor 2011

@na_aty pěkný postýlky,to se vám to bude.........spát 😀

@kiara81 ale moc se vtý práci nezabydluj,bude další boj

na_aty
25. únor 2011

@tygr21 No to já bych chtěla taky jen stolek na TV a takový ty spojený poličky se skříňkama, nic velkého jak se kupovalo dříve..

tygr21
25. únor 2011

A vybrali jsme si i do předsínky,ale ještě nevíme kterou. http://www.asko-nabytek.cz/predsinova-stena-89-...